CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

macinta
11. bře 2009

Jaru, my jsme ještě v Brně kupovali nové auto, tak jsem v tom autosalonu vypadala, jakože jsem si ho vybrečela. Bylo mi děsně trapně ale nemohla jsem to zastavit.

inuna
11. bře 2009

V ordinaci jsem se ještě držela, ale pak celou cestu až do Chotěboře jsem probulela a doma prospala pak celý den.Nikomu to fakt nepřeju,zarylo se mi to do paměti a taky to tam zůstane.Ta bezmoc....................

luciiiie
11. bře 2009

Jo to je fakt...to už z paměti nikdo nevymaže...já taky brečela po cestě domů,ale už to nebylo tak strašný jako ty poslední 3 dny doma. Pořád jsem sice doufala a přála si, aby to v té krvi bylo, ale někde uvnitř to člověk cítí, že je to v pr...

macinta
11. bře 2009

Lucko, jak už mi Inuna psala. Jednou to dopadne určitě.
Mimochodem, asi tak před rokem jsem měla podobné stavy, kdy jsem si myslela, že bude lepší, když se rozejdeme, že jsem úplnej mrzák atd. Dneska se tomu směju 🙂 Sebelítost už mě přešla 🙂 Teď bojuju a manželství mám hezký i bez dětí. Jednou se taky dočkáme, tak se máme pořád na co těšít 😉

jimmy1
11. bře 2009

Ahojte holky,
opravdu je to nezapomenutelný zážitek... Já i když jsem to tušila, že krev vyjde negativně, tak jsem pak bulela a bulela. Byla jsem na to sama, manžel musel jít do práce ☹ a to jsem ještě šla na návštěvu za mamkou na ARO, byla po mastektomii prsu ☹ nezapomenutelnej den...

I teď nedávno jsem zažila něco, co mě úplně rozhodilo, a to dost nečekaně... Jsem si myslela, že už jsem si na všechny ty těhule kolem zvykla, ale znenadání, když jsem potkala svou známou (o které jsem sice věděla, že je těhu, ale dlouho jsem ji neviděla) a viděla to její krásný bříško (mimi čeká někdy v dubnu) tak jsem se pak totálně psychicky sesypala a bulela a bulela jsem celej večer, bylo to k nezastavení, uhnala jsem si z toho i zánět spojivek 😠

Všechno časem přebolí, takže teď už se psychicky chystám na další sérii včeliček 😀 a mám z toho strach možná větší než poprvé 😕

Takže holky, otřepat se a chystat se do dalšího boje 🙂 Přeju všem pěkný den.

luciiiie
11. bře 2009

Jimmy včelky zvládneš...neboj 😉
Macinto díky, hned je mi líp, když vidím, že to k tomu asi patří. Ta sebelítost. 😲

macinta
11. bře 2009

taktak a přítel Tě určitě moc miluje, protože jsi krásná, hodná a fajn parťák. Miminečko bude jen třešnička na pomyslném dortu. 🙂 Takovej dáreček k tomu všemu, co v Tobě má 🙂

luciiiie
11. bře 2009

Macinto teď jsem zapomněla, kdy že jdeš znovu do boje? Nějak s náma? Se mnou i s Lucifírkem?
No teď nám musí zvednout porodnost Jeany a Zuzuza. Holky, je to na vás 🙂 Ale vám to vyjde, aspoň někomu přece musí 🙂
Do konce týdne to mám dostat, to se teda netěším, prý to bude divoký s takovýma těma trhancama...blééé

macinta
11. bře 2009

Jdu někdy v květnu. Ještě jsem nedostala ani druhou řádnou MS ☹ Stále čekám 🙂

lucifirek
11. bře 2009

Ahoj hoky,nestihla jsem si vás celé přečíst. ale tu špatnou ¨zprávu,že to Luciiii,nevyšlo,bohužel ano. Luciii musíš být teď v klidu a těšit se na další pokus,máš mrazáčky a to je super. Moc mě to mrzí. Ale příště to určitě vyjde,půjdeme bojovat spolu. OK? 😉 Vím moc dobře,že takovýhle rady,jako být v klidu jsou na prd,z vlastní zkušenosti. Ale bohužel jsou pravdivé,protože i ta psychika se na tělu odráží dlouhou dobru. Já už od manžela dostala takovej klistýr,že jestli nepřestanu,tak už mě ,,vylíská,,. My to musíme zvládnout a nebudeme na to samy. 😉 Luciii,hlavu vzhůru do dalšího boje.

lucifirek
11. bře 2009

Luciii a s těma chlapama,u nás je chyba u manži a snáší to líp.Ale myslím si,že pro něj je to taky těžký a že i ten chlap má strach,jestli ho ta žena neopustí. Myslím si,že tvůj přítel je rozumnej a nic takového nehrozí.
U vás je taky problém u partnera,ne?
Luciiie,tím se vůbec nezabývej,vím,že člověk přemýšlí nad vším možným. Ale nemá to smysl,co se má stát,se stane.

macinta
11. bře 2009

Ahoj Luci 🙂 Jak to jde v práci?

zuzuza
11. bře 2009

Ahoj luci, moc mě to mrzí, co an to říct:(, snad se z toho brzo dostaneš, musí to být hrozný zklamání, nechci si to ani představövat.Já jsem se rozhodla, že ten test udělám až 15. den, tedy v sobotu, pač nevím, nebudu se stresovat zbytečně brzo, když jsem ted relativně v pohode.
Luci, a ty jdeš pak na KET? nebo na další ivf? za jak dlouho na ten KET můžeš? Já myslela, že hned následujcí měsíc, když je vše ok, máš ještě mražáky, že jo? A koho jsi měla u toho auditu? Oni se ti dívali i utz na sliznici a tak?

lenulinka21
11. bře 2009

Luciiie zlatičko co napsat.jestli ti to pomůže tak se vyplakej snad se ti trošičku
uleví. Chtěla jsem ti jen napsat, že aspon tam byl náznak že to jde! Než že vůbec nic.
Je moc dobře že máš mražáčky 😉

luciiiie
11. bře 2009

Jo Luci, problém je taky u něj...ale já si říkala, že jiná by to třeba donosila a tak, víš? To už jsou prostě zoufalý kecy.

luciiiie
11. bře 2009

Zuzko, byli jsme s Otevřelem. Musím 3x normálně odmenstruovat, takže v červnu už zas budu zobat Marvelon a prý tak za 14 dní je zas transfer. Kdyby i KET nevyšel, tak do dalšího IVF můžeš jít okamžitě a už nečekat další 3 měsíce, víš? Ultrazvukem se nedíval, říkal, že sliznice byla dobrá při tom přenosu.
Jen jsem fakt hleděla, že tu máme napsaný, že máme zamražený 3 morule a 2 nám zavedli a já mám zato, že to byly blastocysty, ale na tom už stejně nesejde.

luciiiie
11. bře 2009

Lenulinko...díky bohu za mražáčky. Povede se to příště, to už budu v klidu 😉

luciiiie
11. bře 2009

A už se nebudem litovat, jo?

kveta
11. bře 2009

Luciiie, pamätáš si na mňa? Ja som tiež dopadla tak ako Ty, vrátane krvácania v 9.dni a druhej čiarky na teste, krv negatívna. Problém bol pravdepodobne v zlých spermiách, takže bábätká nemali šancu. Možno je to tak aj u Vás a nemá to s Tebou nič spoločné. Urobila si maximum pre úspech, tak sa neobviňuj. 😕 😅

luciiiie
11. bře 2009

Jo Květo, pamatuju...jasně, že ano. Přítel má špatné spermie, to je fakt, ale proto se dělá ICSI, ne? On má genetiku dobrou. Teď ji dělali mě, jestli tam něco nemám.

zuzuza
11. bře 2009

Luci, ty jo a jak je možný, že v některých carech dávají ket hned další měsíc?

holky, poradte mi, já už z té své doktorky naprosto v prdeli, dnes jsem s ní volala, tak prvně mě řekla, že když budud mít bolesti v podbřišku jako na ms, že je to dobře, dneska mě zase řekal, že neví, že to taky může takto bolet před ms, takže super fakt, pak jsem jí řekla. že si budu test dělat v pátek, tj. ten 14. den, to už by tam snad bylo a ona že teda jo, ale že když ta testovací bude slabší než ta kontrolní, že to mám brát jako negativní, mlžete mi to nějak vysvětlit? proč bych to jako měla brát jko negativní? když tam budou //, ale každá jiné intenzity, tak to přece neznamená, že je negativní a pregnyl by to být taky neměl, ten budu mít v pátek už píchnutýpřed 20ti dny, ona už mě vážně ale štve a přemlouvala mě, at si test dělám až v sobotu , ale to už je snad jedno ne, pátek nebo sobota, prostě 14. den už je dle mě dost pozdě, jsem z ní fakticky na mrtvici už.

luciiiie
11. bře 2009

Zuzo, tak proč jí voláš? 😀

luciiiie
11. bře 2009

A Pregnyl to už stoprocentě nebude 😉 Jinak s těma čárkama já taky nevím. Protože ta sestřička mi říkala, že kdyby to bylo pozitivní, tak to bude stejně silný jak ta kontrolní..a na netu máš tolik případů, že i tenoučká a slabá znamenala úspěch.

zuzuza
11. bře 2009

Lucii, ona mě furt volá a ptá se mě, jak mě je!Už do pátku to nechci slyšet, v pátek testnu a hotovo, už mi docházejí nervy jako.

lenulinka21
11. bře 2009

zuzi promin mi ted co napíšu ale vy...r se na ni už dříve si o ni psala jaký je zmatkař
doktorka ja být tebou tak změním gyn. a je to. 🙂 I slabá čárka n atestu něco znamená.

lucifirek
11. bře 2009

Maci,překvapivě docela jo. Chystáme se v sobotu na inventuru. Ale zařekla jsem se,že se nebudu v práci nervovat a zatím to dodržuju. Opravdu se nenechám rozhodit.
Luciiie,to ne prostě něco nebylo v pořádku a víš co řekli nám,že to může být spermiemi,ale to se zjistit nedá a nemá cenu se po tom pídit. Nad tím nemá cenu teď vůbec přemýšlet. Moc dobře vím,jak ti je. Opravdu. Já teprve dneska jsem jakž takž v poho. Musíme se uklidnit a jít znovu do boje,prostě to musí příště vyjít. Ale chápu tě.
Manža mi taky řekl,že se rozvede,jestli se nesrovná a nepřestanu pořád řvát.
Luciiie my to zvládneme a prostě se to musí podařit. Buď ráda,že máte ještě sněhuláčky. A za tři měsíce půjdeme spolu zase do boje. Já to budu mít trošku delší,ale třeba budeme začínat nějak podobně. Luciiie a já v poslední době spoustě věcem nerozumím. Ale bohužel se s tím musíme smířit. Oni si dělají,co uznají za vhodné.
A na tu genetiku jdete oba?
Ahoje Jeany,jak se ti daří? Jsi ještě doma?

lucifirek
11. bře 2009

Zuzy,já bych se tou tvojí gyndr.¨moc nezabývala,víš,že bolesti můžou být jen z léků,ale i z těhu. Nedá se to takhle brát,je to těma hormonama a tím vším. Vím,že člověk se pozoruje a říká si,že třeba to je příznak. Ale u nás je to jiný.

lucifirek
11. bře 2009

Nemá to cenu s ní každý den rozebírá ona ví prd o tom jesli to dopadne nebo ne. Tak jako my. Prostě do té doby,než uděláš test není nic jasné.

zuzuza
11. bře 2009

Lenicko,máš pravdu, přemýšlím, zada bych jako těhu nechodila do unicy, dá se to nebo ne? Jako, aby mi gynekoložka říkala, že slabá čárka znamená negativní, to je jako masakr, ted si čtu příbalový leták a je tam že i slabá čárka znamená pozitivitu, jen že hcg v moči může být menší.

Lucifirku, jistě je to ovlivněné i lékama, to jo, ale ty bolesti v podbřišku mám od 4. dne po ETU, myslím, že to z léků nebude, věřím, že se me¨rnousi zavrtávají🙂, však v pátek už budu mít jasno a pokud by byl test¨jak ona říká se slabou čátkou negativní a moč pozitivní, tak bych jí to pěkně ukázala!

lenulinka21
11. bře 2009

Přesně tak zuzi i slabá čárka znamená něco. Já bych změnila gynek. myslím, že do Unici
chodili těhulky normálně jako do poradny. A tam jsou fakt odborníci. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru