CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

betysek
21. lis 2011

@lnk Zítra ať pěkně bliká srdíčko. 😉

jimmy1
22. lis 2011

Nakukuju co @ink a nikde žádné zprávy??
@betysek ty UTZ jsou krásný, že? 😵 screening ať je na 1*!

ivetka77
22. lis 2011

@betysek Ahoj, moc dekuji za info, ja uz jsem si tam pro jistotu zavolala a rekli mi, ze na to smlouvu s pojistovnou nemaji...a 38 000 na zemi nenajdu...:( ...takze mam aspon jasno, no jak jsem psala, uz jsem objednana do Heliosu...tak dekuji a pa

luciiiie
23. lis 2011

@lnk doufám, že je všechno v pořádku....

ivetule
23. lis 2011

@lnk doufám,že je všechno v pořádku. Furt nakukuju a ty nikde. 😢

jimmy1
23. lis 2011

@lnk taky pořád nakukuju a žádné zprávy ☹ snad na nás jen nemáš čas...

betysek
24. lis 2011

@lnk Taky pořád nakukuju a čekám na dobré zprávy z UTZ. 😉

mrkvicka28
25. lis 2011

nemáte někdo zprávy o ink?

jimmy1
25. lis 2011

Ahojte holky 🙂
tak hlásím, že: "v děloze jedna choriová dutinka s embryonálním pólem a pozitivní srdeční akcí" 😵 TP 13.7.2010 😎

jimmy1
25. lis 2011

Chi, jsem to ale jelito 😝 TP je samozřejmě 13.7.2012 😎

ivetule
25. lis 2011

@jimmy1 moc moc gratulujeme. To bude červenec plodnej. 🙂

ivetule
25. lis 2011

@mrkvicka28 bohužel ne a už taky jsem nervozní co se děje. 😒

mrkvicka28
25. lis 2011

@jimmy1 tak moc gratulujem červenec je supr 🙂 🙂 🙂

betysek
25. lis 2011

@jimmy1 Moc gratuluju. 😉

kac3nka
25. lis 2011

@jimmy1 Gratuluji!!! 🙂

luciiiie
25. lis 2011

@jimmy1 jééé gratulujeme!!!!!!
jsem z lnk celkem nervózní, doufám, že je všechno v pořádku a je třeba "jen" na pozorování zkrs to špinění ☹

bobecek79
26. lis 2011

Tak po včerejší návštěvě Unici jsme domluveni na 2. pokus IVF.Začínáme už 4. ledna- krátký protokol. A neuvěřitelné překvapení pro nás a ještě větší pro pana doktora. Manželovi se výrazně zlepšily spermijky…

jimmy1
26. lis 2011

Ahojte holky, všem díky za gratulky 😉
@bobecek79 super, takže jdete do dalšího boje 😵 držíme pěstičky, ať to vyjde na 1* 😵
ad lepší spermiogram... my jsme s manželem taky zajásali v indikační poradně, měl morfologii 15%!! ale nechali jsme udělat ještě kontrolní na začátku stimulky a ejhle, už tam bylo zase jen obvyklých 3% morfologie 😕 pak při OPU zase 3%. Ale i s tím jde otěhotnět 😉 (Martínek je třeba z 0,5% morfologie).

bobecek79
26. lis 2011

@jimmy1 mě brali hned po neuspěšném IVF krev na genetiku a mám problém....Ale jsem ráda,že o něm vím,může to být jedna z příčin,že mimi nepřichází

blanula85
26. lis 2011

ahoj holky,jen bych se vás chtěla zeptat,zda při uhnizdování musí být špinění??

mrkvicka28
26. lis 2011

@blanula85 nemusí.

blanula85
26. lis 2011

@mrkvička28 já jsem to právě hledala na netu ale nic jsem nenašla,všude se píše že špinili,tak jsem právě na vážkách

mrkvicka28
26. lis 2011

@blanula85 já jsem nešpinila vůbec a vše dopadlo ok,A pokud jsi nešpinila ani při prvním těhu tak bych se vůbec neznepokojovala zrčo to bude vše v pořádku neboj

blanula85
26. lis 2011

děkuji za odpovědi 🙂 docela mě to uklidnilo 🙂 tak budu doufat a modlit se 🙂

mrkvicka28
27. lis 2011

@blanula85 budu držet palečky jak dlouho máš jneště do testíku?

blanula85
27. lis 2011

mám si ho dělat 1.12.,děkuji 🙂

betysek
27. lis 2011

@blanula85 Já jsem teď těhu podruhé a nešpinila jsem ani jednou. Moc držím palečky. 😉

s.nek
28. lis 2011

@blanula85 ahoj já jsem dnes 14 den po KET test už tři dny pozitivní, zhruba na stejno, čárka neslábne, ale jsem trošku vyjukaná, protože špiním slabě už asi týden, při prvním těhu jsem nešpinila, tak mě to zaskočila, ale volala jsem dnes do CARu, kvůli výsledku testu a sestřička říkala, že to nevadí, že to může být k tomu uhnizďování a že pregnylová čárka už by to taky být neměla. Objednala mě na 14.12. na ultrazvuk a prý se mám jen trošku šetřit a odpočívat (kvůli tomu špinění) tak snad to konečně dopadlo a tobě přeju to samé

lnk
29. lis 2011

ahojte holky,
zdravím vás všecky, děkuji za starosti, které jste o mě měly a omlouvám se, že jsem vám je způsobila. 🙂
ale.... trošku se to zvrtlo...
dneska jsem se vrátila po 12 dnech z nemocnice...
začla jsem totiž pěkně krvácet, to byl takovej fofr, že jsem do 15 minut měla sbalenou tašku a byla na cestě do nemocnice, valilo to ze mě, jako bych čurala, tak jsem si myslela, že je po všem...
naštěstí není 🙂 prcek se drží 🙂
ale udělal se mi tam hematom a nechce se mrška zmenšit ☹ tak s tím ještě budu trošku bojovat a doufat, že prcek nad hematomem zvítězí 🙂

lnk
29. lis 2011

@bobecek79 holka, držím ti pěstičky, ať to vyjde 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru