CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jeany
5. říj 2009

Holky díky za gratulace. Jen doufám, že vše bude v pořádku.

Všem vám tady přeji taky takové volké štěstí. Už je tu velká vlna těhulek tak ostatní budete postupně naskakovat, ne? 😀

lukza
5. říj 2009

Jeany strašně moc gratuluji mám uplně slzy v očíš radostí. 😀 😀 já baštila calibrum baby plan+ kyselinu listovou a tedka už baštím calibrum mamy.jo a v pase na konikovy je lepší to zadat až budeš mít TP protože je to jaksi divné já podle toho pasu kdybych to zadala podle délky cyklu tak to nevychází mě to píše že jsem měla MC po 21dnech a to není pravda

jeany
5. říj 2009

Lukzo, dík za gratulaci, ale sama víš, že tímto to nekončí, že obavy a strach mě ještě čekají. 😉
Toto je první krůček na této cestě. Už jsem se dívala na net na různé informace, tak se do toho ponořím ať jsem chytřejší. 🙂

irminka
5. říj 2009

ahojte,
jeany: moc velká gratulace, hlavně se moc opatruj, ale žádné ležení, protože to také není dobré,musí se ti prokrvovat děloha.... 😉

S tím koupáním ve vaně je to pravda, lepší je sprška...a s tím sexíkem? Jak kdo, já nemám potíže, tak se tomu oddáváme, když je na to chut a po pravdě napsáno, ze začátku teda žádná chut nic moc nebyla 😉 , ted je to lepší, ale zase ta postava? to je děs....

V albíčku mám chlapečky z 3D, když tak se kukněte...

betys
5. říj 2009

Irminka-krásný fotečky
Jeany-Na jména je ještě dost času ale líbí se nám Matěj a Kateřina

jeany
5. říj 2009

Irmi, díky. Máš tam pěkné fotečky.

Betys, tak to my máme vybrané jména už 4 roky a dokonce jsme jednou vybírali už i pro dvojčata. My tenkrát mysleli, že nám to hned vyjde po vysazení antikoncepce. Jak strašně jsme se mýlili.
My budeme mít buď Martínka nebo Verunku. U nás to je už jasné. Jen tomu ještě pořád nemůžu uvěřit.

Luci, kde jsi? Jak jsi to dnes zvládla v Brně? Myslím na tebe.

lukza
5. říj 2009

Jeany to máš pravdu no ono je vyhrané až když držíš dítko v náruči že se zadařilo.
a k sexíku já ho vubec nemusím naštěstí mám chlapa který na mě netlačí a sám má strach no spíš tak chut by byla ale furt mám vnitřní strach aby se něco nestalo takže popravdě vy měly sexík 2x za dobu co jsem těhu a to jen takový lehký
jo a ktomu leží ono si stejnak tvoje tělo řekne co chce takže když budeš chtít ležet tak lehni a na vše se vykašly však ono to počká jsi na PN? opatruj se

elllenka
5. říj 2009

lucifirek: To jsem ještě ráno psala z domu, můj se dlouho vypravuje, tak ještě ráno stíhám internet 🙂
Měla jsem štěstí a do Unici mě odvezl kolega hned ráno o půl osmé, počkal na mě, ale časově jsem to neodhadla, myslela jse, že tam budu tak 10 minut a byla jsem tam skoro půl hodiny, tak kolega pěkně brblal :( , ale jinak pohoda, jsem ráda, že mě odvezl a moc dlouho jsem v práci nechyběla.

Už mám antikoncepci a dneska začnu brát prášky, tak už jde do tuhého

elllenka
5. říj 2009

jeany . To je super, blahopřeji, Je to paráda

ellajoy
5. říj 2009

Elllenka - klídek, do tuhého jde až před porodem 😀

iveta11
5. říj 2009

jeany, moooc Ti gratului a vítám Tě mezi nás, co jsme po neuspěšném umělém otěhotněli přirozeně - fakt je to zázrak a přeji Ti, ať Ti to vyjde.

Já jsem byla v pátek na posledním UTZ. Dr. mi naměřila, že je malá větší asi o 10 dní, než jak by měla být. Teď váží asi 2,30 kg. Takže podle doktorky se mám připravit zřejmě na větší porodní váhu. No uvidím, ale z velkého dítěte mám strach, dcera měla porodní váhu 3,50 a porod teda nic moc /dlouhý a těžký/. Tak jsem zvědavá, jak budu zvládat tento.

Holky, co jste teď v "boji" nezoufejte, buďte optimistky. Určitě to vyjde všem. Podívejte, že stále je i spousta případů přirozeného těhu po neúspěšném ICSI. Myslím, že ty hormony nás dokážou nakopnout i pro další měsíce po ICSI.
DRŽÍM VÁM PALCE!!!!

elllenka
5. říj 2009

iveta11 : To jsou krásné slova, děkuji Ti za ně

elllenka
5. říj 2009

lucifirek: Jak jsi dopadla? Všechno je vpořádku?

elllenka
5. říj 2009

ellajoy : Tak porod bude také šílenost, ale říkám si, že tím musely projít všechny a všechny to zvládají, tak já to musím zvládnout taky 😅

No, ale až se budeme učit píchat injekce, to bude sranda, vůbec si to nedovedu představit, bude to hodně zajímavé.
A už vím, kdy se to bude platit- zálohu musím zaplatit na příští návštěvě a pak dostanu injekce a mám přijít s manželem- ten bude píchat injekce a za to má omluvenku, že nebude muset být u případného porodu 😀

elllenka
5. říj 2009

Já nevím jak se můžu podívat do fotek, ještě se tu vůbec nevyznám :(

jeany
5. říj 2009

Ivetko, díky. Ty máš termín už v listopadu. Blíží se ti to. Hlavně ať to máš bez komplikací a jste obě v pořádku.

Lukzo, nejsem na neschopence. Uvidím jak dopadne utz a hodlám dělat asi do konce roku a pak toho nechám. Ještě se domluvím se svojí dr. Já stejně chtěla v práci končit k poslednímu prosinci, tak to tak udělám, že skončím a budu doma chystat věcičky a zahnizďovat se jak se říká, když žena před tím všechno uklízí a chystá. 😀
Jen, aby to všechno bylo v pohodě, to právě ještě nevím. Vlastně nevím nic, jen doufám.

Ellenko díky a všem moc děkuji. Po mě by měla do té naší těhu vlny nastoupit Lucka a pak už i vy ostatní.......

lucifirek
5. říj 2009

Jani máš mailík. Ten druhej testík je fakt krásně výraznej. To je naprosto jistý 😉

lucifirek
5. říj 2009

Luciiie,to máš právdu,to s tím musíme něco udělat 😉
Jani,tak to je super,že je HCG tak vysoké,nebo to není problém ne? Třeba budou dvojčátka 😀

lucifirek
5. říj 2009

Holky já se omlouvám,že se hlásím až teď. Ale na řadu jsem přišla po jedenácté a od dvanácti jsem čekala do půl čtvrté v čekárně na manžela než pro mě přijede. Byl na pracovní cestě v olomouci.
Jinak všechno proběhlo v pohodě,jen jsme přijeli až o půl páté a já si šla hned lehnout,protože mě strašně moc bolela hlava a bolí. Snad to bude zítra v pohodě,jdu ráno do práce.

elllenka
5. říj 2009

lucifirek: Doufám, že tě hlava přestane brzo bolet. Muselo to být únavné tam čekat. Hlavně, že jsi se dostala domů v pořádku.

jarkabilik
5. říj 2009

ahojky holky zdravím všechny 😉 člověk tu chvíli není a hned jaké jsou tu zprávičky
jeany tak to nemá chybu jsi mě úplně odzbrojila bečím jak malé děcko to je moc fajn že se dějí zázraky,tak si tak říkám jestli by nám to s manželem šlo kdybych měla vejcovody ale to se už nikdy bohužel nedovím 😉 takže držím pěsti aby vše bylo vpořádku a ty si užila těhu tabulce tě opravím jak budeš vědět více ju 😉

lucifirek
5. říj 2009

Elenka určitě jsme se viděli,že jo? měla jsi rifle,světlou bundu a fialový svetr. Nebo ne? Já na tebe koukala,šlajsi kolem mě si sednout do čekárny.
Jj dopadlo to dobře. Ale jdu si zase lehnout,bolí mě pořád hlava.

jarkabilik
5. říj 2009

jeany ta fotečka TT je moc hezká 😉 závidím ti ji ale v dobrém

ellajoy
5. říj 2009

Elllenka - do fotek se dostaneš, když klikneš na ten foťáček úplně vpravo vedle jména a ta šipka je, když chceš poslat někomu soukromý e-mail 😉

elllenka
6. říj 2009

ellajoy: děkuji, tak foťáček mám u všech neaktivní, tak asi nemáte alba. Já zatím žádné zakládat nebudu, nemám co bych tam dala :(

lucifirek : Rifle jsem měla, pak světle růžovou bundu a pod tím oranžovou tričko s dlouhým rukávem. Když jsem tam byla tak tam seděli myslím dvě paní, ale co měly na sobě to vůbec nevím, byla jsem nervózní a ještě mě tlačil čas- šílená kombinace. Dneska jsem si to naddělávala a ještě ve čtvrtek zůstanu dýl.

betys
6. říj 2009

Ahoj holky.Od rána se sem nemůžu dostat.Počítač hlásí Error.Už jsem se bála že se mi to vůbec nepodaří.
Irminka-S tím ležením je to těžký.Mě je pořád blbě a jsem unavená.Takže si prostě během dne lehnu.Jsem aktivní podle toho jak se cítím.Nehodlám se nějak přetáhnout.Sice mě ta moje neschopnost štve ale co se dá dělat. 😒

Myslím že tělo si samo řekne co potřebuje.

elllenka
6. říj 2009

betys: Mě to také ráno nešlo, asi měli nějakou chybyčku. Klidně odpočívej, práce neuteče

betys
6. říj 2009

ellenka-Já základní práce zvládám.Máme zířátka-prasátka,králíky,4 psy,morčata.To zvládám.Uklidit taky,ale vaření to není nic pro mě.Občas i něco vytvořím-už mám v oknech podzimní výzdobu.Malovala jsem dýně a podzimní motivy barvama na sklo.Teď se chystám malovat nebo savovat tričko,ještě nejsem rozhodnutá co to bude,až to bude...A taky se chystám na vyšívání.Ale třeba na zahradu se mi nechce.Mám strach že někde moc zaberu a něco bych mohla pokazit.Takže toto přenechám jiným 😉

jeany
6. říj 2009

Holky ráno ani přes den mi MK nešel pustit, asi opravovali web.
Jary, děkuji za gratulaci. Já sama tomu ještě nevěřím. Čekám co se uvidí na utz, to bude 19.10. Jinak mi špatně není a cítím se normálně. Tak snad to tak bude i nadále.
Betys pokud se cítíš přes den unavená, určitě si lehni a odpočiň. Práce neuteče a všechno nemusíš dělat sama. Já nějakou práci přenechám i ostatním členům rodinky.

Ahojky ostatní snažilky 😀

irminka
6. říj 2009

ahojte,
Betys: já jsem jako myslela ležet např. po ETu či KETu, protože nám dr říkal, že miminko se zahryzne, takže sem tam polehávat, ale ne, aby jsme ležely třeba týden 😉
Jinak je jasné, pokud jsi unavená, tak jen odpočívej...já ze začátku byla uplně nemožná 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru