CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

zuzuza
5. čer 2009

Ahoj Janii, kéž by si měla pravdu a bylo vše ok, ale řeknu vám, žáhul to těhu teda je. Dneska sedímv práci jak troska, všici mě neskutečně se....., nejradši bych je poslala někam, prostě nálada na bodu mrazu, unavená su, nemám do ničeho chuť, jen se tak zahrabat do postele e celý den prospat...už abych byla na neschopence, to dojíždění a to všechno mě fakt ničí:(

daja.w
5. čer 2009

Ahoj holky tak Vás tu všechny moc zdravým a přeji krásný pátek 🙂 všem těhulkám gratuluji 🙂 a čekatelkám přeji hodně síly 🙂 já taky čekám na testík a je to děs to čekání,ale to zvládnem 😉

jeany
5. čer 2009

Zuzy a kdy chceš jít na neschopenku? Určitě se nepřepínej, a vidíš, že máš těhu příznaky. Známá mi říkala, že se jí ze začátku chtělo pořád spát. Užij si pěkný víkend. Já jedu konečně tuto sobotu na výlet. Měli jsme jet už minulou sobotu, ale nakonec byla zima a pršelo a tak jsme to přesunuli.
Bobbule a odkud jsi? Jestli to nechceš psát veřejně, napiš do IP. Přeji ti pěkný víkend zakončený pozitivním testíkem. 😉
Dajo, dívala jsem se kdy testíš ty a máš to až 14.6. Budeš to zkoušet dřív nebo vydržíš? Já vždy vydržela až do konce, ale teď při třetím pokusu asi testnu o pár dní dřív a´t vím na čem jsem.

daja.w
5. čer 2009

Jeany nevím mám tendenci testit dřív,ale přemlouvám se vydržet tak nevím 😅

jeany
5. čer 2009

Dajo, to máš do testování ještě čas. Já vždy testovala až v určený den, ale bylo to za dlouho, třeba 16-17 dní. Holky psali, že třeba 14 den už by mělo jít něco poznat. Testovat až moc brzy se podle mě nevyplácí a je to ještě brzy na to, aby se třeba druhá čárka objevila a taky by to mohlo být zkreslené Pregnylem. No a pak se zbytečně nervova, to nemá cenu.
Jsem na vás holky co máte testovat zvědavá. Poslední dobou už to tu bylo úspěšnější než na začátku roku, tak snad vám to všem vyjde. 😉

irminka
5. čer 2009

ahojte babky,
myslím si, že kolem 12. dne od transferu by měl jít vidět výsledek na těhu testu a když ne, to se také stává, tak potom na krev, to je jistější....

Já jsem si dnes byla také na krev v nemocnici a HCG mám 7650 , tak uvidím, co z toho bude. ET byl 13.5, muj gyndař na UTZ viděl 2 dutinky, tak se nechám překvapit. Na Unicu máme jet 10.6. na první oficiální ultrazvuk, tak snad tam nějaké to srdíčko bude 🙂

irminka
5. čer 2009

právě te mluví prof Malý na ČT1 v Sama doma...už to sleduji 🙂

daja.w
5. čer 2009

No taky si říkám že když to zkusím dřív a že tam nic nebude ještě že bych byla zklamaná třeba i zbytečně no uvidíme budu se snažit vydržet 😉
Irminko tak to jsou dvojčátka moc ti gratuluji a přeji hodně štěstíčka 🙂 já mám vždy velkou radost když je někdo těhu úplně se mě rozbuší srdíčko samou radostí 🙂

irminka
5. čer 2009

daja: tak vydrž děvče. Já jsem si také myslela, že vydržím, ha,ha, samozřejmě, že ne..... 🙂
děkuji za podporu
😉

zuzuza
5. čer 2009

Irminko, to by mě zajímalo, co cyhtrého tam říká na ČT1🙂

Janičko, na neschopenku bych chtěla až tak po tom 10. tt což je začátkem července, když bude vše ok, ty se máš, že plánuješ výlet, na to já nemám ani pomyšlení, to by mě asi zabilo, já se jen válet, poklidit, něco málo uvařit, na nic víc se bohužel nezmůžu:(

bobbule09
5. čer 2009

Tak velká gratulace ke dvojčátkům Irminko. No mě už se den D taky blíží, tak uvidím, co ukáže testík. Už jsem měla dneska zase chuť to ráno zkusit, ale vydržela jsem 😀 Pokud to má vyjít, tak na mě ty dvě // počkají a když ne 😢 , tak je nevyčaruju. Tak přeju krááááásný víkend děvčata 🙂 🙂 🙂 🙂

jeany
5. čer 2009

Holky, všem vám přeji krásný víkend a v neděli sem mrknu co nového. Bobbule tak ať ti to vyjde!!!

dazour
5. čer 2009

Ahojky,všem držím palečky at vám to brzo dopadne a budete mít takové štěstíčko doma 🙂
Dlouho jsem tu nebyla a všimla jsem si že Lopka má holčičku,tak moc gratujuji a přeji hlavně hodně zdravíčka 😵

jarkabilik
5. čer 2009

ahojky holky tak jsem si řekla že vás aspon pozdravím a popřeji hezký sluníčkový víkend 😉

inuna
6. čer 2009

Taky jsem prof.Malého viděla v Sama doma,čím víc si připlatíš tím větší šance na otěhotnění máš.(to není nic nového,co?)
Čtu vás holky a všem držím vám všem palečky.
Nám budou už tři měsíce,letí to.
Holky co máte miminka,necháváte očkovat pneumokoka?

vladis
6. čer 2009

ahoj inuna ja zatím podle dr pokud netrpí na uši a rymu tak by pockala až bude víc mezi detma,ale to si stejně musí každá maminka rozhodnout sama 🙂
mě teda rozhodně stačily reakce na hexa vakcínu
jinak všem džím palce a přeju pěknej víkend

hanulinecka
6. čer 2009

Ahojky

inu já taky nenechala očkovat dle dr je to zbytečné zatěžování organismu a Mareček ještě neměl ani pořádnou rýmu tak jsem nedávala žádne hrazené očkování jen ted na 18.měsiční kontrole jsem se domlouvala,že dám jen tu poslední dávku prevenaru ve 2 letech je starší pujde do školky a už není malé mimiko tak ejště mám chvilku čas na přemýšlení,ale malémi miminku,které nebývá nemocné bych to asi nedala není duvod zatěžovat tak malinkaté tělíčko když už toho očkování mají až až

všem přejeme krásné // na testu 😵 😵 😵

dneska jsem byla za kamarádkou narodil se ji chlapeček týý jo to není možný že já měla takové malé miminko uplně mě tekly slzy ☹ 😵 😵 😵

krásnou sobotu

dazour
6. čer 2009

Ahojky,taky jsme zatím nedávali očkovat nic na víc,zatím jsme zdraví,tak třeba za déle,podle toho jak budeme marodit a nebo až půjdeme na plaváčka mezi kolektiv,tak o tom budeme uvažovat,jinak zatím né 😵

prcekpet
6. čer 2009

ahoj,

zdravim vsechny po mensi odmlce, maly uz lozi a pres den nespi, je neskutecne rychly 😀 tak ani nestiham zapinat konika...

k ockovani - maleho nebudu ockovat, stacila mi hexa vakcina ☹ a dr. rika, ze pokud neni v kolektivu deti, je to zbytecne. Prece nebudeme zbytecne zatezovat tak maly organismus....

opatrujte se 😉

jimmy1
7. čer 2009

Ahoj holky, jedu na pohotovost, začala jsem krvácet, hodně moc, naše Bublina to s největší pravděpodobností vzdala ☹

lukza
7. čer 2009

Ahojky holky vdu vás pozravit
Jimmy to je mi hrozně líto, držím pěstičky aby to nevdala.
Marci to věřím že roste jak s vody pesánek ta naše už je velká ale stále naše zlatičko je to taky takové naše miminko.
Irminko takže dvojčátka to je užasné a uvidíš za UTZ na Unice to jen potvrdí budou ti tam bít dvě silné srdíčka.
Jarkobilik ještě nevím kdy pujdu do dalšího pokusu ale asi po dovolené to by bylo v červenci začít baštiti antikoncepci.a co ty jak to stebou vypadá?
Jinak přípravy na náš den D vrcholí a už se těšíme,ale zároven mám strach jestlio vše dobře dopadne atd.ale to jhe asi normální. 🙂
jinak všem co jsou právě v boji a nebo se na něho už chystají držím moc moc pěstičky moc vám to tady holky přeji aby jste našly na testíku krásné // a za 9 měsícu držely drobečka nebo drobečky v náruči.určitě se všechny dočkáme.
Všem těhulkám přeji at mají krásné těhulkování.
A všem maminkám at si užívají ratolesti.
takže všem přeji krásný den a Jimmy tobě držím opraqvdu od srdíčka pěstičky bojuj holka

luciiiie
7. čer 2009

Jimmy je mi to líto...doufám a hlavně ti přeju, ať je všechno v pořádku....

jimmy1
7. čer 2009

Tak jsem v nemocnici . Srdíčko zatím bije, dostala jsem Ascorutin a budeme čekat.
Tak držte pěsti. . .

lukza
7. čer 2009

Jimmy to je dobře uplně my spadl kámen za srdce já věřím že drobeček bude bojovat po mamince držím pěstičky a ty pěkně odpočívej myslím na tebe

inuna
7. čer 2009

Jimmy moc je mi to líto,držím palečky.
Tak to jsem ráda,že máte stejný názor na očkování jako já.Už paní dr.v nemocnici nás připravovala na to,že budou do nás valit ze všech stran.

bobbule09
7. čer 2009

Zdravím všechny děvčata. Tak jsem dneska testila a NIC. Prostě vůbec nic,ani duch tam nebyl. Měla jsem mamatest 😢 😢 😢 😢 Takže to zkusím ještě zítra ráno, ale těžko tam něco bude. No a v úterý ráno na krev. Teď už vím, jak moc to bolí, když to nevýjde. Člověk to sice trochu čeká, ale připravit se na to opravdu nejde. Pobrečela jsem si teda pořádně 😢 Tak přeju moc štěstí všem, které teprve testovat budou. Jimmy, tobě držím všechny palce co mám, ať se Bublinka udrží 🙂 , vždyť u maminky je nejlíp.

irminka
7. čer 2009

ahojte holčičky,
co jsou tom za zprávy?

jimmy: drž se holka, miminko se udrží, neboj, držím palečky

bobbule: počkej do zítra, určo tam budou //, moc ti to přeji a myslím na Tebe

jarkabilik
7. čer 2009

ahojky holky zdravím všechny 😉
jimmy přeji hodně štěstí a at se bublinka drží 😉
lukza tak jak jsi psala ta nervozita je normální když člověk přemýšlí aby vše šlo hezky podle představ ale určo bude vše vpořádku věř mi 😉 a určo si svůj den D pěkně užiješ jako princezna 😉 jinak my s manželem zatím nic neplánujeme stejně ted musím ještě absolvovat tu kontrolu tak jen vyčkávám jestli bude mít paní doktorka čas v dobu kdy mám volno v práci, dneska jsem si musela vzít půl dne dovolené nebylo mi nějak dobře tak jsem odpočívala
bobbule trpělivost ovoce přináší 😉
irminka co ty jak se cítíš? 🙂

jeany
8. čer 2009

Ahoj a přeji pěkné ráno.
Bobbule, to je velká škoda. Znám to. Zkus ještě vydržet a testovat znovu a uvidíš v úterý podle krve. Každému se to hned napoprvé nepodaří, ale pro to nevěš hlavu. Já mám za sebou 2 neúspěchy a doufám, že potřetí mi to už vyjde. Vím, že zklamání velmi bolí a dovedu si představit co prožíváš. Je to moc těžké období. Buď silná, i když vím, že to stejně nejde. Myslím na tebe a úplně si vybavuji svůj poslední neúspěch.
Jimmy, hlavně, že se mimi pořád drží. Přeji ať se udrží stůj co stůj. Všechno dopadne dobře, uvidíš. Když ti řekli, že se drží, tak to musí být silný bojovníček.
Zdravím ostatní Lucku, Zuzkuy, Luciii, Macintu, Jarušku, Prcekpet atd.........

bobbule09
8. čer 2009

No bohužel, dneska ráno tam opět nebyl ani náznak druhé čárky ☹ Já vím, ještě zítra na krev, ale moc tomu nevěřím. Nevím o nikom, komu by vyšel TT negativní a byl těhu. A mě se to určitě stát nemůže. Jeany, díky moc za podporu, ještě že tě mám. Těžko se to chápe lidem, kteří to nezažili a neví vůbec, jaké to je, ale od toho jsme tady my všechny, aby jsme podržely jedna druhou při neúspěchu a radovaly se z úspěchů.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru