CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

zuzuza
23. bře 2009

JJ lucifirku, my půjdem asi v půlce července na ten KET a když nic tak pak hned na nový ivf, dneska jsem si tak říkala, žze když nám ani to druhé nevyjde, že pak už jen dva pokusy, asi bych si dala pak minimálně půl roku pauzu, pač jít hned do třetího to bych neustála, teď je mi fajn, vím, že mám před sebou ještě 3 pokusy, takže nějakou naději, 1 KET a pak bych zkusila třeba po novém roce, když nám nevyjde ivf. stimulaci ovulace puregonem a iui, někde si to vydupu, i když v unice nám to asi nebudou chtít udělat kvůli spermiu, ale věřím, že není tak zlé, snad i vitamínky to spraví a do té doby domácí snaženíčko, co kdyby že? Jinak my se taky chystáme na výlet, od 17. do 19. dubna do krkonoš do hotelu na wellnes pobyt juchu se těším moc🙂, chtěli jsme do toho tropical islandu v německu, ale je to daleko, tak třeba na podzim🙂

Jo jeany to taky moc moc přeju a obdivuju, že je tak dlouho v klidu a vydrží netestovat 😉 , ani si nějak nedokážu představit, že by napsala, že je to negativní!!! Určo to vyjde.

Já sjem teď tak štastná, že nemám po KETu, ani ETU to čekání, už se hrozím teď dalšího pokusu, teď jsem aspo%n nějakou dobu ok🙂

jeany
24. bře 2009

Ahoj hooolky, tak jsem tu. Už se mi to blíží, zítra testuji. Moc se toho bojím, ale pořád doufám, že to vyjde. Původně jsem měla testovat už dnes, ale sama jsem si to odložila až na tu středu, abych dnes si ještě užila ty masáže s kosmetikou. Sice už dnes ráno bych věděla výsledek, ale tak žiju ještě jeden den v nejistotě. Už to nějak vydržím. Včera jsem si už koupila test a měli jen Mamtest a je napsáno, že je dost citlivý. No jen, aby si ten test tu čárku tam našel. 😀
Holky, dovedete si jistě představit jak jsem nervozní, co? Ale včera jsem byla víc než dnes, dnes mám nějakou dobrou náladu a doufám, že ji budu mít i zítra po testování. 😀

Ivetko, to je fajn, že jsi určitě těhu, když ti to už potvrdily 4 testy. Taky myslím, že po sobě 2 zamlklé těhu nebývají. To by byla až moc velká náhoda. Jsem taky zvědavá, ci budeš zítra hlásit, co ti řekne tvoje Dr.

Zuzy a Luci, určitě domácí snaženíčko je lepší a tak si to užívejte. Myslím na vás obě.
Luciiie a co vy? Taky se doma určitě snažíte, že.
Jary a jak v práci? už to všechno dobře zvládáš? Kdy se chystáš na tu kontrolu?

Zdravím všechny ostatní.

macinta
24. bře 2009

Ahoj holky, tak už jsem také v plném pracovním procesu 🙂
Ale raději bych byla v pelechu, protože takhle hnusný počasí nebylo ani v prosinci, natož v březnu.
Ivet, testovat jsem nezkoušela. V životě jsem se natestovala a nic. ☹ Navíc kdyby tam byly //, tak musím k Dr a kdyby tam nebyly //, tak musím k Dr taky....takže jsem ušetřila 60Kč. Ve čtvrtek půjdu rovnou na ultrazvuk. ale těhotná se necejtim. nebolí mě prsa, nemám nevolnosti...a věčně ospalá jsem se už narodila 🙂

macinta
24. bře 2009

Jarko, mocinky děkuji za zápis. jen drobné doplnění. Ne IVI ale IUI (inseminace) a SANUS. Ale to je jen kosmetická záležitost. Ještě jednou děkuji. A kdypak nás návštívíš?

marci19
24. bře 2009

Ahoj Jeany,to je neuvěřitelné jak to rychle uteklo!Určitě to vyjde,s 3 bojovníčky to by bylo aby to nevyšlo 🙂
už se těším,až zítra budeš hlásit // 🙂 Jinak si to dneska užij,úplně ti to závidím 🙂

zuzuza
24. bře 2009

Nazdárek holky!!!

Tak Jeany už zítra, sakra já se těším!!
Já jsem tak nasr.... to už není možný, mě se zase dneska zdálo, že jsem testovala a na 3 testech jsem měla //, už su fakt naštvaná, teď mám z toho zase depku, to už není možný a to si říkám, jak jsem v pohodě, ale houby, někde uvbitř je to zavrtaný a takhle mě to otravuje, hlavně v noci 😔

macinta
24. bře 2009

nazdááár Zuzko, nediv se, že se Ti o tom zdá. VŽdyť to tu denně rozebíráme 😉 Taky moc těším na Jeany. Ono to tam určitě bude 😉 🙂

zuzuza
24. bře 2009

Maci ahoooj, ale už mě to vážně štve ch jo, to jsou problémy, tak už aby byl zítřek a přišla Janička s těma //, když já je mám jen ve snu, dneska z toho mám úplně depku:(

lenulinka21
24. bře 2009

Ahoj holky moje.

Ivet no pro někoho jsou začátky těhu dost krušné, já třeba celý 1 trimestr
vůbec nic kdybych neměla těhu-průkazku tak ani nevím že jsem těhotná.
zato ted si to vyžírám. Jedno z mimi mi tlačí na ledviny v pravé části zad.
Ale dneska jdu ne gyn. tak jsem zvědavá co řekne.

Maci jasně ve čt budeš vědět předně co a jak. 🙂 Ani se ti nedivím že nechceš testovat.
Lucifírku: domácí snaženíčko- to musí být super až závidím my nemůžem NIC ☹

zuzuza
24. bře 2009

Lenulinko, co já bych dala za dloubání v zádech, mám dnes deprsi z toho snu 😀

lenulinka21
24. bře 2009

Jak říkáš někde v sobě to máš a chce to tzv.ODBLOKOVAT.
Do července času dost takže můžete se snažit přirozeně. 🙂

lenulinka21
24. bře 2009

Yeany: myslím na tebe jsi trpělivá, žes to vydržela netestovat dřív
takže snad to přinese ovoce v podobě // 🙂

zuzuza
24. bře 2009

No jo, třeba je tělo nakopnutý ještě z ivf, uvidíme př. týden na utz🙂

lenulinka21
24. bře 2009

jasně zuzi prostě ho znásilni a je to. 😀

jeany
24. bře 2009

Macinto, já jsem včera za ten test platila jen 28,- Já jsem test kupovala podruhé v životě. Já jsem i minule testovala jen jednou a jinak jsem se tím nezabývala.
Marci, jo užívám si poslední den před testováním a mám z toho zvláštní pocit, bojím se, co kdyby to nevyšlo. Taky si říkám, že když jsem si nechala dát 3 embryjka, tak snad to jedno jediné by se mohlo uchytit.

jeany
24. bře 2009

Jé Lenuli a Zuzy, už jste tady taky.
Zuzy já jsem měla tedy dnes sen, ale napíšu to raději podrobně až zítra. Jen vám napíši, že se mi zdálo, že se mimi už narodily a já vymýšlela jméno a napadlo mě Marián. Představte si a v práci jen tak nahlídnu do kalendáře a zítra, kdy mám testovat má svátek právě Marián. Řeknu vám, že mě přeběhl mráz po zádech a mám z toho divný pocit, co tomu říkáte? Mně se jméno Marián moc nelíbí, nevím kde jsem k tomu přišla.

zuzuza
24. bře 2009

Jani, teď mě štve, že nemán 3 mražáky, hned by si je všechny tři dala, mám jen dva, tak snad přežijou🙂,

holky a kdy bude ten srázek????? Se už moooooc těším!!!!!!

lenulinka21
24. bře 2009

jj jeany jsme tady. 🙂 že by to bylo nějaké znamení???

jeany
24. bře 2009

No, snad to znamení je, ale připadne mi to hodně divné. Před spaním jsem myslela na něco jiného, ale ve snu se mi zdá, že se mimi už narodily. A zarazilo mě hlavně to jméno, že je to zrovna zítra. No však zítra holky se uvidí.
Zuzy na sraz se taky moc těším, navrhujte termmíny. A co ty Lenuli, přijela bys z Opavy? Kdy by ti to vyhovovalo?

lenulinka21
24. bře 2009

Jeany no to je právě ono z Opavy je to dálka o to by ale
ani tak nešlo jak spíš o můj stav čím dál víc mi je hůře a bude hůř.
Takže nevím nevím ☹

jeany
24. bře 2009

To je škoda, ale ty musíš hlavně myslet na svoje zdraví a na mimísky. Však uvidíš jak se to vyvine do dubna, třeba ti bude lépe a když ne, tak se stejně někdy sejdeme, třeba už s mimi, co?

lenulinka21
24. bře 2009

Jj uvidíme jak mě bude. Nechci nic riskovat. I tak to mám rizikové
a jsem skoro pořád doma.

zuzuza
24. bře 2009

No hasně leni, uvidíš jak ti bude, my ti když tak popovídáme a ukážeme fotky 😀 .

Jani, tak to je znamení, to je jako ale mazec, marián je hezký jméno, zrovna moje mudr. má manžela a syna 😀 , takže jestli zítra na testu najdeš // a narodí se ti pak kluk tak jedin marián!!!!!

lenulinka21
24. bře 2009

holky začíná se nám tad ytlačit slunííííčko 🙂
To má hned člověk lepší náladu.

jeany
24. bře 2009

Tady u nás svítí sluníčko od rána, člověk má hned lepší náladu. Dnes mi to v práci nějak nejde, poád mám myšlenky jinde a jsem roztěkaná. Půjdu dnes dřív, ještě, že mám dnes už svoji práci hotovou, protože jsem nějak mimo.
Jinak ještě je holky zajímavé, že se mně sny nezdávají. Jen úplně výjimkou. Já do zítřka snad nedospím. 😀

lenulinka21
24. bře 2009

Něčím se unav a usneš ani nebudeš vědět jak 😀
I já už jsem dost netrpělivá na zítřek.

jeany
24. bře 2009

To Leni ti taky věřím, asi čekáš co budeš mít, že. Hlavně ať ti to dopadne dobře a jsou mimi zdraví. A ty by jsi chtěla raději holčičky?

lenulinka21
24. bře 2009

tak vyrčím hodit hygienu a jedu ke gyn. pak se ozvu co a jak.

zuzuza
24. bře 2009

Holky, pomooc poradte, já úplně zapomněla, když ten můj měl před týdnem antibiotika, má vůbec cenu se snažit???? Budou tam vůbec nějaké dobré spermijky????

jeany
24. bře 2009

Zuzy, myslím, že antibiotoka nejsou dobré na spermijky. Můj manža bere jen ibalgin, od neděle je nějaký nachlazený. Myslím, že právě antibiotika to ovlivňují.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru