CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
9. srp 2009

Jary já vůbec nevím,y jsme ho chtěli a že se podle něj zařídíme.

lukza
9. srp 2009

Jari budu na tebe moc myslet a držet pěstičky a věřím že bude vše v pořádku.
Lucifirku děkuji za poslání hned jdu na to kouknout já měla taky strach když jsme šly na kontrolní sper.ale nakonec bylo aspon o trošičku lepší a pak se zadařilo přirozeně. 🙂
Kveti gratuluji k urodičce to je supr 😀

jeany
10. srp 2009

Ahoj lucifírku, tak tě tu vítám po dovolené. Taky jsme zvědavá na fotky, mrknu na tvé albíčko. Kde jste byli, ve kterém městě? Moře je moře, určitě jste si ho dobře užili, co.
Květy, tak to je dobré, že to tak pěškně jde. Tak příští týden budeš mít mimi už u sebe, budu na tebe moc myslet, aby se vám to povedlo. 😉
Jary, taky ti přeji, aby ti to dobře dopadlo a byla jsi v pořádku.
Luciiie, tak už se jen 3 x vyspíš a budeš mít bojovníčky u sebe, bezva pocit, že. Budu držet palce i na nohou.😀
Lukza a ja se cítíš ty? Všechno v těhu v pořádku? Kolikátý jsi tt?

jeany
10. srp 2009

Zatím nikde nikdo 😨

betys
10. srp 2009

Ahojky.Hlásím návrat z Beskyd.Byl to hezký výlet ale z toho chození jsem trochu unavená a bolí mě břicho.Zítra ráno si k Dopherelinu začnu píchat i Puregon.Snad to stím perem zvládnu.Sestřička mě vyplašila že když to přetočím tak může ampulka prasknout.Snad nejsem takový nemehlo. 😉

jarkabilik
10. srp 2009

ahojky holky zdravím všechny a přeji hezký den 😉
lukza moc děkuji jsi hodná, jsem dost nervozní protož v poslední době mě spodek pobolívá
jeany děkuji jsi hodná a co ty jak v práci je to lepší nebo vše při starém?

jeany
10. srp 2009

Betys, mě všechno píchal manža, já bych to asi nezvládla. Ale některé holky vím, že si to píchali samy. Tak ti přeji ať to dobře zvládneš. 😉
Jary, v práci zatím stejné jak to bylo. Není to ani horší, ani lepší, zatím to stagnuje. Jen si tu práci už nenosím v hlavě domů a snažím se všechny problémy vypustit z hlavy už při cestě domů. Jary, tak ať ti to dobře dopadne a brzo ti přestane bolest.

Dnes půjdu z práce dřív, nějak jsem špatně spala a tak se těším domů, jak si lehnu.

kveta
10. srp 2009

Ahojte, dnes ráno sa mojej sesternici narodilo miminko. Brala som to športovo až do okamihu, keď mi prišla od nej smska, že mi budeme mať určite tiež také šťastie. Ona nevie o tom, že sme odkázaní na darcu... Tak to dosť zabolelo, že nikdy nebudeme mať mimi, ktoré bude úplne naše a nebude sa podobať na manžela. Teraz sa tu snažím s tým bojovať, aby som sa rýchlo dostala do "psychickej pohody". ☹

Ďakujem v mene folíkov za gratulácie.

Betys, veľa šťastia s Puregonom. Neboj sa, Puregon je to najbezbolestnejšie a myslím, že aj najpohodovejšie na celom IVF. Ak pretočíš piest na Puregone, tak ho dotoč až úplne na koniec v smere pretočenia a až potom stlač piest na doraz späť na nulu a potom nastav znovu požadovanú hodnotu. Podľa návodu v Puregone sa pri snahe o vrátenie piestu pri pretočení späť na požadovanú hodnotu /napr. keď sa zo 125 vrátiš priamo na 100/ vylúči z ihly zopár kvapiek, ale ampulka nepraskne, taže ma prekvapuje, že Ti sestrička povedala, že praskne ampulka. Neboj, tak zlé a nebezpečné to nie je. 😉

betys
10. srp 2009

Kveta-Díky za rady.A stím že miminko nebude úplně Vaše-přece bude z Tvýho vajíčka a Ty ho budeš nosit a Ty ho porodíš.Třeba bude podobné Tobě a ani si nevzpomeneš na to jak bylo těžké si ho pořídit.Sestřina známá má mimčo-měla dárkyni vajíčka a sperma bylo od manžela.Kluk je podobný na manžela nikoho ani nenapadne že je z darovaného vajíčka
.Mě v sobotu porodila kámoška,která to mimčo ani nechtěla.Když zjistila že je těhotná tak to obrečela-ze smutku ne z radosti.Má doma 1,5 ročního kluka tak jí ti přišlo moc rychle za sebou.Během těhotentví pak měla problémy tak jsem jí říkala že to má z toho že to nechtěla.Ale teď jsou šťastní že mají druhého kluka.Tý holce je 27.Mě je 31 a nic.Je to prostě nespravedlivý. ☹

kveta
10. srp 2009

Jo, je to hrozne nespravodlivé. Ja stále nedokážem odpustiť už-bývalej-kamarátke, že šla na potrat. Svet je nejaký úplne iný, než by mal byť.

luciiiie
10. srp 2009

Betys pero je to nejlepší z píchání injekcí. Ta jehlička je tak teňoučká, že to vůbec nebolí. Určitě ti to ukázala, tak to stoprocentně zvládneš. My už pícháme Agolutin. Kveta taky gratuluju k folíkům, holky mějte se hezky, pa pa

lukza
10. srp 2009

Ahojky holky
Jarko uvidíš bude to dobré i když tě pobolívá podbříšek držím pěstičky
Betys jak píšou holky pero je to nejjednoduší ,ale musím říct že když jsem to poprve viděla tak jsem myslela že to pero nezvládnu ale je fakt v pohodě.a jinak jak to vzládáš?
Luciii už se ti to krátí že kdy voláš o rozmražení?uvidíš že budou silní po mamince🙂)
Jeany díky za optání cítím se dobře tedka mě čeká genetika tak mám zní strach,a doufám že bude vše v pořádku.
Lucifirku tobě taky držím pěstičky jsi silná holka i když je svět někdy krutý.
Jari ještě k tomu spermiu mě čekal pokus tedka v létě a domlouvala jsem se jestli by mohly udělat kontrolní spermio tak jsme tak v březnu byly a bez problémuý ho udělaly ,ale jestli dělají ještě před ICSI to nevím já si o něho řekla že bych radči pro jistotu ho udělaly o oni že klidně pro klid duše já taky měla strach aby tam vubec nějaké morf. byla.

bobbule09
10. srp 2009

Betys,buď v pohodě. Já jsem si píchala všechny injekce úplně sama a zvládla jsem to 🙂
Luciiie,těhotná fakt nejsem,dostala jsem MS a už je mi zase normálně. Asi to byla nějaká hormonální nerovnováha nebo co 😀 . Já teď stejně nemám na těhotenství čas,pomalu všechno balím,za 14 dnů už se stěhujem 😒 Je to hrůza,kolik má člověk doma věcí a do toho se mi pořád ještě plete pes a chce pomáhat 😀 😀
Takže teď je řada na vás ostatní holky a všechny šup šup otěhotnět,když já nemám čas. Musíte to vzít i za mě 😉

luciiiie
10. srp 2009

Lukza o rozmražení jsem volala dnes. Ve středu mi dají vědět. Genetika vyjde v pořádku, držím pěsti...jinak máš pěkný břiško už 😉

betys
10. srp 2009

Byla jsem s našima chvilku sbírat brambory a ikdyž jsem práci víceméně předstírala tak mě teď docela bolí břicho.Dám si sprchu a upaluju se válet k televizi.Fakt jsem ráda že nemusím chodit do práce. 😉

prcekpet
10. srp 2009

ahoj slunicka,

chtela bych vam poprat mnoho sil do boje... 😉
Kveta - ja bych to te "kamaradce" taky neodpustila a udelala bych to presne jako Ty = prerusila veskere kontakty s ni... je to velmi nespravedlive, kdyz mi delame vsechno pro to, aby jsme nasly // a nekdo se jen podiva na chlapa a uz mu roste brisko....

lukza - uz vam rekli na UTZ co cekate?
lucifirek, jeany - jak se mate holky? a kde je nase tehule...? 😉

jeany
11. srp 2009

Bobbule, stěhování ti nezávidím. Taky jsem se už párkrát stěhovala a jsem ráda, že už nadobro, že v našem domečku už zůstaneme. Taky jsem žasla kolik máme krámů. Ale do nového jsem už nechtěla brát staré věci, takže jsem něco rozdala a do nového postupně nakoupila nové.

Luciiie, už zítra tě to čeká. Často si na tebe vzpomenu, že vlastně už budeš těhule. Přeji na zítra moc a moc štěstí a zítřejší den si pěkně užij. Pak to čekání tu budeme s tebou zase prožívat.

Prcekpet, mám se dobře. Tento týden jde manža na tu operaci, tka jen trnu, aby vše bylo v pohodě. A co ty? Byli jste někde na dovči? Co malý, dělá určitě pokroky, co.

Květy, tak už se ti to taky blíží a budeš za chvíli těhulka. 😉

Lukzo, tak ať ti ta genetika dobře dopadne. Však nám to určitě hned napíšeš. Měj se pěkně.

Ahoj ostatní.. Jary atd.... a Zuzy kde jsi? Co nového?

betys
11. srp 2009

Dobré ráno.Tak jsem zvládla první injekci perem.Každé ráno mi s injekcemi asistuje (odtud asi asistovaná reprodukce 😀 ) moje 4 letá neteř.Strašně jí to baví a pokaždé prohlásí "Já jsem ani neplakala když se teta píchla."Dneska u nás prší-takže bude válecí den.

jeany
11. srp 2009

Betys, tak to je fajn, že to tak dobře zvládáš. Kdy máš mít asi punkci? Jak ti vychází transfer? U nás taky prší, ale bohužel já valecí den nemám,, jsem v práci. 😠

betys
11. srp 2009

Jedu 17.8. na ultrazvuk a kolem 24.8. by mohla být punkce.Zatím je to předběžně.Uvidím co mi řeknou příští týden.Snad bude všechno v pořádku. 😒

jeany
11. srp 2009

Betys, tak at ti to vyjde napoprvé. Potřebujeme tu povzbudit a dobré zprávy. 😀
Jo, na ultrazvuk se jde asi 2 x a pak to do punkce rychle uteče, pak budeš čekat jak se budou yvvyíjet embryjka a za chvíli budeš těhule, co. 😉

luciiiie
11. srp 2009

Ahoj,
Jani zítra mi volají jak dopadlo rozmražování. Na ET jdu až ve čtvrtek, né zítra 😉

jeany
11. srp 2009

Jo, Luci, vlastně to máš až 13.8.. já si to popletla, že to máš v jeden den, jak má manža tu operaci a on už zítra jede do nemocnice. On tam musí být den předem.

luciiiie
11. srp 2009

jj, přesně tak 😉 Tak doufám, že nám to oboum dobře dopadne 🙂

kveta
11. srp 2009

Jeany, držím palce, aby bol manžel v poriadku.

No, ja, aby som sa náhodou pri IVF nenudila, mám momentálne nábeh na OHSS, takže vo veľkom chlastám a jem bielkoviny, aby to ostalo len pri takomto nábehu. Zajtra idem do Unicy na OPU, tak sa dám okontrolovať, či to už nie je na infúzie. Utešuje ma, že OHSS zvyšuje šance na tehu...

Už sa mi podarilo po tom včerajšku dostať sa späť do "psychickej pohody"...

Majte sa pekne. 🙂

betys
11. srp 2009

Kveta-Budu na Tebe zítra myslet.Určitě to bude dobrý.A nezapomeň se ozvat. 😉

vladis
11. srp 2009

kveti myslíme na tebe a držíme vše co mame 🙂
jani zdravím jak se vede kdy dame nejakej srazík? a co zuzka dlouho nic nepsala
všem ostatním držím palce at to vyjde
lucifirku kde jste byli my jedeme za tyden už se moc těším

lucifirek
11. srp 2009

Ahojky holky
Vladis,my byli v Igrane,je to ještě kousek pod Makarskou rivierou. Je to takové malé městečko,ale nám se tam líbí. 😉

jeany
12. srp 2009

Květy, tak ať ti dnes OPU dobře dopadne a máš dost kvalitních folíků. Budu čekat co napíšeš. Díky za podporu.

Vladis, tak jsi tu dlouho nebyla. Co děláváš? Malý musel taky dost povyrůst, co. Teď se asi chystáte na dovču, že. Tak si ji užijte a ten srazík by se fakt naplánovat mohl, ale už se to asi nechá na září, ne? Holky na to nic nepsali a ono je ještě doba dovolených a výletů. Tak holky co říkáte třeba na září? Napište kdo byste měli zájem, ale tentokrát bysme to naplánovali na sobotu, bylo by to lepší. JInak Vladi můj manža včera odjel do nemocnice a zítra má operaci zubů, tak snad to dobře dopadne. Trnu a mám obavy, to je jasné. No a pka terpve dle toho se pustíme do dalšího pokusu.

Luci, co ty myslíš, na kdy naplánovat ten srazík? Taky bych se holky ráda s vámi znovu sešla, bylo to perfektní setkání, že Luci.

inuna
12. srp 2009

Ahoj holky,
Lucifirku taky jezdíme do Chorvatska a Igráne znám je to malé městečko s malou pláží ale moc pěkné.Mám to tam ráda a to moře.Už se těším až příští rok vyrazíme.
Vladis vy jste pěkně vyrostli.Letíto jako blázen.Leonce za dva dny je pět měsíců 😉 Ráda vzpomínám na těhotenství bylo to moc krásné.
Souhlasím s holkama,že pero bylo v pohodě/i když jsem měla kolem pupíku pak ke konci samou modřinu/.
Tak já už se připravuji na sobotu na ten Můj Velký Den.Zatím jsem v klidu,šaty mám už doma a počasí má taky vyjít.Přece jenom je svatba/u mě po 16-ti letech/událost.
Všem vám holky přeji hodně štěstí v těhulkování a samé dobré zprávy.Čtu vás pravidelně ale píši fakt málo.Tak se opatrujte a rozrůstejte. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru