CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

luciiiie
28. únor 2009

Luci to je to jediný vždycky co mu fakt přeju. Aby ho pořádně bolela hlava a bylo mu zle 😀 To má za ty moje nervy vždycky.
No jo, dneska bude Zuzka kindrvajco 😀 To tak uteklo, že? Mě připadlo, že se pořád nic neděje a najednou jsme až před sladkým koncem..

lucifirek
28. únor 2009

JJ,ta stimulka uteče fakt strašně rychle. Jen fakt doufám,že to v pondělí dopadne. Vůbec se mi nechce do té práce. Sladký konec,to je hezký název. Tak ho přeju všem. 😉
No jenže Luciiie,chlapy jsou v tomhle neponaučitelný,za pár dní půjdou zase.

luciiiie
28. únor 2009

Luci ten můj ještě říká v kocovině - já už nebudu pít 😀 A stejně jde. Mě to čeká dneska, je sobota a to mají "schůzi" v létě je to "schůze fotbalová". No co si bude vykládat. Abych tady neseděla do tří dneska já 😉
Lucoušku nestrachuj se, dobře to dopadne. Uvidíš. Kde ty vůbec děláš??

lucifirek
28. únor 2009

Já pracuji ve stavebninách,mám na starosti prodej,příjem zboží,uzávěrky,obklady,dlažby...
Jsem ráda,že jse zůstala doma,uplně jsem se uklidnila a jsem v naprosté psych. pohodě. 😉
Kde pracuješ ty? Ty jsi taky byla doma od začátku viď.

lucifirek
28. únor 2009

No kdybys viděla těch akcí,co měl kolem vánoc,měnil místo a tak toho bylo povícero,nová práce v ZR a v Olomouci,pak ve staré práci,no prostě pořád něco

zuzuza
28. únor 2009

Holky zdravím, nazdárek, tak jsme doma a od jeany jsem dostala kindrvajco, to je trefný co??? Setkaly jsme se a bylo to super, na opu jde v utery a ma 13 folikulů, jsou oba moc sympatičtí, už se těšíme na srazík. Jinak mě dva svalovce vpravili zpět přesně v 8.35 jsem se dívala 😀 a představte si, že nakonec přežily 4 a to hned morulky kompaktní, oni to dohnaliiiii!!!!Takže dva jsou nanučky🙂, tak dámy jdu se dneska válet a nakouknu na vas večír🙂 Jo a testovat mám taky až za 17 dní!!!A ta paní co byla se mnou na opu taky až za 17 dní!!

Takže luci můžeš být v klidu, mě to vychází na 16.3.:)

luciiiie
28. únor 2009

Zuzanko...gratuluju...týýý jo, to teda pěkně povyrostli, co? Jsem ti říkala, že se tam nebudou válet ve sklince, když ty jsi takovej raubíř..
Lež prdelko a s ničím se netahej a nech se obskakovat. Mám za tebe velikou radost.
A ze Jeany samozřejmě taky, takže to jde v úterý a půjde na ET v soboty stejně jako my dvě, co?

zuzuza
28. únor 2009

Děkuji luciii, mám z toho radost myslím, že morulky jsou dobré🙂, tak se jdu válet jj a jeany jde na et myslím bud pátek, sobota nebo neděle, tak já valím do pelechu děvčata a twším se na večír až sem mrknu🙂, ted musim odpočívat, manža už vaří kuřecí vývar🙂

lucifirek
28. únor 2009

Tak to je super zuzuzy

luciiiie
28. únor 2009

Morulky jsou výborný Zuzi, vem si, že jsi se včera nervovala, že ti embryjka nerostou a oni tě tak překvapily, viď?
Fakt mám z tebe radost. A teď budem řešit ďoubání v bříšku a píchání 😀 že Luci?? 😉

lucifirek
28. únor 2009

Tak tak.

jarkabilik
28. únor 2009

ahojky holky takže vidím že mi to tu i holky potvrdili že mens nedostanete díky lekům co se berou pokud se nevysadí

luciiiie
28. únor 2009

Ahoj Jari,
no já si to popravdě dokonce i teď uvědomuji, že mi to vlastně říkala ta sestřička, co mi pak vysvětlovala všechno po ET. Že kdybych měla pozitivní test, musím ke své gyn pro ty prášky a píchat agolutin do té doby, než je budu mít v ruce, protože Agolutin je na to, aby se nedostavila mrcha.
Ale to byl člověk tak rozloženej, že mi to vypadlo ☹

luciiiie
28. únor 2009

Holky já si tak strašně přeju, aby nám to vyšlo...nám všem, co jsme tady...vždyť si to přece zasloužíme za to všechno...

lucifirek
28. únor 2009

No holky mě dneska to břicho nějak bolí jako před ms,nebo spíš při ms a docela dost. Mě totiž před ms moc břicho nebolívá. Tak to nevidím moc dobře.

jarkabilik
28. únor 2009

hanulinecka je fajn že jsi nás povzbudila i mě to dodalo sílu na to jít do toho jak to půjde

lucifirek já jsem bohužel závisla jak dopadne kontrola po půl roce od 11/08 musí mě uspat s zkontrolovat jak se zahojilo to kvůli čemu jsem musela po vyčištění na laparoskopii,jinak já i můj gyn chcem zkusit abych šla dříve na tu kontrolu to víš věk utíká v dubnu mě už čeká 37,taky vím jak to bylo se po dvakráte brátit do práce po neuspěchu ale nad tím ty ani neuvažuj 😉 určo budeš miminkovatá

jarkabilik
28. únor 2009

luciiiie tak to mám i já když trnu jak dojede manža z Pardubic do Přerova on dodá že se strachuji ale že kdybych věděla co kolikrát vozí a že se nestrachuji a že když jede domů tak jsem strachy bez sebe

lucifirek
28. únor 2009

Jary ty to máš mnohem těžší,tak ti budu držet palečky,co to jde. Akdyby to u mě nedopadlo,tka třeba budeme spolu začínat. Asi vám připadám pesimistická. Ale nejsem,už jsem se nějak smířila s neúspěchem,i když se nepotvrdil,a pokud tam ty // tak budu hrozně štastná.
Jary možná mi odpovíš třeba ty?
Jak je to s tím testování Luciiie a Zuzuza testujou až za 17 dní a měli embryjka víc vyvinutá,než já. A jám mám testovat už po 14 dnech. Nevíš,proč to tak je?

jarkabilik
28. únor 2009

zuzuza tak vidíš a ty jsi měla strach to je moc fajn ted se válet a odpočívat hezky manža at tě pěkně obletuje 😉

jarkabilik
28. únor 2009

jeany to je moc fajn ta zprávička od zuzuza o tobě a ty měla strach určitě to bude taky v pohodě 😉

luciiiie
28. únor 2009

Ty Lucifírku, to asi neví nikdo. I v té tabulce od Lucen každá testovala jinak. Lenulinka taky testovala stejně jako ty.
Mě dnes bolí jak kdyby močák a prsa už nebolí vůbec.

jarkabilik
28. únor 2009

lucifírek no můj názor je ten že je to podle stadia embrya a taky že to trochu přizpůsobují tomu aby pak neměli na klinice přehuštěno jinak přesný důvod nevím jsou to odemne jen doměnky

lucifirek
28. únor 2009

No mě bolí prsa pořád. A už jsem měla strach,že jsem to dostala,ale ne,zase se mi to jen zdálo. Tak to se na to asi budumuset zeptat,až pojedeme na unicu.
Zuzuzy,ty se teď nevcch rozmazlovat. 😉

jarkabilik
28. únor 2009

jeany jinak já se dívala jak jsem jezdila na ultrazvuk já před punkcí a byla jsme dvakrát a to pondělí a čtvrtek a v neděli punkce pak středa transfer a po 14dnech test

lucifirek
28. únor 2009

Hmm,jary to je zajímavý,holky měli více vyvinutá embrya atestují dély,než já a třeba Lenuli,my měli jen šesti buněčná a lenuli osmibuněčná. Ale co,to na věci stejně nic nemění

lucifirek
28. únor 2009

Jeany má dneska práce nad hlavu,že? Taková oslava,určitě se vyvede. Uvidíte příbuzné. Tak až to je vše v pohodě. 😀

jarkabilik
28. únor 2009

lucifirek asi na to mají nějaké své postupy 🙂

jarkabilik
28. únor 2009

lucifirek a to na oslavu bude mit zlepšenou náladu ze zpráviček na klinice 🙂

lucifirek
28. únor 2009

o určitě a víkend se překulí a ona bude mezi těhulkami. 😉

lucifirek
28. únor 2009

holky to snad není možný,já spala od devíti do sedmi a už bych šla zase ležet. TO je děs 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru