CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lnk
22. říj 2013

@vanushka a opravdu imsi potřebujete?

vanushka
22. říj 2013

odporucaju nam, mame velmi zle spermie, aj k tomu vek pridam,,,inac som pocula vela dobreho ohladom reprofita 🙂 neviem co mam robit,,,4 icsi neni sranda

ratatooy
22. říj 2013

@vanushka ahoj ja unicu velice doporučuju jak před 3rokama to bylo super tak i ted,ceník asi ale nebudem vedet protože zaleží na lekách pojištovne co kdo proplácí a jaký metody všechny budete podstupovat

ratatooy
22. říj 2013

@suzief ted me napadá skus brát inofolic nevim kde je teda k sehnání ale na netu asi jo,ale co sem četla tak se po něm dejou zazraky

vanushka
22. říj 2013

@ratatooy dakujem 🙂 ja som samoplatca

vanushka
22. říj 2013

@ratatooy mala si dlhy protokol ci kratky ?

ratatooy
22. říj 2013

@vanushka no ja nevim podle čeho se to poznává ale asi dlouhý protože sem začala s ms a opu bylo až za 4tydny

vanushka
22. říj 2013

@ratatooy to je asi dlhy 🙂

lnk
22. říj 2013

@vanushka
@ratatooy
v unice ani krátký nedělají, vím, že proto holky přecházely do Reprofitu...
je mi jasné, že 4 ICSI opravdu není sranda, není o co stát... ☹
tak moc držím pěsti, aby ti v Unice dokázali pomoci 🙂

vanushka
22. říj 2013

@lnk dakujem
mne uy je skutocne jedno ci dlhz ci kratky, ja som ochotna na vsetko 😉 myslim ze bude aj spravne ak teraz dostanem dlhy protokol, lebo som mala 3 krat kratky a ked to po kratkom neide tak skusime po dlhom

lnk
22. říj 2013

@vanushka tak to jo. určitě je lepší to prostřídat, každé z nás totiž pasuje něco jiného... tak moc držím pěstičky 🙂

iponek
27. říj 2013

Ahoj Uničačky , já jsem taky poprvé na Unici a zatím jsem spokojena. Sice nevím co mě ještě čeká ,ale doufám ,že to bude miminko 🙂 . Já právě ms a od 13.11. bych měla začít stimulovat tak vůbec nevím jestli mám krátký nemo dlouhý protokol . Co to vlastně znamená ten krátký / dlouhý protokol ? Všem nám tu držím pěstičky ať jsme šťastné a vyjde nán to.Pěkný den.

vanushka
28. říj 2013

@iponek ahoj
kratky ci dlhy to je podla toho ci kratko alebo dlhsie budes brat lieky, vlastne stimulovat. Kedy mas tacat brat lieky ?
ja mam v novembri prvy termin v unice, som velmi zvedava ako to bude...

vanushka
28. říj 2013

@iponek aha, teraz som videla ze mas prave ms, tak potom to bude dlhy protokol 🙂

lnk
28. říj 2013

@iponek ahoj, tak hodně štěstí! v unice dělají asi jen dlouhý protokol, alespoň za mě to bylo a myslím, že se to nezměnilo

doko
8. lis 2013

ahoj holky protokol dělají i krátký, nás v lednu čeká 😝

lnk
10. lis 2013

@doko tak to jsem ráda, že se to změnilo. za mě to nebylo a holky kvůli tomu odcházely do reprofitu... je fajn, že se to trošku někam pohlo 🙂 držím pěsti! 🙂

iponek
10. lis 2013

@lnk a včem je vlastně ten rozdíl ? Není to jedno jestli krátký nebo dlouhý ? Hlavně aby se dostavil vytoužený výsledek 🙂 !

lnk
10. lis 2013

@iponek tak pro mě to jedno není. dlouhý protokol = OHSS, krátký ne... 🙂

iponek
10. lis 2013

@lnk co je to OHSS ???

brujita
10. lis 2013

Ahoj holky, za mě Unice jenom chvála...první IVF se sice nepodařilo, ale ze druhého máme krásného chlapečka. A navíc...vždy byli profesionální, korektní a příjemní. Ať je člověku sebehůř, vždycky se tam cítí fajn.

lnk
10. lis 2013

@iponek hyperstimulační syndrom

doko
11. lis 2013

@lnk moc děkuji 🙂
@iponek taky je rozdíl v ceně- u krátkého se platí polovina penízků 😉 a je to menší zátěž pro tělo (méně hormonů). 😝

iponek
11. lis 2013

@doko děkuji za info .

lnk
11. lis 2013

@doko
@iponek
přesně tak, je to o penězích, a pro mě hlavně o těch hormonech... ☹

iponek
11. lis 2013

@lnk a jaký je tam cenový rozdíl ? Já jen ,že mě se nikdo neptal o co bych měla zájem nebo co je pro a proti .

lnk
11. lis 2013

@iponek zkus se podívat, jestli nemají na stránkách ceník. za mě byl pouze dlouhý protokol a proto od nich pacientky odcházely. takže aktuální ceny neznám..

doko
11. lis 2013

@iponek stojí to cca polovinu 😉 nám bylo řečeno nachystat si 10 000. ale to dost záleží i kolik by jsi měla léků. ono asi i záleží jestli by to bylo vhodné pro Tebe.....nám to bylo doporučeno jako nejvhodnější varianta- mám relativně nízký věk a PCO 🙂

iponek
11. lis 2013

@doko no já už ten věk mám krapek vyšší 😀 tak snad to klapne .

doko
11. lis 2013

@iponek určitě nám to všem klapne 🙂 věřím tomu.
holky a nevíte jak se na Unice staví k zavedení dvou embryí? mají s tím problém? četla jsem, že někde zavádí prostě jen jedno a hotovo.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru