CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
25. lis 2009

Lenpes,tak strašně moc mě to mrzí,co jsi se včera dozvěděla. Je to mazec,ani nevím,co na to napsat. Jsme stejně staré. Mě by to totálně položilo. CHápu,jak ti je,mě bylo po prvním neuspěchu hrozně. Ale ty to máš ještě mnohem horší. Pro ženu je to těžké,když jí řeknou něco takového. A chce to čas,než to člověk alespon malinko vstřebá. Ale nevzdávejte to,zkuste adopci,adopci v zahraničí,otevřenou adopci (ta asi je dost složitá) Zkuste všechno,co jen půjde. Vím,že moje slova ti nebudou útěchou,ono to asi nejde vyjádřit. Takže promin. Ale jsem s tebou a moc ti držím pěsti. A vždycky k nám můžeš přijít si popovídat. Drž se kočko. A co partner,jak to nese?

elllenka
25. lis 2009

Můj se už strašně těší na dvojčátka, mám obavu, že když to nevýjde tak bude moc zklamaný.

jeany
25. lis 2009

Ellenko a budeš testovat v určený den nebo dřív? Držím palce,aby to vyšlo. 😉

betys
25. lis 2009

jeany-jsou to sportovní kalhoty skoro jako tepláky ne takové ty elasťáky jak se nosily dřív.Mrkni třeba na www.litex.cz.Mají taky hezký těh.věci.Trošku drahý,ale jen tak pro inspiraci.Já už jedny obyčejný od Litexu mám takže jsem věděla že L mi sedí.Tobě by stačilo bohatě M.Kupovala jsem je vloni i švagrové.Teď mám na meilu slevu na Litex 200 Kč.Nevím jesli ji využiju.A když nakupuju oblečení přes net tak buďto tu značku znám že vím jakou velikost nebo to musí být fakt za dobrou cenu aby to stálo za ten risk.Rifle je lepší zkusit,je to jiný materiál.Tohle jsou bavlněné s licrou takže se podají. 😀
Už mám zase hlad,tak stím jdu něco udělat

jeany
25. lis 2009

Betys, dík. Už jsem se na litex mrkla. Jsou to pěkné těhu kalhoty, ty dlouhé jsou za 725,- a líbí se mi buď hnědé nebo khaki. No první ještě mrknu do bazarů a kdyby nic, tak koupím i tyto. Sestra mi přinesla po ní světle hnědé, ale jsou do zvonu, nelíbí se mi. Já nosím rovné nohavice, do zvonu se to nosilo kdysi. Jěště vydržím s tím co mám, ale do budoucna si musím něco pořídit.

hanulinecka
25. lis 2009

kráásné poledne holky

on někdy má člověk splín pak mu vadí uplně všechno ☹ jsem taková smutná,zklamaná a nejvíc mě děsi,že opravdu ted v týhle chvili mě vubec nechybí a nepotřbuju ho 😒 .......mám Marečka a ten mě ke štěstí stačí ted máme doma ticho,ale já určitě nezačnu mrzí mě co na mou osobu říká a hlavně to není pravda prostě neví čím by mě předběhl v argumentech a kecá takové kraviny...chjoo je to složité je celý jako jeho otec 😔 😔
pořád si říkám je mě přes 30 přece nemužu být celý život neštěstná neni to jen chvilkové táhne se to delší dobu vždycky chvilku klid a zase ted to chci dotáhnout do konce,aby se chytnul za čumák jaký je.......
já jsme vždycky názoru,že jsme se nevdávala,abych se rozváděla to je mě proti srsti člověk má být s druhým v dobrém i ve zlém,ale někdy to už opravdu nemužu unést chtěla bych všechno vyřešit jenže když druhá strana nereaguje a nebo reaguje a pak to stejně otočí proti nebo nedodrží slib.....

já vím co čtu všude je něco snažím se snažím tak uvidíme co bude dál........

jinak k neschopence jedna holka taky chtěla neomezené dr.říkal,že se to nesmí dávat ona šla na sociálku se zeptat proč někdo jo a někdo ne a tam ji řekli,že neschopenka je od slova meschopen práce tak nemá kde co lítat po venku já měla neschopenku od svého obvodáka a měla jsme tam velké vycházky a to jsme měla neschopenku na chřipku mému gyndaři se to vubec nelíbilo,ale nechatl to tak a byla i na mě kontrola a na segru taky když jsme jeli na více dní pryč zavolala jsme sestřičce ona si mě poznačila ,že jsem pryč a říkala že opravdu i na těhule chodí tak raději pozor

jeany
25. lis 2009

Hanuli, snad to doma zvládnete a překonáte. Takové nějaké šarvátky jsou všude, něvěš hlavu. Jindy je líp, jindy je hůř. Určitě vám oboum záleží na Marečkovi a kvůli němu by to stálo za to, ne? I když vím, že teď jsi na něj asi naštvaná, tochce chvilku času a podívat se na to z nadhledem. 😉
I když neschopenka je od slova neschopný /v práci/. Tak přece v těhu je to o něčem jiném. Já chci být doma hlavně kvůli klidu a nechci prožívat tady ty pracovní stresy. To mě ubíjí. Snad to se svou Dr dobře vyřeším. Ještě jsem se jí na to neptala. Když tak bych se zašla zeptat i obvodní, s ní také dobře vycházím. Uvidím co bude možné.
Betys jak to máš ty? Ty jsi taky těhulka. Jimmy tam má napsáno - vycházky neomězeně. Tak mě zajímá jak to kdo má.

hanulinecka
25. lis 2009

jani jj a právě chceš být doma v klidu,ale to bohužel není na neschopenku ted to nemyslím ve špatné,ale tak jak ji to vysětlili na té sociálce a myslím neschopenka v těhu se dává jen rizikovým povoláním jako je zdravotní sestra atd....
ona dr.musí napsat nějakou DG jako třeba krvácení které nemáš a stím už musím být doma doufám,že chápeš jak to mylsím

jj určitě jěště nehážu flintu do žita 😀 s nadhledem to budu brát za chvilku,ale za měsic to bude to samé o to mě jde,že je to pořád dokola a žádná změna 😒

betys
25. lis 2009

jeany-já mám vycházky 2 hodiny dopoledne a 2 odpo.Mě to stačí.Na projítí mi to stačí,když jedem někam dál a přišla by kontrola tak jsem domluvená se sestřičkou že mi to zpětně omluví jako že jsem byla u nich.Neomezený by byly lepší,ale zapoměla jsem se na ně zeptat.Takhle mi zůstali ještě z Unici

jeany
25. lis 2009

Hanuli, mně sama moje Dr říkala, že i když jsem v kanceláří, že mi navrhuje, abych raději byla v klídku doma, protože už jeden předčasný porod mám za sebou a proto to prý bere teď jako rizikové. A rizikové je to vždy i po umělém oplodnění. Mně rozdodně 2 hodinky nestačí, když pojedu k sestře tak jen cesta tam je tak 1,5 až 2 hodinky a nepojedu obratem přece zpátky. A když jdu k mamce na návštěvu, tak to jsem tam déle než 2 hoďky, i u druhé sestry, která sice bydlí kousek, za ty 2 hodinky nemám šanci. No však uvidím co mi moje Dr napíše. Jen ji když tak poučím, že někto tam má " vycházky - neomezeně" a vytiskla jsem si i odpověď od té Dr, co psala, že to vždy plně závisí jen a jen na tom ošetřujícím lékaři. Však vám pak dám vědět.
Betys, díky za odpověď.

hanulinecka
25. lis 2009

jeany no jasný mě by to taky nestačilo ze začátku teda jak mě bylo blbě jsem bud spala nebo musela na čerstvý vzduch jinak bych umřela
muj doktro třeba i nerad dáváprávě neschopenky 😠

jeany
25. lis 2009

Jako bych to dnes zakřikla. Akorát jsem se v práci pěkně vytočila. Ještě, že už jdu za chvilku domů. Máme tu jednu holku a to je něco, kdyby blbost nadnášela, tak už dávno uletěla. Musím to tu ještě vydržet. Už jsem si napsala dovolenou, ještě 15 dní a jsem doma. Hurá!!! Sice pak v lednu ještě na pár dní přijdu, ale to už bude jen chvilka a hurá na neschopenku. Říkám si, že se nesmím ropzčilovat, ale když mě lidská blbost vytáčí. 😠

lucifirek
25. lis 2009

jani tak tak,už to budeš mít brzo za sebou. S těma neschopenkama fakt nevím. Já při minulé stimulce měla sice omezené ale od 8-18 a to bylo dobrý. Tak nevím,jestli mi to potom moje dr. upraví. Ale mě by i stačili ty čtyři hodiny,když je mám v kuse,akorát,že člověk nemůže nikam jet.

jeany
25. lis 2009

Luci, tak od 8 do 18 h., to bych taky brala, to by se dalo. Co děláš, odpočíváš? Já dnes musím žehlit a přijde za mnou sestra. zase si dáme ten dort, ještě ze včerejška zbyl. Už se na něj těším a dám si kavčo. Potřebuji se uklidnit po tom vytočení v práci.

elllenka
25. lis 2009

jeany : jo to mi povídej, to znám z práce moc dobře. Zvlášť ti mladí po škole, to je kolikrát dílo 😒

Mě mrzí, že nemůžu nikam jet. Teď mi to nevadí, ale při představě být 9vět měsíců jenom doma a mít 4ři hodiny vycházky je hrozný. Byla jsem zvyklá o víkendech cestovat. Ale co, když to bude nutné tak co bych pro mimísko neudělala. Budu poslouchat doktory na slovo 😉

lucifirek
25. lis 2009

Jo jani,tak jsem zvědavá,jestli mi ty vycházky upravi. A chtěla jsem je upravit kvůli mamce,ale ted je to jedno. A čtyři hodiny v kuse mi zatím stačí.
Já jsem dovařila,děkám fazolky na kyselo,brambory a vajíčko na tvrdo. A manža se mnou pak zajede na poštu,mám tam nějakou zásilku. No jo,lidská blbost nezná mezí. U nás na pohřbu říkal smuteční řeč otec té kolegyně,jak jsem s ní měla výstup.Nechtěla jsem si vymýšlet a nevadilo mi to.Ale zklama lo mě,že se několikrát přeřekla a zasekl a ještě jí spletl jméno narození. To mi přišlo blbý. Ale už s tím nic nenaděláme. Tak to budeš mí Jani hezké odpoledne. Mě to docela utíká,protože jsem dlouho spala.

lucifirek
25. lis 2009

Hanulinko,to mě moc mrzí,že je u vás ted tak špatná situace. Moc dobře to znám,také míváme takové období,a jak to píšeš a popisuješ,tak mi to připomíná mého manžela,at řeknu,co řeknu,prostě pořád má nějaký argumenty a ani mě neposlouchá. A řekne spoustu věcí,které bolí. Pak třeba přiijde a omluví se,ale když už to člověk jednou řekne,tak se na to těžko zapomínu. Děti jsou hodně velká pomoc,která člověka vytáhne z trápení. A proto se začínám snažit být taky v pohodě,to drobečci za to nemůžou. My jsme ted v pohodě,to trápení tak nějak nás stmelilo a člověk si řekne,kvůli jakým blbostem se hádá. Haničko,moc na tebe myslím,určitě se to zase zlepší a bude dobře. 😉 Uvidíš.

jarkabilik
25. lis 2009

lucifirek copak ty jak se máš a jak se cítíš?

lucifirek
25. lis 2009

Jary je to těžké,ale snažím se být tak nějak v pohodě,po včerejškuse mi trošičku ulevilo,už přemýšlím trošku pozitivněji. Ale těžké je to pořád. Ale jinak mi je dobře,není mi zatím nějak extra špatně.

jarkabilik
25. lis 2009

hanulinacka to prostě ke vztahum bohužel patří a je mi líto že máš takové trápení, taky někdy ten můj mívá nálady že někdy to vypadá jako bych měla ještě jedno velké dítě navíc je taky pěkný nervák a někdy uplně zbytečně ale když je potřeba tak se o mě stará a je hodný čímž to nahradí taky si kolikrát říkám že rozčilovat se na stará kolena s mladším je děs 😀

jarkabilik
25. lis 2009

lucifirek tak tomu věřím po tom co jsi v poslední době zažila a přemýšlet pozitivně je potřeba hlavně kvůli miminku protože vše určitě vnímá 😉 je taky fajn že podporou ti je manžel a podrží tě

mrkvicka28
25. lis 2009

Ahoj holky chci se zeptat kolikáty den po vysazení Marvelonu jste to dostaly když jste si pichali Diph. inj, mám docela strach abych to dostala setřička říkala kdybych to nedostala tak by se stimulka musela stopnout. Dneska je to druhý den co jsem vysadila na příbalovém letáku psali tak - dny, ale zatím nepozoruju žádné přiznaky.

mrkvicka28
25. lis 2009

Mělo tam být tak 2-3 dny (neměla jsem zaplý numlock)

lucifirek
25. lis 2009

mrkvicka myslím tak do týdne,tobě neřekli,do kdy bys to měla dostat. mě řekli,do kdy nejpozději a pokud bych to nedostala,tak že mám zavolat,asi by to vyvolali,nebo nevím,co by dělali. Já to dostala tak do týdne myslím.

betys
25. lis 2009

mrkvicka-mě taky řekli do kterého dne to mám nejpozději dostat.Mám to naznačené i v rozpisu.Já sjem to stihla v poho.Teď jsem se dívala do rozpisu.30.7. jsem brala poslední antik. a měla jsem to dostat nejpozději 10.8.Vím že jsem to dostala kolem 4.8.Takže ještě vydrž.Mě to tam opravdu sestra poznačila vykřičníkem

jarkabilik
25. lis 2009

mrkvicka já mela taky dost velke zpoždění ale ještě se to vlezlo do tolerance takže nemuseli ani nic posouvat jak dlouho máš zpoždění?

jarkabilik
25. lis 2009

mrkvicka tak jak psali holky jukni v rospise do kdy máš mens dostat a v ten den pokud to nebudeš mít zavolej tak jak tam píší a domluvíš se zrovna s asistentkou IVF 🙂

jimmy1
25. lis 2009

Ahojte holky 🙂

tak jsme před chvílí dorazili z té porodnice a jsme spokojení 😉 Pěkně jsme si poslechli, i jsme se optali co jsme potřebovali 🙂 Pak jsme si ještě zašli na večeři, mňamka 🙂

K tomu včerejšímu balíku... manžel "vyhrožoval", že to necháme až na Ježíška 😀 😀 😀 ale ještě večer jsme rozbalili část, ty peřinky, povlečení a tak a pěkně jsme se pokochali, ale postýlka je ještě pořád zabalená v kartonu, na tu dojde až bude poskládaná skříň, kterou bysme měli dovézt zítra. Protože jak to rozbalíme, tak by nám to tady zabíralo moooře moc místa, když to ještě není poskládaný tak jak to má být 😉 Takže tak napůl 😝

Mrkvicka, já měla taky v rozpise označený nejpozdější termín, kdy mi má dojít MS. Tak tam koukni 😉

Hanuli, to mě mrzí, že to doma není všechno OK 😕 ale snad se to upraví 😉

Jeany, pokud jsi se svou Dr. domluvená, tak určo nebudeš mít s neschopenkou problém. Ten můj mi taky hned na začátku (to jsem ještě problémy neměla) povídal, že by to po prázdninách viděl na PN, že to bude pro mě lepší. To jsem s ním nesouhlasila a tvrdila, že budu pracovat do vánoc 😀 😀 😀 optimistka 😀

Luci, teď už bude jen líp, to úplně nejhorší období už máš za sebou a i když to určitě hodně pořád bolí, tak ta bolest bude postupně slábnout... Zbydou jen pěkné vzpomínky 😔

lucifirek
25. lis 2009

Jimmy snad máš pravdu,dneska mi bylo už opravdu o něco lépe,až ted večer tak člověk nějak přemýšlí. A ještě k tomu ta moje rodina... To je taky smutný,takže to k tomu nepřidá. Ale část rodiny,která stojí při nás a ví,jak to všechno je a můžeme se na ně spolehnout. A manželovi rodiče jsou taky super.

lucifirek
25. lis 2009

Jimmy tak to jste měli krásný den. A musíš hodit pak nějakou fotečku pokojíčku. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru