CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
19. bře 2009

Aha, tak na tebe budu myslet,to už juteče jak voda. Je dobře,že máš pevnou vůli a nebudeš testovat,je to tak lepší. Tak si užij tu masáž. Já pořád přemýšlím nad solnou jeskyní,ale zatím nemám nikoho,kdo by se mnou šel.

lucifirek
19. bře 2009

Tam už se chystám delší dobu. Ale zatím jsem se nedokopala,ale měla bych,teď by mi to určitě udělalo dbobře.

lucifirek
19. bře 2009

Stejně pořád nechápu,proč někdo testuje až tak dlouho a někdo tak brzo. Je to docela velkej rozdíl.

jeany
19. bře 2009

Luci, kdybys byla blíž, tak bych s tebou do solné jeskyně šla. Taky bych to vyzkoušela. Co bychom pro to naše zdravíčko neudělali. 😉
Nevím proč dávají na to testování takový časový rozdíl. Já bych možná už mohla testovat v neděli nebo pondělí, ale už to nechám tak jak jsem to prvně naplánovala. Jo, pevnou vůli mám, ale pokušení mám taky. 😀

lucifirek
19. bře 2009

Kde že bydlíš? Máte nějakou solnou jeskyni u vás? U nás je asi rok,nebo tak nějak,ještě jsem tam nikdy nebyla. A moc se tam těším. Taktak je to zdravé,tak třeba to taky pomůže. Já jsem taky začala brát nějaké vytamínky. Jo a jak ses ptala na manžu,te bere vitamínky snažíme se chodit víc pěšky,jíst zdravěji. Ale nějak zvlášť nesportuje. Jen chodí pěšky,zajde na bruslení a tak. Těší se na kolo. Ale dočetl se,že to taky není pro chlapi nějak zdravý. Tak taky střídmě. Uvidíme,zda to bude mít výsledek. Vydržel nekouřit.

jeany
19. bře 2009

Luci, tak to je tvůj manža fakt dobrý. Vyřiď, že mu držím palce, jen tak dál. U nás je solná jeskyně a taky je otevřená asi rok nebo tak nějak. Dívala jsem se na ni jen na intrenetu. Za chvíli má dojít na návštěvu mamka, tak chvíli posedíme a poklábosíme. Jinak večer se těším jak zalehnu k telce, nějak mě ten týden v práci zmáhá. Ve středu tam bylo docela dusno, ale jsem nad věcí. Nechci se nechat rozházet kvůli někomu, jsou pro mě důležitější věci.

jarkabilik
19. bře 2009

ahojky všem
macinta koukám k´dyž se daří tak se daří,hlavně at jsou všichni brzy zdrávi 😉

jarkabilik
19. bře 2009

holky mám takový dotaz na tělo hlavně na zkušené.. myslíte že se může zamklé těhu opakovat několikrát po sobě? napadlo mě to ted jen tak mimochodem a přemýšlím jestli se toho někdy ještě obávat

lucifirek
19. bře 2009

Jeany,manža se drží a děkuje za podporu. Mám ti vyřídit,že je rozhodnutej to vydržet. Tak si užij návštěvu a odpočinek. Je toho v práci dost. A rozhodit se určitě nenechej. Já jsem teď taky v klidu.

teri81
19. bře 2009

Jaru, mně dr. řekl,že zamlké těhu je náhoda,která se s největší pravděpodobností nebude opakovat.
Vyloučit se to úplně nedá,ale je asi hodně malá pravděpodobnost ,neboj 😉

jarkabilik
19. bře 2009

teri děkuji za odpověd začla jsem ted o tom totiž hodně přemýšlet 🙂

jeany
20. bře 2009

Ahojky, ještě, že už je pátek. Moc se těším na víkend, jak si odpočinu. Do testování mi zbývá ještě 5 dní. 😀

luciiiie
20. bře 2009

Ahoj 🙂
Koukám Jeany, že zas sama 😀
My jsme si konečně byli včera koupit tu skříň do ložnice, tak budem celej víkend skládat 🙂
Holky, tak mě napadlo, když jsem měla v krvi to hCG, i když jen trošku, tak to se tvoří až se to embryjko zavrtá, ne? To znamená, že zavrtaný chvilku bylo? Nebo jak tomu mám rozumnět?

macinta
20. bře 2009

Ahoj a dobré ráno 🙂
Jeany, určitě tam za 5 dní budou kolejnice 🙂
Luci, myslím, že ne. Jednou se mi stalo, že jsem měla několik pozitivních testů a pak nic...doktor mluvil o nějakém bio...těhotenství. Fakt si ten název nepamatuju. Něco v tom smyslu, že embrouš naváže kontakt s matkou ale nic víc. asi to vysvětluju jako tatar ale nevím, jak to jináč napsat. Asi je taky otázka jaké hodnoty jsi měla. Ale mé těhu testy ukazovaly pořádné dálnice a pak pomalu zesvětlovaly a pak... ☹ Ale na 100% to nevím.

luciiiie
20. bře 2009

Hodnoty byli malinký (jen 0,82), na testu byla ta světlulinká čárečka, jen mě to tak napadlo...díky za vysvětlení 😀

macinta
20. bře 2009

No Lucko, raději ještě počkej na názory holek 😉 Já se v tom taky docela plácám, víš 😀 😀 😀 Luci, když bych chtěla jít na krevní test, tak můžu v kteroukoli denní hodinu? Nebo jen ráno?

jeany
20. bře 2009

Ahooooj holky,
Luci já mám v papírech, že jsem měla krev hodnotu 1 a na testu nebl ani náznak slabé čárky. Vím, že někdo má hodnoty třeba 0,02. Tak já nevím proč to tak je. Já se na to neptala.
Macinto, chceš jít na krev? Ještě jsi to nedostla, že. To by bylo kdyby ti to vyšlo přirozeně, ale víš, že i zázraky se stávají. Jinak manža s dcerkou dojeli z hokeje v pořádku a už se chystají, že pojedou zase v sobotu, ale jen tady v okrese.

luciiiie
20. bře 2009

Jako jesli nejsi těhotná? Ty Maci, tak to nevím ☹ Já myslím, že bys tam ten hormon snad měla mít v kteroukoliv dobu, ne? Že se tam ( na UNICU) chodí na ráno, aby ti během dopoledne mohli říct výsledek, asi na to mají vyčleněnou nějakou hodinu.
A u normálního gynekologa to si myslím, že kdykoliv, pak si přece můžeš zavolat..ale promiň, fakt nevím.

luciiiie
20. bře 2009

Jen mě to tak Jeany napadlo...páč jsem si myslela, že se ten hormon začne tvořit, až když je embryjko zavrtaný. To jsem trumpeta, taky jsem se na to mohla zeptat, ale já tam seděla s vymazaným mozkem.

jeany
20. bře 2009

Luci, to nejen ty, já myslím, že vymazaný mozek máme u auditu všichni. Já si z toho skoro nic nepamatuji, informace mi pak podával manža. Ká jsem to nějak moc nevnímala. 😀

luciiiie
20. bře 2009

Jani přesně...on si to pamatuje všechno 😀 Já jen červeno bílej kalendář na stěně a datum 16. pondělí, kdy mi řekl, že k tomu datumu mi ukončí neschopenku, tak jsme se tam všichni podívali a pak už jen potřepání rukou a nashledanou.

jimmy1
20. bře 2009

Ahojte holky 🙂

Vygumovaná hlava u auditu je podle mě normální, já si téměř nic nepamatovala a mám jasno až teď, když jsme to znovu všechno probrali u přípravy na KET.

Ta nízká hodnota HCG v krvi se tuším prezentuje jako biochemické těhotenství? ale nejsem si úplně jistá. Každopádně ten den testování by musela být hodnota HCG podstatně vyšší, kdyby se jednalo o těhu...

Přeju krásný den 😉

luciiiie
20. bře 2009

Jimmy tak určitě by musela být vyšší 🙂 Prostě mě jen zajímalo, kde se tam vůbec to hcg vzalo, víš? 😅

sestrakatka
20. bře 2009

Ahojte holky,
všechny vás moc zdravím a hlásím, že už jsem maminka.
Lukášek se nám narodil v pátek 13.3. v 5:05 s mírami 4,140kg a 52cm. Cvalík krásný.
Porod a celý průběh byl masakr, ale stálo to za to.

Pajinko tobě taky gratuluji k malému, napiš mi potom do IP podrobnosti, jsem zvědavá.

Tak vám holky držím všem palečky a mějte se moc hezky.

pa pa

jimmy1
20. bře 2009

Tohle jsem našla na netu na www.iscare.cz jako odpověď na dotaz ohledně HCG a biochemické gravidity.

"Termín biochemická gravidita jiným způsobem vyjadřuje skutečnost, kdy se embryo začne vyvíjet, produkovat těhotenský hormon, ale odumře dříve než je možné zachytit jeho jiné projevy, např. srdeční akci na ultrazvukovém vyšetření. Důvodů proč se tak stane je mnoho a pravděpodobně ne všechny již známe a umíme ovlivnit."

luciiiie
20. bře 2009

Jsi hodná 😀 Už tomu rozumím 😀 😀

zuzuza
20. bře 2009

Ahoj holky, Luci, já taky měla 0,2 😀 , nemůže to být ještě třeba pozůstatek pregnylu? přece jen jsme píchali 5000 jednotek.

luciiiie
20. bře 2009

Zuzo to myslím, že né....Pregnyl tam tak dlouho být nemůže 😕 Ale to už je stejně fuk.

zuzuza
20. bře 2009

No je je to fuk, ale stejně že, že tam tak nízké hodnoty vůbec píší🙂

jarkabilik
20. bře 2009

sestrakatka gratuluji k miminku vidím že malej to taky stihl pěkně pátek 13. 🙂 taky mám dítko narozené na pátek 13. 😀 i když už je skoro dospělé, jinak přei hodně zdraví oběma 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru