CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lukza
12. srp 2009

Ahojky
Kveta na dnešek držím pěstičky at tě to bolíco nejmín a máš krasně kvalitní urodičku pak hned pisni teda podle toho jak se budeš cítit.
Luciii tak jak co bojovníčci hned jak to budeš vědět tak taky pisni zítra už budeš mit broučky u sebe a budou se zavtávat holky moc vám přeji aby jste tento boj všechny vyhráli jak zěm co jsou aktuální tak zěm co se do boje chystají.a věřím že jednou se zadaří to vám opravdu přeji od srdíčka
ostatní moc moc zdravím
Inuno tobě na sobotu budu držet pěstičky a uvidíš vše vám výjde budeš určitě krásná uží jsi to ale to ty jsi užiješ 🙂

inuna
12. srp 2009

Lukza teď jsem prohlížela tvoje albíčko,pěkné bříško.Když já jsem dostala těh,průkaz tak jse to obrečela štěstím:Držím palečky ať je vše jak má být.Děkuji.

luciiiie
12. srp 2009

Ahoj holky, tak vydrželi 2 embryjka...jedno to vzdalo...doufám, že bude vše v pořádku, zítra transfer... 😉

lukza
12. srp 2009

Inuno děkuji já sem taky byla uplně štasná když jsem jí dostala ty jo malá už bude mít 5 měsícu toto letí. 🙂 hlavně se mějte dobře a sobotu si užíte ve zdraví kolik máte lidí?a v kolik to máš?
Lucii to nevadí že to jeden vzdal vždyt dvě miminka ti budou stačit né uvidíš že tyto dvě už vydrží a zítra šupr k mimince už jse určitě moc těšíš že budu na tebe moc myslet

luciiiie
12. srp 2009

Lukza já jsem se modlila, aby vydrželo aspoň jedno 😉 Mám z toho radost...

vladis
12. srp 2009

dobré ranko
jani držím pesti aby to manželovi dopadlo dobre
co delame 🙂 porad dokola malej leze tak ho porad odnekud vysvobozuju,leze totiz dozadu a zacíná chápat že mamina pro nej vždycky prijde tak se nesnaží sam
na dovcu jedeme za tyden tak jsem zvedava jak malej zvladne cestu az do živogošče snad to prospi
kveti pak dej vedet jak jsi dopadla
lucííí držím pesti aby do zitřka vydrželi a pak se pěkně zakously a nepustily aspon devet měsíců 🙂
inuna letí to co? my už přemyslíme o dalsím mimi jak to udelat atd. po břichu se mi až zas tak nestyská,ale maly miminecko mi chybí 🙂

luciiiie
12. srp 2009

holky díky 😉

jeany
12. srp 2009

Inuno, tak ať vám ten váš den D vyjde a jste spolu šťastní. 🙂
Vladis, takže zvažuješ už i další miminko? Kdy by jsi šla do dalšího pokusu? Děkuji za podporu, zítra budu mít náročný den, budu pořád myslet na manžu. Operaci má prý kolem poledne.
Lucii, určitě si vzpomenu i na tebe. Ty transfer budeš mít asi už ráno, že. Napiš na kolik jsi objednaná a budeme to tady prožívat s tebou. To máš nádherné, že ze 3 zůstaly 2 embryjka, přeji aby se aspoň jedno zakouslo a zůstalo až do konce. Držím pěsti. 😀
Lukzo, taky by jsi přišla na srazík? Odkud jsi?

lukza
12. srp 2009

Jeany zítra ti to nezávidím a budeš moc zítra za manžou jít a nebo tě tam nepostí uvidíš brzo bude fit v poledne bude držet pěstičky nebo spíš celý den budu držet ráno Luciii a v poledne tobě.
Já bych na srazík se určitě snažila dostat záleží kdy bude jsem na neschopence a vycházky mám jen 4 hodky,ale jsem rádo aspon za ně.moc ráda bych vás poznala mynule mě to nevyšlo a mrzelo mě to.

jeany
12. srp 2009

Lukzo, já jsem hoooodně daleko od manži. On je v Praze a a já na Moravě. Takže budu volat na výsledky do nemocnice a manžu uvidím až za 5-7 dní jak ho pustí z nemocnice. Budeme si jen denodenně volat a psát. Takže s ním bohužel nebudu, chodím do práce. Díky za povzbuzení, věřím,že to dopadne dobře. Zítra písnu výsledek.

lucifirek
12. srp 2009

Kvety držím pesti,písni.

lucifirek
12. srp 2009

inuna,Igrane se nám opravdu líbí.my chodíme na boční pláž,na tu hlavní ani ne,tak je mooc lidí. 😀
Přeji hodně štěstí a at si hezky užijete svatbu. 🙂 Vy už jste taky vyrostli

Luciiiie zítra na tebe budu myslet a držet pěstičky at oba siláci bojují. 😉 Tak hodně štěstí tfu,tfuj tfu. 😉

Ahoj Vladis,moc hezké fotečky,rostete jako z vody 🙂 Jedete autem na dovču? Mám pocit,jestli jsme nejeli přez živogošče nejeli do Dubrovníku. Ale nejsem si jistá,ty názvy se mi pletou. To je hezké ,že ¨plánujete mimi,vy už jste samoplátci? Teď vůbec nevím.Tak se omlouvám,jestli jsem přestřelila. Vím,že jste měli dárce.

luciiiie
12. srp 2009

Luci děkuju...v 08:30 jdeme na to 😀

lucifirek
12. srp 2009

Tak držím pěsti 😀

lukza
12. srp 2009

Jeany aha tak vy to máte tak daleko ono se řekne že 5-7dní je krátká doba ale jak na co když se čeká na manžu tak je to nekonečné hlavně at je vše v pořádku a at vám to oběma utíká.

jarkabilik
12. srp 2009

ahojky přeji hezký den přišla jsem na vás juknout než půjdu na noční jak se všechny máte 😉

jeany
13. srp 2009

Ahojky.
Holky tak dnes je 13tého a snad to bude šťastný den. Trnu a čekám, kdy manža půjde přesně na tu operaci a už se těším až to bude za námi. V noci jsem špatně spala a pořád se budila.
Luciiie, už od teď na tebe myslím, i když to máš až v 8.30. To se budu dívat na hodiny a přát ti, aby se mimi zakouslo. Jé, to to uběhlo, vzpomínám jak jsi měla první pokus, to jsme si všechno prožívali spolu se Zuzkou a Lucifírkem. To už je dávno, že. Tak hodně štěstí.
Jary, asi sem koukneš až přijdeš z noční, viď. Co nového u tebe? V práci pořád stejné? Co dcerka?
Květy, taky na tebe myslím a přeji, aby ti to všechno vyšlo.
Luci a kdy by ti měla ms dorazit?

Zdravím ostatní...........

lucifirek
13. srp 2009

Jani,bohužel asi dorazila,tak musím zavolat na unicu,protože jen špiním a zítra je pátek,tak jestli čekat,až se to uplně rozjede,nebo jestli to nevadí,že jen špiním.Ale myslím,že se to už je jistý,nejpozději zítra to bude na tuty.

luciiiie
13. srp 2009

Ahoj holky,
tak mám to za sebou. Máme 2 časné blastocysty a jsou už u mě. Tak snad vydrží.... mějte se hezky, a Jeany přeju, ať je u manžela vše ok...
pa pa

betys
13. srp 2009

Lucii tak držím palce,samozřejmě i Jeany a Květa.Včera jsem v noci pozorovala padat hvězdy.To neuhodnete co jsem si přála....Nejen pro sebe ale pro nás všechny,tak snad to vyjde. 😉

jeany
13. srp 2009

Tak manža už má po operaci, brali ho hned dopoledne, už jsem s ním dokonce mluvila. Je ještě omámený z narkozy, má bolesti a ještě sem tam krvácí, ale já jsem moc ráda, že už to má za sebou. Volala jsem tam na sesternu a prý by to mělo být v pořádku, bližší informace prý podají manžovi až při večerní vizitě. Tak čekám co mě pak zavolá, ale když ta sestřička říkala, že je to v pořádku, tak snad je. Spadl mi kámen ze srdce.

Luciiie, gratuluji k mimískům a moc a moc ti přeji, aby vše dobře dopadlo.Díky za podporu, teda byly to nervy.
Ale už se cítím líp, dopoledne jsme byla hodně nervozní.

Lucifírku, zavolej tam a oni ti řeknou co a jak a napiš. Tak ty už začneš, jsem zvědavá jak to bude u nás.

Betys, jsi hodná. Všechny tady bychom potřebovali splnit to naše velké přáníčko.

lucifirek
13. srp 2009

Luciiie,tak at se bojovníčci hezky uhnízdí a nepustí se tě 😉
Betys že včera padali hvězdy,já koukla a jednu jsem viděla a nevěděla jsem,jestli se mi to jen nezdálo a nestihla jsem si nic přát ☹
Jani teď ho to ještě bude bolet,ale pak už bude mít pokoj.Bolesti zubů jsou hrozné. Jani já ještě počká do zítřka do rána a uvidím,ráno tam zavolám, a pojedeme.

zuzuza
13. srp 2009

Ahoj holky, zdravím.

Jani, at se manžovi dobře daří, teď už půjde pak jistě vše jako po másle.

Lucii, tobě moc gratuluji k dvojčátkům a at se ti tam pěkně zahryznou, určo aspoň jedno bude to pravé!!

luciiiie
13. srp 2009

díky holky 😉

ivanau
13. srp 2009

Ahoj holky, nezlobte se, že se vám vtírám do diskuze, ale mám dotaz - píchaly jste si některá Decapeptyl? A pokud ano, jak vám bylo? Díky moc Iva

lukza
13. srp 2009

Ahojky holky
Luciie tak pěkně odpočívej a moc přeji at se drobci zakousnou a pustí až někdy za 9 měsícu.
Jeany doufám že manža je v pořádku a uvidíš za chvíly budete zase spolu.
Lucifirku tak co volali jsi tam?ty jo už pujdeš do boje moc vám všem přeji uspěch
Jarko tak co máš volno a nebo ještě jdeš do práce?
Holky já uplně zapomněla na ty padajíci hvězdy ☹
Ostatní moc zdarvím
Ivanua jj píchaly taky asi každý má stěmito injekcami zkušenost a mě po nich nebylo nijak vzácně jen při píchání štípaly a pálily ale pak v pohodě pro mě byl vždy nejhorší pregnyl ☹

iveta11
13. srp 2009

Ahoj holky,
zdravím vás všechny, i vás nové.
Konečně se zase mnohým z vás rozjelo mimískování a budete mít o čem více diskutovat. Moc držím palce, aby vám to tentokrát všem vycházelo.

Luciiiie - teď to určitě vyjde. Tak nějak cítím, že se to tu tentokrát rozjede a budete všechny těhu. Moc vám to přeji. Luci, ty začínáš, tak ať se mimi uchytí!!! Teď je to na tuty, uvidíš!í

jarkabilik
14. srp 2009

Ahojky holky zdravím všechny jako ranní ptáče 😀
jeany díky za optání ted co jsem šla přes celozávodku do práce tak to nebyla žádná hrůza byli jsme na směně dvě já a kvalitářka a zhodou okolností kámoška tak jsme aspon pokecali,si představ halu jako hrom a my dvě samy samotinké 😀 Jinak dcera je čímdál více mimo domov u toho svého kluka a moc si ji ted neužiju ☹ asi by to chtělo už to miminko,jinak přeji aby jste měli to manželovo trápení co nejdříve zasebou 😉
luciiie přeji pěkné miminkovatění a držím pěsti 😉

jarkabilik
14. srp 2009

lukza byla jsem v práci středa čtvrtek noční 12 tak mám aspon o nějaký ten den dovolené navíc když jsem šla makat o celozávodce třeba se to pak bude hodit,co ty jak se máš a mimi?

jarkabilik
14. srp 2009

lukza a do práce bych měla jít až 20.8. pokud mi mistrová dovolí dovču 19.8. kdy jdu na kontrolu se štítnou žlázou po půl roce,taky to mám jako rezervu kdyby náhodou si mě nechali déle v nemocnici,protože 17.8.nastupuji ráno v 7hod. do nemocnice konečně na tu kontrolu po laparoskopii,kterou jsem prodělala v listopadu po zamklem těhu

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru