CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lukza
24. říj 2009

Ink to je mi moc líto drž se holka
Lucifirku krásná urodička supr mám s tebe radost.
ostatní zdravím

jeany
24. říj 2009

Holky až teď vás dočítám. Užívám si krásný víkend, byli jsme na zámku a na dobrým obídku se známýma a bylo to moc fajn.
Terezko, zdravím tě po delší odmlce. Jo, podařilo se nám otěhotnět přirozeně. Snad to vše bude dobré. Máme z toho velkou radost . Díky za přáníčko. Co Nina, máš nějaké nové fotky? Určitě dost povyrostla co jsem ji neviděla.
Ink, tak to je mi líto, ale uvidíš bude líp a proč by nemohl vyjít ten příští Ket? Třeba zrovna vyjde. Hance to vyšlo na počtvrté, z prvního pokusu na posledním 3 ketu. A teď má holčičku. Šance je. 😉

jarkabilik
24. říj 2009

ahojky holky zdravím všechny 😉
jeany takže nakonec budu mít volný víkend i já ☹ dnes jsem si v práci vyvrtla kotník a spadla naštěstí dobře ale horší je ten kotník ten to nějak nerozchodil jsem chtěla dnes přežít dokonce směny a zítra si vzít dovolenou že do středy bude noha fit, ale nateklo mi to tak mě zastupce mistrové poslal do nemocnice takže zlomený to není a vyfasovala jsem ortézu a berle abych na nohu nenašlapovala a dva dny mám ledovat 😒 po pravdě bych raději byla v práci než tohle jsem od půl čtvrté doma a je mi bídně 😖
ink je mi to moc líto a vím jak ti je drž se
luciferi máš hezkou úrodičku držím pěsti aby bylo dost embryjek a kvalitních 😉
lukza zdravím co ty jak se cítíš?

jeany
24. říj 2009

Jary, tak ať se brzy uzdravíš. Hlavně, že to nemáš zlomené, to by bylo horší, i když i toto tě asi dost bolí, co. Opatruj se, odpočívej a dobře leduj.
Lukzo, jak se vede?

lucifirek
24. říj 2009

Betys máš s tou prací naprostou pravdu. Člověk se tomu podřídí a pak zjistí,že to ve většině případů nikdo neocení,naopak to pak zneužívají.

Ellajoy,vystihla jsi to s tou kolegyní naprosto přesně. 😉 Takový člověk mi nestojí ani za to,abych se s ní zaobírala.

Jimmy toto jsou opravdu hezké starosti,nakupování vybírání výbavička a také je super,že exituje ten net a může si člověk z domu vybrat téměř všechno. Osobně se na to moc těším,ale to asi my všechny,že? 😉

Ahoj Terezko ty už jsi tu dlouho nebyla ,ráda tětu vidím. Jak se máte? Musím se podívat,zda máš nějaké nové fotečky v albíčku. Jak roste malá Ninuška?

Ellenka,tak vidíš,že to není tak zlé,však jsme ti to říkali. Pro miminko jsme schopné udělat hodně.

Ink to mě strašně moc moc mrzí. To je teda bordel. Nezoufej. Vím,že to jsou strašné pocity,zažili jsme si je tu téměř všechny. A nepomůže na to asi nic jiného než se vyplakat. A pak se pustit do boje znovu. Musíš doufat,že ti další budou ti praví bojovníčci. S námi si tu můžeš vždycky popovídat. Od toho tu jsme. Já kdybych vás neměla,tak nevím,jak bych to zvládala. Nikdo,kdo toto neprožil,nebo neprožívá to nemůže pochopit a nemůžu. Držím pěsti,nezoufej a seber další síly a pust se do dalšího boje,který určitě povede k vytouženému cíly.
Jsme tu s tebou. 😉

lucifirek
24. říj 2009

Jary,tak to mě mrzí,že sis vyvrkla kotník,z vlastní zkušenosti vím,že to dost bolí a hlavně dlouho to trvá,než se to dostane zase do normálu. Já si ho vyvrkla před dovolenou a skoro dva měsíce to bolelo. Chce to klid a šetřit se . Přeji ti,at se to brzo uzdravíš.

Jinak musím říct,že jsem včera opravdu byla spokojená,když mi Dr.Frgala řekl ten počet,na první utz je to dobré a hlavně mají všechny dostatečnou velikost a jsou postejnavě velké. Minule to bylo o něco horší. Dr byl spokojený a já taky. Vím,že to neznamená ještě uspěch a vítezství,ale mám z toho dobrý pocit. Punkce je naplánovaná na čtvrtek,popř. možná středa. To se rozhodne v ponděli. Taky musím říct,že dr.Frgala je opravdu gentleman. měla jsem v ordinaci plné ruce tašku,švetr,bundu. On mi to odebral a pověsil. Je to opravdu simpaťák.

Ahoj Lukza,musím kouknout do alba,co nového. 😉

lucifirek
24. říj 2009

Lukza krásné úlovky. Ty lacláčky s méďama jsou bezva.A jak roste pupík!!! 😉

jarkabilik
24. říj 2009

jeany moc děkuji jsem tak trochu naštvaná že se stalo, když se daří tak se daří 😠

jarkabilik
24. říj 2009

lucifirek nestraš nedovedu si to představit že by mě to mělo tak dlouho bolet ☹

elllenka
25. říj 2009

Krásné ráno, nezapomeňte si přetočit hodiny 🙂

jarkabilik : No kotník, to znám. V dětství jsem s tím měla problémy snad rok. Jak se mi to zahojila, tak jsem třeba ráno vstala z potele a křup a bylo to :( Určitě kotník šetři, pokud můžeš tak na něj nedošlapuj- nechej ho vklidu a hlavně leduj a obvazuj, musí to být pevně utažené 🙂 Bude to dobré neboj, ale chvilku s tím doma zůstaneš 🙂 je fajn, že tě pustili domů, to mě by nechali sedět a vše by oběhali za mě a pak by mě jen odnesli do auta
😀

Luci, jj p.Frgala je fajn, také mi pověsil bundu, připadá mi lepší než Gogela i manža měl takový dojem.

jimmy1
25. říj 2009

Dobré ráno 🙂
všichni si dneska mohli přispat, ale moje tělo stávkuje a tak jsem byla vzhůru už v 5 😕 a pak už jsem neusnula...
Navíc chudák manžel měl zrovna na dnešek noční, tak si to v práci o hodinu protáhnul, ale už jede za náma domů, tak půjdeme asi spinkat spolu 😀

Lucifirek, MUDr. Frgala (dělal mi transfer u obou pokusů, tak je to náš oplodňovatel 😀) je pro mě NEJ z Unicy, i když MUDr. Gogela taky byl v pohodě, jedině kdo mi tak nějak nesednul tak byl MUDr.Otevřel, ale to je asi každýho názor 🙂

Jarkabilik, jejda kotník to je potvorstvo, musíš se šetřit, já měla nohu kvůli tomu v gipsu, když mi bylo 20, nějaký potahaný vazy a pak jsem ještě měsíc po sundání gipsu chodila jen s berlema ☹ hlavně to neuspěchej, leduj a stahuj 😉

Všechny ostatní zdravím a přeju hezkou neděli 🙂

jarkabilik
25. říj 2009

ahojky zdravím všechny
elllenka děkuji za radu,už se těším až mě to nebude bolet s těmi holemi jsem pěkný nemehlo jsem ráda že manžel mě ted opečovává z toho začátku,mi nadal že jsem mu nezavolala včera a že jsem jela autem 😀 tak jsem mu řekla že jak jsem šlapala na plyn to šlo jakž takž ale brzda byla děs ještě že jsem nejela dlouhou trasu

lucifirek
25. říj 2009

Jary nechci tě strašit 🙂
Elenka a Jimmy Frgala je fakt simpaťák. Gogela mi nevadil,dělal mi první transfer. Ale při auditu byl dost nepříjemný. U Otevřela jsem byla jednou,takže toho jsem neměla to štěstí poznat. A teď chdoíme jen k Frgalovi.
Jimmy no ony ty změny času nejsou prý tak ideální,jak si dřív myslely. Ale když si může člověk přispat. Já vstávala jako normálně. Trápí mě ta strašná rýma a trošku škrábání v krku. Tak snad se brzo vyležím a nebude to mít nějaký špatný vliv na ET a embryjka.

jarkabilik
25. říj 2009

jimmy tak to už zažívám taky kolegyně z práce říká že prý by si to vyměnila tak jsem jí řekla že bych si to vyměnila hned aby mě nic nebolelo 😝

jarkabilik
25. říj 2009

lucifirek sleduji že jsi na hromádce je ted dost neštastné počasí držím pěsti at jsi fit a aby to vše dopadlo dobře 😉

betys
25. říj 2009

Ahojky.
jary-kotník nezávidím.Teď to má můj švagr a ségra si sním doma pěkně užívá.Nemohoucí chlap je horší než mimino.
Jinka už znám tajemnství mojí malátnosti.Tkal 95/60 není nic moc.Teď se chystáme do Ivančic na výstavu chryzantém tak snad to přežiju.Dostala jsem do sebe aspoň trochu kafe,tak snad to bude lepší. 😖

lucifirek
25. říj 2009

NO Jary já také doufám. Mám rýmu. Ale teplotu jsem neměla. Takže to bude jen nějaké nachlazení.

lucifirek
25. říj 2009

betys to máš hodně nízký tlak. Tak snad t ibude po té kávě lépe. Užij si výstavu,musí to být hezké.

lnk
25. říj 2009

Ahoj holky,
moc děkuji za vaši podporu a udělaly jste mi velkou radost, že i z horších mrazáčků jsou výsledky. Hned jsem dostala chuť do toho jít znovu a nevzdat to. Vidím, že to je opravdu pouze o obrovském štěstí a o ničem jiném.
Co se týká doktorů, já Otevřela také moc nemusela, ale když se u mně projevil těžký hyperstimulační syndrom, tak se nám s manželem věnoval, vše nám v klidu vysvětlil, i přesto,že měli zrovna ten den obrovské fofry a byl tam na všechno sám, pořád ho někdo odvolával, přesto nás neodbyl. Takže asi je to i o tom, jak se zrovna který doktor vyspí 😉
Tak se objednám na revizi a uvidím, na kdy nám doporučí další KET. Jen ty Vánoce letos budou opět smutné, což mě dost mrzí. ☹ už vloni jsem seděla pod stromkem a brečela a letos se to bude opakovat ☹
Luciferku, držím pěsti.
Ellajoy, tak se do toho v příštím roce pustíme znovu. Snad bude příští rok pro nás úspěšnější než ten letošní. 🙂

lnk
25. říj 2009

Luciiie a jak to vypadá s tebou? Už se také chystáš na KET?

luciiiie
25. říj 2009

Ahoj,
lnk je mi taky moc líto, že ti to nevyšlo... 😢 , ale jak psala Lucifírek, musíš nabrat další sílu a jak to půjde, jít bojovat znovu, jednou to prostě vyjít musí 😉
Já už nemám nic na Ket, to sis asi nějak popletla 🙂 . Musím začít znova od začátku, chtěli jsme ještě tento rok, ale nakonec to odložíme. Mám teď spoustu plánů, začala jsem se rekvalifikovat. Snad po novém roce a nebo až na jaře, až bude sluníčko a bude to pučet všechno. 🙂 🙂 . No uvidíme. Já jsem ten první pokus brala jako tutovku, že to prostě vyjít musí..musím říct, že zatím nevím, jestli mám na to zažívat znova tu nejistotu a všechno. Zatím jsem prostě v období, kdy to nechávám tak jak to je.
Chtěla jsem se do toho vrhnout po neúspěchu co nejdřív a ono se to mi to teď nějak všechno rozleželo, že se chci teď soustředit na jiné věci. Proto sem ani moc nepřispívám, nepovažuju se za tu onu správnou "snažilku", ale všem Vám držím pěsti, to je jasný. 🙂

jarkabilik
25. říj 2009

nebojte holky určitě se dočkáme miminek všechny 😉

lucifirek
25. říj 2009

Luciiie,tak to tě tu rádi zase přivítáme,až budeš zase stimulovat. Ono to rychle uteče.
Tak jsem dala vědět šéfovi,že mám neschopenku,už jsem si myslela,že ani neodpoví,teda jestli se dá brát OK,jako odpověd.Ale co,alespoň bude klid.

lucifirek
25. říj 2009

Jani a ostatní koukněte na tyto stránky,mají tam hezké věci.
http://www.originalnitehotenskamoda.cz/cz/home

betys
25. říj 2009

Lucifirek-Moc hezké věci.Ani nevím co bych si vybrala.Možná to poradím Ježíškovi.Jedna známá měla podobné tričko-přesně na pupíku bylo sluníčko a u něj napsáno naše sluníčko.Vypadalo to fakt dobře.

jeany
25. říj 2009

Ahoj holky, všechny vás zdravím 🙂
U nás je ndes nádherně, svítí sluníčko a je teplo.
Luci, mrkla jsem na ty webovky a moc se mi tam líbí těhu tričko s těmi otisky nožiček a ručiček. Já to, ale asi neužiju, protože teď už bude jen chladněji a na jaře by se mimi mělo narodit a pak jak se oteplí budu už bez bříška. To naše mimi si to dobře načasovalo. 😀

lnk
25. říj 2009

Luciiie, tak to jsem se fakt spletla. Vím že nějak v létě jsme se bavily, že na podzim bychom se do toho daly obě dvě, jen jsem myslela, že také máš KET. Stimulka od začátku je mnohem náročnější než KET, takže věřím, že jsi to odsunula. Dokud se na to člověk opravdu necítí, tak to nemá smysl. Já na KET také mohla jít dřív, ale nechtěla jsem, šla jsem až půl roku po ICSI. Dřív jsem na to ani nedokázala pomyslet. Jelikož je KET mnohem méně náročný, tak věřím, že do dalšího půjdu dříve než za půl roku. 🙂
A pravda je, že na jaře má člověk mnohem lepší náladu a mnohem více vnitřní síly než teď na tu škaredou zamračenou zimu. 😉
Holky těhulky - užívejte si to, ať se vám daří.
Já sem teď asi také nebudu chvilku chodit. Musím se dát zase do kupy a až začnu s dalším KETem, tak jsem tady hned. 🙂
Do té doby zdravím všechny.

jarkabilik
25. říj 2009

lucifirku jsou tam hezké věci ale na nás silnější vůbec nemyslí s takovým hezkým oblečením kolikrát mě to i mrzí 🙂

betys
25. říj 2009

Holky mě se zase moc nelíbí že těhotenské oblečení je tak předražené.Třeba v CaA.To je lepší koupit si větší velikost než těhotemské tričko.Přitom na otm nic extra není.
Ale určitě ty stránky ukážu ségře ať mi tam něco vybere.V úterý pojedu do Třebíče k obvoďákovi.Potřebuju potvrzení do těh.průkazky.Těším se do města.Rádi tam s manželem nakupujeme-možná proto že jsme tamměli první rande 😀 .A pak si zajdeme na oběd do Kafe Holiday.Nejraději nakupuji v papírnitví Heva-mají tam spoustu uměleckých potřeb,všechny možný barvy a pomůcky.Tam se vždycky pokochám.

jarkabilik
25. říj 2009

betys to máš pravdu že je to předražené na to že to človšk nosí jen tak krátkou dobu 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru