CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

hanulinecka
9. říj 2009

Luci no pamatuji si jen morfologii která je nejduležitější při 1 IVF měl 6% což celkem šlo u druhého asi 2% a to tenkrát jsme měla těch 17 vajiček nechala jsme napíchat 14 a embryoložka říkala že ty 3 zkusí dát jestli se spermijky dostanou sami a představ si že ty 3 vajíčka se oplodnili sami,ale pak už jsem se zapoměla zeptat jak dopadli
luci taky máme byt asi 58metru a ta sušička je super taky jsme ju neměla kam dát,ale jedno místečko se našlo 😀 já teda balkon mám a ted dokonce i ten velkej dělali nám lodžie,ale i tak zima je dlouhá úpřes léto někdy počasi na prd a to prádlo z tý sušičky je heboučky no krása vyperu dám sušit složím a je to
jeany kdyby to šlo klidně bych svoje případné těhu přenechala těm co jěště nebyli a počkala bych si 😵 😵 😵 😵 😵

a to nakupování bylo kráásný všechno člověk musel mít všechno koupil 😀 😀 😀 😀 😀 ted už vím,že bych byla opatrnější 😀 😀

hanulinecka
9. říj 2009

tak já mám klideček uvařeno vypráno uklizeno mareček spí co víc si mužu přát 😀 😀 akorát mě došlo mlíko tak nemám kafe 😔

lucifirek
9. říj 2009

Jani neboj,za chvíli budeš zařizovat. 😉

jeany
9. říj 2009

Hanuli, to jo, už ti chybí jen to mléko do kávy. Ty se máš. 😉
Já už se tak strašně těším na víked. Sice zítra odpoledne budu sama, manža s dcerkou ejdou zase někam na hokej a prý se vrátí až v kolem 11 v noci. Takže se zavrtám do sedačky a kouknu na hezký film. Já jsme doma čím dál raději, cítím se doma dobře, ani se mi někam nechce chodit.
Hanuli a jsi dnes vařila?

lucifirek
9. říj 2009

Hanuli ak to se máš. Já se těším,až budu doma,že budu mít navařeno,uklizeno.

Jani,manža zítra jede na hokej do Jihlavy.

Hlanuli,tak to jsme na tom podobně,jak se spermio,tak s tím bytečkem. My teda balkon nemame 😢 a to z tý sušičky to nemusíš ani žehlit? No budu na to muset kouknout,asi by se mi taky hodila,ale manža je takovej staromédní. Ale já takhle musím sušit v ložnici a pořád mi tam překáží ten sušák. A až budou děti,tak bude prádla víc a na sušák dám jen jednu pračku,to když je venku hezky na na sušák na okno dám min.dvě.

Jani já už se tak těším,až budeme vybírat ty hadříky a kočárek a....

lucifirek
9. říj 2009

Jani a jak manža odjede,tak chci uklízet,aspoň tam budu mít na to klid. Je to tak lepší,stejně hned jak přijede,tak bude šířit bordýlek dál,to jsou chlapil

jeany
9. říj 2009

Já holky o sušičce taky uvažovala, ale nevím. Taky bych se musela víc informovat. Já má tedy míst na sušení dost, což o to, ale nerada žehlím. 😝

jeany
9. říj 2009

Holky za chvíli pádím. Já mám zase hlad a nemám tu v kanclu nic. Musím si hned jak vystoupím z autobusu něco koupit, abych neumřela hlady.
Luci, ty děláš dnes do kolika?

jeany
9. říj 2009

Holky, tak já už jdu. Přeji vám všem krásný víkend a zítra sem nakouknu.
Betys, odpočívej a napiš, jestli je ti už líp. 😉
Luci, taky to nepřeháněj s úklidem. 😀

jarkabilik
9. říj 2009

hanulinecka ty jsi šikulka obdivuji ženský které si takto vymalují pár takových taky znám 😉 mají to pěkně vymalované a vypadá to vkusně

jarkabilik
9. říj 2009

jeany já se picnu ti naši manželé ale někdy perlí co 😀

jarkabilik
9. říj 2009

Přeji všem hezký víkend 😉

lucifirek
9. říj 2009

Jako o té sušičce jsem přemýšlela,ale zase to je velká spotřeba elektřiny,v létě radši suším venku,přijde mi to lepší,ale na zimu by se hodila. A taky nerada žehlím.
jani dřív jsem nestihla odepsat,tak se měj hezky a namrkni na mk já budu taky občas nakukovat.
To je dobře,že máš hlada. 😀 Janí já mám do pěti. ☹
Ahoj betys no tak to by mě vyděsilo. I když jak píše Jeany,nemuselo to být sexíkem,ale tak se do toho 12týdne šetři a pak to zkuste. No i když ty chlapi.

S tím malováním,manža říkal,že jeho by to moc nebavilo a mě zase jo,tak jsem si to celé oblepila páskama a všechno vybílila,vložnici máme světle zelenkavá,zbytek tj chodba ,kuchyň je teplá žlutá a v obýváku máme bílou a na jedné stěně takovou tmavě cihlovou. To zase chtěl manža

betys
9. říj 2009

Holky však mi na sex dlouho ani nepomyslíme.Taď jsem přijela z porodnice.Kamoška rodila v noci z úterý na středu.První porod měla císařem,teď to mělo být normálně.V úterý chytla doma střevní chřipku a jak zvracela tak jí bylo blbě a začaly jí stahy.Odtekla jí plodovka,všechno vypadalo dobře.V porodnici jí začalo být divně zle.Na pásech se mimčo neozývalo,tak pádila na sál.Říkala že to byl hrozný fofr.Snad během 8 minut jí operovali a zjistili že díky tomu zvracení a silným stahům a tomu že ještě nebyla dost otevřená jí praskla jizva po prvním císaři.Doktoři zachránili život jí i malému.Tan ale slabě dýchá takže je v dětské nemocnici na ventilátoru.V pondělí ho zkusí odpojit.
Takže ta kamoška je sama na pokoji,vedle sebe prázdnou postýlku a Honzíka v jiné nemocnici.Je zdravotní sestra takže pořád uvažuje nad možnýma komplikacema.Fakt je lepší když člověk o tom nic neví a je daloko víc vklidu.
Mě už je dobře.Dokonce se mi zdá že ustupuje nevolnost.Ale pořád se pozoruju.Strašně mě to vyděsilo.

lucifirek
9. říj 2009

Betys tak to je mazec. Tak aspoň,že konečně někde se snažili doktoři pomoct. A zachránili je oba. Snad se všichni uzdraví. 😉

ellajoy
9. říj 2009

Hezký večer všem 🙂
Dorazila jsem z práce, tak nakukuji...vidím, že se tu řeší barvy v bytě, no my malovali minulý rok, vždycky se toho děsím, ale tentokrát stál výsledek za to, objednala jsem si profíka, nebyl ani moc drahý a dopadlo to skvěle, do pokojíku jsme dali jasně žlutou v kombinaci s jasně zelenou a ozdobnou borduru s auťáky, do obýváku taky tu cihlovou Lucifirku, zbytek bytu meruňkovou a na chodbu khaki, z té jsem měla největší strach, ale je to zajímavé, jo a ještě bych zapomněla na ložnici, ta je ve dvou odstínech mátové.

Lucifirek - nejsi nějak přepadlá? Mě při stimulce taky chytla viróza a musela jsem zůstat doma, to dělá ta sviňa Prednison, strašně snižuje imunitu, úplně chápu, že po prvním zklamání máš strach, ale Unica je fakt dobrá, ať se podívám na jaké CAR chci, nikde nemají tak dobré výsledky...musí to vyjít!

Betys - já měla po 1.IVF rizikové těhotenství, byl to děs od začátku do konce, nejdříve jsem v 10.týdnu špinila (hematom v děloze a na placentě), v 16.týdnu krvácela (zánět a nějaké svinstvo na čípku), v 34.týdnu opět nemocnice (vysoký tlak, otoky, bílkovina v moči), pak vyvolaný porod, který proběhl tak rychle, že jsem se nestihla otevřít, takže já porvaná a kluk vypadal, jak po deseti kolech v ringu...jak říkám hrůza, ale nakonec všechno dobře dopadlo, takže neboj, mimča vydrží víc než se zdá...ale na ten sex bych zapomněla, my ho měli vysloveně zakázaný a po těch peripetiích na to opravdu ani nebyla chuť. U tebe to nejspíš bylo kvůli tomu, že jsou pohlavní orgány v těhotenství hodně prokrvené a stačí ťuknout a je to...bude to dobré!

Dobrou noc a hezký víkend bez stresů 😉

prcekpet
9. říj 2009

ahoj holky,

to je srandam se zminim o malovani a tu se strhne takova lavina 😀
nakonec jsem do pokoje nedala tu smetanovou jak jsem chtela malir - profik rikal, ze by to bylo smutne, tak jsem do obyvaku vybrala cihlovou 😀 ted to vypada, ze se opakuju, ale ja to mam prosim objednane uz od uterka 😀
chodba budou 2 odstiny merunkove - tmavy / svetly, na to jsem zvedava. Koupelna / WC = klasika bila

zacinam mit nocni muru kolem toho malovani. Jinak ja si taky delam vsechno sama, ale ted s prckem to fakt nejde, i kdyz predvadi vzorneho andilka, tak je to poradnej divoch 😀

Jani - nevim jestli jsi videla detsky pokojicek, ten jsem malovala s MM a pupkem, blbe jsem si spocitala barvy, tak to tak dopadlo, taky mam rada spodek tmavsi barva, pak nejaka ta bordura - zviratka atd. a horni cast svetlejsi odstin...tak priste to snad spocitam dobre a bude to dle mych predstav...

betys - takovy strach si nedokazu predstavit, to ja bych se radeji vzdala sexu nez ublizit prckovi...i kdyz mimisci jsou chraneni obalem...neboj sexu si jeste uzijes 😉

mejte se krasne, utikam do hajan... 😉

elllenka
10. říj 2009

Ahoj hoky, omlouvám se, že jsem tu pár dní nebyla. Můj má dneska narozeniny, tak mu chystám menší oslavu jen pro nás dva. V práci teď býval v práci až do noci ve čtvrtek dojel až o půlnoci a včera měl školu, ale pustili ho dřív tak jsme už ve 4ři hodiny zalehli k filmu a on usnul hned a já chvilku po něm 🙂
Dneska už zase valil do školy, přijede asi v šest nebo v sedum večer tak mám dost času na úklid a na dort 🙂

S rodinou to oslavíme asi až za měsíc, nemá vůbec čas na oslavu, buď je v práci nebo ve škole, ale už mu zbívají jen 2roky 🙂 pak už to snad bude pohoda 🙂

Také bych měla ráda vymalováno, ale bydlíme ve strým domečku, kde by jsme museli udělat novou omítku a na to si netroufnu :( a můj nemá kdy to udělat, tak snad za pár let se k tomu dostaneme 🙂

Užijte si víkend

hanulinecka
10. říj 2009

Kráásné ránko

Lucif žehlit se to nemusí,ale zatím teda jak dosuší jdu hned skládat jednou jsme to nechala dlouho a bylo to pomuchlaný je pravda elektriky to žere víc,ale zase načetla jsme o tom hodně článku a není to tak hrozný jak to píšou taky se snažím to pouštět 2 krát týdně zase to není jak lednička která ti jede celý den je to na 7 kilo prádla takže je toho celkem dost přes léto mě taky nevadí sušit venku,ale kdyby jste třeby cítíli to prádlo z tý sušičky třeba ručníky tak venku by jste je nenechali sušit 😀 to je tak heboučky jinak jsme je měla drsný 😀

holky nemylsím si že malování je nějaký těžky a že bych byla šokovná 😕 mě to přijde normoš 🙂
jeany včera jsme vařila sekanou a kaší a mareček měl prsíčko na paprice a kolínka k tomu vývar s drobením 😀 podle toho výčtu je jasný,že dneska nevařím 😀 jěště je tady čočka z týdne

jinak jedna novinka od nás dneska jsme marečkovi sebrala plíny moc dobře chápe co po něm chci a myslím že za plínky už jsme utratila až až 😀 😀 😀 tak držte pěsti at jsme dusledná a néé l¨íná četla jsme že do týdne by to mohl zvládnout jasný pak bnehody se vším počítám,ale jednou se začít musí trak to zkusíme 😵

betys
10. říj 2009

Hanulinecka-Tak s plínkama držím palce
Já dneska vyrážím do Brna.Potřebujeme udělat větší nákup tak sebou beru nosiče a já budu jen ukazovat.Je mi docela dobře,dokonce jsem snídala rohlík se šunkou.
Blbá zpráva je že moje neteř má teď místo vší neštovice.Chudák si to vybírá pěkně postupně.Já jsem je sice jako malá měla,ale na netu jsem četla že bych sní neměla přijít do styku.Jsme na sebe hodně zvyklé,tak uvidím jak to zvládneme.Už mi posílali MMS jak je pěkně "ťupkovaná".
Jinak je u nás pěkně hnusně.Prší a je jen 7 st. 😒

lucifirek
10. říj 2009

Ellajoy,no mě už je dneska lépe a já si kapu ty echynaceové kapky,jsou na nachlazení,imunitu.... Už bude snad lépe. A už to musím těch čtrnáct dní vydržet. Ještě je dobrej echynaceový čaj na imunitu, a na unice jsem se ptala a nevadí,když ho piju. Ale nedělám klasickou kůru,ale jenom občas si ho uvařim.

Hanuli,tak manža mi sušičku zatrhl. S tím prádlem máš pravdu,i když používám aviváž,tak ručníky a takovéto prádlo je drsné. Tak držím pěsti,at to s těma plínkama vyjde. Jednou to přijít muselo. 😉

hanulinecka
10. říj 2009

Luci u nás manža taky byl ze začátku proti hoodně,ale když viděl tady ty sušáky a dítě si z toho dělalo bunkr a když chtěl vyprat věci do práce a pršelo aon si to bral do práce vlhky a smradlavý řekl jo 😀 ted vidí že je to opravdu pecka já třebated ani aviváž nedávám to ušetřím a kupuju si v DM maji vlhčené ubrousky do sušičky za pár korun

zuvidíš jak přijdou děti
a vy nechete větší byt???

betys no když jsi je měla neštovice nemělo by se nic stát,ale taky bych raději se vyhýbala třeba muj chla je jěště neměl tak se sěsím toho až je donese domu mareček že to chytne u starších lidí jsou ty pruběhy prý hrozný a myslíš že se pujde očkovat???ne prý je drsý chlap 😠 😠 😠 😠 😠 fak mě se.e proti klíštatum to letělned jakou měl panickou hruzu a toto nechche tak at pak za mnou nechodí až bude trpět

elllenka
10. říj 2009

Také mám zakázanou sušičku, ale stejně bych ji neměla kam dát. Ale ušetřilo by to asi spoustu práce 🙂

jarkabilik
10. říj 2009

ahojky holky přeji všem hezký den i když je tak pochmurno 😉
jak tady tak čtu diskuzi o sušičce tak mám nějak zafixováno že je pak pomuchlane prádlo když se to suší v sušičce jak to doopravdy je a za jak dlouho je to prádlo suché v sušičce?Manžel mi ji vychvaloval jak byl v misi a když jsme loni kupovali novou pračku tak mě přesvědčoval i o sušičce 😀

jarkabilik
10. říj 2009

hanulinecka taky drzim pesti s plínami 😉 ale určo se to povede a malý bude lítat bez plen jak zjistí že nebude muset být v mokrém 😉

jarkabilik
10. říj 2009

betys tak to je fajn že už ti je líp aspon si to těhulkování ted líp užiješ 😉 jinak můžu říci že co se týče neštovic říká se že podruhé je člověk nedostane a moje dcera byla opakem 😀 když byla malá měla je dvakrát sice ne hned po sobě ale každé probíhali jinak jedny měla s horečkou druhé bez a taky byl rozdíl v odubkování 🙂 její otec je dostal od ní jako dospělý 😀 myslím si že to musí být lepší když si to člověk odbude v dětství 😵

lucifirek
10. říj 2009

Hanuli tak u nás je to s tím prádlem podobné. Ale nechám tomu čas,on potřebuje nechat to troškuvstřebat.
Chtěli bychom do většího,ale zvažovali jsme byt a dům a my bychom opravdu chtěli domeček,tak zatím šetříme,i když teď ušetřené penízky jsou naivf. Ale brzo doplatíme tento byt,tak se nám bude šetřit dobře. Uvidíme. Necháváme tomu volný průběh,nechceme ten domeček hrotit. A hlavně nemůžeme mít všechno najednou.

Jary tady je taky pochmurno už začíná být docela tma.

jeany
10. říj 2009

Ahoj holky, dostala jsem se sem až teď. Pořád jsem něco dělala.
Betys, to je fajn, že je ti líp.
Hanuli, tak ať to Mareček dobře zvládne a nemáš doma loužičky. 😀
Jary, tak u nás je taky pochmurno a už se stmívá. Dnes mi ten den nějak rychle utekl. Začala jsem něco dělat až o půl desáté a pak už jsem to nestíhala. No než se uklidí, uvaří a opere a do toho mi přišla návštěva a odpoledne po obědě jsem si prostě musela lehnout a spala jsem až do 4 a pak se znovu vrhla do úklidu, ale už to všechno mám. No kdybych vstala dřív a po obědě neležela, tak je to rychle, ale mně se nějak nechtělo. 😀
Luci, já tay zvažovala sušičku, no ještě se časem uvidí. Sice já místo na prádlo mám, ale to žehlení je nekonečné. Naštěstí se s dcerkou střídáme po týdnu, ale i tak, ona to taky nesnáší.
Tak teď si jdu ještě umýt hlavu a zalehnu ktv a ještě sem mrknu co děláte vy. 😉

lucifirek
10. říj 2009

Ahoj Jani,já pro změnu dneska zase nestíhám,vařila jsem pak jsem jela s mamkou k babičce,před chvíli jsem dorazila,dalajsem si véču a ještě potřebuji vytírat a uklidit kuchyni. Manža dneska dostal úkol uklidit šuflíky aroztřidít doklady. Tak mu při tom ruplo v zádech,tak chodí,jako by ho někdo nakopal 🙂 Ale na hokej jel,tak to asi není tak zlé 😀
Jen hezky odpočívej,budeš to potřebovat. Já teď koukám na babicovi dobroty a pak ještě na primu na italského kuchaře a než přijde manža,musím trošku poklidit.
Jani já to žehlení taky nesnáším. A ještě tu fakt nemáme moc místa,v létě je to jedno,když suším venku ale přez tu zimu. A když by odpadlo to žehlení,to by mi hrozně pomohlo. Ale manža je zatím proti. Mamka mi radila,at ho nechám párkrát žehlit a ono ho to přeje. 🙂 A až budou děti,tak budeme potřebovat taky víc místa.
Chci se kouknout na net,jakou to má spotřebu a jak dlouho to trvá,než se to usuší.

lucifirek
10. říj 2009

Ty jsi jani tak pracovitá,já si v poslední době připadám neschopná.Připadá mi,že at dělám,co dělám,tak je pořád bordel,nádobí,prádlo a pořád dokola.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru