CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
23. únor 2009

Ahoj jeany,tobě už to taky krásně utíká. TO už máš taky za pár. To víš,pořád jen počátáme. Já se snažím dneska zabavit nějakou praci a je mi podstatně lépe. Nejhorší byl pátek- to jsem byla taková mrzutá. A v sobotu jsem byla podrážděná,byli jsme se podívat na masopust a chvíli se u toho projít,byla jsem pak celé odpoledne taková nějaká divná,nejedla jsem ospalá jsem byla,manža mi musel večer nachystat aspoň ovoce. Pořád něco v tom břiše cítím a člověk neví,jesti je to dobře nebo špatně. Ale opravdu včera a dnes je to lepší,mám co dělat a zase si říkám,že teĎ s tím stejně nic nenadělám a je to určitě rozhodnuto. Tak uvidíme,ten týden to už vydržím.
Jeany budu na tebe myslet,toto období mi přišlo takový příjemný,že se pořád něco dělo a rychle to utíkalo. A ty budeš doma a budeš si to moct taky užívat. 🙂 🙂
A co Luciiie,tak jak ti je.
A co ostatní,zuzuza,lenuli a ostatní?

lucifirek
23. únor 2009

Už bych šla zase spát a to jsem spala už před desátou a spala do sedmi. No to je děs.

jeany
23. únor 2009

Jo, Luci, po ET si vezmu aspoň 1-2 dny dovču, už se na to těším. Zkusím se domluvit i s manžou, jestli by jeden den mohl být se mnou. Jj, taky se mi to už blíží, ještě 2 x Puregon a už je kontrola.
Luci, jestli se ti chce spát, všeho nech a klidně si běž lehnout. Práce neuteče, já mám v plánu, že po ET to budu brát jinak, že se nebudu vzrušovat nepořádkem atd. Budu jen hlavně v pohodičce a věnovat se mimískům.
Jak je u vás? Tady je zase pod mrakem, už aby bylo jaro. Kde je?

zuzuza
23. únor 2009

Ahoj holky, lucifirku, jeany🙂, lucifirku ty můro, ty se mě ani nezeptáš jakou mám úrodičku? 😀

jeany
23. únor 2009

Zuzy, tak co, jak je? Máš se zítřka strach nebo jsi pořád ta optimistka, která vše hravě zvládne? Bude to v pohodě. Už se těším jak zítra napíšee kolik ti vzali vajíček, určo hodně. A hlavně ať jsou kvalitní!!! 😎

zuzuza
23. únor 2009

Jeany ahujky🙂, jj jsem naprosto v klidu, ted něco podělám, poklidím, pak jdu ke kámošce, pak vyzvednout máti, no a pak bude večír, zase hygiena a holení a už se těším na zítřek moc moc🙂

jeany
23. únor 2009

Tak to je dobře, že se těšíš. Už jsi blízko k ET, jen pár dní a máš mimísky u sebe. 🙂

jarkabilik
23. únor 2009

ahojky všechny vás zdravím,dnes nám zase počasí dopřává bílé peřiny až si říkám že toho už je hodně 😀

jeany neboj bude to vše v pohodě a než se naděješ tak je budeš mít jako holky u sebe pěkně to jde jako na běžícím páse 😉 a věřím tomu že budete miminkovaté všechny,tak to je fajn že jsi se byla pobavit aspon jsi přišla na jiné myšlenky 😉

zuzuza
23. únor 2009

Ahoj jary🙂

Jeany a ty máš opu kdy tak asi???? Holky já jsem si dnes ze srandy dělala těhu test. v noci jsme píchali pregnyl, a na tom tetsu faaaakticky vyskočily // tlustice 😀 , jsem tomu nevěřila, že to až tak ovlivní výsledek a faaakt jo, tak doufám, že za 3 tejdny takový taky uvidím už bez pregnylu🙂

jarkabilik
23. únor 2009

jeany třeba tentokrát budeš příjemně překvapena...přeci už trošku vědí jak ti dát dávky léku tak aby to bylo úspěšné nebo nechávají to tak jak to bylo předešlý pokus?

lucifirek
23. únor 2009

Jeany,u nás je hrozně,zase celou noc sněžilo a sněží. ☹ ☹ ☹
Ahoj zuzuzy 😉 😉 četla jsem,jakou máš urodičku a myslím,že j sem i psala. Je super,že i při takovém množství ti nehrozí OHSS,však jsme ti říkali,že oni si to pohlídají. Po opu dostaneš kapačku a budeš v pohodě. Tak to bude super.A za chvíli máš mrňouse zase zptáky.

jarkabilik
23. únor 2009

zuzuza tak jak to dopadlo povídej 😉

lucifirek
23. únor 2009

Zuzy chodíš na spolubojovnice? Já ne,radší. Martek taky není těhu. Ale je divný,žče tam všechny mají krátký protokol a nepíchají po ET žádné injekce. Tak nevím.
Jsem ráda,že to máme tak,jak to je.

lucifirek
23. únor 2009

Mě se pořád každej ptá,jestli už něco cítím,jestli mi je špatně. Mám sice takové nějaké pocity,ale nevím,myslím,že na příznaky je ještě brzo. Taky se manža a kámoška ptali,jestli už neudělám testík dřív,že je to zajímá. Tak jsem jim na to řekla,že ne. Kdyby tam ty dvě čárky nebyli,tak budu akorát do pondělka vyřízená

zuzuza
23. únor 2009

Lucifirku, jasně netestuj dřív, podle mě to za ty nervy nestojí a pak když tam člověk najde jen 1 tak ještě zbytečně třeba doufá, luci, do spolubojovnic nankukuju, ale už nepřispívám, pač se mě tam moc nelíbí, je to tam děsně pesimistické a vím, že se to martekovi nepodařilo, no jo jedno embryjko do toho bych fakt nešla!!Ale jsou tam už i se //🙂

Jary co myslíš, že mám říkat jak to dopadlo, co mělo dopadnout?

lucifirek
23. únor 2009

No Zuzy se // jsou tam zatím jen dvě. Ta třetí o víkendu potratila. Takže taky žádná radost. Radši nad tím nepřemýšlet. Už aby to bylo za námi a dobře to skonřilo,že?

zuzuza
23. únor 2009

No přesně tak Luci, včera mě trocha chytly nervíky, ale už jsem zase v poho, dopadne to tak jak má a do spolubojovnic už ani radši nečumím, to je děs, prvně se člověk bojí, aby reagoval, pamk se zase bojí, aby neměl ohss, pak aby byla embryjka pořád něco co? Ale je fakt divný, pač ty jejich krátký protokoly jsou prý nic moc a taky nemají agolutin a ten je myslím o hodně lepší než utrogestan, co myslíš? Myslím, že unica je fakt asi jednička, ten reprofit sice chválí, ale moje mudr. říkala, že ho teda vůbec nezná a že nemá ani jejich statistiky a tak tak jsem ráda, že jsem na unice...

lucifirek
23. únor 2009

Asi ten Agolutin je účinnější a možná silnější. Nevím,oni mají krátké protokoli. Trošku jsem si to pročetla,je to totiž minimální stimulace pomocí hormonů a získáš cca max. 6 vajíček. Tak to bych ještě třeba pochopila,ale nevím,proč nemají ten agolutin. No to je jedno. Každý máme na vybranou.

zuzuza
23. únor 2009

Přesně tak, mě právě mudr. frgala včera říkal, že díky těmto novým protokolům a asi i injekcím, jsem dopadla jak jsem dopadla, zatím s výsledkem OK, že kdyby jeli dle starých protokolů, tak by mi to museli hned stopnout, takže je vidět, že to vše jde kupředu, ještě ten výsledek, kdyby mohli zaručit🙂, no hlavně abych měla nějaká dobrá embryjka, sliznice je pěkná a jistě ještě naroste tím estrofemem a agolutinem🙂, jak to vypadá lucifirku ten estrofem, není to baleno v takovém umělohmotném kolečku? A jak dlouho si budem ten agolutin píchat? Případně že budem těhu tak do kolikátého týdne?

jeany
23. únor 2009

Zuzy já jedu na kontrolu na 1 UTZ ve čtvrtek, 2 UTZ asi v sobotu a v pondělí 3 UTZ a asi v úterý nebo středu budu mít OPU. A dle toho pak záleží kdy bude ET, ten by byl buď v pátek, sobotu nebo neděli.
Luci já nechodím vůbec nikde jinde než sem, protože když jsem se někde jen i mrkla, tak nikde se mi nelíbilo. Jinde se tak nepovzbuzovali a ani tam nejsou pozitivní zprávy.
Jary, pobavila jsem se na plese dobře a už se cítím i líp. Znovu jsem měla debatu s manžou, i když ze začátku dost impulsivní, tak nakonec to dopadlo dobře a snad bude líp. Dnes mi manža napsal, že se o mě bude starat. tak to snad vše už pochopil.

jeany
23. únor 2009

Jo a jinak mám jiný protokol, mám jiné injekce. Tak snad i proto věřím, že mi to tentokrát vyjde.
Už musím pracovat a pak mám poradu, tak se holky ozvu až odpoledne. 😉

lucifirek
23. únor 2009

jj zuzuzy,ten estrofem je v kolečku se dny,ale těch si stejně nebudeme všímat,protože ho bereme 3x denně.
A agolutin nevím do kdy budeme brát,kdyby byl test negativní,tak ho vysadí a když bude pozitivní,tak to ti asi řeknou až dodatečně a pak rovnou přejdeš na utrogestan.

lucifirek
23. únor 2009

a taky jsem si říkala,že dřív holky měli Decapeptyl,my měli Diphereline, dřív měli Divinu a teď ten estrofem,tak třeba je to novější a zase třeba o trošku lepší,tak uvidíme své vysledky. Nevíš,jestli holky brali i něco takové,jako je ten estrofem. Myslím na spolubojovnicích. To je asi jedno. My budeme pozitivní,rádi za to,co máme a doufáme v to nejlepší. 😉

jarkabilik
23. únor 2009

zuzuza já si neuvědomila že jsem tu zprávičku četla jsem nějak v poslední době zmatená 😀

jarkabilik
23. únor 2009

jeany tak mi volali a jdu ve čvrtek podepsat smlouvu 🙂 aspon nějaká pozitivní zpráva pro mě

zuzuza
23. únor 2009

Luci, já myslím, že na spolubojovnicích ten estrofem neberou, aspoň si nepamatuju, že by tam o tom někdo psal a myslím, že ten utrogestan berou taky v menších dávkách většinou, ten estrofem mám asi doma, jednou mě ho mudr. napsala, že je to na sliznici tak si to vemu s sebou a zeptám se jich, jestli je to ono že jo aby mě to tady neleželo. Luci, já jsem zatím dost pozitivní, už to, kolik se jim u mě podařilo vypěstovat folikulů a jak mi narostla sliznice, to je pro mě obrovský úspěch, dyť já mívala sliznici 3 mm a za rok ani jednu ovulaci!!!!!!takže teď to vidím tak, že vážně asi nebudu až tak neplodná🙂, jen se musí vajuchám pomoci prostě ven🙂, luci, já si fakt ale fakt myslím, že ty ty dvě najdeš, ale vážně, neříkám to jen tak, já jsem o tom naprosto přesvědčená🙂, doufám, že ty u mě taky🙂

lucifirek
23. únor 2009

to víš zuzy,věřím tomu,že ty dvě čárečky najdeme všechny,přála bychto všem hned na poprvé. Věřím tomu,že to lékařství se zlepšuje a úspěchy budou stále stoupat. I tak jsem vděčná za to,že nám můžou takhle pomoci, i kdyby to nevyšlo napoprvé. Myslím,že pokud jsem já zdravá,tak jednou nebo dříve se musí zadařit. A u mě se zatím žádný velký problém nenašel. Já mívala sliznici tenkou,když jserm brala antikoncepci,ale myslím,že po vysazení to bylo dobrý,ale ovulace neprokázána. Ale je pravda,že při stimulaci clostylbegydem a pak injekcí toho Pregnylu nějaké vysledky byly,ale zase jsme neměli dobrý spermio. Chtěla jsem tuto metodu spíš zkusit,jako výplň toho čekání,než půjdeme na ivf,že by byla trošku větší pravděpodnost.
Myslím,že jsme v dobrých rukou a já si zatím na Unicu nemůžu stěžovat. Jsem ráda,že tam se mnou může být manžel,ten když se mu něco nelíbí,nebo mu není něco jasného tak se vždycky ozve.

luciiiie
23. únor 2009

Ahoj holky 🙂
Zuzi gratuluju k té úrodičce. To budeš mít vajíček, uvidíš. Jsem ráda, že Ti to tak dopadlo a že Ti to nakonec nestopli nebo tak něco 😉 Tak zítra už jdeš na to, co? Budu na Tebe myslet.
Luci, já jsem taky pořád strašně ospalá, večer odbije devátá a já jsem vyřízená. Ale nic jinýho mě netrápí, žádný píchání v bříšku, nic, je mi fajn. Radši se zkouším nepozorovat, jinak bych se asi zbláznila.
Já taky nechodím na jiný diskuze, přesně jak píše jeany, nikde se tak nepovzbuzují a mají tam většinou jen samé negativní zprávy ☹

lucifirek
23. únor 2009

Zuzuzy,určitě se na zítřek těšíš viď? Já se na to taky těšilo,tohle je takové nejlepší období celé stimulace,mě to tak připadalo,takový akční,pořád se něco dělo.
Luciiii,máš pravdu,člověk se pořád pozoruje,začínám se trošku bát. Co bude,kdyby nebyli dvě čárky. Když si představím,my budeme mít už jen dva placené pokusy,protože nemáme mrazáčky.
Ale nebudu nad tím uvažovat,dokud to nebude aktuální.
Jinak já se cítím taky unavená,ale je mi dobře. Krom toho pátku a soboty,v sobotu my bylo fakt divně,strašně podrázděná,odpoledne mi bylo špatně. A byla jsem otrávená uplně neskutečně. Líbí se mi manža,ten se pořád ptá,jestli mě bolí prsa a že podrážděnost patří taky k těhotenství,výkyvy nálad a tak. Tak mě docela tím baví. 🙂 🙂 Dost tomu věří.

lucifirek
23. únor 2009

Luciie,to je super,že ti je dobře.Je to takový hezký,člověk myslí na ty mrňousky,je to dobře,lepší myslet na to hezký,než na ten neúspěch. Teri a Ivet mají moc hezké prcky a určitě se taky dočkáme. Nedokážu asi ani představit ten krásný pocit štěstí a že to třeba bude brzy taky. Tak moc se na to těším. Ve středu jedu za kamarádkou s těma dvojčátkama a ti my náladu spraví naprosto vždycky. Je to s něma moc super. A je moc krásný,když se ke mě Natálka vždycky přitulí a obejme mě kolem krku,je to tak krásný pocit,to se nedá ani popsat a to to není moje dítě.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru