CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

prcekpet
26. dub 2009

zuzuza - tak se to jmenuje Feminella Vagi C tbl. vag. - je to vitamin C ve vaginalnich tabletach s rizenym uvolnovanim, je to k obnoveni posevni mikroflory; ma prej vliv na imunitu posevni sliznice....teda nevim v jake lekarne ses ptala, ale ja kam jsem vlezla a zeptala se, pokazde mi rekla pani, ze to nemaji a ze to bude jen na objednavku, ale kdyz to rano objednam, vecer to tam budou mit.... 😉

jinak vsechny zdravim, jsem totalne KO po vikendu, byla jsem bez manzela, maly mi daval kapky, nechtel spat a porad se nekde vrtel a lozil 😀

zuzuza
26. dub 2009

Prci, tak to pani asi byla mimo, ne já, tak tam naklušu tento týden znova s názvem, děkuji moccc!!!Co já bych dala za krušný víkend s mimisem, Peťa byl krásnej a miloučkej a hodňoučkej 😀 .

prcekpet
26. dub 2009

jj to on je moc hodny o tom zadna, jenom je trosilinku hyperaktivni 😀 az bude lozit a chodit, tak se asi zblaznim. 😀
nemuzu se dockat dalsiho sraziku, bylo to moc fajn...verim, ze priste nas bude vic.

Holky, prej Unica porada svoje srazy, pujdete tam?

zuzuza
26. dub 2009

Prci a jak to víš o té unice a kde to jako bývá a tak?

prcekpet
26. dub 2009

nevim, nekdo mi to rikal, myslim, ze to rikala nejaka sestricka na Unice a prej minuly rok sli do brnenske ZOO a bylo jich uz fakt hodne...
jaky byl vikend? 😉

jarkabilik
26. dub 2009

ahojky holky zdravím všechny 😉 je fajn že se vás sešlo tolik
jeany no pokud to naplánujete o víkendu kdy zrovna budu mít volno tak se ráda taky ukážu 🙂
prcekpet no nevím jestli nechodí náhodou na srazy maminy s dětmi které se přes unicu narodili... tak nevím jestli tam byli i snažilky 😀
Co fotečky se srazíku holky jsem na vás moc zvědavá 😉

ivanaoctavia
26. dub 2009

Tak už jsme na světě

Ahojky,
všechny Vás po delší době zderavím a hlásím že dne 15.04. ve 14,55 se nám narodila Natálie s váhou 2440g a délkou 45cm.
Karolína se narodila ve 14,59 s váhou 1990g a délkou 43cm.
Porod byl vyvolaný v 37+0tt v 8,OO.Krom bolesti zad jsem vůbec nevěděla že rodíme 🙂) .Tatínek byl u porodu.
Dneska nás pustili,tak si zvykame na domácí pohodu.
Natálka je naše šípková růženka,pokud je najedena spí jako špalek,mladší začíná dohánět váhu,tak jí musím budit častějí.
Starší je do naší rodiny a mladší je celý tatínek.
Fotky přidány do alba...Zdravím a zítra vás přelouskám.
S pozdravem Ivana

lucifirek
27. dub 2009

Ivana gratuluji k holčičkám,určitě pošli fotečky. Dokážu si představit,jaký je to kolotoč,kamarádka má taky dvojčátka. Tak přeju hodně síly. A ať jsou holky zdravé a rostou jak z vody.

jeany
27. dub 2009

Ahoj holky, ahoj Luci.
Ivanaoctavia gratuluji. Zase jedna dobrá zprávička.
Jsem si vzpoměla, že včera měla Ivculka a Yummick na transfer. Tak snad jim to dobře dopadlo a brzo nám napíší.
Jinak víkend byl super, dobře jsem mi oddechla od pracovních povinností a vzpomínám na srazík. Byl moc fajn.

zuzuza
27. dub 2009

Ahojky holky, zdravím při pondělku🙂

Ivanko, gratuluji k holčičkám, super!!!

Zdravím Jary, Lucifirka, Jeany a všechny, kdo tu už dnes jsou. To byla dnes děsná noc, jaká byla vichřice, musela jsem spát se špuntama v uších 😀 .

lenpes
27. dub 2009

Ahojky holky,
tak jsem vás konečně dočetla. Zuby jsou lepší. Neměla jsem na nikoho telefon, jinak bych podala zprávu přímo, že nedojdu. Doufám, že další srazík bude co nejdříve 🙂 Ivance moc gratuluji ke dvojčátkům. Pěkný den

vladis
27. dub 2009

zdravím po ránu my jsme ted vstávali 🙂
ivanka gratuluju k holčičkám
jani dík za fotky jsou super 🙂

jeany
27. dub 2009

Lenpes, tak se uvidíme na dalším srazu. Hlavně, že ty zuby jsou lepší, že tak nebolí.
Vladi, malý je moc šikovný. Pořád se smál, tak jsou to pěkné fotky.
Jak jste prožili víkend?

vladis
27. dub 2009

ja jsem byla sama doma tak jsem v sobotu sbalila malyho a sli jsme do parku piknikovat vždycky se tam sejde mamin víc tak drbeme byla jsem tam cely odpoledne a v neděli tady hrozně fučelo tak jsem byla doma
ted jsem se zbavila malýho a jdu uklízet je to tady jako po vybuchu tak piste at mam co číst 😀

kveta
27. dub 2009

Dva dni sa mi nedarí pridať príspevok, takže toto je skúška, či sa mi už dá prispievať.

kveta
27. dub 2009

Hurá 😀

kveta
27. dub 2009

Ivanaoctavia, gratuľujem k bábätkám. Uži si ich, kým sú maličké.

Prcekpet, to stretnutie bolo na počesť 1000 detí z Unicy, ale tuším naň boli pozvané len páry s miminkami.

Ja som si včera vychutnávala bezdetnosť na veterine. Môj malý havo zožral zemiak s klíčkami a klíčky sú otrava pre psy, takže sme boli s havom na veterine donútiť ho zvracať. Bol to veľký zážitok, lebo postupne do neho veterinárka každých desať minút liala do pusy injekciou hnusnú vodu na vyvolanie zvracania a náš psík na to reagoval radostným kývaním chvostíka a labužnícky si to vychutnával. Samozrejme nezvracal, však je slušne vychovaný... Toto sa dialo každých desať minút tri krát až kým zverolekárka nevyhlásila, že viac jej dať nemôže, lebo by psíka otrávila dávidlom a že každý iný obrovský pes by už dávno dávil o dušu - náš pes má 5 kíl aj s taškou. A tak sme odtiaľ vypochodovali so šťastným psíkom namiesto dáviaceho šteniatka. Našťastie psík sa tvári, že je v pohode a tak snáď už bude ok.

Inak nie je to divné koľké máme problém so zubami osmičkami? Ja sa tiež tvárim, že mi zubár nepovedal, aby som si dala osmičku chirurgicky extrahovať - nemám na to nervy dať si spôsobiť dobrovoľne ďalšiu bolesť...

Mohli by sme pomaly určiť termín stretnutia v červenci, aby sme si mohli podľa toho plánovať dovolenky.

zuzuza
27. dub 2009

Květi, tak to jsi teda moc pekně vtipně napsala🙂

jeany
27. dub 2009

Ahoj Květy, to jsi měla pěkný víkend. Tak snad ten váš pejsek bude v pohodě, když už přežil návštěvu na veterině a neotrávili ho. 😀
Jo, mohl bys e naplánovat sraz, pište holky návrhy.Já zatím dovču naplánovanou nemám, takže je mi to jedno.

kveta
27. dub 2009

No, psík sa tvári, že včera nič mimoriadne nevypil, po nejakých žalúdočných ťažkostiach po dávidle ani pamiatky, len je príjemne prekvapený, že je na diéte - v jeho prípade dieta je to prechod od granulí k varenej ryži s kuracím mäsom.

Navrhujem ako termín stretnutia noc z 4. na 5.července /zo soboty na nedeľu/ a mala by byť na tej chate funkčná lednice, aby sme mali kde uložiť prípadné lieky.

yummick
27. dub 2009

Ahoj holky, od včerejška nám blbne internet. Asi kvůli větru nebo co.
Takže včera ráno proběhl transfer bez jakýchkoli komplikací. "Oplodňoval" mě Frgala. Některé z vás si ho tady pochvalovaly, že je nejlepší, tak doufám, že dostojí své pověsti 😀
Mám transferována dvě 10-tibuněčná embrya a zamražená 9-ti a 8-buněčné. Nic moc, ale snad to bude stačit.
Testuju 11. května. Rozhodla jsem se, že se nebudu pozorovat a nebudu testovat dřív, než mám, takže jsem zvědavá, jak slib dodržím.
Držím všem pěsti, moc na vás myslím.
A gratuluju maminkám k miminkám 😉 Kolem mě je jich teď spousta (kolega a kolegyně v únoru, sestřenice a kolegyně z kabinetu, o které jsem kdysi psala, v dubnu, kolega čeká v květnu...) Snad se za pár měsíců připojím.

ivetule
27. dub 2009

Ivano moc gratuluju.Hlavně at jste v pořádku a rostete jak z vody.

luciiiie
27. dub 2009

Ahoj holky,
Ivanoctavia gralujuju k holčičkám...hlavně ať jste všichny tři zdravé holky 😉
Yummick...přeju ti ať ti to vyjde a mimísek se zakousne... S tím pozorováním ti to schvaluju a jsem zvědavá, jak ti to dlouho vydrží.
Všechny zdravím....mějte se...pa pa

irminka
27. dub 2009

yummick: moc ti to přeji ahlavně se moc opatruj

Děvčata , chtěla jsem se zeptat? také jste všechno platily dopředu?

kveta
27. dub 2009

Irminka, ja mám pocit, že sme neplatili dopredu. Tuším až okolo OPU, ale istá si nie som.

Yummick, mne dosť pomáhalo v kuse niečo sledovať v telke a tak som nemala čas na sebapozorovanie. Tak nech Vám to vyjde.

Mimochodom na zraze sme zistili, že každá z nás mala testovať v iný deň. Neviete podľa čoho to určujú kedy kto má testovať? Ja som napríklad mala testovať na 16. deň.

kveta
27. dub 2009
irminka
27. dub 2009

ta malá je super, včera jsem se na to také dívala na youtube, jsou tam i další šikovní človíčci. Kde se hrabe naše Superstar...

jarkabilik
27. dub 2009

ahojky zdravím všechny 😉
ivanaoctavia gratuluji k holčičkám a přeji hodně zdraví 😉
yummick tak ted se pěkně opatruj a brzy at jsou // 🙂
kveta tak ten termín co jsi navrhla určitě nebudu moci mám pracovní víkend ☹

jarkabilik
27. dub 2009
jarkabilik
27. dub 2009

Tak dnes je na řadě ivculka 🙂 tak jsem zvědavá jak dopadla 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru