CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
11. led 2010

😵 😵 😵 😵

ratatooy
11. led 2010

Mrkvicka s punkci počítám tak 28.teď ve čtvrtek začínám s puregonem a 20.první ultrazvuk.

betys
11. led 2010

lucifirek-já jsem dostala maminku k vánocům a zavinovačka přišla.Je oranžová.Ale manžel nadával že objednávali snad na třikrát,že s nima byla špatná komunikace a dlouho nešla složenka 😠

lucifirek
11. led 2010

no ségra to objednávala asi až v prosinci a to už byl asi jiný dárek,říkala,že měla být poukázka na hračky,což se bude taky hodit,že jo. Tak mě to docela mrzí,už jsem jí psala,at to prověří,nebo,že si tam kdyžtak zavolám sama,protože to jsou teda troubelíni. Ale maminka do schránky přišla naštěstí včas. Já teda ještě tu poukázku na plínky našla,ale je jenom do posledního prosince,takže nic. Ale to je jedno,zase bude třeba do té doby něco.
A zrovna ta zavinovačka by se taky hodila.

mrkvicka28
11. led 2010

Luci já utrogestan zavádím ,ale hlava mě po něm bolí stejně musím hodně pít a pak je to llepší,ale zase lítam na záchod takže si nevybereu,ale co bych pro prcinka nevydržela.
Betys tak to jsi mě ani trochu nepotěšila a co jsi na ty bolesti brala já se zatím snažím lékum vhýbat,řeklas to doktorum. Přemýšlím že když to nepřestane zeptám se v unice co na to brát.
Ratatoy tak prní UTZ máš už příští týden pak už to bude frkot.

lucifirek
11. led 2010

NO mrkvička ono je to v tom těhu těžké,člověku je blbě,já jsem zvyklá pít hodně a ted nemůžu ani pořádnjavascript:addEmoticon('😀','vBody')ě vodu,ani se moc napít,hned to jde ven. Tak jsem ráda,že po těch lécich můžu zase pít jak normálně,jsem zvyklá na čistou vodu a dost. Ono to ted bude pořád něco. 😉 Ale tak dlouho jsme na to čekali,tak ted jsme se dočkali. 😀
A na tu hlavu si můžeš vzít jedině Paralen,nic jiného mi dr.nedoporučila.

ratatooy
11. led 2010

Mrkvicka no to si taky říkám jak bude první ultrazvuk za mnou že už to půjde rychle teď mám největší strach z agolutinu nevím zda mám radši chodit k sestře nebo nechat manžela.kolik jste měli dávek vy?

lucifirek
11. led 2010

ratatooy,já testovala myslím 16.dní po ET,a po testu jsem měla asi dvě injekce,a píchá se to od OPU,tak si myslím,že jich mohlo být tak dvacet,asi jo,dvacet.

jimmy1
11. led 2010

Ratatooy, zauč manžela, to je nejpohodlnější, myslím, že všechny jsme to tak měly, jen ať se manžílek taky zapojí 😉 A navíc někam se trmácet každý den kvůli píchanci... A neboj, vydržíme hodně, pro mimísko všechno 😵
Já měla těch agolutinů 24 a dalo se to vydržet...

jarkabilik
11. led 2010

ahojky holky zdravím všechny
ratatooy vidím že už ti tady všechny na tvůj dotaz odpověděli 🙂 i mě dělali průchodnost 😉 prostě je to potřeba aby pak při ketu nebyl problém
jeany vidím že ti to nedalo a že jsi opět v práci 🙂 doufám že to ti nevděčníci aspoň ocení a že jsou na tebe hodní když jim pomáháš 😉
lucifirek jak to tak čtu tak nevolnosti vítězí doufám že tě brzy opustí a ty si pěkně začneš užívt v pohodě miminkovatění 😉

jeany
11. led 2010

Ahoj Jary, no snad se budou v práci už chovat líp, nebo se to fakt vykašlu, takže si maslím, že už si dají pozor. Stejně už ve středu jdu k doktorce.

Mrkvičko, tak hlava mě také pobolívala, ale naštěstí mně to po chvilce přešlo. Poslední dobou mně zase trápí
pálení žáhy. Zkouším na to teplé mléko, ale že by to nějak zabíralo, to se říct nedá.

Betys, také už začnu brzo vyklízet skříň, už se na to těším. Manža musí ještě dodělat 2 poličky a začnu to chystat. Ale řekla jsem manžovi, že stačí, když to udělá v únoru. Teď je pořád v práci a má toho dost.

lucifirek
11. led 2010

Ratatooy,Jimmy má pravdu,já si teda nemůžu stěžovat,manža píchal na jedničku* 😀 😵

lucifirek
11. led 2010

Jeany jen aby si to zse ve středu nerozmyslela a nevyrazila zase do práce. 😉 Na tu žáhu zkus studené mléko. A nebo rennie.
Jo a s tou skříní,taky na to tu koukám a nějaké police asi budeme muset předělat,jsou zbytečně velká,tak by se tam ještě jedno políčko vlezlo. Ale jinak to mocnadějně nevidím. Budeme muset koupit ještě nějakou komodu.

ratatooy
11. led 2010

No tak to vyzkoušíme dojít k sestře můžu vždycky.taky bojuju s bolestma hlavy normálně trpím na migreny takže teď nic moc.stejně je to všechno zajímavý člověk tak dlouho přemýšlí jestli do toho jít pak to má za chvíli za sebou a co pak!když se nepovede další přemýšlení?ale já už teď vím že když se nepovede tak do toho znovu nejdu aspoň nějakou dobu.na všechno bych se vyprdla a nechala to na přírodě.takhle jsme se rozhodovali jestli ICSI nebo ne.a rozhodli jsme že něco musí taky zařídit příroda tak jsem zvědavá jak to dopadne.

mrkvicka28
11. led 2010

Ratatoy mě píchal agolutin taky manžel a šlo mu to my vypíchali poctívě všech 25 inj. a vydržet se to dalo. Někdy to bolí a někdy né prostě jak se trefí,ale trmácet se každý den včetně víkendů k doktore nebo na pohotovost kvůli píchnuti to by se mě nechělo. My píchali mezi 19-20 hod. a pak už jsem vždycky šoupla do postýlky.
Jeany na pálení žáhy je dorý i Malox jsou to cucavé tablety.
To nás čeká taky přestavba pokoje a to komplet,ale asi to necháme až na počátek léta.

lucifirek
11. led 2010

Ratatoy holky mají pravdu,pořád někam lítat s injecí,to se mi nechtělo. A dokonce jedenkrát ted byl manžel naslužebce přez noc,tak jsem si tu injekci píchla sama a taky se to dalo.

lukza
11. led 2010

Ahojky holky
jimmy koukám že jsi ještě celá to je dobře 🙂
jinak doufám že se máte všechny dobře a jste v pořádku
já byla dneksa na kontrole a mimi je stále polohou KP a prý to na přetočení nevypadá takže asi budeme muset mít císaře a já tak chtěla rodit normáně ☹ .ale hlavně at je mimi zdravé at už jde ven jakkoliv že?
všem přeji hezký a klidný den

betys
11. led 2010

lukza-i KP se dá rodit normálně,záleží jak se domluvíš v porodnici.Ségra tak rodila v Ivančicích s primářem Soukalem a v pohodě 😉
mrkvicka-na bolení hlavy jsem brala Paralen ne vyjímečných případech můžeš Ibalgin 200.Ale pomohlo to vždycky jen na chvíli.Zkoušela jsem aromalampu,reflexní body a pořídila jsem si ortopedický polštář.Pak to najednou přešlo.Některý ženský to tak v těhu mají.Jinak na migrény netrpím.
Agolutinů jsem měla asi 24,ale kdyý jsem zjistila že jsem těhotná tak jsem je už dopíchávat nemusela.To mě potešilo protože zadek už jsemměla modrý 😀

prcekpet
11. led 2010

ahoj holky,

jeany - na paleni zahy jedine studene mleko, ja ho od 21tt pila po litrech 😀

hormony sijou se mnou i ted, vidim cokoliv dojemnejsiho v TV a nejsem schopna mluvit, jak se mi derou slzy z oci, knedlik v krku, des, tak si myslim, ze to uz budu takova naporad...
maly zacina mit horolezecke sklony, lozi po zidlicce, ktera je asi 25cm vysoka a 20cm siroka, nebo skace po gauci a lozi az na okraj, ja mela vcera infarktove stavy, protoze jestli by spadl hlavou dolu je po nem...ale musim to nejak prezit toto obdobi.

betys - ortopedicky polstar v tehu se nesmi pouzivat, kvuli jinemu zakriveni patere

jarkabilik
11. led 2010

prcekpet vidím že máš pěkně živé dítě 🙂 ale to je dobře aspon víš že je vpořádku a zdráv 😉

betys
11. led 2010

prcekpet-to slyším poprvé.Mluvila jsem o tom s Dr.i s masérkou a nikdo mito nezakázal a hlavně mám pocit že se mi ulevilo s krční páteří.Nejvíc spím na boku,na zádech skoro vůbec tak toby snad nemělo vadit

prcekpet
11. led 2010

jj jary - je to divoch a nejhorsi je, ze pres den uz nespi, ted jsem ho sice dala do postylky, aby spal, ale skace tam, demoluje a vyklada si, momentalne to vypada, ze lezi a vyklada, ale jestli usne, tak asi budu litat 😀

mrkvicka28
11. led 2010

betys to já špatně snáším hormony mívala jsem migrény i z HA tak snad si tělo na utrogestan brzo zvykne. To o tom ortopedickém polštáři je pro mě taky novinka.

lukza
11. led 2010

Betys jj vím že se tak dá rodit ale musí být k tomu vše ok a záleží na položení mimi a dělohy mě doktor řekl že to spíš vidí na císaře než rodit KP.no uvidíme třeba se to ještě znění. 😉

prcekpet
11. led 2010

mrkvicka - az budete mit pupik vetsi nez mate ted, tak to mimi bude tlacit uplne na vse a ber to tak, ze se Ti posouvaji kosti - roztahuje se panev, telo se pripravuje na porod a nekde to mimi mas taky schovane a ono se hybe a kope, protahuje se... 😀
ja ho pouzivala a pak jsem zacala mit problemy - bolesti krku, hlavy, tak jsem ten polstar zrusila a mela jsem 2 velike postare, kolem 7m jsem byla oblozena prakticky vsude, polstarky mezi kotniky, mezi kolena, ritual uspavani tehulky ve vysokem stupni tehu je zazitek 😀 manzel vzdycky prisel, objevil dalsi polstar a vzdycky rikal, proboha a ten je na co? 😀

prcekpet
11. led 2010

a jak jsem ulehla, po 5 minutach - to neni dobra poloha, jen se otocit, to bylo umeni, funeni a telocvik vykonu vrcholoveho sportovce, super ted se mi lezi dobre, ach jo, ja nemuzu usnout, dobrou noc prcku, kop kop, jeee ja se potrebuji vycurat, ach jo a dalsich 5 minut nez vstanes 😀 a kdyz se vratis zacne vse znovu.... 😀 ke konci tehu jsem chodila co 2 hodiny na zachod, fakt super...jestli rikaji, ze po porodu se nevyspis, tak kecaji ono se uz poradne nevyspis ani 2 mesice pred porodem 😀

lukza
11. led 2010

Betys a neměla sestra holčičku já právě četla že rodit kluky KP když se o tom ví se nedělá skrz plodnost

betys
11. led 2010

lukza-jo má Andulku.
prcekpet-já jsem sice teprve ve 23 tt,ale pupek mám pořádný.Těch 8 kilo co jsem přibrala mám hlavně přes břicho.Dneska jsem si oblíkala rifle co jsem nosila před těhu-takový ty úzký roury a oblíkla jsem je dobře jen jsem je nazapla.Ortopedický poltář používám necelé 2 měsíce a zmizeli mi potíže s krční páteří,měla jsem věčně zatuhlý krk a bolavou hlavu.To teď nemám.S tím ukládáním k spánku už je to podobný.Než se zavtám,mrtví mi ruce,pak zas musím čůrat-chodím 2-3x za noc.Nejlíp se mi spí k ránu,to pak nevím kdy vstávat 😀

jimmy1
11. led 2010

Prcekpet, tys asi byla u nás šmírovat, když se ukládám, viď 😀 😀 😀 Úúúúúplně se vidím 😎 a není to jen ležení, už to začíná být i se seděním takový ošemetný.
Petřík je šikula, to aby člověk měl pak oči i na prd...i 🙂

Betys s těma rukama brnivýma je šíleně protivný ☹ bereš na to aspoň magnézium?? Já to mám pořád, snad to odezní po porodu, protože si nedovedu představit, že bych se s takhle necitlivýma tlapama měla starat o mimčo.

Lukza, náš Martínek byl taky dlouho KP, ale otočil se a snad už zůstal a zůstane na netopýra!!! Já bych taky radši normálně než císař, ale uvidíme... Zkoušeli jsme na něj svícení baterkou zespodu na podbřišek 2 dny před kontrolou, a pak mi řekli, že je hlavičkou dole, tak to zkus 😉 Sice jsem si u toho připadla jako magor, ale to si připadnu i když si s tím pupendem povídám 😎

betys
11. led 2010

jimmy-já jsem měla problémy s karpálníma tunetama už loni najaře.To jsem brala nějaký kapky na prokrvení.Teď zatím neberu nic,ve středu jdu na kontrolu tak to řeknu Dr.Jinak mi pomohli i ortézy-měla jsem je na obě ruce.Asi pomohlo když jsem měla zápěstí v klidu,tak si teď dávám aspoň na pravou ruku-ta je trochu horší.Na neurologii mi řekli že to těkulkám dělá asi z hormonů a mě to možná dělalo jak jsem brala věechno možný na otěhotnění.Takže myslím že by se to po porodu mělo srovnat.Pak mě budeš informovat 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru