CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

hhaanka
26. únor 2009

Ahoj holčiny. Jen co si pamatuju..., zase jste řádily, co grafomanky?
Utroš jsem polykala, můj gyndr. říkal, že zavádět to nemá smysl. Ale koukám, že každý ten její říkal něco jiného.
Agolutin se píchá do potvrzení těhu (z krve nebo utz.), váš gyndr pak vám místo něj napíše podle pokynů z kliniky Utroš. Mě ho napsal, aniž by měl z kliniky papír, ten jsem dodala zpětně. Stejně mě sám na tu kliniku posílal, tak asi ví, jak se tam léčí...
Luci, jojo, po téměř každém pokusu mě bolelo břicho, jako kdybych to měla dostat, takže klííííd.
Jména máte vybraná hezká, Elišku máme taky na seznamu - tedy kromě Anežky, Šárky, Katušky, Barušky, a pak Radoslava (po tátovi) a Františka. Bříško oslovujeme pokaždé jinak, jednou jako Barušku, jindy jako Radouše, aspoň je sranda. Ten můj malý vyžírka mě asi pěkně vyžírá, protože mě křupe v kloubech a asi mám málo kolagenu. A co s tím? Porodní asistentka mi poradila dlabat aspiky a medvídky 😀 . Mějte se.

lucifirek
27. únor 2009

Ahoj holky.

Lenuli,tak to nám pak budeš muset říct,jestli se ti tvůj tip zadařil 😉

lucifirek
27. únor 2009

HOlky,mě se zdál tak krsnej sen,že se mi na testíku objevily dvě //.. A pak jsem se probudila a zjistila,že je to jenom sen. Ale už se jen třikrát vyspíme a bude to jasný

jeany
27. únor 2009

Tak dobré ránko, nakonec jsem televizi moc nesledovala, manža přišel pozdě a tak jsme spíš povídali.
Luci, už jsi vzhůru?
Jary dívala jsem se natvůj profil, jsi šikovná a sympatická. U nás je to podobné jako u vás, manža je o něco mladší. Ale rozdíl nepociťuji. U vás žádný věkový rozdíl na fotkách nepoznávám.

jeany
27. únor 2009

Jé Luci, než jsem dopsala zprávičku, už jsi tu. Někdo mi přišel do kanceláře a tak jsem to nestihla hned poslat.
Tyk jsem zvědavá koho Lenulinka tipuje na dvojčátka. ale mohla by nám to napsat, jsme zvědavé, ne?
Mně se dnes spalo velmi dobře. A tyk jdu dnes brzo z práce, asi kolem 13.hod. Musíme nakoupit veškeré jídlo a pití na tu oslavu a musím doma trošku poukízet a ještě budu dělat manžovi dort. Ale rozhodla jsme se, že udělám rychlodort ze zakysané smetany , piškotů a ovoce. Je to rychlé a dobré.

lucifirek
27. únor 2009

Ahoj Jeany,jsem,manža vstává v sedm a jelikož chodím docela brzo spát,tak vstávám s ním. Jsem večer hrozně unavená,sice není z čeho,když nic nedělám.

jeany
27. únor 2009

Luci a uvidíš, že na testíku budou 2 //. Aby jsi nakonec neměla ještě dvojčátky, ty? Ale ty bys to brala, že?
🙂

lucifirek
27. únor 2009

Jeany,to máš pravdu,takovédeserty jsou nejlepší

lucifirek
27. únor 2009

Jeany,já bych dvojčátka brala všema deseti,už bych nemusela podstupovat tohle martirium. Ale budeme vděční i za jedno. Dneska ráno mě nějak víc píchalo a rylo v podbřišku. Tak nevím,jestli to je mrcha.?!

lucifirek
27. únor 2009

Manža pořád tvrdí,že i kdyby nebyli na testíku,tak budou určitě z krve. Tak mu tu vysvětluji,že dneska ty testy jsou tak citlivé,že když se to neukáže na nich,tak už ta pravděpodobnost je hodně malá

jeany
27. únor 2009

Já bych to taky brala. My jsme 3 sestry a já jsem vždycky říkala, že 3 děti nechci, že mi stačí 2. No, tak, abych to nakonec nezakřikla a fakt měla 3 dětičky.
Luci, vás je koli sourozenců?

lucifirek
27. únor 2009

Já mám jednu sestru a manžel má taky jednu sestru

jeany
27. únor 2009

Můj manža má 3 sourozence a já 2 sestry a jednu vyvdanou, nevlastní. My když se sejdeme tak nás je opravdu dost.

lucifirek
27. únor 2009

Jaké jeu vás počasí? Tady to snad není možný,ale opět chumelí,dost a je to mokrý sníh. Za noc napadlo snad 15cm.Chci jet za mamkou a potřebuju ke gyndařce pro papír na peníze. Auto se mi vyhrnovat nechce,to je tak na bouračku a pěšky se mi taky moc nechce,ale budu muset.

lucifirek
27. únor 2009

Tak to vám je opravdu kupa. No my nasvatbě měli 90 lidí,asi 25 jich bylo z mé strany a ostatní byli z manželovi,má strašně široké příbuzenstvo. Spoustu sestřenic a bratranců,kteří jsou většinou strarší a mají už děti. Takže je to taky mazec.

lucifirek
27. únor 2009

JInak mě by ty dvě děti stačili. Ale vím,že kdyby bylo jedno a pak jsme šli ještě jednou a měli by to být dvojčátka,ta bychom si je určitě nechali.

jeany
27. únor 2009

My měli na svatbě asi 25 lidí, ale to se tak scházíme i na veškeré další oslavy - třeba kulaté narozeniny, křtiny. Tady docela vysvituje sluníčko, ale zbytky sněhu tu jsou a je to břečka. Vábně to nevypadá.
Jinak jsem zvědavá, co napíše Zuzka, kolik bude embroušků a kdy pojdede na Uniku.
Já mám zítra 2 UTZ, byla bych ráda, kdyby v pondělí už 3 UTZ nebyl a rovnou v úterý by byla OPU. Je to nahusto jezdit do Brna. Ale minule jsme byli taky na 3 UTZ a ty jsi Luci psala, že vy jste byli jen 2x.
Zuzy a ty jsi byla kolikrát na kontrole UTZ?
Jé, holky už, aby bylo po OPU. Luci a ty už v pondělí budeš mít potvrzení, že jsi těhu, ne? Já si taky myslím, že pokud v den určený na testování, nejsou na testíku 2 //, tak, že to není těhu. Myslím, že ty testy jsou dost citlivé a určený den je stanoven tak, aby se to už objevilo. Mě když se objevila na testu jen 1 /, už jsem vůbec nevěřila v potvrzení z krve. I když, může se to stát. Ale nevěřím, že mě. To pak musí být šok.

lucifirek
27. únor 2009

Já jsem asi hrozně nedočkavá a přála bych si,aby to dopadlo hned. Ale i kdyby ne,tak jsem strašně moc ráda,že máme vůbec možnost toto podstoupit a mít možnost mít svoje dítě. Jinak by nám zbývala jenom adopce.

jeany
27. únor 2009

Luci, těch pokusů je dost. A pokud náhodou by vám to nevyšlo, tak věř, že pak už určitě. Ale co to tady řešíme, když jsi už těhu ne. Pak se tomu jen zasměješ, až budeš mít potvrzeno těhu. Já vím, moc se pozorujeme a máme obavy. Však počkej až budu já po ET a budu se nervovat jak ty. I když testovat nebudu, to nechci, ale bát se budu stejně jako vy ostatní. 😀
Kde jsou ostaaatní? Někdo spí, někdo v práci?

lucifirek
27. únor 2009

NO tady nejsouzbytky sněhu,ale hory,to jeděs,ať je už jaro. O víkendu hlásí až 12C. Já byla na utz jen dvakrát.
V pondělí uděláme testík a už budeme vědět,na čem jsme. No já tomu taky nevěřím,ty testy jsou fakt citlivé,ale manža tomu pořád věří je to dopadne dobře. Ségra říkala,že se jí strašných testů ukázali negativní,než se jí ukázalo těhu. Čekala délen,než na den vynechání menstruace. Vůbec se mi nechce vracet do práce. Všichni tam o tom vím a budou se pořád ptát. A nechce se mi s nimi o tom mluvit. Anavíc se tam v pondělí musím stavit udělat uzávěrku pokladny. Uplně jsem z toho špatná,vůbec se mi tam nechce. Kolegyně se bude vyptávat a já se s ní o tom nechcu bavit.

lucifirek
27. únor 2009

No my už máme jenom dva pokusy,pokud nebdou mrazáčci,příště. A jeden by měla ještě zaplatit Unica.

jeany
27. únor 2009

Luci, ty jsi předtím testovala moc brzy. Vyčkej do pondělí. Šanci máš velkou. Věřím, že vyptávání se od kolegyň není příjemné. Mně se aspoň nikdo neptá, nikdo nic neví.

lucifirek
27. únor 2009

Tak to máš lepší,protože ty dotazy a soucitné pohledy už mě štvou. Hlavně když pořád dokola volají a ptají se ,jestl něco cítím a jestli něcovím . Přitom s nimi se mi nic nechce řešit.

lenulinka21
27. únor 2009

dobré ráno upovídalky. 🙂 Vím, co ted prožíváte jsou to fakt nervíky ale musíte totu veřit.
A navodit si tělo pozitivně. I ty embrijka vnímají vaše chování. Ted si asi říkáte že injekce- to byla lahoda
oproti čekání na výsledek. Já se snažila pořád něčím zabavit dost jsem si četla knížky do kterých
jsem se zažrala 😀
No holky my měla na svatbě 35lidí a byla to taková pěkná klasika se všemi zvyky apod.
Měli jsme to v kostele- atmosféra je v něm nepopsatelná ale beze mše. Už tak to bylo dlouhééé 😀
Dneska tady svítí sluníčko a co vy ostatní co plánujete na víkend?

jeany
27. únor 2009

Ahoj lenuli. Tak nám prozraď svůj typ na to kdo myslíš, že bude mít dvojčátka. Jsme zvědavý, no co však jsme přece ženský. A ty jsou zvědavý, ne.
Tady už teď svítí krásně sluníčko. Doufám, že bude pěkný víkend, my máme doma tu oslavu, takže mi to uteče. Už se těším na zítřek, uvidím všechny známé. Jen se strachuji, aby se mi vše povedlo dobře přichystat.
A jak se cítíš dnes ty? Já suprově. 😉

lenulinka21
27. únor 2009

Ahoj jeany jj ženský to je plemeno zvědavý 😀 odjakživa. No já si myslím, že by to mohla být
Luciiie. Ale jen tipuji. 🙂 Vždyck ykdyž mám já obavy aby se to povedlo tak se to povede.
No celé noci nespím mám bolesti ted pár dnů. A nevím jestli je to tvrdnutí břicha. ☹
je zajímavé
že přes den nic ale jakmile lehnu tak konec nejde spát -je to taková divná bolest.

jeany
27. únor 2009

Tak jsem Lenuli zvědavá, ajk ti ten typ vyjde.
Je pravda, že minule při prvním pokusu jsem byla přesvědčená, že to vyjde a nevyšlo a teď mám obavy, aby to vyšlo a počítám s možností neúspěchu, tak to snad vyjde. Ale to se uvidí až kolem 20.března.
Ty budeš mít srpňátka. Moje obě sestry jsou narozeny taky v srpnu. Přes léto si těhu ještě užiješ s bříškem. V dnešní době vídám na koupališti maminy s bříškem. Já, když jsem byla těhu, nechodila jsem na koupaliště, vůbec jsem se na to necítila, malá se narodila v září, tak jsem si léto s bříškem užila taky a moc příjemné ty horkla nebyly.

zuzuza
27. únor 2009

Nazdááár holky, tak dneska nic moc zprávy:(, tak zatím máme všech 7, ale jen jedno má už 7 buněk a ostatní myslím 4 a 5, tak su dost zklamaná, ale co se dá dělat, zítra transfer v 7:45, snad aspoň to jedno dobre by se mohlo uchytit, ptala jsem se, jestli ten vyvoj je špatný, říkali že ne, že jsou jen pomalekší, ale že dneska by už měli mít 6 buněk, to jsou takový lemry pomaly!!!!

jeany
27. únor 2009

Zuzy, myslela jsem na tebe a říkala jsem si, že po 10 hod. jsi tam už určo volala. Takže ty půjdeš první na ET a já jdu na UTz na 9 hod. Myslím, že nás tam zas tolik nebude, tak bychom se měli potkat. Když tak já bych chvíli počkala, chtěla bych tě aspoň pozdravit. Nebudu mít sice času nazbyt, budeme pelášit domů skrz tu oslavu, ale nějakou minutku si na tebe najdu. Já tě poznám, Lucifírek mi poslala tvoji fotku. jestli chceš já ti taky můžu poslat aspoň jednu fotku moji, abs tam neoslovovala cizí lidi. Napiš do IP email.
To, že se některé vyvíjí pomaleji, nevadí, už jsem ti to psala, že jsem se na to ptala. Oni ty 4 buněčné můžou do zítřka i klidně hodně poskočit ve vývoji. Pořád jich máš 7 ato je velký úspěch. Kéž bych i já jich měla tolik.

zuzuza
27. únor 2009

JJ jeany, tak snad aspoň to jedno co už je 7mi bude to nejsilnější!!!!A určo mi pošli fotečku, jdu ti poslat do ip muj mail.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru