CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
9. črc 2010

@vodni já teda všechno studuju a hodně se ptám, ale tím jsem pak klidnější 😉 můžu říct, že právě vůbec stresy nemá, beru to nějak v pohodě-vždyť to přijde jen 30 tisíc, ne? 😀 ne, je to fakt smutný jak to teď chodí, ale my si ty miminka vymodlíme za každou cenu, i kdyby nás měli stát třeba i víc tisíc, nic na tom nezmění 😉

natulaaa
9. črc 2010

Holky my se fakt nemužeme srovnávat asi,každá máme to své a asi fakt nejde jen o hodnotu ,ale o hafo věci kolem 😕
Tak v tomhle já mám štěstí já mám ms skoro na den přesnou a ovuluju každý měsíc,jak podle folikulometrie,tak podle měření BT ,tak asi i proto je to jiné,ten postup ,
Vodní tak ale pak promin jak to napíšu,ale chápu,že když máš i tyto problémy,že máš i tu hodnotu třeba vyšší,ale já kruci,to by mě ani ve snu nenapadlo,no jdu za 14dní na kontrolní odběr,tak jsem zvědavá a mi i muj gyn říkal,že i na utz mám hodně foliku,tak ty by mi měli nastimulovat,tak kruci kde to vázne 😀 😀 😀 😀 ,doufám,že se v laboratoři sekli 😀 😀

drndapetka
9. črc 2010

už se těším jak ze mě bude stokilovej hroch 😀 😀 😀

vodni
9. črc 2010

Holky fakt neblbněte, to se nedá srovnávat, každá jsme jiná a každý tělo má to jiný.

drnda - pořádně to prober s doktorem, já doktor nejsem, ale to by ti řekli, kdyby u tebe hrozilo něco takového. Těch příčin může být spousta, od štítné žlázy po nevím co...

naty - já mám FSH momentálně 12, ale k tomu ještě x dalších věcí, který s tím souvisí. Marvelon už beru, ale vynechává se ten diphereline. U prvního jsem měla hodnotu 9,7 (tedy ještě víc než ty) a měla jsem to samé co ty. A to už jsem měla špatný poměr k LH, ty jsi psala myslím, že je celkem OK. Ten dlouhej protokol je mnohem úspěšnější!!!! Záleží i na dávkování těch léků. Nikam nevolej natulaa, oni vědí proč ti co dali...

natulaaa
9. črc 2010

@vodni No já kdybych byla naprosto v pohodě,tak bych se teda nenervila,ale když mi dr řekne,že mi selhává muj poslední vaječník,tak v klidu fakt být neumím

drndapetka
9. črc 2010

Já měla holky 35DC na pravém vaječníku 6 folikulů 5mm a jeden 15mm a na levém jsem měla 7 folikulů 5mm. Dohromady 14! myslíte, že po stimulaci jich bude tak nějak stejně? 😕

natulaaa
9. črc 2010

Joo nebudu volat,pak si to už vysvětlovala,že ty máš i jiné problémy,já to napsala dřív,než tys to vysvětlila

natulaaa
9. črc 2010

No já měla ted taky 6 folikulu a jeden 19mm na 11 dc,dr říkal,že super 😒 ,tak já budu vděčná i za 6 vajec 😵 a s manžovým spermio by to mohlo klapnout

vodni
9. črc 2010

@drndapetka to se nedí říct, já měla před stimulací 6, po stimulaci 4. Ale ty máš celkem 13, to je super, to budeš po stimulaci úplná nosnice 😀

drndapetka
9. črc 2010

@natulaaa jojo
@vodni má pravdu, zkus být co nejvíc teď v pohodě a svěř se maximálně doktorů, zkus jim důvěřovat, musíš být teď maximálně psychicky sladěná, psychika dělá ukrutně moc a díky tomu by Vám to pak třeba nemuselo ani vyjít. Léky nech na doktorech a zkus pro sebe spíš udělat něco dobrého, třeba pestrá strava, pohyb, užij si poslední chvilky bez bříška, dělej veci, který pak nebudeš moct dělat a přijdeš na jiný myšlenky 😉 Věř mi, já jsem si na 100% , že můj zamlklý potrat jsem si uhnala sama tím strašným stresováním, byla jsem úplně nepříčetná, pak začalo bolet břicho, záda a já věděla, že je zle, pořád brečela a nadávala a úplně to skončilo 😔 buď na věcí, já už se na to dívám taky jinak 🙂

drndapetka
9. črc 2010

@vodni celkem dokonce 14 😀 takže ten počet zůstane plus mínus stejnej, jo? tak to jsem v klidu 😀

natulaaa
9. črc 2010

Holky ono až tak nezáleží,jestli jich bude 15 nebo 5,ale aby se to chytlo 😒

drndapetka
9. črc 2010

@natulaaa To určitě, kvalita vítězí nad kvalitou 😉

drndapetka
9. črc 2010

@natulaaa kvantitou jsem chtěla napsat 😀

natulaaa
9. črc 2010

Petko ale já ted už jsem v pohodě,já měla depku jen ten minulý týden,když jeden den byla štítka,druhý den fsh,tak mi to přišlo,že toho nějak moc na p...u 😠 ,tak jsem to obulila,ale ted už jsem v pohodě a věřím,že něco nastimulují a uklidnil mě i muj dr ted ve středu,že podle utz je to krásné,tak že to určo výjde,tak mu budu věřit no 😵 😵

vodni
9. črc 2010

@drndapetka no jo, čtu (nebo počítám) blbě 😀 Je to asi různý s tím počtem. Důležitý ale je, jak jsou velký. Normálně bez stimulace jich je tam taky víc, ale dorůstá a dozrává jen jeden. No a při stimulace jich roste víc, v některých sice taky nemusí být zralé vajíčko, ale podle toho co říkaly holky i doktoři je jich tak kolem 10 až 15. Resp. co je nad 15 (a někdo má i 30 folikulů), tak může být problematické, jednak hrozí hyperstimulák, a taky kvantita je na úkor kvality, četla jsem tu příspěvek s jednou, co měla 20 folikulů, a nakonec jen 2 použitelná vajíčka. Ale i tak je těhu 😉

drndapetka
9. črc 2010

@natulaaa no vidíš......já nemám ovulku normálně vůbec, a nic si z toho nedělám 😉

drndapetka
9. črc 2010

@vodni No ale když mám teď svých 14, tak mi jich ani víc jak 14 při stimulce růst nemůže , ne? 😅 Já jsem v tomto prostě úplně blbá a nechápu to 😀

drndapetka
9. črc 2010

@vodni asi to necháme koňovi, ten má větší hlavu 😀

drndapetka
9. črc 2010

Holky, já se pro dnešek loučím.....mějte se krásně, papapa 😉

vodni
9. črc 2010

@drndapetka Může! Často tu holky na jednom UTZ hlásili nějaký počet folikulů, a na dalším UTZ už jich tam měly víc! Čert ví, jak to funguje 😉

vodni
9. črc 2010

wow, stydím se - holky hlásilY 😔

natulaaa
9. črc 2010

Já se taky loučím,jdu do spršky,dneska jsem se zase opalovala odpoledne,už jsem krásně hnědá 😵 ,když už nejedem na tu ddovču,tak at aspon vypadám jako od moře néé 😀 😀 😀 a v 8 vezeme naše k autobusu,jedou na dovču do Madarska,tak jedeme s něma a pak se jdem tulit 😵 😵 😵 😵 ,manža je nějaký nažhavený furt,jak mě vidí jen v bikinkách 😀 😀 ,ale já se nebráním,a kor když mám ovuli , 😵 😵 ,tak papa

esther03
9. črc 2010

@pampeliska36 dakujem, ja mam testovat az 21.7. joooj neviem ako to vydrzim 😀
drndapetka, ja som tiez nepichala, robi to mm 😉 Ja som treti den po ET. Dnes sa mi pustil taky biely vytok, hmm
voídni dakujeeem 🙂

lenceslava
9. črc 2010

KUK. Čau kočky vy jste toho teda zase nakecali. @drndapetka tak gratuluju k zobání antiko,já si musím počkat ještě týden.Mě ted čeká velké praní po dovči,a příští týden si dovezu malou micinu tak jí musím ušít pelíšek a nachystat jí nějaký kouteče kde bude vegetit.

mufinka0
9. črc 2010

@vodni Ahoj,..mám na tebe dotaz.. Na to předčasné selhání vaječníků. Pokud tedy ti nebude vadit o tom mluvit. Já po IVF měla první menzesku hned v termínu i přes Utrogestan, tak jsem vlastně zjistila že se IVF nezdařilo. Další menzeska byla o 3 dny dřív a teď jsem další dostala o 3 dny pozdějc, ale krvácím normálně. Vždycky jsem ji měla pravidelnou, tak mě zajímalo co se děje a v diskuzi mi jeden z lékařů jako jedno z možných vysvětlení napsal možnou diagnozu předčasného selhání vaječníků. Že prý po stimulce to není, že s MS po IVF problém nebývá ☹ Jak se to jinak projevuje?? Já měla 3 den cyklu FSH 3 a LH 1,7, ale to jsem brala v předešlém cyklu Duphaston 6 tabletek, aby mi MS došla jak v CARU potřebovali.. Jinak jakou hodnotu FSH mám běžně nevím,... 😒 Můžeš mi poradit?

drndapetka
9. črc 2010

@mufinka0 Takže dneska mrška dorazila? To je supeer 🙂 Já bych 3 dny sem, 3 dny tam neřešila, to může být opravdu rozhozené tělo ještě z hormonů, z toho horka, nebo nemáš teď stresovější období? Já mívala MS cca po 38 dnech a po těch nezdařených těhu se mi cyklus rozhodil na 50-60denní cykly a nijak jsem to nikdy neřešila, věděla jsem, že tělo je zdivočelé díky těm hormonům a zákrokům

drndapetka
9. črc 2010

@lenceslava Tak šup šup zak y smrškou, ať pakáš Marvelonek....Potřebuji nějakýho sparing partnera na povzbuzování k sobě.....Pampeliska nám už utekla, ta bude mít za chvilku dopíchaný, vodni už taky píchá, ale my jsme tak nějak na stejno termínama, tak šup s mrškou dřív 😀

lenceslava
9. črc 2010

@drndapetka to se lechce říká ale hůř dělá.Budem mít rozdíl jenom týden ne? Nebo tak nějak?

drndapetka
9. črc 2010

@lenceslava Mám dneska už 3 tabletku marvelonu, tak když Ti MS dojde za týden a začneš papkat 2DC, tak máme rozdíl asi 10dní, to je o.k. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru