CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

elllenka
3. pro 2009

jimmy1 : injekce už nemám, ale mám z dřívějška duphaston, dřív jsem to brala, tak mám ještě dost prášků, snad to bude stačit.

Dnaska ještě počkám jestli mi lístek na peníze nepříjde a odpoledne tam dyštak zavolám, ale už je stejně pozdě na odevzdání. Přinejhorším si počkám o měsíc dýl na peníze. Nevím jestli mi ty peníze můžou sebrat, ale snad né, když mám stále platnou neschopenku.

Také jsem zvědavá kolik bude čárek, ale ještě vydržím, musím 🙂

mrkvicka28
3. pro 2009

holky dneska by mě měl přijít balík s dárečkama na Vánoce tak už se moc těším až je budu balit. ted pujdu dělat ponožkové sněhuláčky na výzdobu.
ellenko ted jsi na řadě ty moc ddržím pěstičky at máš taky 2// .

jarkabilik
3. pro 2009

jimmy já taky u Lucky věřila dvojčátkům ale i tak to je radost 🙂

bobbule09
3. pro 2009

Ellenko vydrž 🙂 Já vím,to čekání je strašný,ale já jsem nevydržela,testla dřív a byla tam jen jedna čárka 😢
Potom už jsem byla jen smutná a nadávala si,proč jsem si nepočkala. 😖
Jinak ms mi přišla zase přesně v termínu,takže řady těhulek opět nerozšířím ☹ ☹

bobbule09
3. pro 2009

Jani,poslala jsem ti mailík 🙂

jeany
3. pro 2009

Bobule, už jsem se dívala a napsala ti. 😉
Mám strašný hlad, tak už jdu jíst. Dnes mám rýži a nějaké maso.

lukza
3. pro 2009

Lucifirku moc gratuluji k miminko opatruj se. 🙂

elllenka
3. pro 2009

mrkvicka28 : Také čekám balíček s dárkama, jsem zvědavá kdy to příjde 🙂

jimmy1
3. pro 2009

Tak jsem se před chvílí vrátila z venku, byla jsem v lékárně, měla jsem tam od včera objednané nějaké věci co neměli skladem a doma jsem zjistila jaký jsem jelito 😝 😠 😠 😠
Nutně potřebuju magnézium, mám posledních pár tablet a já IDIOT jsem si ho nekoupila 😖 😖 😖
Takže odpoledne musím vyrazit znova 😀 😀 😀 Holt se bude dneska procházkovat 😀 😀 😀

elllenka
3. pro 2009

Volala jsem na Unicu a sestřička se trochu zlobila, že si to ke mě poznačili velkým písmem jako kráva a poslali mi jen recept bez papíru na peníze 😀 Tak mi to dnes pošle. No jo, jsme jenom lidi 🙂

jeany
3. pro 2009

Jimmy, tak to budeš muset na další nutnou procházku. Kde bydlíš? Myslím bydlíte v paneláku, že? Máš to do města daleko?

Lukzo, dívám se, ty už jsi 30 tt, toto utíká. Jak se cítíš?

Taky si říkám co Ivetka. Ivetko co rána, hojí se ti to? Co Nelinka, je hodná a pěkně spí?

lucifirek
3. pro 2009

Ahojky holky, tak už jsem tu. Máme tam jednoho bobánka,to už vám Janča určitě psala. Manža byl zklamanej,že tam je jen jedno. Dr.Gogela říkal,že bychom toho chtěli moc. 😀 Bylo vidět i srdíčko a hezky. Ještě musím zavolat svojí gyndr.protože v unice už mi léky nenapsali,musím prý k ní.
Jsme moc štastný,jen at je všechno v pořádku. Gratulovali nám sestřičky i dr. Frgala. 😉 A pozdravovala nás sestřička Zuzka. Tak nás to moc potěšilo. 🙂

lucifirek
3. pro 2009

Holky moc děkuji za podporu a já jdu zkusit vyfotit tu fotečku z utz. Ono tam toho stejně moc není. Ale 😉

jeany
3. pro 2009

Luci, to byl krásný zážitek, že, slyšet srdíčko a vidět bublinku. Ještě počkej až uvidíš mimi za chvilku jak povyroste. To mě dojímalo a na to nezapomenu. Myslívám na toho drobečka často a před očima ho vidím jak na utz na Veveří spalo a tady u nás na utz mávalo ručičkama i nožičkama. Počkej až uvidíš toto, prostě nádhera.
Už se těším na fotečku. Kdy půjdeš ke své dr?

jimmy1
3. pro 2009

Jeany není to až tak daleko, ale hlavně je to do kopečka a to pěkně funím 😀 😀 😀 mám to břišisko natlačené hodně nahoru a na plíce nějak nezbývá místo asi 😒 Po rovince pohodička, ale schody nebo do kopečka tak to je paráda 😀 😀 😀 půjdu si teď chvilku odpočnout s nohama nahoru a kolem druhé vyrazím 😉

Dneska to tady budu muset asi poklidit víc než obvykle, protože to vypadá, že zítra fakt s manželem přijedou i tchánovci 😵 akorát v obou pokojích mám sušáky s prádlem, protože jsem se pustila do praní těch prťavých věciček konečně 😵 😵 takže tady bude takový jako trochu provozní "bordýlek" 🙂

Luci, já měla první fotku z UTZ jen takovou dutinku ještě bez srdíčka a stejně jsem na ni furt koukala 😉 jsou to naši miláčkové už od takhle malilinkata 😉
A to nám pak v pubertě můžou třeba říct, že jsme je nechtěli 😀 😀 😀

elllenka
3. pro 2009

lucifirek : Luci, to je úžasné i jedno je super 🙂
kdy musíš ke své doktorce? Já jak počítám tak bych si moc přála, aby nás vzali na UTZ ještě před vánocemi (teda pokud bude vše vpořádku, nějak v to doufám, bojím se, že budu hodně zklamaná, když bude jen jedna čárka) ale nevím kdy bych k doktorce šla určitě bude mít dovolenou mezi svátkama :(

lucifirek
3. pro 2009

Jani já to srdíčko jenom viděla. Nebylo to slyšet. Máme taky jenom takovou malou bublinu.zatím tam nic moc vidět není. Těším se moc na další fotečky. Ale já musím ještě dneska nebo zítra k dr.,protože mi nevyjdou léky.
Jimmy my máme taky jenom takovou bublinku.
Fotečka je v albíčku,ale ještě musím doladit ten tt.

lucifirek
3. pro 2009

Tak jsem tam trošku upravila tu poslední ms,protože to nevycházelo,ale ten termín porodu trošku jo,pak to upřesním až podle dr.

jimmy1
3. pro 2009

Luci, bublinku máte ukázkouvou 🙂 a jak to tam krásně bliká to srdíčko, že??? Já když jsem to poprvé viděla na UTZ tak jsem řvala jako želva 😵 😵 😵
Až pojedete na Veveří (jestli teda pojedete) tak tam už to bude malilinkatej človíček a ne jen takováhle blikající skvrnka 😵 😵 😵 a tam pouští i srdíčko nahlas jak buší 🙂 Teď už vás čekají jen samý krásný věci, věř tomu 😵

jeany
3. pro 2009

Luci, krásná fotečka. Vlastně na prvním utz jsem srdíčko taky neslyšela, jen mi Dr říkal, že srdíčko pěkně bije. Srdíčko sjem slyšela poprvé až na Veveří při 1 screeningu. Tak a už máš u nicku tt, není to paráda?

jeany
3. pro 2009

Luci, nebudete si nechávat říct pohlaví? Jaké máš vybraná jména?

elllenka
3. pro 2009

Luci, krásná bublinka, ale to srdíčko nevím kde je, známí mi většinou ukazovali UTZ většího miminka. Je to zázrak.

lucifirek
3. pro 2009

Jo,jo Jimmy bylo to fakt super.mě to začíná docházet teprve ted.Ale já musím ted valit k té dr.
Jani je to super,pohlaví asi vědět budeme,ale zatím jsem to tam dala jen tak,pak si to změním,ještě jsme o tom moc nepřemýšleli.
Jinak tam byla vidět i ta druhá bublinka,ale byla proti této malinkatá. říkal,že se to asi zastavi. Ale když to bylo vidět,tak tam asi chvíli bylo. Ale jsem štastná,za to,co je.
Tak holky zatím pa,já jdu k té dr.
odpolko na vás mrknu.

hanulinecka
3. pro 2009

Jééé v rychlosti lucinko moooc gratuluju já to tušila,že bude jedno vždyt to máš stejné jako já 😵 😵 😵 😵 😀 😀
a taky jsme byli trochu zklamáni,že nejsou 2 když každý říkal,že podle toho vysokého hcg budou,ale věř že ted budeš ráda,že je jenom jedno a užijete si to s plnými doušky

jdu dát dítko spát a přijdu se s váma naobědvat dost nezdravě kupila jsme si výýbornou sekanou 😝 😀

jééé ty nás budeš napínat dokonce to nevydržímeeeeeeee 😀 😀 😀 taky jsme si to nechtěli nechat ,ale bylo to silnější než my 😀

jeany
3. pro 2009

Holky, to se to tu pěkně těhulkuje. Konečně jsou tu pozitivní zprávičky. Když jsme tu před nějakým časem testovali, tak jsme byli po sobě 4 /já, lucifírek, zuzuza a luciiie/ a ani jedna jsme neměli pozitivní testík a teď už se to konečně obrátilo. První byla těhu první Zuzuza, pak já, teď ty Luci a ještě k nám do party patřila luciiie a ta jde do toho asi po novém roce, co vím, že psala naposled.
Takže Luciiie už se ti to také musí podařit. Ozvi se, jak se máš?

A vy ostatní se už budete k nám přidávat taky. Začne to elenka a ostatní stimulantky. A po novém roce vás tu bude spousta. 😉

prcekpet
3. pro 2009

lucif - velikanska gratulace 😀 😀 😀 😀 😀 moc vam prejeme at vse zvladnete do zdarneho konce 😉
jj tak snad spravedlnost na tom svete existuje 🙂

ahoj holky 🙂
tak vcera mela prijit MS, zatim nedorazila, uz jsem premyslela, ze bych taky mohla byt tehu, ale po tom co rikala dr., tak si s tim nelamu hlavu, zase bych byla zklamana a vyrizena jako minule ☹ Pockam tyden a pak se uvidi 😉

Peta uz lezi skoro 20 minut, je pekne potichu 🙂 slysim, ze si tam jeste s necim hraje, teda s necim, vim moc dobre s cim, dnes odmitl jit spat bez vidlicky 😀

hanulinecka
3. pro 2009

jani jj já když jsem se jednou v noci do vás začetla tenkrát myslím lucifirek šel na první ivf a nikomu se nic nepovedlo bylo to smutné ted je to o moc veselejší

sekaná je ve mě,ale teda je mě tžko,Mareček si jěště povídá tak doufám že už usne

jarkabilik
3. pro 2009

jimmy jj to znám mě už dokonce mladá řekla že ji nemám tak ráda jak maminka toho jejího kluka a že by chtěla jít bydlet k němu což mě hodně jako matku zasáhlo ☹ vím že jednou z domu odejde ale takto jak mi to řekla mě to zamrzelo sice pak další den řekla že to blbě řekla ale že by chtěla být s tím svým nejlépe stále

jarkabilik
3. pro 2009

lucifirek tak už tě zrovna přesunu mezi těhulky s radostí 😉

hanulinecka
3. pro 2009

jarko jj nemyslela to tak,ale uplně vidím se v 18 a s moji největší láskou žovota chtěla jsme být neustále a rodiče mě jen překáželi 😀 ,ale zasejá už byla vyučená a chodila sjme do práce a nakonec veliká láska po 5 nádgerných letech skončila,ale v srdíčku ju mám pořád i když je to už skoro 10 let týý jo to to letí,ale stejně si nedokážu představit,že mareček jednou bude velkej tak třeba těch 18 a dovede si holku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a mě bude připadat pořád to moje malé miminko 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru