CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jarkabilik
2. kvě 2009

ahojky holky zdravím všechny 😉
jinak holky pěkně odpočívejte at se mrnousci zavrtávají 😉

ivule11
2. kvě 2009

NO,TAK TO VŮBEC NEŘEŠÍM 🙂
JÁ POŘÁD CHODÍM VEN A VŮBEC SE NEKONTROLUJU TAKÉ A DĚLÁM ŮPLNĚ VŠECHNO KROM TOHO,ŽE NECHODÍM DO PRÁCE 😉
UVIDÍME....

luciiiie
2. kvě 2009

Ahoj holky,
yummick a ivule vy testujete stejně, co? Přeju vám to....ať mám pořádnou motivaci za ty dva měsíce 😉
Jinak doufám, že jste všechny dostaly nějaké to políbení pod stromkem 😨

jarkabilik
2. kvě 2009

ivule dobře děláš, že na to nemyslíš 😉 to se máš aspon si můžeš pěkně odpočívat

lucifirek
2. kvě 2009

Ahoj holky,ozývám se po několika dnech,neměla jsem čas se sem dostat. Nefachá nám ani jeden počítač pořádně.
Ahoj Kveta,to co jsi psala,je povzbuzující,jsem opravdu ráda,že vás tu mám,protože víte,co cítím a prožívám,jsme na tom dá se říct všechny stejně. Moc děkuji 🙂
Ahoj Jani,já vím,že ty mě taky naprosto chápeš,je to divný. Ale ty hormony a to všechno kolem s člověkem hroznbě zamává. Já jsem pořád taková podrážděná,každá kravina mě vytočí i zbytečně.
Ale my se teď s manželem snažíme každý víkend něco podnikat. Dneska jsme byli v Náměšti nad Osl. v zámku,to mě nějak nenadchlo,pak jsme jeli kolem Dalešické přehrady kolem Dukovanské elektrárny do Dalešického pivovaru,tam se natáčeli Postřižiny. Dali jsme si tam véču a před chvíli jsme dorazili domů. Bylo to hezké odpoledne.Ale bohužel jsme nestihli prohlídku pivovaru,tak se chystáme ještě jednou do Dukovan a do toho pivovaru.
Jani film Líbáš jako bůh je naprosto skvělej,moc se mi líbil,byli jsme na tom v City parku v Jihlavě.
Ahoj Luciiiie,ty tu teˇtaky moc nebýváš,času moc není,viď,ale až zase půjdem bojovat 😉

lucifirek
2. kvě 2009

Ivule a yummick držím palečky,těším se na dobré zprávy

hhaanka
3. kvě 2009

Ahoj děvčata, skočila jsem vás jen trochu povzbudit.
Dnes je to pro mě naprosto neuvěřitelné, ale byla jsem tam, kde jste vy - před pokusem nebo v pokusech. Celkem čtyřech (1 ET + 3xKet). Někdy to přírodě trvá déle, ale klapne vám to. Většina z vás nemá žádné nepřekonatelné potíže, aby to klapnou nemohlo. Takže se držte a já držím pěsti. Ten pocit zažijete - některá za pár týdnů, některé to bude možná trvat rok nebo dva jako mě, ale to škytání miminka (teď právě 😀 taky), kopání nožičkou do boku, vystrkování hlavičky, ty nádherný pohyby, které teď už i bolí - jsou fakt asi to nejhezčí v životě, co jsem zatím zažila. A holky, zní to neuvěřitelně, ale do 14 dnů rodím! Potká to každou z vás, věřím tomu. Neztrácejte naději!

lucifirek
3. kvě 2009

ahoj hani,děkujeme za povzbuzení. 😉 jsme tu všechny na stejné lodi a navzájem si pomáháme a to je super.
Jak je tobě,je hezký jak to píšeš o těch kopanečkách apod. Asi si to holky,které otěhotní přirozeně ani neuvědomůju stěžují si. A my za to všechno,i když to občas bolí jsme strašně vděčný. Věřím tomu,že se nám všem jednou zadaří a doufám,že to nebude trvat dlouho.
Přeji krásný zbytek víkendu všem.
Hani už se těším,až tu budeš hlásit datum a míry 😉 a popíšeš nám svoje zážitky,na příští srazík budeš moct dorazit už i ty s mrňousem.

jarkabilik
3. kvě 2009

haanka ahojky je fajn že jsi vpořádku a 14dní uteče jako voda 😉 zrovna dnes jsem myslela na to jaké to bylo když jsem měla v bříšku dceru a povzdechla jsem si jak ráda bych to znovu zažila rust bříška kopání miminka....

jeany
4. kvě 2009

Ahoj holky po krásném víkendu. Dnes se cítím fajn a odpočinutá. Víkend byl super. V sobotu jsme byli na výletě v Brně. Šli jsme na dobrý oběd a každý jsme si něco koupili a domů jsme si přivezli i dost kvíteček. Jen do kina jsme nakonec nešli, protože manža s dcerkou chtěli brzo domů, protože naši hráli hokej a oni sledují každý zápas. Přijeli jsme domů kolem čtvrté, uvařila jsem si kafíčko a sedla k tv a byl tam pěkný film. V neděli jsme taky relaxovala a něco málo dělala na dvorku.
Už jsme vás taky dočetla. hani, to jo, za chvíli budeš mít mrňouse u sebe. Hlavně ať je všechno v pořádku. 😉
Zyumick a Ivule, tak ať nám tu vylepšíte naše statistiky. 😀 Moc vám oběma přeji, abyste našli 2 //. Držím pěsti. Kdy testujete?
Zdravím Lucifírek, Luciiie, Zuzka, Jarkablik, Irminku atd. 😀

irminka
4. kvě 2009

Dobré ránko děvčátka, všechny Vás zdravím a přeji hezký a ničím nerušený den 🙂 .

Tak my jsme měli celkem hektický víkend, v pátek jsem byla se synem na fotb. turnaji v Rajhradu. Já, která jsem v Rajhradu nikdy nebyla jsem trefila vcelku dobře a hold zpět to bylo trošku těžší. nemohla jsem se vymotat z Brna, no, potom se nějak zadařilo, ale přejeli jsem odbočku, tak jsem najela místo 85 km 142. Myslela jsem, že mně trefí šlak.Přijeli jsme v 21 hodin a to jsme se ještě stavovali za manželem na akci, kde se zabíjelo prasátko. Když jsem je tam všechny viděla, jak jsou společensky unaveni, tak jsem zvedla podpatky a valila i se synem domů. v soboru opět mistr. utkání , ale to byla jen chvilinka. V neděli měl manžel službu v práci-je hasič, tak jsme měli se synátorem veget 🙂

Jinak nic nového......

Ctěla jsem se poptat: Bral z vás někdo menopur, jak jste si ho dlouho píchaly? Bolelo vás bříško? Já ho píchám 5. den a jsem ok, tak nevím, jestli je to dobře.......

jeany
4. kvě 2009

Ahoj Irminko, takže jsi měla okružní cestu po jižní Moravě. 😀 My, jak jsme v sobotu jeli z Brna, tak manža taky asi někde zajel a někde byla uzavírka a tak jsme měli taky takovou pěknou jízdu po moravských vesničkách. Bylo krásně, tak to docela šlo, kochali jsme se okolím.😀
Já jsem měla injekce myslím - Decaceptil /nebo jaks e to píše/ a pak Puregon. Jinak si to už přesně nepamatuji, mesela bych mrknou do papírů. Ale v prvních dnech je to v pořádku, že tě nic nebolí. Někdo to dobře snáší a nic ho nebolí. Já měla jen problémy, když se píchal Puregon.

Luciiie, ještě jsem ti chtěla napsat, že tento týden mám volat skrz genetiku. Prý krev berou kvůli tomu, zda není chyba někde i na naší straně. Snad to bude v pohodě. Mě krev brali na nějaké vyšetření i minule a výsledky byly dobré.

ivanaoctavia
4. kvě 2009

Ahojky Všem po delší době jsem se dostala k netu.Stálé krmíme a přebalujeme.Je to boj s časem.
Přidala jsem fotky holek do alba.
Větší je Natálie a menší Karolína.

jeany
4. kvě 2009

Ivano, máš krásné holčičky. Věřím ti, že s dvojčátky je to boj s časem. Asi nemáš moc času na odpočinek, že. Je to krásné, že, ale taky hodně náročné. Přeji ať holky pěkně rostou a jsou hodné.

zuzuza
4. kvě 2009

Ahojky děvčata, tak konečně vás také zdravím po víkendu prodlouženém!!

Ivanko, krásné holčičky, také bych takové chtěla🙂

Holky, si představte, že se mýmu bratrancovi narodil kluk, 30. 4. v nějakém myslím 30 tt a váží chudáček jen 980g, je to hrozný, je mě ho úplně líto a hlavně maminy, ta prý přišla o dvojčata z umělého, ale nevíme kdy a zua jakých okolností, a teď zase toto, ale snad bude ten malej zdravej.....

jeany
4. kvě 2009

Zuzy ahoj. Tak to je fakt hrozný. Ale v 30 tt mě ta váha připadne dost malá. Ale pokud bude chlapeček zdravý, tak to pak určitě dohoní. Hlavně ať je zdravý, to je nejdůležitější. Moje dcerka měla taky jen 1450 g a dohnala to. Zázrajy se dějí.

jarkabilik
4. kvě 2009

ahojky zdravím všechny 😉 vidím že většina z vás si užila moc fajn prodlouženého víkendu 😉 čeká vás ještě jeden 😀

zuzuza
4. kvě 2009

Jani, možná to bylo dřív než ve 30, ona už asi měsíc ležela v nemocnici na udržení, měří to malý 35 cm, to je síla, co?

Jary, jojo čeká nás ještě jeden prodloužený, ale pak ten další neprodloužený, to bude šok 😀

luciiiie
4. kvě 2009

Ahoj holky, dneska zas valím na noční....bléééé ☹
Jani prosím tě, na který telefonní číslo si voláš zkrs tu genetiku??? Jak je pod tím naším slavým dávným rozpisem??? Jiný totiž asi nemám ☹

zuzuza
4. kvě 2009

Holky, co si myslíte o tom, že bych šla na ket o měsíc dřív? My totiž spuštíme nový web začátkem července a to by bylk tak nějak zrovna ket, nějak se bojím zůlstat doma,a by mě fakt nevyhodili, pak má zase kolegyně dovolenou, tak je to blbý vůči ní, myslíte, že je trapný tam zavolat do unicy a zeptat se, jestli bych mohla o měsíc dřív?

luciiiie
4. kvě 2009

co je na tom Zuzo trapnýho? Za zeptání micko nic nedáš 😉 My to mám taky tak nahnutý v tom červenci, přítel nastupuje do nové práce a je spousta věcí zkrs turnaj co pořádáme každoročně, takže jsem zvědavá, jestli se to nějak skloubí nebo to odložíme na srpen.

zuzuza
4. kvě 2009

No luci, aby si oni nemysleli, že jsem hr, jenže nevím, lepsi je chybet v praci pred spustenim webu nez pri jeho spusteni, ze jo, stejne si rikám, že bych byla na marodce asi jen týden, pak bych sla mozna do prace, co stejne jsem po ET byla doma a v klidu a nepovedlo se to, takze bych byla doma dejme tomu 10 dní, ten 10. den by uz neco na testu mohlo byt treba videt a podle toho bych bud sla nebo nesla do prace.....

irminka
4. kvě 2009

Já si myslím děvčata, že pokud má ženská pocit, že by měla být doma, tak at je a když se cítí fajn, tak at chodí do práce až do konce. Já jsem při 1. těhu skákala v 6. měsící přes plot na celnici, protože mě tam zavřeli a měsíc před porodem jsem valila na kole na zmrazcích a vůbec jsem si nepřipouštěla, že by se mohlo něco stát.
Teď, kdybych otěhotněla, tak si to užiji každým coulem. Pěkně doma, pohoda, klídek a do práce bych jezdila jen vypomáhat. u nás ve firmě to tak jde, takže u mě to problém nebude se nějak domluvit.

jarkabilik
4. kvě 2009

zuzuza tak já tento víkend prodloužený bohužl nemám mám pracovní což znamená pátek, sobota, neděle denní 12 😀

jarkabilik
4. kvě 2009

luciiie tak to jsme na tom podobně 😀 jdu na 17:10 a až do rána 5:50 😀

jarkabilik
4. kvě 2009

zuzuza aby ti neřekli spíše že to tedy posunete na později to je taky možné jestli tam třeba není potřeba aby si to tělo odpočalo
😉

jarkabilik
4. kvě 2009

luciiie na 17:50 😀

jeany
4. kvě 2009

Luciiie, jo volám na tel. co je na rozpise. Zkusím tam zavolat skrz tu genetiku třeba zítra nebo ve středu. Dnes nějak nestíhám. Pořád mám někoho v kanceláři, tak můžu napsat akorát email.
Zuzy, no a co hr. Klidně tam zavolej a zeptej se. Já bych tam určo zavolala, za zeptání nic nedáš. Když to kvůli práci potřebuješ, tak není co řešit. Však víš, že mě řekli, že můžu v květnu na další stimulku. To mi připadlo moc brzy.
Jary, tak ať ti to v práci rychle uběhne. 😀
Irminko, já taky pořád chodím do práce a i kdybych byla těhu, chodila bych zase dál. Taky sedím v kanclu, tak by se to dalo. Taky bych při nejhorším mohla dělat z domu. Kdyby se těhu povedlo, budu nad tím vážně uvažovat.

jarkabilik
4. kvě 2009

irminka taky jsem u dcery dělala doposledka a bylo vše v pohodě ale ted nevím v tom mém věku jestli bych to dokázala 😀 možná ze začítku ano jen nevím ty 12 hod. směny 🙂

zuzuza
4. kvě 2009

Jary a Jani, já si myslím, že tělo je zregenerované až až hehe, byla jsem hned po 1. ms u mojí mudr. ta říkala, že to rtam vypadá v poho, ani vaječníky nebyly zvětšené, navíc jsem si ted dala pohov od všech léků a tak snad to je ok, jaterní testy a cholesterol taky dobrý 😀 . Zkusím to, zavolám a uvidím, ale bojím bojím🙂.

Já kdybych byla těhu, tak asi bych nechodila, nebo možná jen třeba první dva měsíce, nebo tři ty kritické, pokud by mi nebylo zle, pač to dojíždění busem a ranní stresy, abych stihla bus a pak trolejbus....to by bylo na mě moc, taky léto, čas dovolených a musela bych zase zastupovat, což jsou nehorázný nervy, ale myslím, že teď nad tím nemusím přemýšlet zartím🙂

Holky, nevíte, kolik se platí za KET?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru