CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

ivetule
1. únor 2011

@evakim děkuju moc. To mě jediný ještě drží ,že jsou mrazáčci. Tobě přeju v pátek jenom dobré zprávy. 🙂

drndapetka
1. únor 2011

Holky, prosím Vás, jak je to u KET v Unice s neschopenkou? Od kdy mi jí nejdřív dají, když jí budu chtít?

Jinak mě dneska došla mrcha, ještě dvě takový mršky a jdeme na to 🙂 KETík bude předběžně cca 12.duben, to utíká jak voda 😵 ta revize mi připadá jako by byla včera 😨 Uteklo to....ale to je dobře, těším se na hrošíky jak malá holka 😀 😵

ami33
2. únor 2011

@vodni díky moc za rady, včera byl agouš v pohodičce, sem zase nic necítila, to bude zase dobrý....ta bolestivá injekce vlastně ani nebyl agouš byl to druhej pregnyl po OPU, ještě mě čeká jeden, to už nějak dám. Včera mi bylo docela blbě, jenže člověk prd ví jestli jsou to hormony z těhu nebo z těch léků, možná taky ten pregnyl dělá svoje.
@evakim díky¨..jj, hlavně vydržet, testovat nechci ani o den dřív, raději si ani testy nekupuji domů, nakoupím až toho 12.2. 🙂 tobě držím na pátek pěsti, folíci ať rostou.

ami33
2. únor 2011

@vodni díky moc za rady, včera byl agouš v pohodičce, sem zase nic necítila, to bude zase dobrý....ta bolestivá injekce vlastně ani nebyl agouš byl to druhej pregnyl po OPU, ještě mě čeká jeden, to už nějak dám. Včera mi bylo docela blbě, jenže člověk prd ví jestli jsou to hormony z těhu nebo z těch léků, možná taky ten pregnyl dělá svoje.
@evakim díky¨..jj, hlavně vydržet, testovat nechci ani o den dřív, raději si ani testy nekupuji domů, nakoupím až toho 12.2. 🙂 tobě držím na pátek pěsti, folíci ať rostou.

ami33
2. únor 2011

já to psala jednou hehe 😀

misha83
2. únor 2011

@ivetule Ach jo, je mi to hrozně líto. Moc držím pěsti do dalších dnů. Drž se.
@vodni Gratuluji k úspěšné prohlídce, paráda, hodně zdravíčka i nadále.

ivetule
2. únor 2011

@misha83 děkuju moc. Snad to vyjde s mrazáčků. 😉 Pevně tomu věřím. A co ty jak jsi na tom? Už v pohodě? Nemoc pryč?

misha83
2. únor 2011

@ivetule Jj, naštěstí je nemoc pryč, tak už jen čekám na telefonát🙂. Měl by přijít cca příští týden, tak jsem zvědavá.

ami33
4. únor 2011

Ahojda holky...kde jste kdo??...doufám, že se vám všem daří co nejlíp.

ivetule
4. únor 2011

@ami33 ahojky je to tady úplně mrtvý. ☹ Jak se daří tobě? 🙂 Co nervy jsou?

ami33
4. únor 2011

@ivetule Ahoj, u mě dobrý, nervy ani ne, spíš zvědavost,ale stejně nemá cenu testovat dřív, včera jsem měla ještě poslední pregnyl, takže by to stejně bylo neobjektivní. Jen se budím v noci...třeba ve 2 ráno, jdu na záchod a pak mě bolí břicho a pak usnu ještě...po pregnylu většinou dost křeče v břichu, ještě, že už bude jen Agolutin. Ještě 9 dní no...nerva nemám, spíš obavy, když by to nevyšlo,ale i na to člověk musí být připravenej, ale stejně si to nepřipouštím.

jezulicka
4. únor 2011

Ahoj holky zdravím vás všechny..ami- tak už se to pomalu blíží držím pěstíky.... 😉 mějte se moc hezky
a jak se jinak cítíš??, 🙂

vodni
4. únor 2011

@ami33 Ahoj, devět dní, to je coby dup 😉 To bolení po pregnylu mě dr upozorňovali, že může být. A vlastně po ET jsem to měla tak nějak pořád nějaké občasné dloubání, pocit na mrchu apod. Taky jsem se v noci budila - ale myslím, že to je spíš tím, jak je člověk nabuzený tou zvědavostí 😉 Máš dobrý přístup - prostě je nutný být na vše připravený, ony ani ty // bohužel někdy neznamenají výhru. Doporučuju vydržet opravdu co nejdýl, a po // stejně jít na krev - pro jistotu, že je hCG dost vysoké 😉

vodni
4. únor 2011

A všem - ahoj kočky 🙂 Daří se mi dobře, NIC mi není 😉 Akorát každý den tak od 16 až do doby co jdu spát mám sílící "ranní nevolnosti". Sice bez blití (ještě že aspoň to), ale čím víc se blíží večer, tím víc je mi blivno 😝

1tralala
4. únor 2011

ahoj nevite co je s andineckou?

vodni
4. únor 2011

@1tralala Ahoj, podle poslední zprávy co mám je v pořádku. Byla už na screeningu a vypadá to prý na holčičku 😉

1tralala
4. únor 2011

@vodni to je super diky

evakim
5. únor 2011

vodni @ ahoj, po vcerejsi kontrole folikulu jsem na rozpacich, vzhledem k vysoke hladine FSH v krvi se to mozna dalo cekat, ale i tak, mam 7 folikulu jak rekl pan doktor podprumerne veliksoti, jsou kolem 10-11, jeden je uplne malinky ma pouze 7, zmenili mi leky, pichala jsem jen puregon ted puregon minimalne a hlavne menopur a centrotide a v pondeli dalsi kontrola, podle me je to kontrola zda vubec folikuly naskoci a bude se ve stimulaci pokracovat jinak to asi vzdaji a zase doporuci darovane vajicka, vim, ze ty jsi mela s FSH taky problem tak jsem se te chtela zeptat, co si o tom myslis ty? diky

ami33
5. únor 2011

@jezulicka díky... mě pobolívá břicho, záda,únava, blbé spaní,ale už aspoň skončil pregnyl, tak to bude lepší. Musím vydržet no.
@vodni ahoj, taky mi říkal dr. že když mi bude moc blbě at ty další pregnyly neberu, blbě mi bylo už po druhým,ale sem si řekla, že ještě jednu dávku kvůli miminku vydržím,včera večer jsem měla zase velké bolesti břicha,ale naštěstí to netrvá nikdy dlouho...snad už mi teď bude líp a nebo taky brzo blbě,ale to myslím tak jak teď tobě....aspoň člověk ví , že je vše jak má být....opatruj se...pápá

11112
5. únor 2011

@evakim ahoj píšeš o vysokém FSH já ho mám 18 a příští týden mám začít stimulaci Menopurem,doktor mě říkal.že mě napíše ty nejsilnější dávky aby vůbec nějaké vajíčko bylo tak ještě jsem nezačala a už mě přepadá pocit,že to nevyjde taky bych potřebovala nějaké zprávy,kdo na tom byl podobně a vyšlo to.Je tady někdo takový??? 😉 ☹

vodni
5. únor 2011

@evakim Ahoj, odpověď máš v IP - myslím, že je to fakt dobré - lepší než moje reakce, tak mrkni do mého fotoblogu a určitě nehaž flintu do žita 😉

vodni
5. únor 2011

@11112 já začala s FSH kolem 10 a skončila přes 15 😉 Dávky jsem měla mega - v jednom cyklu jsem se dostala až na 375 IU, teď v posledním jsem začala na 300 a skončila na 350. Taky jsem měla prodlužovanou stimulaci. A vyjít to může 😉 Přidám ti taky přístup do mého blogu, ať se můžeš podívat, jak se to vyvíjelo 😉

vodni
5. únor 2011

@ami33 Ahoj, taky jsem měla u jednoho pokusu po pregnylu trochu šouflpocit, ale nebyly to "velké bolesti". Nicméně , taky jsem si říkala, raději to překonám 😉 Všechno co popisuješ můžou být nějaké první signály, ale po pravdě, on to člověk prostě asi cítit i chce... 😅 Ale moc ti přeju, aby ti bylo teda faaaakt hodně blbě 😀 Myslím to samozřejmě tak, jak ty 😉 Naštěstí pořád nezvracím, jen ty mé večerní "ranní nevolnosti" a taky už od začátku roku čůravka... (není noc, kdy bych dvakrát nešla 😔 ) Ale už jsem si na to trochu zvykla a asi jsem za tyhlety signály trochu ráda, protože jinak mi není vůbec nic 😀

11112
5. únor 2011

@vodni děkuju moc za přístup do bloku hned tam kouknu.Jak jsi takové dávky zvládala jestli se můžu zeptat?Moc gratuluji k těhotenství musí to být krásný pocit po takovém boji slyšet,že jsi těhotná 🙂

vodni
5. únor 2011

@11112 Zvládla - zvládneš všechno na světě, pokud chceš 😎 Ale po pravdě - já prostě měla tu reakci tak mizernou, že jsem ani vlastně nepozorovala, že tak vysoké dávky píchám 😀 Prostě mi to nic nedělalo 😉

11112
5. únor 2011

@vodni tak to je super taky v to tajně doufám i když jak píšeš nějaká ta bolest se zvládne 🙂 Pochopila jsem správně,že jsi otěhotněla u 3IVF?

vodni
5. únor 2011

@11112 Ano, pochopila 😉 První bylo negativní, druhé bylo biochemické, a do třetice to vyšlo. i když celý ten poslední pokus nevypadal moc nadějně a ze všech tří pokusů jsem mu nejmíň věřila 😅 Dokonce jsem to chtěla i stopnout, abych ušetřila peníze a plánovala už další pokus, ale ten jeden vodníček mě pořád přesvědčoval, ať to nezvdávám a prostě u mě chtěl zůstat (a moc doufám, že ještě 30 týdnů zůstane 😉 )

11112
5. únor 2011

@vodni Já původně do IVF nechtěla jít,mám 17 kluka a říkala jsem si,že když to nejde normálně svět se nezboří,ale mám syna s bývaým a se současným manželem nemám miminko.Byl to vlastně on kdo mě přemlouval tak jsem nakonec souhlasila s podmínkou,že jen jeden pokus,ale jak to tady pročítám tak začínám být reálná a tuším,že jen jeden pokus pokud nevyjde to nebude i vzhledem k tomu začínajícímu předčasnému přechodu ☹

evakim
5. únor 2011

@11112 ahoj, moje FS je kolem 14, ale dneska me Vodni nadherne uklidnila, ze folikuly mela +- stejne, takze se uz bojim mene🙂 davky hormonu mam taky velmi podobne jako vodni takze zadny strach, vodni je priklad toho, ze vsechno jde🙂🙂

vodni
5. únor 2011

@evakim 😵 😵 😵 člověk si někdy musí víc počkat, ale jednou to vyjde prostě musíííííí 😉

11112
5. únor 2011

@evakim to máš pravdu,zvládneme to 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru