CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jimmy1
5. bře 2012

@bobecek79 jupííííí, gratuluju moc 😵 tak že by další 2 chlapáci 😉

lnk
5. bře 2012

@bobecek79 no vidíš, já ti to od samýho začátku říkala, že to cítím v kostech, že tentokrát to vyjde a budou dvě 😀 😀 😀 mám strašnou radost a držím pěstičky, ať to dobře dopadne. hlavně na sebe teď dávej velkýho majzla, hodně odpočívej, když budeš unavená, tak si klidně lehni, doma nic nedělej, však ono ti nic neuteče... 😀 mám moc moc velkou radost 🙂

bobecek79
5. bře 2012

@jimmy1 ne,ne, raději bychom holky.... 🙂 Píšu to jen tak,hlavně když děti budou zdravoučký.....

bobecek79
5. bře 2012

@lnk děkujíííí,jsi hodná.....JJ,to víš,že dávám pozor. Už přes měsíc jsem snad nevysávala. Ale jsme jen s manželem,tak to musí vydržet. Stejně na nic nemám náladu,je mi skoro každej den šoufl.
A Vy těhulky se taky opatrujte,jsme ted´ na jedné lodi,i když Vy už jste o krok vpředu než já.....

durma
5. bře 2012

@bobecek79 gratuluji a ať je do budoucna vše OK 🙂 🙂 🙂

durma
5. bře 2012

@lnk u nás v okolí se zase rodí samé holky 🙂 ,ale ono je to úplně jedno,důležité je,že se rodí zdravé děti. 😉 A já čekám z umělého taky holku. 🙂

dazour
5. bře 2012

@bobecek79 Ahoj,ještě jednou velká gratulace 😵 🙂

lnk
5. bře 2012

@durma 🙂 tak to bude asi regionální 😀 kluci pak budou muset za holkama dojíždět 😀
ale jak říkáš - hlavně když jsou všichni v pořádku a zdraví 🙂

lnk
5. bře 2012

@bobecek79 tak to já jsem nevysávala už 5 měsíců - naposledy před KETem 🙂 a prádlo jsem věšala naposledy v ten den, kdy jsem začla krvácet, od tý doby už jsem to taky radši nezkoušela... takže žádné věšání prádla!!! ani tahání těžkejch věcí!!! já jsem najednou zjistila, že je mi úplně šumák, že máme doma bordel jak v tanku, manžel se přinutí vysát tak 1x za měsíc a já to neřeším 😀 zjistila jsem, že to jsou takové ptákoviny, které netřeba hrotit 🙂

irseb
5. bře 2012

Ahoj holky,jsem tu nová a chtěla jsem se Vás zeptat,jestli některá nevíte jak nasadit marvelon.Předepsala mi ho dr.v CAR,aby se mi sjednotila menstruace s dárkyní vajíček.Jenže všude se píše,že 1 až 5tý den a já to měla před týdnem a bojím se,aby za měsíc nebylo pozdě.Nasadit jsem měla tak v půlce března,ale pako jsem se nezeptala jak se to má.Nejde mi o ochranu před otěhotněním.Teď se modlím,aby mi nevolali,že je dárkyně a já budu v čudu.Do CAR se doktorky nedovolám,pouze na recepci a tam vědí prd.Díky,díky Irča

ivetule
5. bře 2012

@bobecek79 pamatuju moc a moc velká gratulace. Moc jsem ti držela palečky. 🙂 Opatruj se.

lnk
6. bře 2012

@irseb ahoj, tohle opravdu musíš konzultovat s dr. v CAR, já to měla pokaždý jinak a netuším proč

betysek
6. bře 2012

@bobecek79 Mooooc gratuluju k dvojčátkům. Hlavně ať jsou obě zdravé. Moc jsem Ti držela pěsti a jsem strašně ráda, že vám to vyšlo. 😉

betysek
6. bře 2012

@lnk Tak to já bohužel uklízet musím. Je fakt, že to vytírání podlahy jde čím dál hůř, jak roste bříško.Když je doma psisko a malé dítě, tak se ten nepořádek dělá nějak automaticky. 😒 Ale je fakt, že když jsem unavená, tak to taky neřeším. Prostě jdu odpočívat a nepořádek, ať si trhne. Naštěstí manžel už pochopil, že nebude mít uklizeno, jako je u rodičů, kde bydlí jeho segra s babičkou, která je v důchodě a mají na to víc času. 😉

bobecek79
6. bře 2012

holky dobré ránko,zase jste mě rozbrečely.... Mooc Vám děkuji,že jste mi fandily a držely palečky.
Maminky Vy se taky opatrujte a doufám,že potom založíme novou diskuzi "Naše UNICAtní dětičky"

jimmy1
6. bře 2012

@bobecek79 no to by byl super název pro diskusi 😵
@lnk @betysek já doma uklízím tak napůl... furt uklízím hračky (a to je záhul s tím pupendem a bude hůř) 😝 jinak bysme se tady nepohnuli (Martínek umí skvěle dělat binec, ale uklízí jen poskrovnu). Tak 2-3x týdně stáhnu země. Ale luxuju jen když je nějaká katastrofa, jinak to vždycky počká na Petra 1x týdně. Taky neumývám WC a sprcháč, prostě jak se někde dělá se sajrajtama smradlavejma, tak to dělá Petr 😎

beruuuska
6. bře 2012

ahojte hlky mohu se k vám přidat 🙂

jimmy1
6. bře 2012

@beruuuska vítej a rovnou přejeme hooodně štěstí 😵 povíš nám něco o sobě??

beruuuska
6. bře 2012

delší dobu to tu pročítam už pojedeme 3 pokus dnes jsem byla na testu z krve a nevyšlo nam to ani podruhé ☹ ☹ ☹

jimmy1
6. bře 2012

@beruuuska to mě mrzí ☹ jak bolí tohle veliký zklamání tady víme skoro všechny... ale taky většina jsme tu buď těhulky nebo maminky nebo obojí 😵 takže určitě to chce vyplakat se, přebolet to a hurá do dalšího boje? 😉 v mražáku něco máte?? A jestli to není úúúplně tajný, tak jaký máte problém(y)?

beruuuska
6. bře 2012

no jo no co naděláme nee mražáčky nemáme měla jsem jen jedno které mohlo jít na transfer ☹

lnk
6. bře 2012

@jimmy1
@betysek
já mám přeci jen tu výhodu, že zatím prcka nemáme, takže toho na uklízení zas až tolik není 🙂

lnk
6. bře 2012

@beruuuska ahoj, vítej mezi nás. nám to vyšlo až na počtvrtý, tak nevěš hlavu 😉 vím, jak je to těžké, protože s každým dalším negativním výsledkem mi bylo hůř a hůř. ale nakonec se to štěstíčko na nás usmálo. 🙂 tak určitě se usměje i na vás, jen to prostě trošku potrvá. 🙂
a jaké máte problémy? na tvojí nebo manželově straně? my měli problémy oboustranné, aspoň jsme si to nemohli vyčítat navzájem... 🙂

lucifirek
7. bře 2012

AHOJKY,tak po dlouhé době zase nakukuji.- Teda holky vám ty týdny tt naskakujou a my se zatím nedopracovali ani do Unicy jet. Doufám,že už brzy. 🙂

lnk
7. bře 2012

@lucifirek ahoooooj 🙂 no jo no, utíká to 🙂 než se naděješ, začnou tt naskakovat i tobě 🙂

lucifirek
7. bře 2012

@lnk no kéž by,ted se nemůžu dva měsíce zbavit kvasinkové infekce a i po antibiotikách nic,tak neví,co s tím.
A do doby,než se to spraví je to zřejmě pasé.☹

lnk
7. bře 2012

@lucifirek hmmm, s kvasinkama já taky občas bojuju. bála jsem se, jak to budu zvládat v těhu, ale zatím zdá se, že je to dobré, na to, kolik sežeru sladkýho, tak zatím nic. 🙂 tak držím pěsti, ať ji mrchu přemůžeš co nejdřív. 🙂

lucifirek
7. bře 2012

@lnk já paradoxě v těhu také žádné problémy a to jsem se toho bála a jak píšeš v těhu jsem jedla sladkéhoi hodně. A už jsm s tím dlouho neměla problém. Ale ted to zase stojí za to ☹ Tak snad to brzy moje gyndr,nějak vyřeší.

betysek
8. bře 2012

Ahojky, tak těhotenskou cukrovku nemám, to jsem si oddychla... 😉 Ale i tak doktor říkal, že to nemám přehánět se sladkým, abych moc nepřibrala a aby mimčo nebylo moc veké. Přeci jen Eli měla skoro 4 kg a porod byl vexem a to jsem v prvním těhu přibrala 12 kg, tak že nic převratného. Teď to vypadá taky asi na těch 12 kg. Když si vzpomenu, že když se Eli narodila, tak moje babička říkala, že je to takové malé mimčo. A já ji říkala, že patří mezi větší mimča..... Babička to porovnávala s tím, že já i brácha jsme měli 4,5 kg, když jsme se narodili. Jo, a doktor říkal, že vidí nosní kost! 🙂 Sice ji nedokázal pořádně změřit, prcek se zase pěkně mlel a ten jeho utz není tak dobrý jako v Prenatalu, ale je tam. Uvidíme za 4 týdny, to bude velký utz ve 30tt, tak na to bude mít víc času a prcek už nebude mít tolik místa na gymnastiku. 😉

lnk
8. bře 2012

@betysek huráááá, tak to mám strašnou radost, to je moc fajn, že je nosní kůstka, mimčo bude v pořádku 😉 jen tak dál 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru