CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
2. zář 2011

@drndapetka no myslím že ten jeden den to zas až tak nevytrhne.

drndapetka
2. zář 2011

@lenceslava tak proč to potom dávají 😕 Asi tím vydělají ví-to víš, když každá pacientka vyplácne 10Kč navíc, tak jim to udělá za měsíc tisíce 😀

lenceslava
2. zář 2011

@drndapetka no asi jo.

drndapetka
2. zář 2011

Holky, když trochu špiním při užívání Marvelonu nemám z toho dělat vědu, že ne? 😅

drndapetka
2. zář 2011

Navíc mě dnes bolely vaječníky, což mě dost udivilo, předtím mi to při Marvelonu nedělalo 😕

ivetule
2. zář 2011

@jimmy1 Ahoj tak koukám,že už taky chcete brášku nebo sestřičku? My už indikační poradnu máme za sebou a zobu marvelon a začátek stimulace máme 19.9. Bohužel jedeme celý pokus. Snad to dopadne dobře. 🙂

ivetule
2. zář 2011

@drndapetka myslím,že jsme se na unice vyděli. Ale než jsem si to uvědomila,že jsi to ty tak už jsme šli na krev. Držím moc palečky at už to dopadne s uzlíčkem nakonci. 🙂

drndapetka
2. zář 2011

@ivetule jééé, děkuji, jsi hodná 🙂 vy jste byli taky na Unice 9.srpna? Matně si Tě asi pamatuji, běhal Vám po chodbě chlapeček, že? 😉

ivetule
2. zář 2011

@drndapetka přesně tak 9.srpna. A ten uličník to bylo naše zlato. Bylo to tam na něj moc dlouhý. Tak tam lítal. 😀

lenceslava
3. zář 2011

@ivetule ahojky no vida jak nám to tu přibývá. 🙂 @drndapetka já nevím radši zavolej na unicu.Dopo tam dnesaka určitě někdo bude aby tě zkontroloval.

lucifirek
3. zář 2011

@jimmy1 máme v mrazáčku ještě tři embryjka. No my jsme měli v plátu jít ted na podzim.Ale ted musím přestat kojit. Neměla jsem nějaký plán, do kdy kojit,ale Kubovi je čtrnáct měsíců a myslím si,že můžu klidně přestat. Myslela jsem,přestat ppostupně,kojíme ještě dvakrát třikrát.Ale nevím,jestli nebude lepší přestat najednou.
@bobecek79 Ano,Kubíčka máme z Unicy.A další tří máme ještě v mrazáčku.

bobecek79
3. zář 2011

@lucifirek
tak přepokládám,že na 1 pokus... 🙂 ,tak hodně štěstí po vytažení z mrazáčku....... 🙂

bobecek79
3. zář 2011

@drndapetka ahooj, já špinila na začátku při Dipherelinu,řekli mi,že to může být,ale raději mě objednali,tak dr. Gogela mě zkontroloval,bylo vše v pořádku,tak jsem byla klidnější.....

drndapetka
3. zář 2011

@lenceslava prý je to u antiko normální, to asi těm hladinám hormonů, tak hlavně, že mě nic nebolí, a doufám, že v úterý nebudou na UTZ cysty a průchodnost čípku bude taky o.k., pak aby došla mrcha včas a snad nebudou žádný komplikace, to bych byla asi naštvaná 😠 Já jsem jinak celý víkend v práci, takže bych stejně na Unicu nemohla, aby se na mě někdo kouknul. Tak musím počkat do toho úterka. Chci se taky optat jestli by šlo, abych dostala neschopenku dřív než až při prvním UTZ, protože toho mám teď v práci nad hlavu, samý školení a cestování, docela se mi to nehodí, když mám za chvilku začít píchat-navíc nepíchám sama, píchá manža a s sebou si ho na služební cesty brát nemůžu 😖 Tak doufám, že mi nějak vyjdou vstříc, jestli to vůbec jde, nevím 😕
@ivetule No joo, se ani nedivím, že mu to bylo dlouhý, to čekání, to bylo dlouhý i mýmu manželovi 😀

jimmy1
3. zář 2011

@ivetule my jdeme taky celý pokus.
Holky to nás teď je docela dost 😉 to je fajn, aspoň se tu můžem držet navzájem a při trojčení zkonzultovat a tak 😉

drndapetka
3. zář 2011

@jimmy1 jééé a už bereš Marvelon? 🙂 Je nás teď opravdu dost, bude plodný podzim 😵

drndapetka
3. zář 2011

@vodni zlatíčko a co Ty? Ještě držíš pohromadě? 😀

jimmy1
3. zář 2011

@drndapetka nn ještě neberu ☹ no a uvidíme jak si to ta má mrška rozmyslí, jestli to stihnem ještě teď nebo budem muset měsíc počkat?? Chodí si potvora jak chce 😝 v rozmezí 19-27 dní 😝 to je docela velkej rozptyl

drndapetka
3. zář 2011

@jimmy1 mě chodila v rozmezí 50-70dní, pomohla až Mojžíška. buď šťatsná, že máš tak pravidelný cyklus, co já bych za ro dala 🙂

jimmy1
3. zář 2011

@drndapetka ono mi to zrovna vychází na úterý 26. DC tak jsem jak na trní, aby zase nespěchala... a kvůli tomu by se všechno odsunulo o měsíc 😕

drndapetka
3. zář 2011

@jimmy1 tak to budu držet pěstičky, aby všechno vyšlo podle Tvých představ 😉

lenceslava
3. zář 2011

@drndapetka no já se tentokrát zusím domluvit se svou mudr jestli by mi nenapsala neschopenku ona,tedy hlavně kvůli těm vycházkám třeba by mi napsala i neomezené.

drndapetka
3. zář 2011

@lenceslava takže si vůbec nebudeš brát od Unicy neschopenku? Já nevím jak to je s neomezenýma vycházkama, nemají je třeba jen těhotný ženský bez komplikací? Mě ty 4hodiny denně zas až tak nevadily (navíc někdy jsem to opravdu nedodržovala 😅 ) Horší je to akorát s tím, že rodinu nemám v Brně, na návštěvy dojíždíme, takže cesta zabere spoustu času, takže holt všichni museli jezdit za mnou 😀

jimmy1
3. zář 2011

@drndapetka rozpis vycházek záleží na lékaři, který je dává... já měla z nemocnice od primáře napsané neomezené vycházky, ale mému gyndr. se to vůůůůbec nelíbilo 😝 ale neměl ani kam to napsat, protože primář mu nenechal místo na změnu 😀 tak to nechal tak...
Horší to bude teď, když mám prďolu... to jsme vždycky dopo i odpo venku, to bude opruz s vycházkama 😎 ale klííííďo to vydržím 😀
a dodržovat je budu muset, každý mě tu zná a zaměstnavatele mám pod nosem 😉 (bydlím ve stejné budově jako pracuju)

lenceslava
3. zář 2011

@drndapetka no pokud mi ji bude ochotná napsat tak jo. Ale dřív než po tom prvním ultr si ji stejně nenechám napsat.Já mám mou rodinu právě taky pryč.Tatka už si takovou dálku autem nelajzne a mamu busem jet nedonutím,takže jezdíme my tam.Ale nikdy jsme ty vycházky neřešili. Jeli jsme tam na oběd a až jsme se vrátili tak jsme se vrátili. Já si ty vycházky studovala a záleží to na lékaři jestli a kolik hodin ti dá.

drndapetka
3. zář 2011

@jimmy1 a myslíš, že mi na Unice dají neschopenku dřív než až při 1. UTZ? Nevím jestli to mají jen nějaké pravidlo, že to dávají až při tom UTZ nebo je to jedno? Já jsem právě slyšela, že neomezené vycházky se jen tak nerozdávají 😠

drndapetka
3. zář 2011

@lenceslava pokud mi tu neschopenku nebudou chtít v Unice dát dřív, tak 19tého jdu ke své gyndařce tak bych poprosila jí, je v pohodě, třeba by mi dala taky delší vycházky. Uvidíme, jak se to vyvrbí, do práce chodit rozhodně nechci, těším se, až si odpočinu 😉 Jinak já ty vycházky taky nějak neřšila, nestresovala jsem se kvůli tomu.....

jimmy1
3. zář 2011

@drndapetka to ti nepovím, protože od Unicy jsem nikdy neschopenku neměla. Při prvním pokusu byly prázdniny, takže jsem měla dovolenou a ten KET jsem si vzala náhradní volno a dovču (celkem 4 dny), pak jsem chodila do práce a v 5+ něco tt jsem skončila v nemocnici a neschopenku mi vystavili tam.

drndapetka
3. zář 2011

@jimmy1 a Ty pracuješ při rodičáku? Jako chodíš jim tam vypomáhat? Vždyť když máš rodičovskou, tak neschopenku nepotřebuješ , ne? Dovolenou a volníčko už máš 🙂

lenceslava
3. zář 2011

@drndapetka no já myslím že ti ji dřív na unice nedají. Já to poprvé kzoušela s těma vycházkama jestli bych nemohla dostat neomezený (jako že mám rodinu daleko a když tam budeme chtít jet tak mi ty čtyři hodiny stačit nebudou) a prd. Prý máme nárok jen na čtyři hodiny denně.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru