CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jeany
18. únor 2009

Ty se máš. Manža se tak o tebe stará. Co děláváš? Díváš se na PC a tv? I něco čteš, nějakou knížku? Já mám na stole 2 knížky z vánoc a ještě jsem se k tomu nedostala. A brzo nedostanu. Tento víkend bych chtěla udělat větší úklid, i kvůli ET, abych to nemusela pak a mohla odpočívat. Tak jak ty. A další víkend má manža ty narozky a budu mít doma plno lidí a pak už bude transfer. 😀

teri81
18. únor 2009

Ahoj všem!

Luciferek, to máš dobrý,když manža uvaří nějakou dobrotu 🙂 ,jen pěkně s mimísema baštěte 😀
Kdy testujes? Ja' se uz tesim!

Haaanka, no s tim nastrihem ja bych mohla vypravet,myslim,ze ho mam az k prd....i s odpustenim,jeste ted
nemuzu sedet 😠 ,fuj.A to jsem poctive dodrzovala vsechnu predporodni pripravu - masaz hraze,pila malinik,jedla homeopatika,no a h......o z toho.
Ja je prosila o cisare na kolenou,no nakonec to byl normalni porod,ale nakonec jsem si nechala epidural - uleva Bozi 😝 🙂

Jaru ahoj! Ja Te vzdycky na tom skype prosvihnu,tak se nezlob,snad se ale brzy sejdeme.

Zuzuza,Jeany,jak jste Vy ted daleko?Ja nestiham všechno číst,tak abych byla v obraze. 🙂

lucifirek
18. únor 2009

Dneska budu koukat na tv a musím trošku uklidit, po tom vaření 😉 to už manža nechává na mě. Ale ke čtení jsemse ještě nedostala .Možná denska. Mám tu knihu Poklad krále Tutanchamonona,tak ji chci konečně prostudovat. Byli jsme i na výstavě a ta byla špičková. Taky asi půjdu na chvíli ven. PRotže to nic nedělání už je taky unavující. Jinak m,ě baví vařít a tak.

lucifirek
18. únor 2009

Tery testujeme 2.března. Docela se toho obávám. Zatím jsem v pohodě,ale...

jeany
18. únor 2009

Teri, měla jsi to těžké, nechápu ty doktory, že nepomůžou od bolestí a neřeší to třeba tím císařem. Ale raději na jiné téma. Maličká je pořád hodná a spinká? Ta ti to všechno jistě vynahradí, i když to bude chtít čas, než se dáš zase do kupy.
Zuzka jde na první UTZ zítra ve čtvrtek a já příští týden ve čtvrtek. Lucifírek testuje 2.3., Zuzka bude testovat asi tak týden po ní a já týden po Zuzce. To je to pěkně rozvrženo, že. Ještě, aby nám to všem vyšlo !!!

teri81
18. únor 2009

Jeany, maličká je zlatá,spí celou noc, přes den taky hodně spinká nebo si brouká, vůbec žádnej stres zatím,no uvidíme,jak dlouho to vydrží 😀

Ty jo,tak to už se Vám to všem blíží, mně až bolej ty palce,jak vám je držím!

Lucif, na té výstavě jsme byli taky, bylo to moc hezký,akorát mě bolely hrozně záda a sotva jsem se s tím pupkem valila a navíc se stala taková divná věc - prostě tam byl takovej kluk, sedl si kousek od nás na takovej stupínek jakoby a najednou se hrozně vyblil (pardon),tak se mi chtělo okamžitě taky a letěla jsem na záchod ,naštěstí jsem to rozdejchala 😀 😝 😀

lucifirek
18. únor 2009

Tery,to snad není možný,že si nemohl jít na záchod. No,jo no. To jsou zážitky.
URčitě malou pořád sleduješ viď,uplně si to dokážu představit,to štěstí 🙂

teri81
18. únor 2009

Luciferek, jo jo, pořád na ní koukám a pláču ,jak je krásná a nervuju se se vším 😀

jeany
18. únor 2009

Co to byla za výstava a kde? V Brně? Já jsem dlouho nikde nebyla, ani v kině jsme dlouho nebyli. Manža i chtěl, ale já jsem lenoch a raději jsem v sobotu a neděli doma v teplíčku a televize. Až se oteplí, tak spíš někam vyzazíme za kulturou. V létě aspoň jednou jdeme na letňák a to se mi moc líbí, ale raději jdu na české filmy.

jeany
18. únor 2009

Teri, až budeš mít čas, dej si do albumu fotečky malé. Jsem na ni taky zvědavá, určitě je moc krásná. Já taky neumím ty fotky zmenšovat, taky bych se to měla naučit.

teri81
18. únor 2009

Jeany, právě jsem poslala fotky kamarádce,co mi je zmenší (já jsem na to fakt levá),tak snad albíčko brzy bude

Ta výstava byla v Brně, vedle Hornbachu kousek

jarkabilik
18. únor 2009

ahojky holky zdravím všechny
fuj to mi je ale hnusně a to jsme si říkala jak jsem fit čím déle jím antibiotika tím mi je hůře ☹

teri to nvadí věřím že se na skype potkáme, co tvůj taky stále hledí na malou jako na obrázek 😉 a co kojení moc fajn že,já jak byla v nemocnici když to končilo smůlou měla vedel sebe na pokoji maminu která rodila před týdnem a byla zpět na vyčištění a te vozili miminko na kojení pěkně vždycky oddechovalo a ty zvuky jak pěkně pilo,jsou to nejkrásnější zvuky co znám úplně mi to připomělo jak to je hezké jen v tu chvíli to bylo pro mě smutné že budu muset bojovat dál abych je zase mohla někdy slyšet 🙂
Fotečky jsem se naučila zmenšovat kdysi ještě na kurze PC tak taky můžu zmenšit 😉

lucifirek jak ty se cítíš?dodržuješ klídek a pohodu 😉 a hlavně se nechávat rozmazlovat 😀

teri81
18. únor 2009

Jaru ahojky!!! Věřím,že brzy poklábosíme 🙂
Jo kojení nádherný, u těch zvuků se vždycky nasmějeme,jak mala hlta a chrochta u toho a kdyz ji nejde se prisat,
tak jak se rozciluje a otvira hubicku jako kaprik 😀
Pritel ji porad pusink'uje a povida si s ni,je to krasne! Moc Ti preju miminko i vsem dalsim holkam 🙂

lucifirek
18. únor 2009

Jak píše Tery,je to v Brně v Titanic Hall,je to za M Palácem. POklad krále Tutanchamona,je to někdy do března. Moc hezky. Tak teď jsem si dala spršku a jdu namazat bříško. 😅

lucifirek
18. únor 2009

Jary dodržuzji,mažna se stará,koukám na filmy. Dneska bude manža zase vařit,tak já akorát uklidím po bytečku a po tom chlapském vaření 😀 a budu se těšit,co bude dobrého kvéči.

lucifirek
18. únor 2009

Pujdu se pokochat miminkama do knížky,kterou jsem dostala minulé vánoce od manžela o těhotenství. Je naprosto skvělá,ty fotky kdybyste vyděli,jsou tam embrya a miminka v jakémkoliv stadiu vyvoje a ne obrázky,ale dokonalý fotky z bříška. Je tam i podrobně popsané umělé oplodnění. Už si půjčili obě ségry a kamoška.
Jmenuje se Těhotenství týden po týdnu-Lennart Nilsson,Lars Haberger. Fakt nádherná.
To tenkrát ještě nevěděl,co budeme muset podstoupit.

jarkabilik
18. únor 2009

lucifirek mě manžel taky chtěl vařit ale on dává všude moc koření a moc oleje tak je to pak mastné takže jsme to řešili po transferu obídkem někde v restauraci a pak jsem vařila já ale jen jednoduchá jídla.Ani ho neodrazuji od vaření protože by pak nechtěl vařit vůbec tak mu vždy radím 🙂

lucifirek
18. únor 2009

Taktak,člověk musí být rád,že projeví iniciativu.

luciiiie
18. únor 2009

Holky, tak jich mám oplodněných 11 😀

zuzuza
18. únor 2009

Bré ránko děvčata🙂

Teri: já jsem taaaak daleko, že jdu zítra na první utz a pak dpufám už bude př. týden OPU!!!

Holky, teda včera to byl děs, to prcání, to snad ani není možný, teď nevím, zda mám zaražené prdíky, nebo mě bolí vaječníky🙂 jak to mám poznat hehe...

No troška se zítřka bojím, co mi řeknou, kolik bude vajuch:(

Lucii: teda 11 dětiček, to je nádhera, máš taky PK? Kdy bude transfer?

Holky, a pak už jsem na řadě já a po mě jeany viďte že jo? Včera mě mamka tvrdila, že na stopro to vyjde, že když jsme si koupili ten obří stroj na cvičení, tak to prostě klapne a my pak nebudem kam dát postýlku nebo dvě 😀 , oni když se snažili o švicu, tak to taky nešlo, koupili si škodověnku a just ten měsíc ještě byla máti v tom🙂

luciiiie
18. únor 2009

Zuzi, ano máme taky PK...zítra si mám zase zavolat a ona nám řekne kdy... Já měla takovej strach tam volat, co nám řeknou..přítel za mnou pořád chodil s telefonem a už tam zavolej, už tam zavolej.. 😉
No nabírala jsem si dnes Agolutin a jak jsem vytlačovala ty bubliny, tak jsem nějak přidala na síle, protože jde nějak ztuha či co a čtvrtka oleja skončila na stole...tak si říkám a do..sakriš. 😀 Ale pořád je tam toho jak pro koňa 🙂
Teda Luci ty se máš, že ti manža tak vyvařuje..to já dnes zapékám brokolici..mňam mňam.

luciiiie
18. únor 2009

Luci ty jsi šla za jak dlouho na ten transfer? Já byla v úterý na punkci a říkali něco o pátku nebo sobotě..to by tak odpovídalo, že?

jeany
18. únor 2009

Luciiiie, tak jsi to přežila. Jo čekání a volání jak pokračují naše embryjka je strašné. Já jsem e taky strašně bála tam volat. Já měla při prvním pokusu taky 11 vajíček.

jarkabilik
18. únor 2009

luciiiie tak to je paráda 🙂

lucifirek
18. únor 2009

jé čau Luciiie,tak to je super,vidíš,že strach byl zbytečný.

lucifirek
18. únor 2009

A taky si Luciiie čtu,že jsi s tím agolutinem stejně šikovná jako já,já už jsem to radši nechalana manžovli.Je tu brokolici bych si taky dala,to o moc nevaří,ale tento týden se překonává. já se jenom válím,za chvíli budu mít tunu.
Já jsem měla OPU ve čtvrtek a na ET jsem šla v pondělí. Ale třeba ti vaši budou rychlejší. Tak to už budeš tento týden taky mamina. 🙂 TAky bych to viděla tak na tu sobotu,neděli.

lucifirek
18. únor 2009

Máš neschopenku? Asi jo,viĎ.

luciiiie
18. únor 2009

Jo Luci mám...já dělám dvanáctky a taky noční, pracuju v expedici, takže občas vozím i palety, navíc je to firma, kde se pak umývají stroje chemikáliema tak jsem si nechala napsat neschopenku asi po týdnu začátku stimulace. Bylo mi nepříjemný píchat si injekce ve špinavé šatně, navíc se tam člověk fakt natahá.
Máme za sebou první injekci..kdyby nás někdo pozoroval, tak se smíchy asi umlátí. 😀 Dvakrát jsem ještě nebyla připravená, takže jsem si natáhla kalhoty s tím, že za chvilku, nakonec jsem teda vyšpulila prcku, dívala se z okna a přítel bodl. Musím říct, že je šikovnej a vůbec to nebolelo. Ale ta sestřička přece jen budí respekt a dojem, že dobře ví, co dělá. Je šikula...pak pořád chodil a vážně tě to nebolelo?? Fakt ne?? 🙂

luciiiie
18. únor 2009

No tak teď mě dostal..já mu říkám, ty jsi tak strašně šikovnej, to já bych asi nedokázala píchnout někomu takovou jehlu do zadku..a on - já jsem se nedíval 😀 tím mě teda odzbojil. 😀

hhaanka
18. únor 2009

Jeany, to máš pravdu, jak ráda bych doktorům na 100 procent věřila. Přece jenom jsem za tu brodskou porodnici vděčná, opravdu má velmi dobré jméno, a nakonec mi nic jiného nezbude, než se jim úplně odevzdat. Ale věřím, to bude všechno v pohodě. Projdu čímkoli, jen ať je naše koťátko v pořádku🙂

Teri, koukám, že máš super zážitky. Sedíš i doma na plovacím kruhu🙂 Do konce šestinedělí by to ale mělo být zahojené, ne? Už to máš za sebou a jak půjde čas, určo na to při pohledu na princeznu zapomeneš. Epidurál taky nevylučuju, prostě si tu bolest neumím představit, takže uvidíme, jak to dopadne. Ale hned po té bolesti dostanu naší kopalínku (kope o 106🙂 ) do náručí a na to se neskutečně těším. Na tu vůni miminka, na to jak se poprvé přicucne...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru