CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lnk
12. říj 2011

@jimmy1 jee, tak taky tfuj tfuj tfuj, ať ti to dobře dopadne 😉

betysek
12. říj 2011

@bobecek79 Koukala jsem, že by jsi chtěla pít nějaké čaje na podporu otěhotnění. Zkus se podívat na stránky http://www.nadeje-byliny.eu/index.php?actpage=p...
Když jsem nemohla otěhotnět, tak jsem taky měla jednu kúru. Jestli to mohlo něco u mě ovlivnit, těžko říct. Brala jsem to asi před 9 měsíci. Myslela jsem si pořád, že je problém ve mně. Pak se ale zjistilo, že manžel má špatný spermiogram a chyba spíše na jeho straně. Mě vlastně nikdo nevyšetřoval (jak to tak bývá, když se zjistí špatný spermiogram).
Tak že nemůžu říct, jestli to u mě zabralo, nebo něco ovlivnilo. Ale měla jsem jinou kúru asi před 6 lety, kdy jsem trpěla na výtoky. Nemohla jsem se jich zbavit. Byla jsem na gyndě skoro každý měsíc, někdy i dvakrát. Pořád jsem do sebe cpala nějaké tablety nebo krémy. Po využívání kúry se už výtok neobjevil. Tak že můžu říct, že to zabralo.
Nemusíš si objednávat nic konkrétního, ani já si nedokázala vybrat. Stačí, když napíšeš na email, který je v kontaktech, jaké máš problémy a paní magistra Ti sestaví kúru přímo pro Tebe. Pak Ti napíše, co by Ti doporučila a kolik to bude stát a pak je jen na Tobě, jak se rozhodneš. Většinou to vychází za jednu kúru kolem 600 Kč. Jsou to takové tinktury a postupně si kapeš určitý počet kapek několikrát za den. Je to asi na měsíc.
Tak se na to jukni a uvidíš.
Zkoušela jsem přesvědčit manžela, že by to mohl také brát, ale to víš, chlapi.....

lnk
12. říj 2011

@betysek jak píšeš, tak jsem se na to jukla, a padnul mi do oka ten kotvičník, poslední dobou na to mám příznivé reakce, tak jsem si říkala, že pokud nám KETík příští týden nevyjde, tak si ho zkusím koupit. 🙂

adelinka1
12. říj 2011

Ahoj holky, že Vám sem lezu. Jen bych Vás chtěla trochu podpořit a říct, že zázraky se dějí. Jezdili jsme do Unicy leden-březen 2010, bohužel se nám ivf nepovedlo a když si vzpomenu na konec března, co jsem byla zalezlá dva dny v posteli a jen bulela. Nikomu to nepřeju, ale asi to k tomu bohužel patří. Nám se pak hned v dubnu povedlo otěhotnět přirozeně, já měla PCO a manžel horší SPG, tak začal užívat eregmu. Můj dr. říkal, že jsem byla dobře hormonálně připravená, tak nevím. Dneska máme už 9 měsíční zdravou holčičku. Vím, že se mi to říká, ale nevěšte hlavu. Vždycky si musím vzpomenout, jak nám dr. Frgala říkal při 1. sezení, že se to může stát. A stává se to. Všem vám držím pěstičky a přeji zdravá miminka. Lenka

lnk
12. říj 2011

@adelinka1 děkuji ti za podporu 🙂 jenže já na zázraky nevěřím, v mém životě se bohužel nevyskytují... 😒

lenceslava
12. říj 2011

@lnk holka naděje je to poslední co nám zbývá.I já mám po tom všem naději(a to nemyslím jen co se dítěte týče).Jinak bych neměla proč žít. 😉

adelinka1
12. říj 2011

@lnk dokud se nám nenarodila Adélka, tak nás zázraky taky obcházely 🙂

lnk
12. říj 2011

@lenceslava jj, naděje je vždy. ale já jsem takový životní smolař - co se nikomu jinému nemůže stát, tak mně se zaručeně stane, proto říkám, že na zázraky nevěřím, bohužel mám špatnou zkušenost... 😉

lnk
12. říj 2011

@adelinka1 tak já budu věřit, že to je ten první zázrak, na který ve svém životě stále čekám 😵

adelinka1
12. říj 2011

@lnk neboj, určitě to přijde, vím, že to je těžký, ale hlavně neztrácej naději

bobecek79
12. říj 2011

@adelinka1 děkuji za podporu. Nám to dr. F taky říkal,že se to stává. Prý když se to povede,máme dát vědět. Moc bych si přála,aby nám to vyšlo takhle přirozeně hned další měsíc. Vlastně už za 14 dní....Ten pocit je strašný,myslela jsem,že mě to přejde,dneska je to týden od zklamání a pořád to hodně bolí,slzičky jsou pořád na krajíčku. Tchýně mi dala dneska trošku naději,prý její sousedka byla taky na IVF,nepodařilo se a hned na to otěhotněla a má zdravou holčičku.....kdyby člověk věděl.....

adelinka1
12. říj 2011

@bobecek79 ty pocity jsou strašný, neboj přejde to a bude zas líp. Snad vám to taky vyjde přirozeně, budu držet palečky, mě pak každý říkal, že jsem se uklidnila, tak že to šlo, ale to je blbost, protože ten, kdo to nepodstoupí, prostě neví, co se člověku honí hlavou. Furt jsem na to taky myslela a prostě to vyšlo. Já jsem pak dr. volala, když jsem byla asi v 10tt a pak když se Adélka narodila.

sblanch
12. říj 2011

Po drobné odmlce zdravím všechny spolubojovnice 🙂
Moc mě mrzí ty neúspěchy... Sama to znám, srazí to člověka na kolena... Mě vždycky napadá, že asi jsem nějaká divná a mimčo si prostě nezasloužím, že mám prostě nějaký "pokažený" tělo - což je blbost. Prostě se to povede jednou všem, tomu věřím, musí! Někde ta spravedlnost musí být. Když vidíme, kdo s polzením dětí problémy nemá...
Já jsem začala se stimulací - dali mi nakonec krátký protokol, ne dlouhý, na čemž jsme se domluvili v indikační poradně. Tak nevím. Důvody mi neřekli. Prostě si píchám (teda spíš manžel, obdivuju ho...) puregon, 225 mg (nebo jaké to má jednotky 🙂 ) a zítra jdu na kontrolu. Myslím, že dávka je to velká, břicho mě bolí už nejmíň 3 dny, tak čekám hyperstimulák, jako jsem měla minule...
Trochu mě zarazilo, že kontrola je až po 6-ti dnech po zahájení aplikace puregonu... Trochu dlouhá doba, na Obi to bylo max. 4 dny, jestli teda mě paměť neklame.
Nebudete náhodou některá zítra taky na kontrole??? Třeba se potkáme 😉
Tak hlavu všem vzhůru, určitě se to jednou povede.
B.

jimmy1
13. říj 2011

@sblanch ahojky 🙂 já jdu na kontrolu až v pátek, taky to mám po 6 dnech píchání puregonu a taky si píchám 225IU, ale břicho mě teda nebolí ☹ a když už tak spíš jako děloha? asi ta jizva po sekci... chjo, to jsem na sebe teda zvědavá 😕 taky jsem zvědavá jak mi naplánují další kontroly, aby nám to vycházelo s manželovým volnem a abysme zajistili hlídání pro Martínka...
no prostě začínám být docela vystreslá 😝 a to jsme teprve na začátku 😨
Břicho už mám jak řešeto, samá modřinka, samý stroupek jak mi skoro pokaždé vyteče kapka krve 😀 ještě, že agolutin bude píchat manžel a mamka a že si tam neuvidím 😀

bobecek79
13. říj 2011

@sblanch tak hodně štěstíčka,atˇ folíici rostou jak mají a potom jen samé dobré zprávy. Mě taky navrhli po nevydařeném dlouhém protokolu krátký. Ale ještě nevím jestli a kdy půjdu znovu. Tolik bych miminko chtěla,ale odrazují mě ty penízky,kterých je nedostatek. Ted´ jsme vyplázli skoro 30.000 a k ničemu to nebylo. Asi je potřeba aby se s tím vším člověk nejprve srovnal,než půjde do dalšího boje. ach jo......

bobecek79
13. říj 2011

@jimmy1 atˇ máš velkou a kvalitní úrodičku. Mě krev z celého píchání tekla tak 3x,4x. A modřiny taky tak. Je pravda že bylo taky jako řešeto,ale co bychom neudělali pro svoje miláčky. Ale když to nevyjde člověk je znechucen....já si pokládám otázku pořád dokola,co jsem udělala špatně,že to nevyšlo????

bobecek79
13. říj 2011

@adelinka1 ano,s tím s Tebou naprosto souhlasím. Ten koho se to netýká a nepodstoupil to,tak vůbec nemůže vědět co je za to loket. Jak obtížné je to na psychiku,po fyzické stránce a nemluvě jak to zatočí s úsporama na účtu. Jen nepochopím ty ženský,které si děti neváží a dokáží je odložit nebo nedej Bůh i zabít. Na světě spravedlnost neni,já tomu nevěřím. Po tom co všechno musíme v životě prožít,v průběhu života se ze mě stal pesimista,manžel mi za to nadává,on je realista...

jimmy1
13. říj 2011

@bobecek79 neudělalas špatně nic!!! prostě to nevyšlo, to se bohužel stává... a dost často ☹ já po prvním neúspěchu nejdřív chtěla jít na KET hned, ale nakonec mi to trvalo 10 měsíců než jsem byla pak opravdu připravená a přesvědčená, že do toho mám jít znovu 🙂 a byl to asi ten pravý čas 😵
Tentokrát uvidím, zatím je pořád něco blbě 😝 tak jsem zvědavá na zítra.
A díky za podporu 😉

ivetule
13. říj 2011

Tak už jsme doma. Tak to dopadlo dobře. Máme 21 oocyntů ted aby se hlavně dobře oplodnili a drželi se. Bylo to dneska docela rychlí. Byli jsme tam jenom tři. Transfér prý vypadá na úterý.

ivetule
13. říj 2011

@jimmy1 tobě držím palce na zítra at máš jenom dobrý zprávy. 🙂

jimmy1
13. říj 2011

@ivetule díky, jejda, to je úrodička 🙂 tak gratulka 😉 a ať se pěkně buňkujou 😉

vodni
13. říj 2011

@ivetule gratuluji a držím pěsti, ať je zítra telefon co nejpozitivnější 😉

betysek
13. říj 2011

@ivetule Jejej, to je teda pěkná úrodička, tak ať se jich oplodní co nejvíce a pěkně se embryjka vyvíjí. 😉

luciiiie
13. říj 2011

@ivetule téééda! gratuluji! Uvidíš, že jich budeš mít dost! pane jo, to je teda úroda...uf

sblanch
13. říj 2011

@bobecek79 Mrzí mě, že vám to nevyšlo... Ale nevěš hlavu, příště to dopadne. Pro mě srovnat se s tím je dost těžké, drží nám pěsti celá rodina a myslí na nás - což je ještě horší, když to pak nevyjde... I když jsem měla v létě výstup s tchýní, která mě vyčetla, že už není babičkou... Vraždila bych. Jak zlý může člověk občas být, místo aby nám přála děti a litovala, že to nevychází, lituje sebe, že není babička... Co člověk nadělá. Přestala jsem tam jezdit, nemělo to cenu, stresovat se o víkendech nemíním.

sblanch
13. říj 2011

@jimmy1 Ahoj, to je super, jsme jen jeden den od sebe, třeba se i potkáme na OPU, protože den nic neznamená a může se to změnit. Mě zatím OPU vychází na čtvrtek. Dnes jsem byla na kontrole spokojená, měla jsem asi 15 folikulů na jednom a 8 na druhém vaječníku, největší tuším 14 mm. Endometrium 8. Snad je to v normě. Změnili mi léky - budu 3x píchat puregon 75 a k tomu 2 "balení" menopuru. No a pro změnu od soboty budu píchat ještě třetí injekci - cetrotide, což je taky hormon... Tolik injekcí najednou jsem předtím nikdy nezažila. Naštěstí mám doma hodnou "sestřičku" - manžela 🙂 který mi injekce píchá.
Blbý je, že mě začalo bolet v krku, naštěstí můžu zatím jakékoliv léky, takže se snad dám dokupy. Musím, to by bylo k vzteku...
Zítra na tebe budu myslet, aby byla vidět na UZV úrodička 🙂

jimmy1
13. říj 2011

@sblanch jé, to máš zaděláno na slušnou úrodičku. Endometrium máš super, ještě to poporoste 😉 a 14mm je myslím na 1. UTZ fajn 🙂
Uvidíme co já zítra 😉

durma
13. říj 2011

@ivetule pěkná úroda,tak ať se daří takhle dobře dál!! 🙂 🙂 😉

bobecek79
13. říj 2011

@ivetule super,tak ještě 5 dní nervičky a pak šup k mamince do bříška... 🙂 🙂

bobecek79
13. říj 2011

@sblanch jsi šikulka,to budeš mít určitě i nějaké mrazáčky, držím palečky atˇ se splní sen a jen samé dobré zprávičky a nakonci objevíš //..... 🙂 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru