CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

kveta
11. kvě 2009

Yummick, veľká gratulácia. Tvoja správa ma dojala. Držte sa a opatrujte sa 2v1 celých 9 mesiacov.

Lopka, IP.

Majte sa pekne, dievčatá. Ja mám za sebou pekný víkend u rodičov, boli sme si zašportovať a bolo fajn.

ivule11
11. kvě 2009

Ahojte...
Yumick moooooc gartuluji 🙂
Tak holky, možná si budete myslet,že jsem blázen,ale já jsem si test ještě nedělala, ale šla jsem na sono a je tam.
Jen to nechceme zakřiknout a v pondělí půjdu na sono znovu. Ale zítra tedy zavolám na unicu.
Test jsem si ani nedělala protože vím,že těhotná jsem, ale ještě to nechci zakřiknout.
To víte , jestli jsem teď v 3 týdnu těhotenství, tak je to opravdu jen ďubek.

Jsem moc šťastná....

irminka
11. kvě 2009

Lopka: moc a moc gratuluji... Přeji Tobě, maličké i tatínkovi hodně, štěstí zdraví a pohody 🙂

ivule11
11. kvě 2009

Yumick, na unice Ti řekli, že místo agolutinu máš brát něco jiného?
Mě můj gynda dnes řekl,že si ten agolutin budu píchat dál, ale pro jistotu zavolám na Unicu.
Každopádně na Unicu už nepojedu. Domluvím se s nima,že na sono budu chodit u mého gynekologa.
Mám to hodně z ruky a stejně už Unicu nepotřebuji. Najezdila jsem se tam až až a můj gynekolog se v tom všem taky vyzná.

lucifirek
11. kvě 2009

Ahoj Lopka,tak to je krásné překvápko,malinká je krásná. Musím si něco přečist o té adopci,nevím,co to znamená otevřená adopce. To jako,že se matka rozhodne už v těhotenství dítě nechat k adopci a vy můžete být při tom?

lucifirek
11. kvě 2009

Lopi je to fakt krásný,moc vám to štěstíčko přeju. Zasloužíte si ho 😉

irminka
11. kvě 2009

na rozpise je dole napsáno, že Agolutin se dá vyměnit za Utrogestan, kukni na to, ale záleží na Tvém gynekologovi

kveta
11. kvě 2009

Ivule11, informácia od Teba prijatá.

lucifirek
11. kvě 2009

Ivule gratuluji,to je super,že se to povedlo tobě i Yummick,tak teď je na řad+ě irminka a pak Luciiie,zuzy a pak mi další 😀 😀 😀 Opravdu mě to potěšilo,už se to muselo konečně zlomit.

lucifirek
11. kvě 2009

Holky ty krásné zprávičky mě opravdu moc potěšili a dojali. Už bych tay chtěla. A těším se na další pokus. 😀

jeany
11. kvě 2009

Já jsem tak zvědavá, že jsem zase tady. 😀
Moc mě potěšila zprávička od ivule. To jsem ráda, že na sono bylo něco vidět. To je tak dobře, že jsi dnes už třetí co tu napsala dobrou pozitivní zprávičku. Ránio nás potěšila Yummick, odpoledne Lopka, tím, že už má své miminko u sebe a teď ty. Jen tak dál holky. Jsem dojatá, že se to tak naráz daří a moc vám to holky přeji.

vladka1
11. kvě 2009

lopko...hlavně hodně zdraví a štěstíčko k tomu 🙂
moc Vám to přejeme....

zlutas
11. kvě 2009

Ahoj Lopi na Tvou zprávu se nedá nenapsat. Občas tady kouknu, co je nového a po Tvé minulé záhadné zprávě jsem čekala, co z toho vyjde. Tušila jsem to s tou adopcí. Ze srdce Ti to přeju a všem hodně zdravíčka. Já už mám papíra na adopci od ledna doma, ale nějak se nemůžeme rozhýbat. Jsi už 3 mamča s "adoptátkem" co znám. Máš nádhernou princeznu a fakt vám to moc přeji.

Taky moc gratuluji 2 čerstvým maminám. Jen tak dále. Nebojte snad se taky jednou dočkáme 🙂

ivetule
11. kvě 2009

Holky moc gratuluju konečně zase tady budou za 9 měsíců maminy. Jenom se ted opatrujte. 😵 😵
lopi Holčička je krásná. moc ti jí přeju. Moc ti jí přeju. At rostete. 🙂 😅 😅
Tak a ted už to půjde rychle a budou tady samí maminy. Držím palce. Mějte se holky pa 🙂 🙂

lenulinka21
11. kvě 2009

HOLKY dneska jste mi udělaly velikánskou RADOST 🙂 🙂

YUMICK: začnu tebou konečně jsi prolomila ledy na Unice a dala holkám
zase naději že to prostě JDE. Takže gratulujeme a drž se a opatruj malé mimi 🙂

IVCULKO: tobě to mocinko přeji zasloužíš si to však jsem s tebou mluvila takže
zatím držím paleček. 🙂

A LOPI: teda holka to je tak nádherné až slzička málem ukápla. Holčička je cumlíček
krásný takže si jí užívej a dej jí za nás pusinku. 🙂 🙂

Jinak Vám všem ostatním přeji taky takové úspěchy jako holkám já říkala že na každou
se JEDNOU dostane 😀 😀

jimmy1
11. kvě 2009

Ivule: přidávám se s gratulací, to je paráda, že se teď tak daří, mám velkou radost 🙂

Doufám, že Irminka a pak já přidáme taky pozitivní zprávy a chuť všem ostatním jít zase do boje 🙂

zuzuza
11. kvě 2009

No holky, nemůžu nereagovat i když je už tak pozdě a nikdo tu už si nebude.

Yumickovi jsem už pogratulovala, lopce taky a tak zbývá ještě jedna velká gratulace pro ivetulku, moc moc gratulujeme a buseme se jen a jen těšit, jak mporostete🙂

Holky, pro nás naděje, viďte🙂

inuna
11. kvě 2009

To je úžasná zpráva Lopíku,malá je kouzelná.Taky tady mám vedle sebe takovou šmudlinku.Normálně jsem se rozbrečela.Straaaaaaaaaaaaaaaašně ti to přeju a napiš mi jak se vám daří.To je bomba asi ani neusnu a moc na tebe myslim.Je to krásný.

inuna
11. kvě 2009

Holky vám taky moc gratuluji to je dnes ale pozitivných zpráv.To musí všechny holky-snažilky nadchnout a potěšit,že to jednou potká i je.

lucifirek
12. kvě 2009

Jimmy1 určitě budete na řadě teď vy,co teď stimulujete. Moc to všem přeju. A pak už jsme na řadě mi,co jsme na začátku roku neuspěli,co holky?! 😀
Inuna ta vaše kočička je taky nádherná. 😉

lucifirek
12. kvě 2009

Už se těším,až porodí ségra a pojedeme se na malou podívat a taky vyrazíme tento týden do Rosic,podívat se na malou neteřinku,už jsou od soboty doma. A taky určitě navšívíme ty známé,kteří porodili v sobotu. 😀

jeany
12. kvě 2009

Ahoj Luci, jsi tu dnes zase první. Ty máš v okolí tedy miminek a ještě jedno přibyde, že. Však za chvíli se budeš těšit na to svoje. Do srpna to uteče a znovu vyrazíme do boje a zvítězíme!!! Věřím, že snad i mě se to do třetice taky už podaří.

To bylo včera dobrých zpráviček. Mám z toho obrovskou radost a říkám si, že i nám to může vyjít. Člověk už někdy ztrácí naději,ale toto nás holky povzbudilo, že?

jeany
12. kvě 2009

Teď jsem se dívala, že Ivulka má za sebou 3 ICSI a vyšlo jí to až po 3 ICSI a ještě z KETU. Je to pro mě hodně povzbudzující, že prostě to jednou fakt vyjde. Zase tomu věřím. Prostě nám některým se to zadaří až po několika neúspěšných pokusech, ale je to holky vyčerpávající, však to některé znáte.
Ivulko tak ať se maličké drží a už se těším na další zprávičky ze sono, ale to máš až za týden, že.

zuzuza
12. kvě 2009

Ahoooj jani, lucifirku...

Lucifirku, vy jedete do rosic? To je kousek od nás, kde bydlím🙂, jezdím tudy denně do práce a z práce🙂

Jani, nám se to určo taky povede, jen si některá holt musíme počkat, ale všechno má asi svůj smysl🙂, jsem zvědavá, jak se to tu bude pěkně zakulacovat těhu bříškama🙂

macinta
12. kvě 2009

Ahoj holky, chvilku tu nejsem a hned toliko novinek. Ivculko, Yumick moc Vám gratuluju a přeju hodně štěstí do dalších měsíců. 🙂
Všechny Vás moc zdravím a přeju krásný den 🙂

zuzuza
12. kvě 2009

Ahoooj maci, no kde ty jseš tak dlouho? Kdy ty jdeš na ketík?????

Já čekám na mrchu, abych mohla začít s ha a ta sviňucha ne a ne přijít, a to jsem dnes 3. den po vysazení progesteronu a teplota furt hore, to je jak na schvál, když ji člověk potřebuje tak se někde fláká, rudoška jedna!

kveta
12. kvě 2009

Tak ja hlásim malý úspech. Po piatich mesiacoch od začiatku hormonálnej liečby endometriózy mi prišla mrcha. 🙂 Takže po dovolenke, na ktorú sa chystáme, vyrazím do Unicy a začínam s 2.IVF /ešte neviem presne kedy/. 🙂

yummick
12. kvě 2009

Ivule, to je báječná zpráva!!! Tak moc blahopřeju.

Jo, na Unice mi řekli, že mám vyměnit Agolutin za Utrogestan. Prý je podle posledních průzkumů nejlepší, navíc se má aplikovat do pochvy kvůli lepšímu působení a vstřebávání. Něco v tom smyslu. I gyndařka se mě ptala, jestli mi poradili zavádět ho do pochvy, takže něco na tom bude. Jen se podivovala nad tím množstvím, prý jsou to kouzla 😉
Ale jak jsem psala včera, Utrogestan má výpadek ve výrobě a dalo mi dost práce sehnat ho. Vlastně ho ještě nemám, jdu pro něj až dnes odpoledne, takže jsem si stejně píchala Agolutin. Asi je to jedno, protože jsem na nějaké diskusi našla informaci o tom, že když chtěla snažilka prášky místo Agolutinu, aby si nemusela nic píchat, sestra jí řekla, že ty injekce jsou lepší, protože se lépe vstřebávají. Možná to dokonce byl někdo z vás, nevím, nějak mi všechno splývá 😒

Lopi, obrovské gratulace. Moje sestřenice má takto adoptované dvě děti, protože se jí umělé oplodnění několikrát nepodařilo, a když nakonec jo, stejně o mimčo přišla. Vzdala další pokusy, adoptovala si holčičku a po ní za dva roky chlapečka a je šťastná.
Tak ať ti Adélka dělá jen radost. Vlastně ne, to by asi nebylo přirozené. Ať ta radost mnohonásobně převyšuje starosti.

Holky, já jsem teď tak nabitá energií, že by mohli vypnout Dukovany 😀

jeany
12. kvě 2009

Ahojte holky,
Kvety, tak to je další dobrá zpráva. Tak už se ti to blíží k dalšímu pokusu.
Yummick, věřím, že jsi moc šťastná. Aspoň nás tou tvou pozitivní náladou nakazíš a budeme se těšit na možná další náš úspěch. Já si to snad ani nedovedu představit, kdybych na testu našla 2 //. Po těch dvou zklamáních se není čemu divit. 😠 Ale snad to už vyjde. 🙂
Zuzy, tak snad ta mrcha brzo přijde, když je tak netrpělivě očákávána. 😉
Macinto, to jsou pozitiva, co? A ty jak dále? Co a jak plánuješ?

zuzuza
12. kvě 2009

Jani, dneska je tu nejak mrtvo, s tim predstavovanim si, ze najdu na testu // jsem na tom podobně jako ty, po tom roce a půl snažení už ani nekupuju těhu testy, dřív jsem pořád testovala jak blbá. Jestli já někdy najdu ty //, tak si snad ten test nechám zarámovat do zlatého rámu, co zlatého, platinového!!!!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru