CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

luciasek83
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mrkvicka28
18. čer 2011

@luciasek83 tak splněno 🙂

tevi
19. čer 2011

Ahojky holky. I když zataženo, tak vám přeji krásné ráno. Dnes ofico test a tlustice jak dálnice. Špinění přestalo, tak snad to bude v pořádku. Akorát do kontroly srdíčka cca 14 dnů, dál píchat agolutin. Pro udržení těhu. Včera jsme byli na oslavách a malý všem vykládal, že nám roste miminko. Chudáček, je z toho trošku zmatený, protože ukazoval na svoje bříško. 😀 😀 😀
Jinak zítra jdu ke svému gyn. dr., tak tam už třeba nějaká bublinka bude!

luciferka29
19. čer 2011

@tevi Tak to jsem moc ráda že sílíte, agolutin je v pohodě co by jsme neudělali pro naše drobečky, u nás bohužel ani žadný duch, tak budeme muset dva měsíce vydržet a dát se do toho naposledy, máme dva v mražáčku a snad už se stane nějaký ten zázrak 🙂 . Moc Vám držíme palečky at pěkně rostete 😎

misha83
19. čer 2011

@lenceslava Super 🙂 , určitě, jakmile spolkneš první pilulku, tak se zase nastartuje ten bojovný mechanismus 😀 . Ale tvé pocity chápu, mně se teď nechce vůbec a tak nějak doufám, že to do konce roku překonám.

vodni
19. čer 2011

@lenceslava Hurá, na obzoru další // 😉 Určitě to vyjde, držíme všechno co můžem 😵

vodni
19. čer 2011

@tevi 😵 to špinění nemusí nic znamenat, tehdy mi říkali, že by muselo jít o jasnou červenou krev a být jí víc. Občasné špinění je prý celkem časté. Primář dokonce říkal, že je to někdy pozitivní znamení (asi od uhnizďování), takže to tak jistě bude i u tebe 😉 Nezávidím ti to čekání - myslím, že to bylo jednoj z nejhorších čekání - myslím ne do testu, ale od testu do ultrazvuku... Tak ať to co nejrychelji uteče 😉

tevi
20. čer 2011

Dnešní hodnota hcg z krve 1591. Jupííí 🙂 😀

lenceslava
20. čer 2011

@tevi a kdy jdeš na ult??

vodni
20. čer 2011

@tevi Wow, tak to je nádhera 😵 😵 😵

jahooo
20. čer 2011

ahoj holky, v sobotu jsem byla na druhém kontrolním UZ a ve čtvrtek nás čeká první punkce, folíků tam bylo 20 a rostli trochu pomaleji, ale přeci, tak jsem zvědavá jak to dopadne. Kdy pak tak asi bude ET? máme prodlouženou kultivaci, takže asi v úterý, že? jsem v tom úplný nováček, strašně mě překvapilo, jak to vše jde rychle, na první konzultaci jsme byli začátkem května... všem co jste na tom podobně držím pěsti, ať to dobře dopadne a nám samo taky 🙂

jahooo
20. čer 2011

@tevi to je krása, moc gratuluju a doufám, že tě budu za pár týdnů následovat 🙂

durma
20. čer 2011

@tevi super 🙂 🙂 Hodně štěstí do ultrazvuku 😉

tevi
20. čer 2011

Jsem tu psala, ale nějak se to tu neobjevilo.
@jahooo držím pěsti, ať to také výjde.
@lenceslava 4.7.
holky, já jsem tak šťastná!!! Už máme první obrázek naší bublinky. Je to sice jenom takový černý flíček s puntíkem uprostřed, ale je to tam!!!

jahooo
20. čer 2011

@tevi je to úžasný pocit, ještě si vzpomínám 🙂 raduju se s tebou a těším se až ho znovu taky zažiju

jezulicka
21. čer 2011

Ahoj holky tak vás tu zdravím po delší době..Musím vám oznámit že se nám již 12.6. narodila dcera Magdalénka ve 23:55hod.
narodila se nám předčasně ve 35tt, vážila jen 1945g,měřila 43cm...Je to naše malé klubíčko..Dnes již vážila 2000g,a byla jsem konečně propuštěna z porodnice...Tak máme co dohánět..je to naše klubíčko..až budu mít fotky dám je tady...Jinak porod byl císař jelikož to přišlo náhle a nebylo moc času do 4hod sem byla po porodu..
Tak všem ostatním přeji hodně zdaru a štěstí at se daří a máte taky brzo uzlíčky doma... 🙂 😉

teckovanaorchidej
21. čer 2011

@jezulicka Gratuluji z celého srdce, mamince i Magdalénce, je to nádherná holčička a uvidíš, jak brzy všechno dožene. 😅 😅

lenceslava
21. čer 2011

@jezulicka moooc moc moc gratuluju a přeju zdravíčko.

jimmy1
21. čer 2011

@jezulicka moc gratulujeme, a přejeme Magdalénce do života všechno nejlepší 🙂 když už tak pospíchala na svět, tak ať se jí tady líbí 😵 😵 a dělá vám jen radosti.

ivetule
21. čer 2011

@jezulicka přejeme Magdalence i mamince do života všechno nej a at to brzy malá všechno dožene,hlavně zdravíčko oboum 🙂 🙂 Je prostě nádherná 😅

vodni
21. čer 2011

@jezulicka Mo gratuluji, malá je nádherná. Gratuluji vám oběma i tatínkovi 😵

raduza2
21. čer 2011

@jezulicka hoooodně štěstíčka zdravíčka Vám oběma i tatínkovi 🙂

raduza2
21. čer 2011

a jinak Vás všechny zdravím @tevi tobě gratulace 😉

lucifirek
21. čer 2011

@jezulicka veliká gratulace a at to Madlenka brzy dožene a dělá vám jen samou radost.🙂

sedmitecka
21. čer 2011

dobrý večer všem, holky můžu se zeptat? dneska mě holky na jiné diskusi zblbli, že prý cetrotide se má píchat až od určité velikosti folíků, takže až po ultrazvukové kontrole, tak zase už vymýšlím nesmysly a spekulace 😖 ...já ho prostě měla začít píchat 5. den stimulky a hotovo.....???

jahooo
22. čer 2011

@sedmitecka já jsem nováček, tak fakt nevím, ale jestli ti řekli 5. den stimulky tak si myslím, že 5. den stimulky... doktoři to určitě ví líp než holky 🙂
Jinak jsem se holky chtěla zeptat, zítra jdu poprvé na punkci, vím, že je to v narkóze, ale je to potom nějak bolestivé? Ne že bych se bála bolesti, vydržím všechno, zvlášť kvůli miminku, jen to prostě před rodinou zatím pořád úspěšně tajíme (nestojíme o zbytečné řeči a rady a soucity) tak jestli to jako na mně bude znát nebo v pohodě. Díky

jimmy1
22. čer 2011

@jahooo po punkci mě tenkrát bylo, jako bych měla silnější MS bolesti, takže jsem to vyřešila jedním ibalginem a bylo to 😉

kac3nka
22. čer 2011

@jezulicka Moooc gratuluji a přeji vám oběma hlavně zdraví a ať máš s malou samé radosti 🙂

jahooo
22. čer 2011

@jimmy1 děkuji, tak to bude v pohodě a snad si nikdo ničeho nevšimne 🙂

vodni
22. čer 2011

@jahooo Já to zvládla dokonce bez narkózy 😉 Záleží na počtu folíků, neměla jsem žádné bolesti, ale je to tím, že jsem měla vždy max 3 vajíčka...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru