CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

yummick
9. bře 2009

mě se taky všichni vyptávali, a ti, se kterými se nestýkám pravidelně, ani nevěděli, že další propadák, takže mi kámoška volala asi před dvěma týdny v devět, prý jestli mě nevzbudila... no, musela jsem jí to vysvětlit

lucifirek
9. bře 2009

yummick,kdy že půjdeš do boje? Jo vlastně ty jsi psala,že jdete do dárcovství vajíček,takže dlabe za tebe dárkyně,že? Nevíš jak to je? Těch vajíček bude více a když vám zbydou,můžete si je nechat tak zamrazit?

yummick
9. bře 2009

jj, všechny odebraná vajíčka jsou naše, ale mám trochu strach, jak tady psala jeany, že jí řekli, že jsou nevhodná k zamražení... je to nějaký divný...

luciiiie
9. bře 2009

A přitom je měla pěkný, že?

yummick
9. bře 2009

no právě...

luciiiie
9. bře 2009

Yummick? A tu dárky si asi nějak nevybíráte, že? Nebo jo?

lucifirek
9. bře 2009

NO to mi taky přijde divný.Nám ho taky nechtěli zamrazit,ale měli jsme jedno,takže by to nemělo ani smysle. Ale s tou Jeany mi přijde taky divný. My tomu nerozumíme,ale nevím. Já jsem z toho všeho v poslední době jelen a moc tomu nerozumím

lucifirek
9. bře 2009

to je anonymní,že jo,jsou tam přísná kryteria. Jak vypadá,vzdělání-min,středoškolské, krevní skupina,postava,barva očí a vlasů. nevím,co všechno.

luciiiie
9. bře 2009

Za to jsou těžký prachy, co? Za ty vajíčka... Holky a kdo jim platí ty léky a tak?

lucifirek
9. bře 2009

Dárkyni se platí myslím 15000,-náhrada za cesty, a pod.

luciiiie
9. bře 2009

aha...

lucifirek
9. bře 2009

jsem zvědavá,co napíseš yummick, 😉

lucifirek
9. bře 2009

nevíte,jestli i stejná podmínky jsou i při dárcovství sperma,jako ten vzhled,krevní skupina a tak? Je zajímavé,že Frgala říkal,že pro dárce se můžeme rozhodnout i v průběhu stimulky. Takže je to asi rychlé (no nemusí brát žádné léky,jen přijede a za pár minut to je) a na dárkyni se čeká dlouho,jestli jich je mnohem méňě a ještě musí podstoupit jakoby stimulku,kvůli těm vajíčkům

hhaanka
9. bře 2009

Ivet, já jsem při ET taky šílela. Nevěděla jsem, co bude, jak to bude. Ale pak s každým dalším ketem jsem byla klidnější, už mě nemohlo nic překvapit🙂 A ten poslední byl super – 3. 9. na tříleté výročí naší svatby, před tím jsme odjeli na víkend na Seč (kromě jiného jsme se brutálně opili a vyčistili si hlavu🙂 ). Taky studuju dálkově vejšku, ale škola začátkem září je ještě daleko a tak jsem měla naprostý klídek na těhulování – navíc, žádný období chřipek, jen babí léto, hmmmmm a vyšlo to!

Jeany, o zácpě si můžeme povídat hodiny🙂))) Mám ji od začátku, trpěla jsem na ni vždycky, ale tohle je skoro příprava na porod! Radím jogurt min. 1xdenně, kefíry, acidomlíka, psyllium nebo lžičku lněného semínka denně zapít vodou. Procházky. Na projímadla se vyprdni, stejně jich nemáme moc povoleno. Kdyby krev, tak mastička Faktum a nebo gel z dubové kůry.

Luciferku, nejdřív bych usilovala o všechna možná vyšetření a pak se teprve rozhodovala. A nikdo vám nemůže zakázat, abyste nešli do dalšího pokusu se svým matrošem, jestli jste přesvědčení o tom, že to vyjde. Doktoři si melou pořád svou, ale řiď se tím, co ty chceš!
Taky jsem šla vždycky po neúspěchu hned do práce. Nic tě z toho smutku nevytáhne tolik, jak když se musíš zabývat miliony jinými věcmi a sama sebou nestíháš.

Zítra jdu na utz ve 30 tt, jsem na prcka zvědavá. Teri, taky se ti dělaly takový tmavý pruhy pod bradavkami na prsou? Nevím, jestli jsou to strie nebo co, asi se zítra obnažím před gyndr🙂

yummick
9. bře 2009

jj, my jsme žádné podmínky neměli, kromě krevní skupiny, nebudeme riskovat, že při nějakým pokusu v biologii dítě zjistí, že má jinou skupinu než my (teda než my), stejně mu to budeme muset říct, ale...

jinak tam byly jen dotazy ohledně vzhledu, ale na internetu jsem se dočetla, že některé kliniky se ptají i na preferenci zájmů a tak

dárcovství je striktně anonymní, i kdybych si dovedla kamarádku ochotnou pomoct, nikdy bych nedostala její vajíčka

léky jí hradí moje pojišťovna + co bude navíc, hradíme my

taky jí musíme dát 15 000 "bolestnýho"

yummick
9. bře 2009

taky doporučuju na zácpu psyllium - je to sice nechutný, ale dá se na ně zvyknout

lucifirek
9. bře 2009

Hanuli,to víš,že chceme vlastní matroš,o ničem jiném ani zatím neuvažujeme. Jedna holčina mi poslala doporučení na nějaké vitaminy,které by měli zabrat i na morfologii. U nich se to zlepšílo rapidně a otěhotněli nečekaně při čekání na další stimulaci přirozeně.
Hani tobě to utíká,půjde manža na utz?
Yummick,tak to jo uvyčerpávající informace.

lucifirek
9. bře 2009

To lněnésemínko je taky dobrý

yummick
9. bře 2009

co se týče těch podmínek výběru dárců spermatu - logicky usuzuju, že by to mělo býr stejný, navíc si myslím, že těch dárců mají víc než dárkyň, přece jen je darování spermatu podstatně příjemnější 😀

lucifirek
9. bře 2009

No to asi jo.

jarkabilik
9. bře 2009

ahojky holky vy jste ale spisovatelky 😀 no nic jdu přelouskat copak je tu nového 😉

yummick
9. bře 2009

lněný semínko teď dáváme do chleba, co doma pečeme, a je po zácpě, naopak se nám zrychll krok 😀

lucifirek
9. bře 2009

🙂 😉

luciiiie
9. bře 2009

😀 😀

luciiiie
9. bře 2009

To musí být doma hoňka 😀

yummick
9. bře 2009

lucifirku, já jsem v létě procházela podobným dilematem jako teď vy, napřed se přítel musel smířit s tím, že má problém, a pak najednou já zjistila, že jeho problém je proti tomu mýmu úplný prd...
ořvala jsem to mocně... smířit se s tím, že to dítě nebude v ničem po tobě... no, moje ješitnost dostala zabrat... vždycky jsem si myslela, že mé děti budou hezké, inteligentní a nadané po mně... 😎 dostala jsem pěknýho facana... možná takový budou, ale já s tím nebudu mít nic společnýho a budu to vědět!... bolela to hrozně...ale...

yummick
9. bře 2009

😀 😀 😀 naštěstí většinu času trávíme v práci, takže já chodím na dámy a přítel na pány

lucifirek
9. bře 2009

Ty tak u mě by to byl asi menší problém přistoupit na dárkyni,než darované sperma.

jarkabilik
9. bře 2009

lajcikova ahojky jsem rada že jsi se tu ozvala mám na tebe spoustu dotazů hlavně co se týče toho jak to kombinuješ s prací? Jinak já ted mám oddechový čas musím čekat na kontrolu a pak až podle toho jka dopadne můžu řešit ty dvě // Jak daleko jsi ty se snažením?

yummick
9. bře 2009

no jo, ono je to pro chlapa asi fakt těžší, ženská si to dítě alespoň odnosí... ale je fakt, že i Otevřel říkal, že přistoupit na dárcovství vyžaduje odlišný způsob myšlení... měl pravdu... i já jsem k tomu rozhodnutí musela dozrát... a teď se těším

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru