CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

macinta
26. bře 2009

určitě bude mít Péťa těch zoubečků už víc 🙂

tak a už vážně jedu 😀

hhaanka
26. bře 2009

Lenulinka, to tady v nemocnici už jsem slyšela o dvou případech maminky čekající dvojčátka, která přenášela a museli vyvolávat porod, takže ono to není dogma, že se rodí nejpozději v 38 tt🙂)

Macinto, můj gyndr. také říkal, že na Unice otěhotní každou, takže já tomu věřím!

jarkabilik
26. bře 2009

hhaanka co ty jak je ještě se tam nenudíš? 😉

lucifirek
26. bře 2009

prcekpet,tak to se zase neboj.Děti jsou krásný,jen je to člověku trošku líto. Budu se těšit na vás všechny,jak vvypadáte a jaké jste.
Jeany,byli jste v Adršpachu? Manža chce jet tento rok jen po čr a já taky,člověk to tu moc nezná a chtěl by někam,kde jsou pískovcové skály a příroda,jen nějakou chatičku. Tak to by se mu tam určitě líbilo. Já tam byla kdysi ještě na základce na výletě. 🙂 Co dneska vaříš? Já experimenturu,dělám brambory s brokolicí se sýrovou omáčkou zapečené v troubě.

lucifirek
26. bře 2009

Lenuli,tak to se ani nedivím. Všichni chlapi si tiše přejí kluka a když budou dva 😉

lucifirek
26. bře 2009

Jary jak to jde v práci?
Ahoj Hani,tak jak se cítíš?

kveta
26. bře 2009

Jeanny, napadlo ma, či by nebolo dobré dať manželove spermie pre istotu zmraziť, keď sú teraz tak dobré...

jarkabilik
26. bře 2009

lucifirek je to pěkná makačka v práci 🙂

lucen
autor
26. bře 2009

Ahojky Holky moc vás zdravím
Lenulko takže kluky supr🙂)
Jeany je mi to líto že to nevyšlo drž se holka.
Prcekpet co vy jak se máte?
Lucifirku a Jarkobilik co v práci jak to jde?
Zuzi moc tě zdravím.
Lucii a co ty jak se máš?
Marci jak se vede vám držím furt pěstičky
Těhulky naše jak se vám daří a co drobečci jsou hodná
Terezko jak se vede vám s princeznou určitě je zlatičko ž.
Jinak všechny maminky pozdravujte svoje ratolesti.
a všechny moc moc zdravím a přeji krásný večer 😉

jarkabilik
26. bře 2009

lucen co ty jak se máš co přípravy na svatbu pokračují?Co ty co nového?Jsem ti fušovala do řemesla 😀

lucen
autor
26. bře 2009

Jaruš klidně fušuj však sama vídiš že tu sem jen semtak a pak jsem v tom měla guláš takže já ti za to děkuji.
A přípravy jsou tam pozvolna jaksi máme furt na všechno čas 😝 a co nového asi nic furt v práci a už se moc těším jak bude teploučko už mě ta zima leze krkem.tedka mám nějaké problémy s břichem tak mě čakají vyšetření asi střev a já se toho moc bojím bojím 😖 takže tak asi nějak.a co u tede nového už se těšíš do boje?

jarkabilik
26. bře 2009

lucen tak to přeji at je vše v pořádku a at to není nic vážného s těmi střevy,jinak do dalšího boje nevím..nějak na to v poslední době ani nemyslím,primářka co k ní mám jít na kotrolu má jít v květnu na operaci takže se to asi ta kontrola posune až na červen tak nevím ráda bych kontrolu už absolvovala at vím že je to vevnitř v pořádku

jarkabilik
26. bře 2009

lucen zítra jdu ke kamarádce po práci co má pod sebou operační sály tak ji chci vnutit termín v dubnu že by mě ještě primářka vzala před tak uvidím.

lucifirek
26. bře 2009

Ahoj Lucen,v práci pohodička,jde to a jsem teď taková víc v klidu.
To mě mrzí,že máš nějaké zdravotní potíže. Tak snad to bude brzy v pořádku a budete moct jít do dalšího snaženíčka

jeany
27. bře 2009

Ahoj a dobré ránko.😉
Holky tak upřesňuji datum srazu: mohlo by to být 24.4. v pátek a je mi jedno v kolik hodin. Jela bych do Brna asi vlakem. Mohlo by to být už dopoledne a dali bysme si spolu oběd a povídat bysme mohli, dokud nás to neomrzí, co říkáte?
Květy, zkusím se zeptat jak budu volat na Uniku skrz moje výsledky na genetiku, jestli by bylo dobré spermijky zamrazit. Dobrý nápad. Víš, my si teď říkáme, že to zkusíme přirozeně a uvidíme. S tímto spg by se to možná mohlo podařit a když ne, v září do toho půjdeme znovu. Holky jsem rozhodnutá, že zkusíme 4 pokusy a končíme. Snad se to do třetice podaří.
Přes léto se člověk stravuje ještě zdravěji, jí více ovoce a zeleniny, tak i to by mohlo pomoct. Manža má strašnou radost z toho, že se mu to tak rapidně zlepšilo. Já mu říkám, že je to hlavně z toho, že se už tak nerozčiluje. 😀 Fakt je klidnější, on býval strašný nervák a moc se zklidnil a je to lepší. Třeba holky pomohlo i to jeho zklidnění. Bral vitamíny, to co jste tu psali - selen+zinek+E. Jinak normálně, nic jiného nezkoušel. Stejně je to zajímavé, takovému zlepšení bych ani nevěřila. Ještě jsem mu říkala, jestli tam byl na posledy on a neposlal za sebe někoho jiného. 😀
Zdravím všechny ostatní 😀

jeany
27. bře 2009

Leni a co kluci, vyspíš se dobře? Jaká jména máte vybraná? Vím, že jsi to psala, ale už si to přesně nepamatuji.

Lucifírku, uvidíš, nakonec budete mít časem doma třeba 3 děti a pak se budete smát tomuto všemu trápení. 😀 Doufám, že i potom my. Vidíš, že spg jde zlepšit, tak jen ať se manža snaží žít zdravě a úspěch je možný.

Macinto, tykže určo přijedeeš na srazík, že? To je dobře.

Prcekpet, děti aspoň mě nevadí a děti spolubojovatelek už vůbec, jak psala macinta ty se do toho nepočítají. Moc se na vás těším.

Kolik nás holky bude? Já, Lucifírek, Zuzka, Luciiiie, Macinta, Prcekpet, Kveta, Jarka možná a další kdo? Napište holky komu z vás to ještěn vyjde a kdo má zájem.
Lenulinko, ty uvidíš jak se budeš cítít na takovou dlouhou cestu, lámat přes koleno se to nedá.

vladka1
27. bře 2009

ahojky, já se hlásím na srazík, ale až ten další 😉 . Ještě nebudeme mít 24.4. překlenuté šestinedělí.

TFuj TFuj TFuj všem pro štěstí...nevzdávejte to snaženíčko, i když Vám třeba řekli jako nám, že je to bez šance...nám se zadařilo, bohužel to nedopadlo dobře(kvůli horečce)...ale zůstalo mi v podvědomí, že to přece jen jde. I MUDrové na Unice jsou jen lidi a můžou se mýlit...

jeany
27. bře 2009

Jo Vladi, tak na dalším srazíku tě rádi uvítáme i s Radečkem. 😀

jeany
27. bře 2009

Vladi, já jsem se rozhodla, že to nevzdám a půjdu do všech pokusů, tzn. zbývají mi ještě 2. Za sebou mám 2 neúspěšné ICSI. Ale, ne, nevzdám to, i když po tom negativním testu to bylo první co mě napadalo, že to nemá cenu. Ale po auditu a další den se na to dívám jinak. Dáme si pauzu, oddechneme a pak půjdeme do 3.pokusu a když to nevyjde tak do posledního. Aspoň bych si nemohla někdy vyčítat, že jsem pro to neudělala všechno. Jsem sice smutná z neúspěchu, ale to je život. Jednou jsme dole, jednou nahoře. Tak snad to příště už vyjde. 😉

lenpes
27. bře 2009

Ahojky holky, moc už nevstupuji do diskuse, ale čtu poctivě dál. Já na ten srazík 24.4. dorazím taky moc ráda. Už se těším, až vás všechny poznám.

jeany
27. bře 2009

Lenpes, to je dobře, že přijdeš. Bude fajn, když nás bude hodně a máme o čem mluvit. Já bych rozhodně s nikým jiným než holky s vámi o tom nemluvila, tak jsem moc ráda, že vás mám. 😉

vladis
27. bře 2009

ahojky holky ja bych na ten srazik dorazila taky ale muselo by se najit neco kam se vleze vice kocaru jinak vsechny zdravím a preji všem hodně stestí do dalších bojů 🙂

macinta
27. bře 2009

Ahoj holky, tak já mám při pátku pěknej mazec ☹ Jak to jde u Vás.

jeany
27. bře 2009

Já docela dobrý, sice práce dost, ale je tu dnes klídek. Jsem dnes ve firmě v kancelářích skoro sama. Dnes končím dřív a mám sraz s holkama z práce, kteréu nás dřív dělali. už jsme se dlouho neviděli, tak se na ně i těším.
Macinto, psala jsi, že překládáš? Kterou řeč umíš? To jsi stejně dobrá.

macinta
27. bře 2009

Ahoj Jeany, překládala jsem v Angličtině. Němčinu jsem se taky učila ale tu mnoho neovládám. jednání bylo velice příjemné. A to jsem myslela, že to bude skotskej suchar a ono naopak. 😉 Na konci jednání jsme i zavtípkovali. 😉

jeany
27. bře 2009

Byla jsi někde na stáži? Já se učila léta němčinu, ale nedomluvím se, to chce praxi. Známá dělala léta angličtinu a říkala, že až teprve jak žila v Anglii 2 roky, tak se to perfektně naučila.

macinta
27. bře 2009

no to ani moc ne 😉 Při škole jsem jezdila na výměné pobyty. Ale chodila jsem s Belgičanem, který uměl spoustu řečí, jen česky ne 😀 Taky jsem pět let pracovala jako manažer v hotelu, takže tam byla anglina na denním pořádku.

zuzuza
27. bře 2009

Holky ahoooooj, takže srazík bude 24.? Supeeeer, to beru!!! Se moc těším!!!

lenulinka21
27. bře 2009

Ahojík všem. 🙂

Jeany: no spíše počítám že ne než jo ☹ cesta je daleká
musela bych autem což já ted v těhu nerada jen bych se stresovala
na naší slavné D1.
Není všem dnům konec a snad některá z Vás nafotí sraz a hodí ho do alba 🙂

Holky moje aspon se máte na co těšit 🙂

zuzuza
27. bře 2009

Lenulinko, raději neriskuj, sama ještě po D1, to neeeeee, i když bychom tě tam moc rády viděly!!! neboj, já budu taky dokumentovat!!!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru