CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jarkabilik
28. únor 2009

lucifirek jsou to myslím celkem tři mens a ta první se myslím nepočítá do dalšího pokusu ale to my šli na transfer zmražených

luciiiie
28. únor 2009

Holky? To embryjko se začně teda zavrtávat až tak 6. a 7. den?

hhaanka
28. únor 2009

Ahoj Luciferku, sexovat klíďo můžete, nám říkali při každém pokusu jináč – ale bylo to 3 – 7 dní, takže jsme to většinou vydrželi 5 – 7 dní a vrhli se na to. Jestli to má dopadnout, tak to dopadne bez ohledu na tohle. Jen moc nenámáhej břícho a taky jsem se ze začátku vyhýbala orgasmu....🙂

Lucen, mimčo nezlobí, je naopak až moc klidný, že mě to někdy trochu znervózňuje. Ale většinou se probere, když chci jít spát a to jsou pak kopanečky🙂 A taky roztomile škytá, to mi škube břicho třeba půl hodiny a je to srandovní🙂 Díky za optání, nevěsto. Tý jo, hned bych se zase vdávala, měla jsem skvělou svatbu – skoro sto lidí a taková rodinná, vesnická, se spoustou ostud🙂))))))

Jojo, holky užívejte si holení, dokud můžete, viď Teri. To jsou teď manévry! U ničeho jiného se tak strašně nezadýchám🙂)) A to stejně vůbec nic nevidím...

Ivet má s tou ms pravdu. Agolutin pomáhá růstu sliznice bez ohledu na to, jestli jste těhu nebo ne, takže ms určitě přede vysazením nedostanete! A pocity na ms můžete mít také bez ohledu na to, jestli ET/Ket dopadl.

Micanek, mě to vyšlo na počtvrté. Sice jsem prošla jen jedním IVF cyklem – měla jsem hodně mrazáčků – ale každém to prostě na poprvé a na podruhé neklapne. Dneska je lékařská věda hodně daleko, není důvod se bát, že se to sestřence příště nezadaří.

jarkabilik
28. únor 2009

hhaanka vidím že o sobě miminko dává pěkně vědět taky ti to pěkně utíká co než se naděješ bude venku 🙂

lucifirek
28. únor 2009

Aha Hanii,tak to já ne,ale bylo to jednou,tak si myslím,že to je stejně jedno. Myslím,že normálně to taky člověk neřeší.

lucifirek
28. únor 2009

Teď už je to stejně rozhodnutý a nemá cenu si dělat ještě větší stres.

lucifirek
28. únor 2009

Hani,tobě už se to taky krátí,za chvíli budeš mít prcka u sebe.

jarkabilik
28. únor 2009

lucifirek tobě se to už krátí ještě se dvakrát vyspinkáš a budeš vědět výsledek 😉

lucifirek
28. únor 2009

jj už to bude co nevidět

zuzuza
28. únor 2009

Lucii, mě dnes říkal mudr. otevřel, že první dav s dnem RT plave embryjko v děloze a pak se zavrtává🙂

luciiiie
28. únor 2009

cooo???? ☹ Já nevím micko co je RT ☹

zuzuza
28. únor 2009

Ježíš luci promiň, já píšu jak blbec, jsem nějaká miglá fakt, no říkal mudr. dnes, že první dva dny s dnem transferu si embryjka plavou v deloze a dotýkají se stěn, pak se zahryzávají, takže by se měly asi zakousávat 3. den od ETU jestli jsem to pochopila dobře🙂. prej micko 😀 , jsi mě pobavila🙂

luciiiie
28. únor 2009

no to už je lepší 😉

luciiiie
28. únor 2009

a dál nic zajímavýho neříkal? Kurňa mě teď napadá tolik věcí na zeptání

zuzuza
28. únor 2009

EE už jsem se na nic nezeptala, ted jsem volala s moji mudr. nakazala me klidovy rezim v pelechu a rikala, ze by me ted tak za ty 3-4 dny mělo trochu bolet břicho jako na ms, že se tak zavrtávají, no nevím, já jsem exsot, mě nikdy nic neboli, tak mažu do pelechu🙂

luciiiie
28. únor 2009

by mě zajímalo, od kdy je v moči ten slavnej hCG teda..

jarkabilik
28. únor 2009

luciiiie tak jak pojedeš do Brna můžeš tam položit otázky co si vypíšeš na lístek po dobu než tam pojedeš takže u sebe papírek pero a psát 🙂

jarkabilik
28. únor 2009

luciiie myslím si že HCG se objeví až jsou embryjka pořádně zahryzlá 😀

lucifirek
28. únor 2009

Holky,tak s těma dotazama by mě to taky napadlo. Člověk se pak chce na spoustu věcí zeptat. A když je tam,tak si na nic nevzpomebne.
Teď jsme s manžou skoukli film. A jdeme koukat na Jak dostat tatínka do polepšovny 😀

teri81
28. únor 2009

Ahoj holky,
ty bláho,co Vy toho nakecáte,to je mazec 😀

Jeany, taky gratuluju k vajíčkám,to je krásný počet a šance veeeelikáááá 😀

Zuzuza, tak Ty uz jsi po ET,to je super,ted jenom relaxuj (ale jenom lezet nemusíš, pak už dělej běžné činnosti,at Ti z toho nehrabe jako tenkrát mně 😀 ) a těš se na testík,já se moc těším.

Luciferek, moc štěstí přeju při testování, v pondělí že? Až mě boleji palce,jak je držím 🙂

Hanulinecka,tak jestli ted brecis vic nez v sestinedeli, tak to chci videt sebe 😀
Ja řvu furt,jak se na malou podívám 😀 😀 😀
Vždycky jsem si říkala,že ty rodiče ,co šišlají,jaký jim miminko udělalo krásný hovínko,to přehání a nikdy taková nebudu a dneska jsme se tu rozplývali nad kakáním i s tatínkem.
A když si po jídle odkrkne,tak jí chválíme,jako kdyby složila státnice 😀 😀 😀

hanulinecka
28. únor 2009

kráásný večer Teri 😀 😀 😀 😀 😀 😀 já měla šestinedělí uplně pohodovy taková tvrdá holka a ted brečím i u reklamy na HAMI 😔 😀 😀 a máš krásnou princeznu 😵 😵a nádherný jméno 😵
ve čtvrtek na nově tu druhou šanci jsem probulela skoro celou no jsem pako 😀

a mě řekli na další pokus 3.krát MS a čtvrty měsic přijít a co mě bylo řečeno,že je i lepší hned takhle za ty 4 měsice tělo je jěště nabuzený 😵 😵

teri81
28. únor 2009

Hanulinecko,
tak jsem zkoukla Vaše album a Marečka máte teda bombastickýho 🙂 . To je fakt krásnej chlapák,takovýho nějakýho si představuju pro tu naší kočičku 🙂

Tak doboru všem,já jdu kojit a ukládat prcka 🙂

lucifirek
1. bře 2009

Dobré ránko holky,jdu vás jenom pozdravit,za chvíli vyrážíme ke kamošce na oběd. Je mi zase blbě od žaludku. Ach jo. To ty léky,z toho Langerinu mi bývá blbě.
Určitě se večer ozvu.
Jeany určitě dospáváš po oslavě,dopadlo všechno dobře.
Co vy těhulky,zuzuzi,luciiiie? Jak vám je?

luciiiie
1. bře 2009

Ahoj 🙂
Luci na co máš ten Langerin???

luciiiie
1. bře 2009

Hani máš krásný fotky v albíčku. Možná jsem ti to už psala, ale dneska jsem si je prohlídla pořádně a musím říct, že Mareček je krásnej kluk. Fakt moc pěkný.. 😉

zuzuza
1. bře 2009

Holky bré ránko, dnes tu nikdo není??? Myslím, že lucifirkovi nebude zle z léků ale z něčeho jiného🙂

Lucii nazdárek, jak je? já se pořád jen válím a válím a mám pořád děsně nafouklý a tvrdý břicho, jakoby zaražené pr...nebo já nevím co to je, ale nemůžu prostě ani nic sníst, strašně mě to tlačí, že ani nemůžu spát na břiše, nevíte holky, co by to mohlo být?

luciiiie
1. bře 2009

Zuzo musíš si pořádně prcnout 😉

zuzuza
1. bře 2009

Hehe jenže to nejdeee luci, při stimulce jsem prděla jak divá a teď nic 😕

lucen
autor
1. bře 2009

Ahojky holky
Zuzi já stím měla taky problémy po transferu.a kdy testuješ?
Ostatní zdravím

zuzuza
1. bře 2009

Lucenku ahujky, je tak to jsem rada, že to není nic ojedinělého, testuju 16.3., což je 17. den od ET, je to pondělí, ale asi testnu už den předem v neděli🙂, bojímbojím, rději na to ted nemyslím🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru