CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

inuna
4. bře 2009

Luciie držím ti palečky.To je jasný,že se dočkáme KAŽDÁ.Nám to trvalo přes dva roky. 😉

jarkabilik
4. bře 2009

jeany ono my jsme totiž tak ovlivněny všemi těmi léky že je možné i si vsugerovávat že máme příznaky jako těhotné a o to více je pak to nepříjemný pád,prostě je potřeba aby jste všechny byli v klidu a pohodě a osud to za vás zařídí 😉

macinta
4. bře 2009

Inuna, koukám, Tobě už se blíží termíneček. Jak se cítíš?

jarkabilik
4. bře 2009

luciiie tak to ti schvaluji testování až v den D 😉

jeany
4. bře 2009

Zuzy, to je dobré, tobě je pořád dobře. Mně bolelo břicho dost i před OPU a teď po OPU je to ještě horší. Včera jsem i krvácela a dnes taky ještě ráno, ale teď už je to lepší. Ale bolest břicha zatím nepovoluje. Ty se tak máš, že tě nic nebolelo. Jsi nezmar, viď. Nakonec to bude, jak píše maminka, tvůj bude bez práce, ty budeš těhu a ještě budeš muset dělat, abyste se uživili. I to je možné. Právě tak to chodí.
Lenulinko jinak dodatečně gratuluji k dobrému výsledku, jak jsi byla na to vyšetření.
Macinto, takže ty do toho jdeš v dubnu nebo až v květnu?

inuna
4. bře 2009

To víš,že se těšíme,ale zároveň mám obavy aby to vše proběhlo v pohodě.Budu rodit po 18-ti letech.Ty poslední dny jsou už takové unavující a mimi mi dává zabrat 😉

macinta
4. bře 2009

Jeany, teď teprve má přijít druhá ms. Takže v dubnu třetí a antikoncepce, takže to vychází na květen. Nemůžu se dočkat. ale (pšššt) tajně doufám, že se povede doma. Sice se po dva roky nepovedlo ale teď se možná tělo rozchodilo, tak uvidím.

zuzuza
4. bře 2009

Luciii, myslíš, že jako co dělám za práci? Tak já dělám v knižním nakladateství a opečovávám náš prodejní web🙂

Jeany, chudáčku, teda nedokážu si představit, že by mě něco tak bolelo a musela jsem do práce:(, po ETU taky hned půjdeš? Měla by jsi taky aspoň SO a NE odpočívat🙂

No teď když tak o tom přemýšlím, tak mě možná to břicho bolí 😀 , já už fakt nevím, možná si to vsugerovávám, ale asi bolí, ale když ležím tak ne a dost mě bolí záda když sedím, ale to nic jistě neznamená.

macinta
4. bře 2009

Zuzko, ty´s určitě těhule i bez jakéhokoli bolení 😀 Hladíš mimouše? Domlouváš jim?

jarkabilik
4. bře 2009

zuzuza stejně to máš moc fajn tu práci doma a super zaměstnavatele 😉 navíc jak pracuješ doma tak tě to trochu vytrhne z toho myšlení na to co bolí co ne 🙂

jeany
4. bře 2009

Zuzy, po ET si beru dovču. Pokud bude transfer v pátek, tak bych doma lenošila sobotu, neděli a v pondělí. To chci tu dovču,ale už v úterý musím do práce. Je velká porada a tak doufám, že mi aspoň ty 2-3 dny budou stačit. Neboj v práci to přehánět nebudu. Kdybych něco tahala, tak bych rozhodně byla doma.

Inuno, tak ať máš rychlý porod a žádné komplikace. To budeš rodit po dlouhé době, určitě teď je to jiné než dřív. Budeme na tebe myslet. Určo pak co nejdřív napiš, kdy se mimi narodí.

jarkabilik
4. bře 2009

inuna tak přeji porod v pohodě a hlavně zdravé miminko 😉

inuna
4. bře 2009

Děkuji a určitě se ozvu 🙂

zuzuza
4. bře 2009

Jary, ale je to s nimi taky těžký ta práce z domu nemůžeš si vše vyříkat, dnes jsem tam udělala pěkný dusno, ale jinak je to ok, jestli bude manža bez práce, tak se mě to bude hodně hodit🙂

Maci 😀

Je mi nějak zle od žaludku, snad nebudu mít ten pozdní ohss a začíná mě fakt bolet podbřuch jsem to asi přivolala a zádička bolí jak sedím, ale nebojte, nechci po vás, abyste mi psali, že jsem určo těhue🙂 😀

macinta
4. bře 2009

Zuzo, kdy máš testík?
mimochodem, Vy jste holky takové informované...kdy jsou tak ovulační dny. Někdy uprostřed cyklu? Tzn. cca14 den od začátku poslední ms?

zuzuza
4. bře 2009

Maci, testit mám přesně za 12 dní, tzn. 16. března, aaaaažžžž:(

Maci, plodné dny kolem toho 14. dne by měly být zhruba tak, když má žena pravidelný tak 28 denní cyklus, je dobré fakt měřit tu BT.

luciiiie
4. bře 2009

Jo jo, kolem toho 14 a přesně jak píše Zuzka, poznáš to podle Bazální teploty. A já měla kolikrát i bolesti jak kdybych měla před menstruací během ovulace.

macinta
4. bře 2009

No, tak to v žádném případě nemám. Ale od posledního sexíčku (sobota), což bylo 20 den od prvního dne MS mě pobolívá podbřišek. Tak třeba....No raději to nechám být. Aby to zase nebylo zklamáníčko.
To čekání na testík je horší než čekání na ježíška, viď? 😀

lenulinka21
4. bře 2009

Sluníčka moje zdravíme vás s mimčama. dobře jsme se vyspali a ted čekám jednoho pána
co má zájem koupi tnáš byteček. Scháníme větší pro dvojčátk to tu máme malé.Tak držte palec
Co jinak Luciiie četla jsem že jsi netestovala máš mou pochvalu. 😉
Inunko stále 2v1? 😀
Ostatní kočky zdravííííím 🙂 🙂

slonecek
4. bře 2009

Holky všechny vás po delší době zdravím.Já i když jsem doma fakt nestíhám kolikrát reagovat a jsem ráda když si večer vše dočtu a reagovat na něco po delší době se už nedá.Ale jste velké spisovatelky já na to opravdu nemám čas stále je co dělat až je to nepochopitlené.Co budu říkat za 3měsíce s miminkem 😀 Ale musím napsat Lucifirkovi.Včera jsem si hodně pobrečela a nezvládla jsem už napsat.U tebe jsem tomu hodně věřila,že tobě to výjde a byla jsem v šoku z negativního testu,ale stále jsem doufala,že krev to vyvrátí a napíšeš,že je vše v pořádku.Je mi to moc líto a to opravdu upřímně.Nepomůže ti to vím to jen to taky chápu jako šílenou nespravedlnost,ale věřím,že další pokus bude úspěšný a to proto, že bude jaro načerpáš spoustu energie v zimě je to tělo unavenější takže s příchodem teploučka věřím v úspěch.Já tak v září otěhotněla takže věř že to tentokrát výjde.Víš psala si, že si byla i před OPU nemocná třeba to taky mohlo ovlivnit to už nikdo nikdy nezjistí a věřím,že po tomto neúspěchu se léčba upraví a zaručí to i kvalitnější vajíčka.
Náš spermiogram byl:
64% koncentrace/82,4% v den OPU
70%pohyb celkem/53% v den OPU
20%pohyb progresivní/16% v den OPU
50%pohyb pomalý/37% v den OPU
12%normální morfologie/10% v den OPU
Takže v den OPU vše daleko horší a povedlo se.Nevím na čem opravdu záleží asi je to hodně na přírodě.A odebrali mi při OPU 23 vajíček z toho ICSI oplodněno 12.Zaváděli mi dvě kompaktované moruly a ujalo se jedno miminko za které jsem nesmírně šťastná.
Takže ti přeji ať se brzy z toho dostaneš,teď je pro vás s manželem těžké období tak si udělejte pěkný víkend a naskoč brzy do pracovního procesu ať se tím tak netrápíš.A uvidíš, že 4měsíce utečou a s přicházejícím jarem bude svět trošku veselejší.Určitě bych ve vašem případě zatím nešla do dárcovství.Prober vše s Frgalou taky na mě ze všech udělal největší dojem a moc ti přeji ať to výjde klidně i přirozeně.Věřím,že všechny budeme jednou maminkami někdo dřív a někdo později,ale na každou z nás ten krásný malinkatý uzlíček čeká-věřím,že všechny jsme k tomu vyvolené a naše touha po mateřství je tak silná,že nám k tomu určitě Unica pomůže.Musíme v to všechny věřit a všem vám na této strastiplné cestě za tímto štěstím přeji pevné nervičky.

slonecek
4. bře 2009

Jarkabilík-držím pěstičky na první noční a přeji ať se ti na novém místě moc líbí.Zkrácené vlasy určitě na tomto místě oceníš vše musí být schované a nesmí nic čouhat.

Zuzuza a luciiie-držte se ať obě máte na testu //čárky moc vám to přeji.A na příznaky opravdu nedejte každá to máme jinak jen s esnažte vydržet-je to teď pro vás nejtěžší období.

Jeany-opatruj se a šetři se.Měla si krásnou úrodičku a držím pěstičky ať se mimoušci krásně vyvíjejí.

Lucenku-co na to říct.Ty máš v životě opravdu překážek,že to je na jednoho člověka až až.Snad si vše špatné už vybereš a čeká tě už jen to dobré.A víš co mě napadlo-když se v rodině stala tato tragédie zda to není zhůry dáno aby si ty měla miminko.Někdy to tak bývá,že někdo blízký odejde aby udělal místo novému životu a když se to už bohužel stalo a je to tragédie pro celou vaší rodinu když jsou zde malé děti tak třeba ti to výjde i přirozeně a když náhodou ne tak v létě si jdeš na Unicu pro miminko určitě.Moc ti přeji ať toto období je brzy za vámi a ty si můžeš užívat příprav na svatbu a miminko.Drž se.

zuzuza
4. bře 2009

Jooo holky, ovulace, to je slovo pro mě neznámé, já neměla za rom ani jednu ovulaci, nevím, co to je:(, snad jsem to zažila někdy v 15ti, kdy mě ještě tělo fungovalo??

Slonecku, lenulinko, zdravím, pěkný den🙂

Lucifirek nám tu dneska chybí, že holky:(

macinta
4. bře 2009

Lenulinko, tak ať to vyjde. 🙂
Ahoj Sloneček 🙂
Luciferek ještě spinká?

jeany
4. bře 2009

Holky, tak já za chvíli půjdu domů, manža mě vyzvedne až před kanceláří, abych nemusela moc chodit. Dělá mi to problém. Jsem zvědavá, co dnes bude na véču. Já přijdu domů a fakt si lehnu k TV a nebudu nic dělat. Nechám se ještě obskakovat. Manža včera s dcerkou uklízeli po té oslavě, vytírali zem a utírali prach a já jsem jen ležela u tv. Prostě pohoda. Po psychické stránce je mi moc fajn a doufám, že i po fyzické se to zanedlouho zlepší. Ale nepamatuji si, že po minulé puknci by mi bylo až tak.
tak zatím

lenulinka21
4. bře 2009

Holky tak už jsou pryč. Přišlo tady celkem 6 lidí!!!! A ještě k tomu policajti.
Dva šli dovnitř s paní s realitky a ti zbývajicí 3 čekali na chodbě nebo že by hlídali? 😀 😀
No a jeden z nich má zájem o náš byt. No sranda typický policajt ptal se snad i na prkotinky
nakonec to vypadá že asi jo že ten co viděli minule tak má malou kuchyn. Kéž by to vyšlo
a my konečně měli 3+1.
Jeany ahoj drž se holka za chvíli budeš mít u sebe mimiška 🙂

macinta
4. bře 2009

jj. Lenuli, jeden můj kolega je policajt a když spolu cokoli řešíme, tak mi příjde, že mi pokládá záludné otázky 😀 😀 😀

lenulinka21
4. bře 2009

Macinto to máš recht ale připadala jsem si jak u výslechu 😀 Ještě stačilo aby se zeptal
jestli mám spodní prádlo poskládané do komínků 😀 😀

macinta
4. bře 2009

Lenuli 😀 😀 😀
To budou sousedi rádi, když se jim tam nastěhuje policajt 😉

jarkabilik
4. bře 2009

macinta mě doktorka řekla že u mě ovulace bývá 10-14dne tehdy jsem ji zrovna měla a nebít že mi ufikli vejcovody poslechla bych její radu a v tuto dobu jezdila s manžou někde na chatu 😀

macinta
4. bře 2009

jary, já mám ale ms tak nějak mezi 30 a 40 dnem ☹ Občas jsem ovulovala, tak třeba....Raději na to moc nemyslím 😉
Jaru, proč Ti ufikli vejcovody?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru