CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

zuzuza
15. kvě 2009

Ahoooj holky, bré ráno!!!

Tak účes nic moc, neporadili mi, takže klasika mikádo a do to lupnout čelenku aby to nelezlo do očí a jít, to jsem prostě já, jinak už to nikdy v životě asi mít nebudu....

Jinak mrcha furt nikde, teplota ráno stále 37, chápete to? Dnes 6. den po vysazení léků.....už dávno jsem to měla mít, obyčejně 3.,4. den po vysazení a prd, to je ta moje samoléčba, v pondělí nebo úterý budu muset na gyndu:(

ivule11
15. kvě 2009

Jeany,já nevím,zda-li sono je přesnější ve 3-4 týdnu těhotenství,je to velmi malinké.

jeany
15. kvě 2009

Holky teď jsem narazila na článek: "Už nikdy umělé oplodnění, to raději adopci, žíká herečka Slavíková". Jestli si to chcete přečíst, napište do vyhledavače: Ona dnes a tam ten článek najdete. Nevím, jak zde kopírovat přesnou adresu. Je to zajímavé přečtení. Vidíte holky, že někdo i to jedno jediné umělé oplodnění nezvládá. A tak si říkám, když mám za sebou už dvě, že opravdu asi něco vydržím, protože mě to někdy psychicky tak nějak zmáhá, že si někdy myslím, že jsem bačkora. Přečtěte si to a sdělte mi váš názor.

zuzuza
15. kvě 2009

Ivulko a tak máš testík schovaný? Já si nedovedu ani představit, že bych si ho jednou udělala a byly tam //, jedině po pregnylu heh, to jsem zkoušla a pěkná dálnice 😀 😀

ivule11
15. kvě 2009

jak to myslíš...dálnice? 😅

zuzuza
15. kvě 2009

No že tam byly na tom testu po pregnylu dvě pořádný tlustice 😀

irminka
15. kvě 2009

dobré ránko děvčátka,
děkuji za podporu, dnes jsem 2. den po ET, cítím se tak, že mě pobolívá břicho, ale to stejné jako při stimulce, pořád beru kyseliny, prednison, estrofen, agolutin a každý 3. den pregnyl, tak furt píchám jak divá... 🙂

Ten článek jsem četla a byla jsem vcelku znechucená, holka se chce podle mě jen zviditelnit. Když chci miminko a bohužel přirzeně to nejde, tak musím něco překousnout. Snad si dáma nemyslela, že každý se z ní pose...Omlouvám se za hrubost, ale fakt mě to naštvalo...

ivule11
15. kvě 2009

No mě to také naštvalo.. 😠 Blbka prostě.

irminka
15. kvě 2009

Tož prostě hvězda..Myslím si, že snad doktoři vědí , co dělají a snad nikdo nechce nikomu ublížit...

zuzuza
15. kvě 2009

Janičko, jaká je aspoň ta stránka toho ona dnes? já to nemůžu najít....

Jo něco vám řeknu, v úterý byla na nově ordinace, tak v reklamách přepínám a narazila jsem na spektru na pořad zabijáci spermií, kde mimochodem teda byly i záběry toho jednoho páru z ivf, ukazovali tam, jak jí manžel poíchá do břicvha injekce, ta baba se držela za hlavu, jako kdyby jí zabíjeli, stejně tak při opu, vypadala jako by byla na smrtelné poszteli, no řeknu vám, shlédnout tento dokument a pak mět jít na ivf tak bych se asi docela bála, já jsem to zvládala levou zadní a raději stokrát na ivf než třeba k zubaři a vrtat zub bez umrtvení, prostě některý jsou asi až nmoc přecitlivělé, ale rozhodně se to dá vydržet!!

macinta
15. kvě 2009

Dobrý ráno, holky 🙂
Včera jsem tu nebyla a vy jste toho zase napsaly 😉
Irminka, přeju aby se vše podařilo 🙂 akorát jsem asi překoukla, kolik máš embroušků a jak veliké.
Zuzko, tak co, už ta čůza dorazila?
Všechny Vás moc zdravím...

irminka
15. kvě 2009

maci: mám v bříšku 2 morulky mnohobuněčné, už to nešlo spočítat a mrazáčka bohužel žádného. Doufám, že ho nebudu ani potřebovat

zuzuza
15. kvě 2009

Irminko, díky jdu číst...

MACI...ta čůza furt nic, teplota 37, takže to vypadá, jako kdybych měla ovulku a dále byly v těle progesterony a mrcha přijde, až to klesne, uvidím, když tak zajdu k mudr., ale co je jisté, že jak jsem chtěla stihnout ket do konce června, tak to nehrozí 😠

jeany
15. kvě 2009

Holky, myslím, že někdo to zvládá líp, někdo hůř, ale jít jen jednou a už na to kašlat, jak se to píše v tom článku mi přijde takové zvláštní, protože kdo chceme mimi, tak kvůli tomu vydržíme co se dá. Já se holky přiznám, že poprvé to bylo pro mě taky utrpení, asi jsem přecitlivělá, ale zvládala jsem to těžko. Podruhé už to bylo fajn, vše jsem zvládala perfektně. Jsem ráda, že mám před sebou ještě 2 pokusy a snad se už zadaří.

zuzuza
15. kvě 2009

Tak nejvíc jsem se musela smát, na co si ta paní hraje, prvně at si o tom něco nastuduje, nejvíc se mě líbí, jak ji stimulují, aby ve VEJCOVODU uzrálo víc vajíček než jedno heh ve vejcovodu, má dost a pak jak jí vkládají při transferu VAJÍČKO...snad embryo ne? No jsem asi nějak moc sečtělá co 😀

macinta
15. kvě 2009

Holky ten článek je fakt děs. To je neskutečná koza 😠 Nic extra to není ale ona to líčí jako řeznickej výkon 😠 😠 😠
zuzko, myslím, že když ovuluješ, tak máš právě nízkou bazálku ne vysokou. zajdi si k doktorce, ať ti MS vyvolá, ať to spolu zmákneme. Nechci na to být sama 😉
Irmi, držím palečky.

jeany
15. kvě 2009

Zuzy, co my odborníci, my už to známe a máme přehled. 😀 No, ale ty si nejvíc sečtělá, ty bys mohla dělat školení. 😀

zuzuza
15. kvě 2009

jenže macíííííí, to vypadá, jako by ovulka někdy dřív byla, protože vysoká teplota je přece po ovulaci a na vyvolání jsem měla 5 dní proveru, to jsou hormony, progesteron, který notrmální tělo zdravé ženy produkuje po ovulce a pak to má vyvolat ms, už je to 6 dní po vysazení a ta teplota je furt 37, takže možná někdy před braním tý provery byla ovulka a vytvořilo se žlutý tělísko a to pořád ještě produkuje progesteron a proto nemám ještě ms...teda podle mě, tyto prášky mi to měly vyvolat a vždycky vyvolaly vždycky po dobrání klesne teplota tak 3. den a dojde hned ms a ted je to už 6. den a teplota furt 37 a ms nikde:(, nevím, co jiného by mi na vyvolání dala, že by agolutin? Ale to je stejné složení jako ta provera po který sem to nedostala:( Já musím mít furt něco extra sakra teda...

Jani, mě to hrozně zajímá, vše okolo reprodukce, moje mudr. říká, že jsem měla jít studovat, hihi, no bavilo by mě třeba na nějaký klinice dělat nějakou poradkyni, pěkně těch párům vysvětlovat co a jak se bude dít a proč🙂, škoda, že taková místa nejsou🙂

macinta
15. kvě 2009

Týjo, zuzko, jsi reprodukční profííík. Já mám v tomhle velké mezery. Mě doktor píchnul Agolutin a pak to dorazilo a fakt až tak 9 den.

kveta
15. kvě 2009

Prečítala som si ten článok tej herečky a mám pocit, že tam sa zmenil jej vzťah k partnerovi, ona bola na neho naštvaná, že on je chorý a ona si to má odtrpieť... A tak sa to tam zlomilo medzi nimi... Ale tomu popisu ako ich volali na OPU verím, už som počula aj hroznejšie historky. V tomto je Unica naozaj dobrá, že s nami jednajú ako s ľuďmi...

jimmy1
15. kvě 2009

Ahojte holčiny 🙂
tak jsme doma s jedním embryjkem v bříšku.

To menší embryjko to vzdalo a přestalo se vyvíjet, takže mi dnes zavedli jednu časnou blastocystu.
Doufám, že je to bojovníček a pěkně se zavrtá a bude se u mě držet celých 9 měsíců 🙂
Testovat mám 28. 5.
Mějte se krásně 🙂

zuzuza
15. kvě 2009

Jimmy, supeeeer, odpočívej at se může mrňous p´ěkně zahryznout, nezapomeň, že zatím jen plave hihi 😀

kveta
15. kvě 2009

Jimmy1, tak Vám držím palce. A odkaz malému: zahryzni sa a nepusť.

jeany
15. kvě 2009

Jimmy tak ať se bojovníček zavrtá a drží zuby nehty. 😀

irminka
15. kvě 2009

jimmy: tak Ti přeji a malému prdůškovi at se máte rádi a vydržíte pospolu 9 měsíců a potom už celý život 🙂

macinta
15. kvě 2009

Jimmy, tak ať se pěkně zahryzne 🙂

zuzuza
15. kvě 2009

Ty maci, ty už dneska baštíš první martvelon co? Kolikátý že den ms se to bere? By mě stejně zajímalo, proč máme ten marvelon před ketem brát, když třeba ani já nemám ovulaci....dost divný, před ivf to chápu na uspání vaječníků, ale před ketem....to by mě zajímalo, nbevíte holky některá? Sem počítala Maci, že dneska taky slupnu jeden marvelon, ten první a měly bysme ket třeba fakt úplně stejně bebebebebebebeb 😠

macinta
15. kvě 2009

Zuzíku, vychází mi to na 3 den MS. A bylo by to bezva, kdyby nám to vyšlo 🙂 A proč se to baští vůbec nevím 😨

jeany
15. kvě 2009

Holky už se jdu s vámi rozloučit, za chvíli mažu domů a hnde jdu na návštěvu, takže se sem dnes už asi nedostanu.
Zuzy, tak ať ti to už konečně přijde a můžeš začít. Já to mám zase nějak moc, ale to asi proto, že je to po hooodně dlouhé době. Měj se pěkně a užívej víkendu. Už nejedete někam na chatu nebo na výlet?
Macinto ahoj, ty končíš kdy?

Jinak všem ostatním přeji také krásný odpočinkový víkend. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru