CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
1. bře 2009

To máš vlastně pravdu,kdyby se nezadařilo,tak budeme začínat zase spolu 😀 aspoň něco pozitivního a nebudeme na to samy. Ale nebude to určitě potřeba. Ty bys šla stejně na Ket,já bych šla od začátku. Alemě to neva. Jen měmrzí,že vyplýtváme další pokus.
Prcekpet,ty jsi ho brala taky,mě ho dali téměř před rokem .Ale ani mi před stimulkou neskontrolovali,jesti to mělo účinek. Tak pokud bychom neuspěli,chci se na to hned zeptat,proč. Pokud to dopadne,tak ho mám stejně hned vysadit.

lucifirek
1. bře 2009

Sbírám takovou soutěž z časopisu Maminka

lucifirek
1. bře 2009

Je mi fakt už třetí den blbě,tak nevím,když se najím,je mi blbě,když se nenajím,tak mi je taky blbě.

prcekpet
1. bře 2009

ja si nepamatuji na co se ten langerin bere, jen si pamatuju, ze prednison snizuje imunitu a mel by zvysit pravdepodobnost uchyceni 😀
ja bych chtela jit na KET, ale musim pockat az dorazi mrcha, jenomze te se asi jen tak nedockam, dr. mi rikala, ze ji jen tak hned nedostanu - na jednu stranu je to dobre, ale na druhou chci vedet, ze jsem v pohode a muzu mit dalsi dite...ale vim jednu vec, ze budeme muset podstoupit dalsi IVF, me porod nepomohl... ☹

luciiiie
1. bře 2009

Ale to je asi na takový příznaky brzo, ne? Teda nechci být nějaká pesimistická nebo tak, ale co víš, třeba to je nakonec fakt z těhotenství. Samozřejmě bych ti to přála.

prcekpet
1. bře 2009

utikam za prckem...preji peknou nedeli, kouknu zase na vas vecer 🙂

lucifirek
1. bře 2009

Langerin beru na snížení testosteronu.
Prcek pet,ta mrcha je teda mrcha,viď. 😀 Koukám,že jdeš do toho znova docela brzo,viď.Ale nedivím se ti.

lucifirek
1. bře 2009

Luciii,taky si myslím,že je brzo,ale když už jítra testuju,nevím,každej to má jinak. Kámoška říkala,že si dělala test,protože jí bylo blbě a ségru pobolívalo břicho. Ale u nás je to jiný,když otěhotněli normálně.

luciiiie
1. bře 2009

Stejně mi připadne divný, že to někomu ukáže pozitivní už po těch 7 dnech, že? Když si řekneš, to tady psala micka Zuzanka, že jí dr. říkal, že po Et tam embryjko naráží do stěn, a 3.nebo 4. den se začně zavrtávat, pak jsem našla, že zavrtání některým trvá až do toho 10. nebo 11. dne a oni už mají pozitivní.
Stejně je to nespravedlivý všechno na tom světě.
Mě by v životě nenapadlo, že budu tohle někdy podstupovat. Nikdy mi nic nebylo, žádná cysta, vaječníky v pohodě, prostě v pořádku, mimču bysme dali první poslední, bydlet máme kde a přesto budou radši rodit ženský, který to pak utopí v záchodové míse nebo odhodí v igelitce do lesa. NECHÁPU TO...prostě ne

prcekpet
1. bře 2009

brzo? ani ne, vzhledem k tomu, ze jeste nemam mrchu, tak si preji at prijde, stejne asi jak tu kdosi psal musim mit 3x mrchu a na ctvrtou se pak objednam na kliniku, a nez se zadari, u KETu je tusim jen 10% uspesnost, no a kdyby se to nepovedlo tak dalsi stimulace.... 😠

prcekpet
1. bře 2009

luciiiie ja to taky nechapu...jinak ja jsem si vzdycky prala at znam datum a hodinu poceti ☹ a ja koza si to privolala sama ☹ takze vim, kdy presne byl Peta pocat a hodinu, kdy byl mamince vracen do briska, nastesti se broucek udrzel a bojoval 😉

jinak zavidim vsem holkam, co maji mimco prirozenou cestou...ale treba zazraky se deji a nam a i vam se to treba taky podari... 😀 nehazejme flintu do zita 😉

lucifirek
1. bře 2009

Jo,jo,mě to Luciiie přijde taky dost divný. Ale co naděláme,asi to je u každého fakt jiný.
Prcku,koukala jsem do tabulky,vám se zadařilo napoprvé,viď. A malému je půl roku?Takže se k nám brzy přidáš?
Zase nás bude víc.

lucifirek
1. bře 2009

Myslím víc do toho boje 🙂

prcekpet
1. bře 2009

jj malemu uz tahne na 7. mesic 😀 sice si to nedokazu predstavit, ale kvuli praci bych mela otehotnet do 3.let maleho a vzhledem k tomu, ze jsem mela problemy a ty problemy pretrvavaji, tak nevim jak se zadari, ale zase nam to vyslo napoprve a kamaradka mi psala, ze ted jsem "dobre pohnojena" tak to druhe ditko prijde ani se nenadam...tak nevim je to tezke rozhodovani, malemu chci dat prvni a posledni...pockam do srpna, to bude malemu rok a uvidime, jenomze ja jsem tak nedockava....

po ET mi manzel schoval TT do nejvyssi policky, kam nedosahnu a ja se bala stoupat na zidli - z povercivosti...tak mi je sundal den pred testovanim a to vam reknu ty nervy...des bes ☹

lucifirek
1. bře 2009

No o té nedočkavosti mi povídej,já bych si taky přála aby to bylo hned a ještě kdyby to byli dvojčátka,ale to bych toho chtěla opravdu moc a hned. Uvidíme,necháme se překvapit.
S těma testama to udělal dobře,protože já testla dřív a věděla jsem,že tam nic nebude,ale tak to se mnou zamávalo,že my trvalo dlouho se trošku srovnat. A třeba jsem to tím pokazila

prcekpet
1. bře 2009

ja verim na osud...

jo a s tou nedockavosti, nejaky chlap z vedlejsiho baraku prosim griluje na terase!!!! tomu rikam nedockavost 😀 ja prvni, ze tam neco hori a on griluje 😀

lucifirek
1. bře 2009

😀 😀

luciiiie
1. bře 2009

jo a když si sednu, tak mě píchne jak kdyby u vaječníků....panebože ze mě se stal snad už magor nebo co...

lucifirek
1. bře 2009

tak to jsme z toho asi všichni 😀 😀 😀

jarkabilik
1. bře 2009

Sany gratuluji k miminku 😉 hlavně at jsou oba zdravý 😉

jarkabilik
1. bře 2009

holky vy ale některé zlobíte nedočkavé a pak zbytečně nervozní aniž by byl důvod protože se testujete zbytečně brzy

luciiiie
1. bře 2009

Jary já vím..taky jsem pěkně dostala nadáno a testy jsou bůhvíkde 😀

zuzuza
1. bře 2009

Holky zase nakukuju za chvíli budu mít návštěvu, mě říkala včera moje mudr., že by mi ted přála, abych tak 3., 4., 5. den po ET pocitovala bolesti na mrchu v podbřišku, že by to bylo znamení zavrtávání, ale myslím, že to takhle člověk nemůže brát, mě nebolely ani vaječníky a kolik tam bylo folíků, takže se tím nebudu řídit. Jo a včera mě otevřel říkal, že ted je to vlastně jako kdyby jsme počaly přirozenou cestou, že je embryjko v děloze, tak jak je tomu u přirozeného početí, tak že by příznaky měly být stejné??? Nevím nevím.

lucifirek
1. bře 2009

prostě jsme každý jiný,někdo to ani nepozná,že je těhu,někomu je zle hned,prostě je to individuální,my teď byli na otočku u našich,ale musela jsem domů,je my fakt blbě od žaludku,málem jsem to nevadržela. 😝

luciiiie
1. bře 2009

No na tebe jsem Lucifírku zítra zvědavá...

lucifirek
1. bře 2009

Noéoo,Luciiie,to já taky. Zítra pak musím jít do práce,takže to bude hrozný.

lucifirek
1. bře 2009

když tam budou ty // tak aspoň budu vědět,od čeho mi je tak blbě 😀 z těch léků my blbě bývá,ale ne takhle několik dní po sobě. A nebo je to tím,jak člověk nemůže začít krvácet,nebo nevím čím. To je jedno,už jsem dneska rezignovala,nejradší bych šla teď hned spát.

jarkabilik
1. bře 2009

lucifirek neboj určitě tam budou dvě // moc ti to přeji 😉

lucifirek
1. bře 2009

Už jsem tak nějak otupělá 😀 prostě to nějak bude.

lucifirek
1. bře 2009

Holky já jsem dneska tak podrážděná,vytočí mě každá kravina. Ach jooo. 😖

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru