CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

luciiiie
6. dub 2009

No Luci, zrovna jsem se tě na to chtěla zeptat, jestli jsi to dostala normálně nebo se zpožděním, protože mě to vychází že to mám mít tak za 2 dny a nic mě nebolí zatím 🙂

jarkabilik
6. dub 2009

ahojky holky přišla jsme vás alespoň pozdravit 😉

jarkabilik
6. dub 2009

macinta tak to je fajn že už jdeš do boje, držím pěsti 😉

jarkabilik
6. dub 2009

luciiie tak vidím že se zpožděním nemám problém sama, já co chodím na ty 12 tak minulý měsíc jsem měla zpoždění 3dny tak jsem zvědavá tedka už taky je to 3 dny tak se nechám zítra překvapit, jít do boje tak nevm nevím s tím jak to mám doharašený 😀

lucifirek
6. dub 2009

luciiie já jsem to dostala 31.den. A nic mi nebylo,myslela jsem si,že to snad ani nepřijde. Bohužel jooo.
Ahoj Jary.

lucifirek
6. dub 2009

ale já jsem to takhle měla i před tím,než jsem pravidelně brala utrogestan. V rozmezí 27=32 dní. Takže zase pořád při starém.

lenulinka21
6. dub 2009

ahoj holkly tak Vás zdravím po menší pauze 🙂
koukám že mecinta dostala po 60dnech mrchu a může baštit Marvelon.

I Lucifírek to dostala ☹ mě mrcha chodila před otěhotněním přesně na čas i hodinu 😀
Srazík se Vám blížží co?
Já ho nakonec něměla protože jedna z holek o miminka přišla krutá rána 😢 😢
kde slova nepomohou čekala páreček.

lucifirek
6. dub 2009

Ach jo Lenuli,to je smůla,si to vysníme a pak tohle. To mě mrzí. A ty jsi v pořádku,žádné problémy.

lucifirek
6. dub 2009

Už tu dlouho nebyla Teri a Haanka,snad jsou v pořádku.

lenulinka21
6. dub 2009

Lucifírku: to máš recht co je s Haankou? Snad už neporodila?
No já jsem snad v pořádku ve čt jdu na kontrolu. Jsem taky na diskuzi
Dvojčátka a zrovna další jedna psal že ji hospitalizovali v nemocnici kvůli
čípku má ho jen 15mm nechápu, co se to děje??? ☹

jeany
7. dub 2009

Dobré ráno holky. Dnes to vypadá, že bude zase krásně. 🙂
Lucifírku, už se těšíš jak ti to uteče a jdeš znovu, co. Holky jsem zvědavá komu se to tady první podaří. První jde Jimmy, pak myslím Zuzka a pak už Luci ty? Ještě vlastně Luciiiie a Macinta na ket. Už se to tu zase rozhýbe a budem sledovat tabulku.Tak, aby jste teď všechny vylepšily ty statistiky. 😀
Lenuli a v kolikátém měsíci byla ta známá co přišla o dvojčátka? To musí být hrozná rána, na to fakt nejsou slova.
Hlavně ty jsi v pořádku?
Ahoojky ostatní.

lenpes
7. dub 2009

Ahojky všichni,

tak jsem tu dlouho nebyla. Vůbec nic nestíhám. Ale aspoň mi to sluníčko dodává energii. Toho 24.4. taky přijdu moc ráda, tedy jestli mne mezi sebe přijmete 🙂 Já jsem přímo z Brna.

jeany
7. dub 2009

Lenpes, určitě přijď, budeme rádi. Tak, když jsi z Brna tak bys taky mohla poradit kde bychom si mohli zajít. Sraz je tedy ve 12 hod. před vlakovým nádražím, tam jak jsou schody. Už se holky těším jak pokecáme. Mohlo by nás být víc. Však je ještě čas, aby se někdo přidal.
Jak se lenpes máš?

lenulinka21
7. dub 2009

Ahoj všem,

Jeany no byla ve 24tt musela je porodit a pak jim je tam nechala než dotukaly
srdíčka 😢 😢 prý by je zachránily ale neměli vyvinuté plicní sklípky. ☹
Holky tomu říkám neštěstí kde slaova nezmohou nic.

Lenpesku: ahojík tak si po delší době zavítala k nám-to je dobře
na sraz¨ík jdeš určo když jsi z Brna co? 🙂

luciiiie
7. dub 2009

Leni panebože tak to je to největší neštěstí, co bych nikdy nechtěla zažít a nikomu to nepřeju.....když potratíš, člověk se s tím srovná časem, ale nikdy, fakt nikdy bych je nechtěla porodit, aby mohli venku umřít a nebo už byli mrtvý a já je musela porodit....to musí být pro tu mámu neštěstí...přesně jak píšeš, kde ani slova nezmohou nic..

lenulinka21
7. dub 2009

To jo Luciiie: jsem na diskuzi kde čekáme všechny dvojčátka.
2 holky už o ně přišly jedna ve 21tt a druhá ted ve 24tt. 😢 😢
Ted jsem tam nahlédla a jedna je v nemocnici kvůli čípku má ho
jen 1,5cm a druhá byla dnes na kontrole a má ho jen
2cm tak jí nařídili ležet ale doma. nechápu, co se to děje. ☹

luciiiie
7. dub 2009

Luci, tak to jsi měla docela dlouhej cyklus, ne? To já to mám 27 - 28 dní vždycky. Ale jak píše Jarka, nastoupila jsem do práce, ty směny, dneska jdu na první noční, zas je to něco jinýho, tak se s tím tělo musí poprat 😅

jeany
7. dub 2009

Holky, tak to si ani nedovedu představit. To musí být hrozné, když děti porodí a oni jsou mrtvé. To je fakt strašné. Lenuli a ty se cítíš dobře? Jen ať jsi v pořádku, už se na ty tvoje kluky těším, jak pošleš fotečku.

luciiiie
7. dub 2009

No Leni je to strašný...hlavně se opatruj, ale to ty určitě děláš 🙂

jeany
7. dub 2009

Luciiie a jak ty, co v práci, už jsi si zvykla na pracovní proces? 😀

lenulinka21
7. dub 2009

Holky zatím se držím a musím říct převážně jsem doma anic nedělám nestojí mi to za to.
Manžel po práci nakoupí a nepořádek tu není-jsme jen dva takže není z čeho. 😀 (zatím)
Luciiie. takže ti začal prac.proces naplno?

luciiiie
7. dub 2009

No Jani....byla jsem v ten pátek, to jsem se ani nedostala do počítače, protože jsem zapomněla za ty dva měsíce všechny všechny hesla 😅 Nějak jsem se pomalinku zapojovala, v sobotu nás nechali na 85 procentech doma, takže jsem si užila náádhernej víkend plný sluníčka. Byla jsem včera a už jsem jela normálně a dneska a zítra jdu noční, tak se mi moc nechce ☹ Koncem dubna má jít zas pryč 100 lidí, povídá se, že v červnu se to má celkově zavírat. Takže atmosféra je tam taková dusivá. Nikdo ti nic neřekne, nikdo nic neví. Ale kolegové super, chyběli mi. Bylo pěkný, jak za mnou chodili se přivítat. Musím říct, že o neúspěchu nepadlo ani slovo, buď se to tam zas tak nerozneslo (čemuž nevěřím) a nebo jsou tak taktní, že chápou, že vracet se mi k tomu nechce vracet. Vedení protivný jak vždycky, takže žádná změna k lepšímu.

luciiiie
7. dub 2009

Leni máš pravdu, nehoň se, za to ti to opravdu nestojí. Dneska je tam zas tak krásně...to je úplně něco jinýho, když jde člověk ven a nenavlíká se třičtvrtě hodiny, co? Fakt paráda. 15.04.jdu ke kadeřnici, musím shodit zimní nárůst vlasů a nechat to prostříhat nebo se mi upeče mysl. 😀 Doufám, že vám takový krásný počasí vyjde i na srazík. Docela vám to závidím 😉

zuzuza
7. dub 2009

Ahoj holky,
Luci, tak už v pracovním procesu, jo? mě se to už taky blíží, to bude humáč bléééé, ale ještě štěstí, že celou dobu pracuju, že jsem z toho nevypadla.

Lenuli, ta holčina, co přišla o ty mimina, dneska jsem to taky četla, to je hnus hnusu, to snad není možný, jak někdo může mít takový pech, já mám totiž i pocit, že ona má pco syndrom jako já, ještě jsem jí dneska psala, jestli měla ten pco a pak jsem došla na to, že je to ona, která o mimi přišla, o které holky mluvily, ale oni říkali že je katty, tak jsem myslela, že někdo jiný, bylo mi z toho na nic:(

hhaanka
7. dub 2009

Ahoj holky, díky, že se na mě ptáte. Jsem pořád v nemocnici, už jedu čtvrtý týden, ale zítra mě pouští domů i s prckem v břiše a hodlám se vrátit až na porod za pět týdnů! Už se mnou nic nedělají, ale jsou opatrní, a to musím ocenit. Alespoň mě pustili domů na víkend, takže tyhle poslední dva dny se nechají díky tomu přežít.

Jinak bych se už asi zbláznila - jen si to představte: nic vám není, nic s vámi nedělají (tedy jednou denně natočí monitor) a jinak dlabu nějaké prášky, které mi dnes naštěstí už vysadili... No, nepřeju to žádné.

Na druhou stranu jsem tu pochytila spoustu zajímavých postřehů, vystřídalo se mi tu 13 těhulek, z nichž 5 tu ani nepřespalo a raději začalo přirozeně rodit, dalším třem prdla voda přímo na pokoji nebo na WC, u dalších jsem pozorovala na monitoru nástup kontrakcí při indukci... No, poučné to bylo🙂

Mějte se hezky a hodně sil do boje. V takovémhle počasí snad musí každou z nás přepadnout optimismus a víra v dobrý konec, no ne?

lucifirek
7. dub 2009

Ahoj holky moje,zdravím vás.
Ahoj Hanii,to jsem ráda,že jsi se ozvala. A že je vše snad v pořádku.
Dlozuho tu nebyla Tery,tak snad je v pořádká.
Já teď hrabala trávník venku před domem, je tam tak krásně. Ještě že už je takhle, ta depka byla hrozná,teď je člověku lépe.
Musíme nabýt energiii,sílu a optimismus,do dalšího boje. Já už se na další pokus těším.
Teď jdu chystat véču a chci upíct mrkvový koláč.

zuzuza
7. dub 2009

Aho Hani, za chvíli už budeš mít prcka u sebe🙂

Lucifirku, my pekli včera cibulový koláč a dneska jablkový a ten teda byl a za to ted budu muset půl hodiny makat na orbitreku:(

lenulinka21
7. dub 2009

Hhaanka: konečně ses nám ozvala a je dobře že jsi stále 2v1 🙂
Taky koukám, že to tam v nemocnici šlo jak na běžícím pásu jak píšeš. 🙂
Aspon si viděla jaké to tam je.

Zuzi: no slova k tomuto jsou k ničemu jen podpora jejího manžela, rodiny a hl.čas
to trochu zhojí.Měli jsme se sejít osobně a najednou toto. 😢
teda ale že si dáváš do nosu-samé dobroty ale ty kilča co? 😀

jarkabilik
7. dub 2009

ahojky holky zdravím všechny 😉
lenulinka to co jsi tu psala je moc smutné ☹ hlavně se opatruj

jimmy1
7. dub 2009

Ahojte holčiny,
tak jsem si dneska zase malinko "hrábla až na dno". Určitě to znáte ze svého okolí. Mojí kámošce se dneska narodila holčička. Strašně moc jí to přeju,aby byly obě zdravý a šťastný, ale v koutku duše jí stráááášně moc závidím...
Obulela jsem to, oči mám opuchlý, no tím jsme si tady asi prošly každá...
Moc mě mrzí, že každému závidím jejich štěstí z mimouška v náručí a nejsem si jistá, jak to psychicky zvládnu, až ji půjdu navštívit, když bude mít mimčo doma.
Mějte se všechny krásně 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru