CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lnk
22. čer 2012

@zaneta2 neboj, ty už se neztratí 🙂 já jsem nikdy neměla odvahu testovat dřív, vždycky jsem čekala až na den D, a byly to nervy 🙂
teď spíš se ti povlečou ty týdny do toho prvního UTZ 🙂 to mi přišlo ještě horší než čekání na // 😀

betysek
22. čer 2012

@zaneta2 Moc gratuluju. Neboj, v pondělí tam určitě budou taky. 😉

frndzalica
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
radule21
24. čer 2012

@zaneta2
Ahojky, tak gratuluju.. Já mám šílené nevolnosti , je to teda hrůza. O syna se mě teď musí starat babička a nebo manžel, do Brna jsem sice objednaná na 29.6,ale určitě tam nedojedu to bych nezvládla. V týdnu tam musím zavolat ,že to ruším a objednat se tady .Tak přeji hodně štěstíčka a písni jak Ti je a kolik miminek čekáš. 🙂

zaneta2
24. čer 2012

@radule21 ahojky, tak to ti teda nezávidím ☹ naštěstí se u mě žádné těhotenské příznaky neprojevují. jedeš na první utz co? taky bych už jela, budu teprve zítra volat na kliniku, tak počítám min za 14 dní, že mně objednají. musí to být nekonečné čekání že? taky přeji ať je všechno v pořádku a budu se těšit na fotečku 😉

zaneta2
25. čer 2012

ahojky holky, tak se hlásím, dnešní testík krásné // a objednala jsem na první utz na kliniku 🙂 . 12.7. čekání bude nekonečné, ale určitě bude stát za to. jinak zatím vše ok, kromě alergické reakce na agolutin. zadek mám v jednom ohni a pěkně zatvrdnutý, ještě že dneska byla poslední injekce. v sobotu jsem se byla podívat na výstavu kočárků pro dvojčata, co kdyby náhodou 😉 tak se tady mějte zatím papa

sykorka12
25. čer 2012

@zaneta2 ahoj,moc ti gratuluju ke //,jezdime do Brna do Unici a ted jsem 5den po ET,s s tim agolutinem te chapu,manza mi kazde rano picha a docela to boli mam uz tam take pekne zatvrdliny,je to nase 3ivf a jsem po 1ketu a po vsech jsem si pichala agolutin

lnk
26. čer 2012

@radule21 ahojky, plně tě chápu, mně bylo první 4 měsíce tak strašně zle, že jsem nebyla schopna si ani zajít na nákup a to mám pár kroků od domu, ale nebyla jsem schopna z baráku vůbec vylézt ☹ hmm, musíš vydržet 🙂 mimčo za to stojí 🙂

lnk
26. čer 2012

@zaneta2 ahojky, tak jsem zvědavá, kolik jich na UTZ bude 🙂, tak hlavně ať to všechno v pořádku pokračuje 🙂

lnk
26. čer 2012

@sykorka12 ahojky, tak držím pěstičky, ať máš za chvilenku taky //. 🙂 máš už z předchozích pokusů nějakýho prcka?

lnk
26. čer 2012

ahojte holky,
tak já zas musím mít něco extra. já si nemůžu v klidu porodit příští týden, ale aby to bylo zas o něco zábavnější, tak jsem chytla chřipku... ☹ ☹ takže od včerejška bojuju s horečkou, abych nemusela jít lehnout do nemocnice... ☹ ach jo ☹ tak snad to ustojím, chřipku zvládnu a za týden si v klidu porodím... 🙂

sykorka12
26. čer 2012

@lnk preju ti aby ses co nejdriv vymarodila,tak ty uz budes pristi tyden rodit jo tak ti preju aby ti to vsechno dobre dopadlo,my mame z 1ivf 5leteho synka,pak jsme zkusili 2ivf z toho jsem cekala dvojcatka ale ve 24tydnu jsme o ne bohuzel prisli,potom nasledoval ket,z toho nic a ted jsme podstoupili 3ivf a cekam na testik,uz jsem z toho nervozni jak to dopadne,priznaky zatim zadne,v zaloye mame jeste jednoho mrazacka 🙂

lnk
26. čer 2012

@sykorka12 ahojky, tak moc moc moc držím pěstičky, aby to klaplo 🙂 a nechala sis zavádět jedno nebo dvě embryjka? na příznaky nehleď, já neměla vůbec žádné až do 6 tt, takže jsem už měla i naplánovanou dovolenou do chorvatska na příští týden 😀 no a nakonec příští týden rodím 😀

sykorka12
26. čer 2012

@lnk tak to je dobry 🙂 , nechali jsme si zavest 2 i kdyz uz jsem mela strach z minula,ale zase je vetsi sance tak uvidime 🙂

lnk
26. čer 2012

@sykorka12 tak to držím pěstičky dvojnásobně 🙂 drž se

ivetule
1. črc 2012

ahoj holky tak 27.6. se nám narodil Michálek. Už jsme doma s porodnice. Měřil 53 cm a vážil 3700gramů. Až bude chvilka dodám fotečky. Pa 🙂

bobecek79
1. črc 2012

@ivetule jejda,tak už jsi spustila tu vlnu porodů......Strašně moooc gratuluji,a atˇ Vám miminko roste a dělá jen samou radost!!!

jimmy1
1. črc 2012

@ivetule jůůů, moc gratuluju 😵 a přeju Míšovi do života hodně zdraví a štĕstí.
@lnk a jak to vypadá s tebou??
Já se jdu domluvit zítra na termín sekce.

betysek
1. črc 2012

@ivetule Moooc gratuluju. Hlavně ať je Michálek hodně zdravý a dělá vám jen radost. 😉

lnk
2. črc 2012

@ivetule obrovská gratulace!!! 🙂 ať je míša zdravej a krásně roste 🙂
@jimmy1 já byla v pátek na kontrole a vypadá to tak na 10 dnů, takže konec tohoto, začátek příštího týdne 🙂 s tím, že teď už to fakt může být kdykoli 😉

pampeliska36
2. črc 2012

@ivetule jééééééééééééééééééééé i já MOC gratuluju k chlapečkovi a ať krásně rostete a jste jen a jen zdraví a děláte všem v okolí radost 🙂 😉

bobecek79
2. črc 2012

@jimmy1
@betysek
@lnk holky,tedˇ jste na řadě vy. 🙂 Ty jo,to bude mít Unica o prázdninách ale přírustků.... Tak držím všem palečky.
A na podzim se přidám s pampeliska36 k Vám...... 🙂 🙂

lucifirek
2. črc 2012

@ivetule moooc gratulujeme.
A čekáme na další přírustky .-D

jimmy1
2. črc 2012

Ahojte holky, máme daný nástup 10.7. v 6:30 nalačno 😵 takže pokud se Klárka nerozhodne jinak, tak se narodí až 39+5tt

lnk
2. črc 2012

@jimmy1 ahojky, tak to ti nechávají do poslední chvíle 🙂 tak hlavně, ať ti to dobře dopadne 🙂 doufám, že já už 10.7. budu mít odrozeno 🙂

betysek
2. črc 2012

@bobecek79 My už máme Julinku doma. Narodila se 15.6.:)

bobecek79
2. črc 2012

@betysek jejda,tak to jsem asi nějak prošvihla,a nebo hlava děravá. Tak atˇ malinká roste a dělá jen radost maminko.... 🙂 Gratulujeme...

sykorka12
2. črc 2012

@ivetule mooooc gratuluji at krasne roste 🙂 🙂

ivetule
3. črc 2012

@bobecek79
@jimmy1
@betysek
@lnk
@pampeliska36
@lucifirek
@sykorka12 Holky děkuju moc. Je to zlatíčko. Jíme a spinkáme akorát to vedro no hrůza. Míla si pomalu zvyká,že má brášku. 🙂

vodni
3. črc 2012

@ivetule Moc gratulujeme!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru