CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
13. led 2011

@ivetule Ivetko, to je paráda 😉

jezulicka
13. led 2011

@andinecka já jsem se dnes taky nevyspala skoro vůbec,blokla se mi krční páteř tak jsem nevěděla jak si mám lehnout...hrůza...a co ty jsi blbla??, 😠

jezulicka
13. led 2011

@vodni ahojky no tebe jsem tu neviděla nějak déle...tak jak to jde mamino?jak ti je? 😉

ami33
13. led 2011

Ahojte holky,
@ivetule no to jsou zprávičky, krásně se drží, jen tak dál. 🙂
@vodni jak ty holka? zas je o den víc těhotněji? jak se cítíš?
@andinecka zas bude dobře, já dneska taky spala na prd

Tak jinak holky dneska ráno byl teda první Puregon. 🙂 Byla jsem trochu v šoku z toho jak to šlo lehce,
rychle a bezbolestně. Jsem nadšená. Zase se můžu na chvilku uklidnit hehe 😀 .

ami33
13. led 2011

@croyance Ahoj, tak jak s tebou? Doufám že už je ti líp a jak to na tebe lezlo, že už to i slezlo.
Jak jsi to dnes ráno zvládla s Puregonem? Věřím, že stejně dobře jak já, páč my jsme holky šikovný. 🙂

jezulicka
13. led 2011

@ivetule tak to je paráda to jich máte tolik ..a kolik si teda necháte zavést?to vám ještě zbyde na další pokus...a můžete mít i 6dětí 😀 😀

vodni
13. led 2011

@jezulicka @ami33 Ahoj kočky, chodím na pár hodin do práce, ne sice každý den, občas pracuju z domu, ale nechci jen trčet doma a myslet na to, jestli jo nebo ne 😝 Je mi normálně, vše probíhá stále stejně, tj. občasné dloubání, bílý výtok, a taky špatně spím... (chutě ani blití žádné, a jsem ráda). Včera jsem se rozhodla, že na krev už nepůjdu a papírky už taky očůrávat nebudu, stejně už není co bych mohla ovlivnit, takže se jen v rámci možností opatruji, snažím se trochu inovovat svoji stravu, užívám femibion a jinak prostě funguju 😉 Opět jsem najela na svoji klasickou čekací disciplínu a trpělivě počkám až na ultrazvuk 😀

jezulicka
13. led 2011

@vodni no to si udělala asi fakt nejlépe na utz uvidíš přesně co a jak..už ti to uteče...už jen 5 dní a uvidíš mimi... 🙂

ami33
13. led 2011

@vodni to zní rozumně, 5 dní to už je chvilka...příští týden to tu bude novinek a zpráviček jéjé.

vodni
13. led 2011

Rozumné to je, teď ještě odolat 😀 Ale jo, já se celkem ovládám, aspoň zatím 😎 Stejně bych nic nevyřešila, kdyby se mi další hodnota hCG třeba nepozdávala - jen bych začala trojčit. A stejně tomu prd rozumím, tak se tím nebudu prostě zabývat a počkám na ten ultrazvuk.

@jezulicka kéž bych ho viděla 😉

@ami33 Počkej až budeš v čekárně na test nebo pak na ultrazvuk ty - pět dní, to je příšerně dlouhá doba, žádná chvilka 😎 😝

ami33
13. led 2011

@vodni já vím 😀 😀 věčnost i pro mě, sem tě chtěla trochu upokojit 😀 😀 hehe...se tu tlemím

vodni
13. led 2011

@ami33 Jééé a já to blbě dočetla - gratulka k prvnímu puregonu 🙂 Zajíždí jak po másle co? 😀 Jde o to jen propíchnout tu svrchní vrstvu, pak už to jede samo 😉 To je u tohohle protokolu lepší, že je tam míň injekcí, když jsem poprvé měla dlouhý, tak kůže už pak tak jakoby "ztvrdla" a když jsem chtěla jehlu zapíchnout, tak se kolem jehly udělal ďolík, a nechtělo se to propíchnout. Tohle je prostě parááááda 😵 😵 😵

luciiiie
13. led 2011

Ahoj holky,
prosím vás je tu někdo kdo měl "nativ" KET ??? Mohly byste mi napsat průběh? díííky

vodni
13. led 2011

@luciiiie Ahoj, měla ho mít pameliška, ale nakonec z toho sešlo.. Ale asi by ti řekla, jak to být mělo 😉
Co Štěpánek?

vodni
13. led 2011

@luciiiie Ahoj, měla ho mít pampeliška, ale nakonec z toho sešlo.. Ale asi by ti řekla, jak to být mělo 😉
Co Štěpánek?

vodni
13. led 2011

jej, místo opravy překlepu se mi to poslalo dvakrát, tak pardóóón 😅

andinecka
13. led 2011

@jezulicka
chtěla jsem zavřít dvířka od kuch. linky a ona to dostala do hlavy.
Hned šla k zemi. Ještě že nemá víc jak 50 kg. 🙂 🙂 🙂 🙂
Večer pak byla pryč a nebrala mě mobil.
Pak jsem v noci měla měla nepřijatý hovor od jejího táty a horor byl na světě ☹ ☹ ☹
Naštěstí je v poho.

@ami 33 - díky
chceš se pobavit? Já si puregon píchla tou velkou jehlou (strašnýýýýýýýýýýýýýýýýýý)

andinecka
13. led 2011

@jezulicka
chtěla jsem zavřít dvířka od kuch. linky a ona to dostala do hlavy.
Hned šla k zemi. Ještě že nemá víc jak 50 kg. 🙂 🙂 🙂 🙂
Večer pak byla pryč a nebrala mě mobil.
Pak jsem v noci měla měla nepřijatý hovor od jejího táty a horor byl na světě ☹ ☹ ☹
Naštěstí je v poho.

@ami33 - díky
chceš se pobavit? Já si puregon píchla tou velkou jehlou (strašnýýýýýýýýýýýýýýýýýý)

andinecka
13. led 2011

@vodni
- nějak mě zlobí MK
taky jsem chtěla opravit překlepy a píšu si 2 ☹ x

vodni
13. led 2011

@andinecka ty jo, a jak jsi tam tu velkou jehlu dala? 😕 Vždyť to na to pero nejde nasadit, a vůbec - do břicha se musí píchat jen tou krátkou 😕 No, ale přežila jsi, prcek to taky zvládl, tak asi ok 😉
V poslední době ten kůň nějak špatně jezdí 😠 Už mě to dost vadí, jak to furt vypadává, nebo to jde hrozně pomalu atd. 🙄

luciiiie
13. led 2011

@vodni aha, já si právě říkala, že se to tu jednu dobu řešilo a ono z toho nakonec nic nebylo 😒 Ptala se kamarádka, tak jsem chtěla být za chytrolína 😎 zas nic 🙄
Štěpka je zlatej kluk, jí, spí, kadí, čůrá, prdí a čučí... 😵

ami33
13. led 2011

@andinecka jak velkou? sis tam jako dala velkou od jiných injekcí jo? 😀

ivetule
13. led 2011

@jezulicka necháme si zavést dvě. No to určitě ne šest. To bysme asi neuživili. 😀

ivetule
13. led 2011

Holky ten koník nějak blbne. Hrozně dlouho to trvá než to něco udělá. Anebo nefunguje vůbec. ☹

ivetule
13. led 2011

@vodni snad se budou držet dobře i dál a hlavně od neděle u mě. Jinak děláš dobře. Máš pravdu,že s tím už nic neuděláš a musíš vydržet těch pět dní a potom už budeš mít jistotu. Já pevně věřím,že to budou dobrý zprávy co se toho 19 dozvíš.

ivetule
14. led 2011

Tak holky vajíčka se drží. Máme furt 13. Zítra už budou volat oni a upřesní přesnou hodinu kdy v neděli. 🙂 Už je to hrozně blízko. 😒

vodni
14. led 2011

@ivetule Jupíííí, to je paráda 😵 Za chvilinku je už budeš mít u sebe 😉 Moc gratuluju 😵

vodni
14. led 2011

A jinak všem ahoj 😵 Já dnes opět čůrala na papírek 😅 Ale bylo to brzo ráno, takže jsem to vyfotila až s velkým zpožděním, a je to už dost zaschlé-vybledlé. Nicméně, testovací lezla hned a silná, ještě než to stačilo dorazit ke kontrolní 😝 a kontrolní dlouho vypadala jen jako takový duch 😉 Takže snad žádná změna ve vývoji 😉

croyance
14. led 2011

@ivetule Ivetko,super 🙂 moc gratuluji k úrodičce, to jsou ale pořádní bojovníčci 😀
@ami33 tak dnes druhá injekce 😝 jde to jako po másle, holky šikovný jsme 😎
@vodni díky za odpověď na ten paralen, hned jsem si ho lupla a šla do postele 😉 dnes je mi už líp , jen se mi hůř dýchá, ale než pojedu na OPU tak snad už budu v pohodě 😉 Dobře, že jsi počůrala papírek, dušička je klidnější, viď, ale neboj 19. uvidíš na vlastní oči, že je mimí(sci) zdravoučké, já ti tam budu držet pěsti osobně 😀 jsem tam taky objednaná na 1.utz

vodni
14. led 2011

@croyance Ahoj, gratulka k druhému píchu 😉 Snaž se být co nejvíc v teple, čajík, medík, postýlka... U OPU by mohlo vadit, kdybys byla hodně nachlazená a měla ucpaný nos... Ale do čtvrtka-pátku nebo na kdy OPU vyjde už budeš určo fit 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru