CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

sblanch
21. říj 2011

@lnk a jak je to možné, že jsi měla menstruační bolesti tak brzo? To je snad v polovině cyklu, ne? Špinit určitě nezačneš, držím pěsti.
Já dnes 10 embryí - takže 2 to nezvládly. Zbylé prý vypadají dobře.
Děkuju za podporu 🙂 Jsou to nervy a to ještě nemám po ET, to u mě pracují ještě stokrát víc...

lnk
21. říj 2011

@sblanch já mám příliš krátký menstruační cyklus, takže kdybych nebrala léky na udržení, tak bych už MS dávno dostala... ☹ mám cyklus nějakých 17 dní... takže celý život beru prášky, aby mi to drželo na 28, ale prostě kolem toho 20 dne už mám menstruační bolesti, nafouklý břicho a tak, je to na prd 😠

lnk
21. říj 2011

@sblanch no mně to tentokrát jaksi pořád nedochází, že už jsem po ET... ten první týden mi vždycky uteče docela rychlo, zato ten druhý se neskutečně vleče 😉 nicméně nemám odvahu testit dřív, takže to vždycky vydržím 🙂

sblanch
21. říj 2011

@lnk já bych se radši netestovala vůbec 🙂 Jsem děsnej zbabělec
Se mnou to je ještě horší - MS bez léků nemám vůbec... I s HA se mi většinou o 2-3 dny opozdívá.

sblanch
21. říj 2011

@lnk jak psala drdapetka 2 stránky nazpět - jí pomohla mojžíšova metoda - nezkoušela jsi to? Já jsem lenoch líný, nevydržela jsem u cvičení... Ale kdyby to teď nevyšlo (musí!!!) tak na to musím najet a dát tomu prioritu. Ale znáš to: večer dorazíš domů, zmlácená, uklohníš večeři, prochajda se psem, zprávy, max. něco dalšího v tv a plácnout s sebou do postele. Takže čas a hlavně chuť na nějaké cvičení nula nula nic...

lnk
21. říj 2011

@sblanch 😀 😀 no já jsem na tom právě stejně jako ty 😀 přinutit se ke cvičení je nad můj výkon
o mojžíšovce jsem uvažovala, dokonce jsem si koupila i knížku, ale stejně podle toho necvičím, raději bych na to někam chodila, ale jelikož jsem z vesnice, tak nemám kam ☹

jimmy1
21. říj 2011

ahoj holky, tak my máme dneska jen 5 embryjek... chjo.

sblanch
21. říj 2011

@jimmy1 nevěš hlavu, nic to neznamená, kolik jich bude před ET. Držím moc pěsti 🙂 Určitě jsou to velcí bojovníci a zítra jich bude stejný počet, uvidíš.

lnk
21. říj 2011

@jimmy1 držím pěstičky, aby těch 5 bojovníčků vydrželo 😉

sblanch
21. říj 2011

@lnk to já jsem byla i u rehabilitační - bydlím v Brně a tuhle jsem si našla přes internet. A myslíš, že i když jsem chodila k ní na "kontroly", tak jsem doma cvičila? Houby, flákala jsem to. Mě baví kondiční cvičení - mix aerobiku, posilování a protahování - sice tam věkově vyčnívám, ale oproti průměru mě to dá víc zabrat. Bohužel se mi termín toho cvičení kryje se cvičákem, kterému dávám přednost. Teď už cca měsíc nikam nechodím a strašně mě štve manžel, který si stěžuje že si stihne zaběhat "jen" třikrát do týdne a k tomu jednou tenis... Grrrrrrrrrrrr....
Jo a knížku mám taky a věci stažené z netu...

sblanch
21. říj 2011

@lnk ješté k té mojžíšovce - jestli to nemáš daleko do Brna, tak doporučuju tu "moji" rehabilitační - teda fyzioterapeutku, ta by tě to naučila a pak kontroly jednou za měsíc. Ono to není zas až tak těžké, spíš se to naučit pořádně, zapojovat ty správný svaly. Naučí tě napřed pár cviků a pak se přidává. Teď nevím, kolik u ní stála hodina, levné to nebylo, myslím tisícovku...

lnk
21. říj 2011

@sblanch pošli mi na ni teda kontakt, třeba to někdy zkusím 🙂

sblanch
21. říj 2011

@lnk písnu ti to do IP 🙂

lnk
21. říj 2011

@sblanch OK, díky 🙂

lnk
21. říj 2011

holky, některá z vás tu psala, že kafíčko je dobré na zahnízdění, tak jsem si právě vychutnala své dnes již druhé, pak vám dám vědět, co je na tom pravdy 😀
včera jsem po ET na radu prof.Malého si dala vínečko 😀
to jsou takové dobré rady, ty se mi líbí 😀
vždycky jsem se snažila nepít kafe, žádný alkohol, tak teď jsem si říkala, že se přece nebudu omezovat 😀

sblanch
21. říj 2011

@lnk co to tu čtu? Kafíčko, vínečko??? Fakt se to tak radí? To abych se na to taky hned vrhla 🙂 Teda zatím na obojí nějak není chuť...
Jinak už to snad máš v IP.

betysek
21. říj 2011

@jimmy1 určitě to všech 5 vydrží až do ET. Držímě palečky. 😉

lnk
21. říj 2011

@sblanch no vínečko je prý dobré po ET, spíše jakože na uvolnění, navození psychické pohody a tak 🙂
asi to funguje, od včerejška se cítím skvěle! 😀

ivetule
21. říj 2011

@jimmy1 držím palečky aby se bojovníčci drželi a bojovali. 🙂

ivetule
21. říj 2011

@lnk už za týden bojím bojím. ☹

jimmy1
22. říj 2011

Ahoj holky, to byla doba než se mi ozvali 😕 ale drží se nám dneska všech 5 embryjek 😵 😵 😵 (mají 5B, 4B, 4B, 3B, 2B) tak na ně mooooooooc myslím 😵 zatím to vypadá na transfer v úterý...
@sblanch a jak vaši embroušci??
@ink @ivetule jak se cítíte??

ivetule
22. říj 2011

@jimmy1 super jsou to bojovníci. Jinak radši se moc nepozoruju a modlím se at to dobře dopadne. 🙂

lnk
22. říj 2011

@ivetule já se taky bojim bojim a to testím až týden po tobě 😉 tak se neboj, dobře to dopadne 🙂

lnk
22. říj 2011

@jimmy1 no vidíš, já ti říkala, že máš 5 bojovníčků, tak a´t se drží všichni pěkně dál a v úterý se přidáš do naší "party" čekající na pozitivní těhu test 🙂
já nějak pořád nemám pocit, že jsem po ET... nevím, jestli je to dobře nebo špatně, nějak mi to stále nedochází, nepřemýšlím nad tím, funguju pořád stejně
dneska jsem si udělala utopence, už bych je nejradši sežrala, ale musím je nechat pár dní uležet 😀
utopence já mám moc rád 🙂

sblanch
22. říj 2011

@jimmy1 gratuluju, paráda 🙂 Kvalita se projevila!
U nás bohužel 3 nevydržely - takže 7... Čekala jsem sice, že nevydrží všechny, ale přesto mě to trochu vzalo... Ještě 2 dny - stále u nás platí pondělí. Jenom mě bohužel neřekli, jak jsou na tom, jaké kvality. Tak nějak mě to nenapadlo.
Nevíte, v kolik ET obvykle provádějí? Teda jestli mají nějakou obvyklou hodinu.

jimmy1
22. říj 2011

@sblanch 7 je pořád hodně 😉 do pondělka vydrží silní bojovníci a zbyde i do mražáku 😉
mně taky prvně embryoložka řekla jen kolik jich je, až když jsem se přímo zeptala jak na tom jsou, tak mi řekla podrobnosti.
Jak je to s tím ET to by nám mohly říct @ivetule a @ink 😉 myslím, že je dělají dřív než začínají s punkcema ten den, jestli si to dobře pamatuju...

betysek
22. říj 2011

@sblanch Jo, já byla na ET objednaná na 8.15 a všechny na transfer brali tak kolem 8:30 nahoru. Tak že jak píše
@jimmy1 ET bývají před punkcemi.

ivetule
22. říj 2011

@jimmy1
@sblanch já byla na transféru na9. Ale měla jsem tam být o dvacet minut dřív. A minule jsem byla na 8.30 takže oni nějak do 9. Potom je OPU.

lnk
22. říj 2011

@sblanch
@jimmy1 já byla na 9 taky, dokonce jsme dostali i pokojíček, takže si myslím, že toho ten den asi moc neměli 🙂 jinak jsem se vždycky převlékala v místnosti před sálem... ale já byla ve čtvrtek, a myslím, že @jimmy1 byla v 8:30 na OPU?

lnk
22. říj 2011

@sblanch neboj, 7 je pořád krásná úrodička 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru