CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

bobecek79
6. zář 2011

@betysek 🙂 Ty už mám jedno dítko??? A jak,normálně,nebo taky pomáhali "páni doktoři"??????

betysek
6. zář 2011

@bobecek79 Máme 3 letou holčičku. Tu jsme zvládli normálně, ale trvalo to skoro rok, než se zadařilo.

bobecek79
6. zář 2011

@betysek tedˇ se to taky povede uvidíš.... 🙂 !!!!!!!!!! Já nemám ještě žádný,a tolik bychom s manželem chtěli 😲 . A necháte si zavést 2 vajíčka,my ano. 😉

betysek
6. zář 2011

@bobecek79 Necháme určitě zavést 2 embrya. Když budou dvojčata, tak nám to nevadí. Stejně jsme vždycky chtěli 3 děti a hlavně jsme se s manželem dohodli, že jdeme jen do jednoho pokusu - jako jen jedna stimulace. Samozřejmě že necháme případně nějaká embrya zamrazit a zkusíme případně KET, ale do další stimulace už asi nepůjdeme. Myslím, že tím, že už jednoho špunta máme, tak to není tak stresující. Říkám si, že když to vyšlo jednou přirozeně a těhotenství bez komplikací, tak to IVF taky určitě klapne.

bobecek79
6. zář 2011

@betysek a Ty jsi ještě na MD nebo chodíš už do práce. Já už jsem doma na neschopence,od své gynd. Já taky pozitivně myslím a zatím si nepřipouštím,že by to nevyšlo. Někde jsem četla,že psychika je taky strašně důležitá.... Jen mám trošku strach z té punkce...ale co bych neudělala pro své mimísky....

betysek
6. zář 2011

@bobecek79 je to trochu složitější. Mám neplacené volno v práci na péči o dítě do 4 let.

drndapetka
6. zář 2011

@bobecek79 řekneš setřičce a ona Ti to ráda "namíchá" aby to bylo rychleji a Ty si to jen píchneš, nebuuuj 😉

drndapetka
6. zář 2011

Jinak já už jsem zpět z Unicy, vysmátá jak sluníčko, na UTZ vše o.k., průchodnost čípku šla úplně lehce(i když to bolelo víc než vloni), takže te´d se jen čeká na mrchu a huráá do boje 🙂
Tabletku navíc jsem nedostala žádnou, takže nebudu muset šidit 😀 Neschopenku mi dají od 1.dne píchání-pan dr.G. je zlatej, pochopil moji situaci a neměl s tím problém, že mi vystaví PN dříve, jsem strašně za to vděčná, a jsem ráda, že jsem se ozvala. 🙂
Jinak dávky mám strašně malinké....budu píchat do 1.UTZ Puregon 25j. a zbytek Menopur ten má 75j., takže celkem denně jen 100j. Minulá rok jsem měla 150j. tak jsem zvědavá, jak budu na tak malé dávky reagovat.
Jsem moc ráda, že vše dopadlo o.k., že není žádný problém, doufám, že to tak půjde dál, abych nemusela trojčit 😀

lenceslava
6. zář 2011

@drndapetka čau babule. @drndapetka no vidíš jak to šlo hladce. Já se dneska celý den marně snažím dovolat mojí dr abych se s ní domluvila na té neschopence.Doufám že nemá dovolenou.Ale super že ti dají nesch dřív. Takže ty už budeš příští týden doma,se máš. Já tedy dneska v práci tak nervila že už jsem si taky říkalal že se na to vy.... a zůstanu doma už ted,možná bych se mohla domluvit i s mou obvodní.A taky jsi měla gogeláčka.Je dobrej.Já pana F měla v pátek na te dilataci,ale jen jsem viděla že jde,řekl mi dobrý den,položil ruku na rameno a já v tu chvíli umřela. 😢 ještě jak dopadla jimmy1?

vodni
6. zář 2011

@bobecek79 punkce se vůbec neboj!!! Je to v narkoze, takže si jen chvilku pospinkáš 😉 A já to zvládla i bez narkózy (s těmi mými počty..) a taky to nic nebylo 😉

vodni
6. zář 2011

@drndapetka super zprávy!

vodni
6. zář 2011

@lenceslava já se v jednom pokusu domluvila právě s obvodní 😉

jimmy1
6. zář 2011

Ahoooooooooj holky 🙂
jsme doma z Unicy, na chviličku jsme se tam potkali s @drndapetka.
Mám jednu super zprávu a jednu horšejší...
prvně ta horší 😝 vaječníky prý už nejsou žádná sláva 😝 no ale co bysme chtěli v mých letech?? 😀 že je tam míň folíků než bylo před těma 3 rokama a zase je tam jeden 18mm, kterej už měl být prasklej, tak uvidíme příště.
A teď ta super zpráva!!! Morfologie spg 15% 😎 😵 😵 😵 (při OPU v roce 2008 to bylo 1%) 😝 Takže tu manžel teď chodí s nosem nahoru, ramena přes celý záda, hvězdičky v očích 😵
Protože jsem dneska 1.DC tak mi zrovna vzali krev na hormonální profil a ode dneška zobu marvelon a i s manželem lisotvku.
Zahájení stimulačního cyklu 23. 9. 2011 ve 12:15h 😵
Předběžně jsme s Dr. F vypočítali termín porodu na 16.7.2012 😀 😎

lenceslava
6. zář 2011

@jimmy1 no vidíš jakýho máš doma kanoura. 😉

bobecek79
6. zář 2011

@vodni Ty jsi měla punkci bez narkózy????? Jé,jé tak to jsi šikulka. Mě jen berou krev a skoro upadám do mdlob. 😉

bobecek79
6. zář 2011

tak vidím,že samé dobré zprávy..... 🙂 ,tak se držte,pokračujte tak jako doposud a příští rok v létě bude mít Unica velký úspěch,narodí se moc miminek.... 😲

ivetule
6. zář 2011

@drndapetka super zprávy tak se můžeš na chvilku uklidnit 😀 .

ivetule
6. zář 2011

@jimmy1 teda manža musí býr pyšnej. A jakej budeš mít protokol? Mě tentokrát dají krátkej. Nechtějí už abych měla 26 vajíček. Tak jsem zvědavá jak na to budu reagovat. 😒

jimmy1
7. zář 2011

@ivetule budu mít v podstatě stejnej protokol jako minule (prý vítězná strategie se nemění 😀), akorát vyšší dávky... budu začínat na 225 IU 😖
Asi si budu muset nastavit upomínky v mobilu, protože včera jsem letěla v půl desátý večer z postele, když jsem si s hrůůůůzou vzpomněla, že jsem si nezobla Marvelon 😎

bobecek79
7. zář 2011

ahooj všichni,tak mě dneska začíná pěkně tlačit podbříško,jako kdybych ho měla natažené.....ještě že už jdu zítra na Unicu,jinak bych se zbláznila???? Myslíte,že je to tím,že rostou folíci🙂 ?????

jezulicka
7. zář 2011

Jéé Všem holkám co tu ted čekají přeji mooc štěstí at se to zadaří a máte jen radost ze všeho...Budu vám všem držet pěstíky.. 🙂

jimmy1
7. zář 2011

@bobecek79 když jsem si na tohle minule stěžovala, tak mi říkali, že to je jen dobře, že je vidět, že se tam něco děje 😉 takže paráda 😵

jezulicka
7. zář 2011

@jimmy1 Tak ty už jdeš zase do toho?tak budu moc na tebe myslet at to vyjde...to budete mít ted druhý ivf?Jsem se dívala, že Martínek už má 1 rok a 7měsíců to letí..nedávno měl 1 rok...ty jo.. 😉 tak hodně štěstí at se to podaří... 🙂

jezulicka
7. zář 2011

@ivetule a tobě taky holka at už ti to vyjde...to tady bude miminek nových huráá... 🙂

jezulicka
7. zář 2011

@jimmy1 prosím tě chtěla jsem se zeptat měl Martínek taky prdíky?Jestli ano jak dlouho to trvalo než to přestalo.Malá na to hodně trpí je to hrozné..už aby to skončilo... 😠

jimmy1
7. zář 2011

@jezulicka jj měl prdíky 😖 dávali jsme mu probiotický kapky BioGaia a to nám hoooodně pomohlo a taky jsme hodně nahřívali bříško pecičkama z DM. No a ty kapičky jsme přestali dávat až asi v 6m. Jo a občas jsme použili SabSimplex. Tak ať vám to trápeníčko prdlavý brzo skončí 😉

jezulicka
7. zář 2011

no tak ty Bio gaia máme taky , ale i přesto ještě pláče..a to plakal s prdíky až do toho 6m?sabíka máme a pecky také nahřívám...

jimmy1
7. zář 2011

@jezulicka no občas plakal, ale nebylo to tak strašný jak předtím. Hodně jsem si musela hlídat co jím, chleba mu nedělal dobře ani starší zezačátku, zato rohlíky jsem mohla 😉 ale to je hodně individuální.

jezulicka
7. zář 2011

@jimmy1 jasně to chápu, takže po tom 3 měsíci už se to aspon trochu zklidnilo jak říkají?a ty jsi kojila plně?

bobecek79
7. zář 2011

@jezulicka jé,jé Ty máš krásnou dcerušku... 🙂 .Je to úspěch z Unici????

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru