CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

betys
31. led 2010

ratatooy-no vidíš a to jsi chtěla být statečná.Jájsem taky měla lehkou formu abylo mi hodně zle.Taky jsem si říkala jak asi je při těžké formě.Otěhotněla jsem napoprvé a pak už jsem o OHSS nevěděla.V těhu už se nedostavil.Tak ať máš stejný průběh 😉

lnk
31. led 2010

ahoj holky,
ratatooy, ještě že jsi šla, tak snad ti ty kapačky pomůžou, mně bohužel nepomáhaly... a jak vypadá těžký OHSS, to ani nechtějte vědět... 😉 ještě teď po roce si na to vzpomínám dostatečně živě... 😖
Jinak já nastoupila zpátky do práce a ........ mám padáka... tak jsem si včera sesmolila životopis a od zítřka začínám hledat nové zaměstnání.
tak to mi ten letošní rok začal opravdu ve skvělém tempu... 😠

elllenka
31. led 2010

Ink- to je mi líto s tou prací, sna dseženeš něco lepšího 😉

Ratatooy- holka drž se, snad ti kapačky pomůžou, držím všechny palce co mám

caki1
31. led 2010

Ratatooy, to je mne lito! Kolik si mela vajicek?
Na 2.stranu mas prece vyssi nadeji na otehotneni, tak to je parada!!

vodni
31. led 2010

Ahoj, nezlobte se, že vám sem lezu - první IVF-ICSI mě čeká zanedlouho (důvodem je "mužský faktor", já bych měla být v pořádku), tak jsem procházela diskuze, abych se na to nějak psychicky připravila... Těhule a maminy, mohly byste mi prosím napsat, kolik embrií jste měly transferovaných a kolik z toho bylo mimísků? Je mi jasné, že transfer 2 embrií zvyšuje šance, ale nějak se pořád nemůžu přesvědčit, že bych případně zvládla dvojčata 😀 Nakonec stejně pro mimi udělám všechno co půjde, ale zajímalo by mě, jak to tak v průměru vychází. Díky moc.

jarkabilik
31. led 2010

ahojky zdravím všechny a přeji hezký zbytek dne 🙂

bobbule09
31. led 2010

Ink,vítej v klubu nezaměstnaných ☹ Já jsem na pracáku už od září a pořád nic 😒 Teď by se mi hodilo být těhotná a nemuset shánět práci,ale svýmu tělu bohužel neporučím 😢
Elllenko,moc ti přeju,ať to tentokrát výjde a máš brzy mimíska 🙂

ratatooy
31. led 2010

Měla jsem 21 vajíček.dnes máme 4osmibuněčna 3šestibuněčna a po jenom pěti a čtyřbuněčný.mě ta kapacka pomohla na chvilku hned jak jsem ji dostala teď to stojí zas za prd.můžu jen ležet a sotva se otočím aby mi manza pichl agolutin.je to šílený jestli se to s tehu ještě zhorší tak to nevím.

betys
31. led 2010

ratatooy-snad ne,takže kdy si jedeš pro miminka-zítra nebo v úterý?
vodní-mě zavedli 2 embryjka-čekám 1 kluka.Zkus si najít naši tabulku asi o stránku zpátky.Myslím že všem zavádí 2.Slyšela jsem že se to dá po uchycení zredukovat ale to já bych nedokázala.Zrovna denska jsem byla navštívit kamošku s dvojčaty.Ona otěhotněla přirozeně.Je to sice náročný ale krásný 😀

lnk
31. led 2010

bobule, já dostala v půli prosince nabídku na práci, kterou jsem odmítla s tím, že zaměstnání mám a navíc jsem chtěla jít v lednu na další KET, a samozřejmě na mateřskou... nooooo, tak dobře mi teď tak, odmítla jsem práci, která si za mnou sama přišla, tak teď mám hovno, ani mimčo ani práce...
njn, tak to v tom životě holt chodí 😠

vodni
31. led 2010

betys diky. Do redukce bych nikdy nesla, je to myslim strasne riziko, a pak - takove rohodnuti, jako ze ktery nechat... Vzhledem k memu veku (35) pujdu do tech dvou, ale tak si na to proste nemuzu zvyknout 😉

betys
31. led 2010

vodni-u nís ve vesnicimá holka taky dvojčata v 35 letech,prvnímu synovi je 15.Ona je teda měla přirozeně a nečekaně.

mrkvicka28
31. led 2010

vodi já po IVF-ICSI čekám dvojčátka a to už mám doma 4 letého klučinu. Jak to budem zvládat nevíme,ale moc se na dvojčátka těšíme a jsem za ně moc ráda. vím, že to nebude jednoduchý,ale o redukci jsme ani nepřemýšlela.

lucifirek
31. led 2010

Ratatoy,to je dobře,že jsi jela,aspon se ti uleví. A dobrý je že se zvyšuje šance na otěhotnění.

Ink to mě moc mrzí. Taky jsem nad tím přemýšlela,že kdybych se měla vrátit,jak by to bylo,když jsem během jednoho roku byla dvakrát na nemocenské. Třeba najdeš práci,ve které ti bude lépe,ale rozhodně to není nic příjemnýho.

jimmy1
31. led 2010

Ahoj holky,
jimmy vás pozdravuje, sžívají se s Martínkem, jde to ztuha, ale ono to nakonec klapne. Je to velkej hladounek, a mlíčka je zatím málo. Už si jen matně vzpomíná, co je to spánek 😝 Já jsem včera, no vlastně ještě dneska Martínka pořádně zapil, přišel jsem v 5h ráno 🙂

luccatko
31. led 2010

holky já jsem měla silný Ohss a nikomu bych to nepřála,nemůžete sedět,špatně se vám leží,bolí to jak čert,fuj...radši na to nemyslet.už jsem ho měla dvakrát.
natalka:a jak je tobě?bříško už lepší?

lucifirek
31. led 2010

Tatínku tak to bude Martínek zdravý 😀 😵 MOc zdravím Jimmy a těšíme se na ně,až se vrátí. 🙂 Určitě se spolu sžijí brzy a mlíčko taky bude. 🙂

zlutas
31. led 2010

Ahoj holky, tak zítra jedu na genetiku. Moc gratuluju prckovi k přirozenému těhu. Uvidíš, teď se rozrodíš 😉 Jo holky zůstaly mi nějaké léky 3 krabičky diviny, 2 krabičky prednisonu a 5 ampulí agolutinu i se stříkačkama. Pokud by měl někdo o to zájem, napište mi do IP a ráda vám to pošlu než to projde.

betys
1. únor 2010

Dobré ráno.
Zrovn ajsem si říkala jak se asi daří Jimmy a už tady máme zprávy.
Já jsem zase chytla nějakýho bacila.Za noc jsem propotila 5 pyžam.Ale teplota je pryč,ještě budu ležet a snad to bude v poho.Jjen kdyby ty záda tak neboleli.Včera mi kamoška domluvila se svojí známou že mi půjčí ten podpůrný pás.Aspoň ho nemusím kupovat.Snad to trošku pomůže 😉

lucifirek
1. únor 2010

Tak jsem zpět z kontroly. Vše v pořádku,kdyby vyšly triply špatně tak zavolají. Od začátku těhu 2kg nahoře. Teda spíš za poslední měsíc. Přírustek za měsíc je prý ještě v normě,ale prý že jsem před tím vůbec nic nepřibrala,tak je to v pohodě. Týdny počítáme ne podle ms,ale podle utz,takře jsem 15+4. Nechala jsem si udělat fotečku,tak až budu moct,tak ji vyfotím a přihodím. Jinak na utz ve 20.tt posílají jen když vyjdou špatně triply. Pohlaví nám zatím neřekla,nebylo to vidět. Takže mám takový pocit,že to bude holka. Zase.Ale já jsem ráda,že je prďolka v pořádku.

mrkvicka28
1. únor 2010

Luci to je super,že je vše v pořádku.Taky se odpoledne chystám k dr. tak doufám,že budu mít pobobné dobré zprávy. Jinak žaludek se už v celku dá,ale musím často jíst a pořádf mít po ruce vodu.

lucifirek
1. únor 2010

mrkvička to víš,že to bude v pořádku. Taky jsem to tak měla,že jak jsem měla prázdý žaludek,tak bylo blbě.Ale časem se to fakt upraví. Ted už je to mnohem lepší.

hanulinecka
1. únor 2010

holký jste tuuuuuuuuuuuuu

těhotenský test pozitivní 😵 😵 😵 😵 😵

klepu se jak ratlík udělala jsme si ho dneska at mužu jít zítra k tomu dr. s těma zádama dneska jsme byla u bylinkářky a ta mě řekla že to mužou být i ledviny ☹ tak jsem chtěla vědět jak dopadne test a ted jsme z toho zaskočená nečekala jsme to 😲 😀 😵

weny
1. únor 2010

všechny zdravím, jsem tady poprvé i když pravda mám toho zažitého už dost. Už se 2roky snažíme o mimuško.Byla jsem už 2xna ICSI a 1x na KET nic z toho se nezadařilo. Pak jsem taky podstoupila spustu jiných zákroků a teď v lednu jsem byla po 2 na KET. Mám testovat 4.2. a po těch třech zklamáních se mi do toho vůbec nechce. Obdivuje tebe luciferku, že jsi to zkusila dřív. Já se toho bojím, protože se cítím ůplně stejně jako před tím.

hanulinecka
1. únor 2010

jěště teda ted mě zarazilo minule pondělí jsme píchala 1500 pregnylu už je to teda 7 dní to nemuže být ta druhá čárka???je silná teda jěště ne jak ta kontrolní,ale silná viditelná 😵

ujistite mě že to není pregnyl 😀

hanulinecka
1. únor 2010

weny je to moooc těžky netsetovat já se ted taky bála,ale mám bolesti zad tak jsme to zkuisla testovat mám až 3.unora chci jít zítra k dr s těma zádama,ale ted mám obavy,že mě stejně nic nenapíše no alespon vyloučí ty ledviny 😔

a já jsme byla přesvědčená že tam ta druhá nebude nic mě není prsa nebolí břicho prostě nic kdyby mě nebolely záda tak si připadám dokonale

držím pěstičky na testování 😵 😵

bobbule09
1. únor 2010

hanulinečo,maličká a tichoučká gratulace 🙂 Určo jsi těhotná,po 7 dnech už nemůže pregnyl působit. Na ledviny pozor, ty dokážou pěkně pozlobit. Vím o čem mluvím, mám za senou operaci ledvinového kamene a ty bolesti u toho. No hrůza ☹

lucifirek
1. únor 2010

Hanuli před tím než jsi napsala,jsem ti už chtěla napsat zprávu,že na středu držím pěstičky. A ty jsi testla dneska,no teda to je bezva zprávička. Gratulace, tak vidíš,to je fakt bezva. Mám radost.
Ahoj Weny,zdravím tě tu. Já jsem testla spíš s tím,abychom mohli říct mamce,že jsme těhotný. Měla jsem testovat později,ale kdybych testovala v termínu,tak by se to mamka nedozvěděla,že budeme mít miminko. Dva dny před oficiálním testem zemřela. Byla vážně nemocná. Moc ti držím pěstičky,at to konečně vyjde.

mrkvicka28
1. únor 2010

hanulinečko taky moc gratuluji a držím pěstičky at je vše ok

hanulinecka
1. únor 2010

bobule tak z toho mám velký strach zítra stejně zajdu k mému dr.je strašně fajn tak něco vymyslíme a nechám se vyšetřit

je teda pravda že dneska to povolilo jako cítím to,ale.....no zítra tam skočím a uvidíme vubec nikdy jsme s ledvinama neměla problémy nic 😔 chjoo tak ted mám trochu strach zase kdybych měla nějaký velký zánět snad bych neotěhotněla no nebudu nad tím přemýšlet zítra tam skočím a uvidíme

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru