CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

ilaunica
22. říj 2010

@vodni K dnesnimu dni 5

vodni
22. říj 2010

@ilaunica Krásné čísílko, k takovému počtu jsem se nikdy nedostala... Ať se drží 🙂

ilaunica
22. říj 2010

@vodni dekuji ... moc drzim palce i vam vsem .... sama vim , ze je to vycerpavajici .... 😖

vodni
22. říj 2010

@ilaunica Jsi statečná kočka! Nenech se ničím vyčerpat a rozhodit - prostě to vyjít musí, OK? 😵

stazina
22. říj 2010

@vodni ahoj, jak si psal aještě o tom pregnylu....myslíš že i 1500j. zůstává vě těle tak dlouho??10 dní? Já myslela , že ta 5000j. tak je tak dlouho, ale tohle, že je brzo pryč...já pcíhala pregnyl dneska a ješět v pondělí apak další uterý mám testovat...to znamená za osm dní po Pregnylu..a to sem si ještě myslela, že budu testovat o jeden dva dny dopředu..i když to by ještě mohlo být zkreslené.... 😒

stazina
22. říj 2010

@ilaunica držím palce, at to vyjde...!!! 😉

vodni
22. říj 2010

@stazina jo tak to nevím 😕 já měla před opu 10tis. takže možná jsem to měla jinak... Jestlis měla před opu 5tis., tak to asi budeš mít v těle kratší dobu, ne? 😅 Hele, fakt nevím, kdo ví jak se to vlastně z těla dostává pryč 😅

jezulicka
22. říj 2010

@vodni a ohledně toho pregnylu jak jsem četal na unice pokud máš dávku pregnylu 1500 tak se to v těle drží 24-48hod.tak to měli napsaný na unice.tak nevím já taky píchala a testila jsem od 14dne a každý den to mám silnější tu čárku..já si myslím, že kdyby ten pregnyl pomalu odcházel tak by čárka mizela ne??jsem z toho už jelen..a na unice mi řekli že mám testit právě ten 15.den..

vodni
22. říj 2010

@jezulicka jj, to by čárka slábla, ale tvoje sílí, takže nejsi jelen, ale těhule 😀 😀 😀

ilaunica
22. říj 2010

@jezulicka jeje minule jsem tim prochazela presne pred 1 pul , tak jsem si nebyla jista ... jen jsem tak nejak zase nedockava .... pokud cucim spravne na rozpis tak jsem si pregnyl pichla 5 tis. 17.10. , ale jeste ho mam po ET 3x rozepsanej tak nevim jestli to tak bude ... no at pocitam bo su nervak tak me snad klepne tak dlouho cekat ...

vodni
22. říj 2010

@ilaunica já vydržela testovat od ET 6.8. až do 23.8. 😎 Měla jsem 10tis před OPU, ET třetí den po OPU a 3x Pregnyl 1500, tak proto tak dlouho...

jezulicka
22. říj 2010

@ilaunica halvně klid...nestresuj tomu nepomůžeš..já taky vydržela až do 14.dne...vydrž..až píchneš třetí dávku pregnylu pokud budeš mít 1500 tak pak to zkus až ten 4-5den ale raději bych vyčkala do 7dne po pregnylu... 😲

ilaunica
22. říj 2010

@vodni Opravdu smekam ja jsem spis zbrkla ve vsem

jezulicka
22. říj 2010

@vodni jojojo 😀 😀 😀 člověk hned znejistí... 🙂

ilaunica
22. říj 2010

@jezulicka chtela jsem se zeptat jestli jste vsechny cerpaly neschopenku nebo jste chodily do prace .... me konci dovelena 2.11. tak nevim co je lepsi jestli byt doma nebo jit mezi lidi

vodni
22. říj 2010

@jezulicka žádný znejišťování, u tebe je čára jak prase 😀 😀 😀 tohleto už dávno pregnyl být nemůže mamčo 😉

jezulicka
22. říj 2010

@ilaunica no já osobně jsem si vzala neschopenku a je lepší být doma v klidu odpočívat nic nedělat než chodit do práce...záleží na tobě jakou máš práci atd.... 😉

vodni
22. říj 2010

@ilaunica já jsem doma byla. Neschopenku jsem měla u 1.IVF týden před OPU a končila mi týden po ET, ale od obvoďačky. U 2.IVF jsem měla 2 týdny dovolenou (zase týden před a týden po) a navíc ještě další 1 týden práci z domu. Nějak nevím co je lepší, stejně na to budeš myslet i když budeš mezi lidma 😉 Ale záleží na tobě - já hodně pracovala (samozřejmě nefyzicky, ale s notebookem 😉) a taky se mi hodně věnoval manžel, tak to nebylo takový to ležení na kanapi a ježiš kdy už to bude...

jezulicka
22. říj 2010

@vodni no tak to jsem v klidu už 😀 😀

jezulicka
22. říj 2010

děvčata jdu se nachvíli natáhnout...zatím... 🙂 🙂

vodni
22. říj 2010

@jezulicka no fakt, koukala jsem na to, a myslím, že to už není ani dálnice, to je megadálnice, i když taky ne, to je letecká přistávací dráha (=testovací čárka) a vedlé ní lesní pěšinka (=kontrolní čárka) 😝 Hele, teď si to nevybavuju, měla jsi 2 embryjka? Jestli jo, tak to budou dvojky 😉

vodni
22. říj 2010

Kočky taky pa, pa, jedeme na víkend na chatičku, tak tu nebudu. Takže opatrujte bobky a @ilaunica tfuj tfuj k ET!

jezulicka
22. říj 2010

@vodni ne jen jedno embryjko..

vodni
22. říj 2010

@jezulicka no ale víš co, to už jsme tu taky měly, ono se může rozdvojit 😎 a pak jsou to jednovaječná 😉

jezulicka
22. říj 2010

@vodni ježíši to ne...to by mohli být pak ty siamské ne??? 😲

jezulicka
22. říj 2010

@vodni nebo by byly úplně stejní co??

raduza2
22. říj 2010

Ahojky kočky

@jezulicka krásná čárečka a úžasně silý, to je skvělá zpráva,že by se smůla konečně prolomila
😀

jezulicka
22. říj 2010

@vodni ty se máš že jedeš na chatičku tak si to užij a at nezmrznete... 😀 😀

raduza2
22. říj 2010

@drndapetka ahoooj Drndoooo ,no paráda jsem ráda že tě dr. potěšil a nakopnul do dalšího boje 😀

jezulicka
22. říj 2010

@raduza2 ahojky a díky no uvidíme musíme ještě vyčkat do toho 4.11. budu se i modlit at už to konečně vyjde... 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru