CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

ivetule
22. pro 2010

@jezulicka už jsem si říkala copak se děje ,že tu vůbec nejsi. 🙂 A ted to čtu tak ještě tři týdny a mělo by to být dobrý. Taky jsem měla hematom. Ležela jsem 14 dní v nemocnici a potom to bylo naštěstí dobrý. Je toho vážně moc. Hlavně že je miminko v pořádku. 🙂

vodni
22. pro 2010

@ivetule Ahoj Ivetko! Taky pořád koukám, jestli Anďa dorazila, a pořád nic 😕 Nevíš na kolik měla jít?

ivetule
22. pro 2010

@vodni ahoj vodní. Bohužel nevím. Ale myslela jsem že říkala ráno. Třeba šla ještě nakupovat.

vodni
22. pro 2010

@ivetule jj, to je možný... ona i vlastně trochu dojíždí... Ale prožívám to... No hormony 😝 Včera jsem brečela u přihlouplé komedie na nově, když tam santa podřezal strom, rozbila se budka pro ptáka a Čim-čim uletěl a už se nikdy nevrátil 😀 😀 😀 Ořvala jsem to tak 5minut 😝

vodni
22. pro 2010

Chudák Čim-čim, ještě teď mě to bere... 😀 😀 😀

andinecka
22. pro 2010

Ahooooooj maminy a čekatelky 🙂 🙂
tak hádejte, jak jsme dopadli 🙂 🙂 🙂
Mám Vás nechat napínat ?😀 😀
Ale teď už vážně - v bříšku mám jednoho mimíška 🙂 🙂
Na ult jsem šla s dcerou a ta když viděla bušící srdíčko miminka, tak se rozbrečela a já se pořád koukám na fotečku.

@orchidejko - my máme 1 cm 🙂 🙂

Moc vám holky děkuju 🙂 🙂 🙂

ivetule
22. pro 2010

@vodni no jo hormony s náma cvičí. Já brečela třeba i u blbý reklamy. 😉

vodni
22. pro 2010

@andinecka hurááááááááááááááááááááááá 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Moc gratuluju maminečko Andinečko 😵 😵 😵 A co fotku, dáš nám ji? Ať ten centimetrovej zázrak taky uvidíme 😉

ivetule
22. pro 2010

@andinecka tak moc velká gratulace. Úplně vzpomínám když mi objevili Mildu. 🙂

andinecka
22. pro 2010

a omlouvám se za zpoždění - sháněla jsem pro dceru dárek ke dvacetinám (zlatej prstýnek) 🙂
a tak jak jsem dojela domů, tak hned píšu

ještě jednou díky 😝 😝

vodni
22. pro 2010

@ivetule @andinecka já už chci taky objevit vodníka 😔

ivetule
22. pro 2010

@andinecka potom dej fotečku at vydíme toho velkýho prcka. 😅

vodni
22. pro 2010

@vodnicek Vodníčku, taky to čteš? Je tu další miminko, tak šup hryzej hryzej a už se nepouštěj, ať máš taky takovou pěknou fotečku! 😵

ivetule
22. pro 2010

@vodni neboj uteče to. 4 to bude coby dup. A musí to být štastnej den. Ty objevíš // a já jedu na kontrolu jak mi rostou folíci. 🙂 a Taky tevi objeví //. To prostě tak musí být.

andinecka
22. pro 2010

My byly s Luckou úplně naměkko viděly jsme, jak tomu tvorečkovi buší srdíčko

Pan doktor mě krotil, že důležitý je vydržet do 12tt a zatím se nemám moc radovat ☹ ☹ má bohužel pravdu ☹ ☹

vodni
22. pro 2010

@andinecka To je pravda, že do 12tt se může stát leccos, ale na druhou stranu, čím vic se budeš radovat a čím víc budeš šťastná a veselá, tím víc se u tebe bude miminku líbit 😵 Věřím na to, že pozitivní přístup dělá hodně 😉

ivetule
22. pro 2010

@andinecka nic si nepřipouštěj. Hlavně bud v klidu. Vůbec na to nemysli. Dneska si udělejte krásný večer a bud štastná 🙂 🙂 🙂 !

vodni
22. pro 2010

@andinecka A honem tu fotečku prosíííííím, třeba jen nějak provizorně vyfocenou mobilem, já chci Vodníkům ukázat jak mají vypadat 😉

vodni
22. pro 2010

@ivetule Přesně tak 😉

ivetule
22. pro 2010

@vodni máš pravdu. Já když jsem objevila // tak jsem vůbec na takový věci nemyslela. Hlavně nic špatnýho nečti. Prostě si to užívej,že budeš mít druhý miminko. 😀

ivetule
22. pro 2010

mám úplnou radost za tebe. Moc na vás tady holky myslím, a jenom vždycky čekám na dobré zprávičky. Prostě nám to musí vyjít všem. Bohužel někomu to trošku dýl trvá ale půjde to. 😀

vodni
22. pro 2010

@ivetule Jj, jak se člověk začne stresovat nějakýma teoretickýma možnostma co by se třeba (v tisícině případu) mohlo stát, tak to není dobře...
@andinecka pěkně zůstaň jen v naší diskuzi, nikam jinam moc nešmejdi 😉 My tady jedeme na pozitivní vlně a to je to co všechny potřebujeme 😎

vodni
22. pro 2010

@ivetule Kdo si počká, ten se dočká 😎 Však ty jsi toho zářným příkladem, máš doma Mílu, a teď se mu už začíná vyrábět sourozenec 😉

ivetule
22. pro 2010

Holky hned má člověk hezčí náladu. A ještě lepší mám,že konečně jede manža domů a bude konečně s náma. 🙂

ivetule
22. pro 2010

@vodni to zní pěkně vyrábět. 😀

vodni
22. pro 2010

@pampeliska36 Pampeliško, kdepak trajdáš? Kdy jsi měla ten poslední pregnyl? Já mám takové nějaké tušení, že bude za chvíli další pozitivní zpráva 😎

andinecka
22. pro 2010

tak já jdu přepadnou skorotaťku, ať vám pošle fotečku 🙂

vodni
22. pro 2010

@andinecka díky, Vodníci hned začali nějak dloubat, jak se těší, že uvidí svou budoucí podobu 😉

andinecka
22. pro 2010

Holky, tak už nás tam máte ( fotoblog ).

vodni
22. pro 2010

@andinecka já to tam nevidím ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru