CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

hhaanka
27. bře 2009

Ahojky,
Jarka, jak já bych se mohla nudit. To slovo se mě netýká🙂 Čtu knížky (teď právě Deník šílené matky) a noviny, čmarykám články a dělám stránku pozvánek pro noviny přímo z nemocnice, naspávám to, oč mě připravují sestřičky nosící léky v noci, přijímám návštěvy (2 – 4 denně) – takže to utíká samo. Jen bych prostě radši ležela doma a dohlížena dopřipravení výbavičky a tak🙂

Jinak se mám dobře, dnes mě chtěli pustit, ale protože trošku špiním, ještě mě tu chtěj. Ale kromě léků a jednoho monitoru ozev denně se mnou stejně nic nedělají, tak nevím, k čemu jim tu jsem🙂))

lucifirek
27. bře 2009

Ahoj haanka,ty jsi teda aktivní a pracovitá. Držím pěsti,až je všechno v pohodě.

jarkabilik
27. bře 2009

ahojky holky přeji hezký večer 😉
jeany jinak já určo 24.4.nemůžu ale podle mě se neřidte pokud to všem ostatním vyhovuje 😉

jarkabilik
27. bře 2009

hhaanka no tak to věřím že jsi si nějakou zábavu našla já když jsme tam byla naposledy tak už mě čtení a luštění nebavilo a těšila jsem se domů a to jsem tam dlouho nebyla 😀

kveta
27. bře 2009

Macinta, dobre. Hlavne, aby bol ten hotel blízko miesta stretnutia. 😉

lucen
autor
27. bře 2009

Ahojky Holky
moc ráda bych vás všechny poznala,ale určitě v pátek nedojedu jsem až po 15hod. doma s práce a než bych se dostala do brna tak by bylo tak 18hod.a to je pozdě snad někdy jindy je mi to líto že vás zatím nepoznám,ale jak píše Lenulka snad se někdy ještě sejdete a budu moc i já.
všem přeji krásný víkend 🙂

zuzuza
28. bře 2009

Bré odpoledne děvčata, dnes tu ale vůbec nikdo není???? Dnes se mi zdálo, že mi dělal KET doktor Oskat Všetečka, tak co na to říkáte? tak mám zase depku, že to byl jen sen a nějak se mi ten Oskar po tom snu i zalíbil🙂, jinak je mi dnes blivno, tak jdu do hajan.

A lenuli, dnes teplota opět 36,9!!

luciiiie
28. bře 2009

Zuzo ty si borec 😀

lucifirek
28. bře 2009

Ahoj Luciiie,dneska tu fakt nikdo není ☹

luciiiie
28. bře 2009

Ahoj Lucifírku...no není... ☹ Je víkend, teplo, tak asi každej lítá někde venku 😉

lucifirek
28. bře 2009

Jo to máš luciiie pravdu,u nás bylo konečně taky krásně. V týdnu to bylo uděsný zima,déšť,sníh,vítr...
Dneska sluníčko,teplo,konečně to začíná být optimističtější.
Dneska tu byla kamarádka ostříhat mě. Pracuje v jednom vyhlášené kadeřnictvím v Praze. Sestříhala mi zase mikádo vzadu krátké,vepředu delší. To už jsem to měla dlouhý a měla dilema,jestli si nechat dorůst zase dlouhé vlasy,tak zase až teď 😀

jarkabilik
28. bře 2009

ahojky holky přišla jsem vás alespon pozdravit 😉 přeji pěkný zbytek víkendu

lucifirek
28. bře 2009

Ahoj Jary.

lucifirek
29. bře 2009

Dobré ránko holky

jeany
29. bře 2009

Ahoj holky, dnes si tu Luci sma, co. Já se před chvílí dodívala na toulavou kameru a objektiv. Vždy si sednu k tv, uvařím kavčo a relaxuji u těchto pořadů. 😀
Jinak včera bylo nádherně a dnes už je zase pod mrakem a prší. Dnes nemusím vařit, včera jsem navařila dost segedinského gulaše a bramborových knedlíků a tak to dnes jen ohřeji. To je paráda, že nemusím vařit.

Marci, myslím na tebe, jak ti je? Ty za chvíli testuješ, že? Krátí se ti to. Tak snad aspoň tobě to vyjde, když nám se to nedařilo. 😉

Zdarvím ostatní !!!

lenulinka21
29. bře 2009

Ahoj holky moje 🙂

Tak si říkám že sem kuknu no a koukám, že srazík je plně
naplánován dokonce některé už scháníte ubytování v Brně 😀 Tak to vypadá
na velké mejdlo.

My se chystáme něco koupit klukům teda něco modrého 🙂

jeany
29. bře 2009

Ahoj Lenuli, ty máš, ale krásné starosti, budeš už nakupovat věcičky pro kluky, co. Doufám, že i já ještě někdy budu mít taky takové starosti. 😀
Jak se cítíš? Pořád tě sužují bolesti nebo je to už lepší?

lucen
autor
29. bře 2009

Ahojky Holky přeji pěknou neděly u nás teda deštivou 😠
Uplně vám ten sráz závidím snad příště budu moc i já kdybych měla dost dovolené tak si jí vezmu a dojedu ,ale bohužel nemám šatřím jí pak na ježdění do brna.
Marci tobě držím pěstičky at aspon ty prolomíš tu smulu a máš na testíku krásné //
moc moc vás všechny zdravím

marci19
29. bře 2009

Ahoj holky,přejí vám pěknou neděli!
moc vám děkuji,že na mě myslíte 🙂 .Já to testování vidím tentokrát zase špatně.Tento týden jsem nebyla vůbec v dobré psych. pohodě.Nevím jestli je to těma práškama,ale jsem hrozně citlivá a podrážděná,takže jsme se tento týden pořád s přítelem hádali ☹ .Měla jsem úplnou depku.Tak si nedělám žádné naděje při testování.Ani nemám žádné příznaky.Minule mě aspoň prsa pobolívaly a teď nic ☹

lnk
29. bře 2009

ahoj holky, chci se zeptat ohledně KET. Na Unice mi řekli, že mám přijít po 3. MS. Co to KET obnáší? Myslím jaké léky, injekce apod.? Po stimulaci jsem měla brutální hyperstimulák, tak se bojím už cokoli absolvovat. ☹ A taky přemýšlím, jestli tam jít až PO MS nebo během ní, myslím, že my zase asi nasadí antikoncepci na upravení cyklu, aby mohli naplánovat KET, ne?

jimmy1
29. bře 2009

Ahoj Ink,
já bych se na tvém místě šla před tou třetí MS domluvit na Unicu, protože se nasazuje na měsíc antikoncepce. Potom začíná stimulace na KET.
Já (pokud přijde MS tak jak má) začínám stimulaci 24.4. Obnáší to tuším estrofem na děložní sliznici, pak agolutin a ještě jeden typ injekce a já si teď nemůžu a nemůžu vzpomenout jak se jmenuje, ale vím, že to pak ukazuje HCG v moči... Sakriš jak se to jmenuje 🙂 KET mám naplánovaný na 15.5.

Zdravím všechny, uplakané počasí je dneska asi všude, že? 🙂 A to bylo včera tak krásně, že jsem byla venku celý den 🙂

zuzuza
29. bře 2009

Taky vás zdravím, dámy 😉 , dnes je opravdu tak hnusně a já jsem někde ted na jaře chytla otřesnou rýmu, teče mě z nosz jako z vodovodu, tak mám po náladě, za celou zimu nic a ted toto, je to hnus.

Jimmy a Ink, ty injekce druhé myslíš HCG injekce pregnyl, že?

Aho Jani, lenilinko, lusii, lucifirku, lucenku, marsie, Jary...snad jsem na nikoho nezapomněla...

Lenulinko, dnes teplota opět 36,9, tak nevím, fakt to vypadá, že ovu někdy dávno proběhla, no snad ve tředu pojedu k mudr. na uzv tak uvidíme🙂

jimmy1
29. bře 2009

Ahoj Zuzy, jo přesně jsi to trefila, je to určo pregnyl, já si jen nemohla v zpomenout 🙂 Dík za doplnění.

jarkabilik
29. bře 2009

ahojky holky zdravím všechny 😉 to je dneska ale škaredé počasí,musím konstatovat že se mi bude dnes dobře spát po třech 12 😀
lenulinka co ty jak se máš a mrňousci už se ten jeden pootočil?
marci jinak přeji konečně ty dvě // 😉
lucen jak se stále máš?

lucifirek
30. bře 2009

Dobré ránko holky,tak já už jsem v práci. Přeji hezký den.
Ahoj Jeany,segedínek,to ¨je super.

jeany
30. bře 2009

Tak už jsem tu taky a dívám se Luci, že ty jsi tu byla první a dost brzo. 😀
Dnes jsem nemohla vstávat, nechtělo se mi. To přeskakování na letní a zimní čas mi dělá vždycky problémy, bude mi trvat týden než se jaktakž přizpůsobím. A dnes odpoledne máme mít zase poradu a že bych se na to těšila, to se taky nedá říct. Nějak jsem z toho v práci poslední dobou otrávená. Myslela jsem, že mi to vyjde, budu těhu a že bych to dělávala z domu. Tak mi nezbývá než zase chodit do práce a plánovat, že to snad už příště vyjde. 😉
Jinak ostatním taky přeji krásný, i když deštivý den.

jarkabilik
30. bře 2009

ahojky zdravím a přeji hezký den i když je tak pochmurný 😉

inuna
30. bře 2009

hani ty ležíš v nemocnici,nějak mi to uteklo.je vše v pořádku?tak tě moc zdravím. 🙂
na sraz holky nepřijedu,je to přece jen trochu z neruky,ohledně miminka.Všechno se ted točí kolem ní.

zuzuza
30. bře 2009

Ahojky holky, zdravím!!! To počasí je fakt humus:(
Dnes se mě zdálo o našem srazu, měli jsme ho u nás u naší mamky byly tam i holky s miminama, ale nevím, kdo jste byla která, ptala sjem se vás kdo chce čaj a kdo kafe, tak nakonec 3 čaje a 3 kafe jo a byli tam i dva chlapi s vama....pak jsem se vzbudila 😀

Jani, jsi na tom s tou prací jako já, já si taky už plánovala jak budu makat do léta z home office a pak se na to vyprdnu a místo toho abych naklusala od května do hokny a makala jak šroubek a už ted se mě to hnusí když si vzpomenu, jak jsem si to pěkně jinak plánovala, ale stejně tam budu jen tak měsíc, dva a bude KEt a to budu zase doma aspoň 3 tejdny...

luciiiie
30. bře 2009

Ahoj holky,
no Zuzo já si jdu zrovna ukončit neschopenku, takže mi o hnusu ani nemluv 😀 Ale jak píšeš, ty dva měsíce musíme nějak zvládnout.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru