CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jarkabilik
29. říj 2009

lucifirek co ty jak jsi se vyspinkala a jak se cítíš? 🙂

jarkabilik
29. říj 2009

lucifirek tak je to v pohodě více než když jsem dělala v drogerce na disce a do toho jsem dělala známým účetní za hubičku 😀 dělám jen jednu práci 🙂

jarkabilik
29. říj 2009

No nic přeji všem dobrou noc 😉

lucifirek
29. říj 2009

Jary jde to,žaludek se od rána uklidnil. Po narkoze mi je jakž takž dobře. Ale odpoledne jsem spala. pak přišla kámoška na čaj a ted zase odpočívám a čučím na Jste to co jíte,asi bych si měla vzít příklad. Ale spíš bych si dala něco dobrého. 😀
Tak to ti věřím,že jedna práce je lepší. Já doufám,že nebudu muset do té práce nazpět. I když práci mám ráda a hlavně lidi. Ale ted je tam husto.

lucifirek
29. říj 2009

Tak dobrou noc a zítra papa.

ellajoy
29. říj 2009

Dobrou 🙂

Jaru - ten zakaboněnec patřil té bolavé noze, ne tobě 😀

Luci - zítra se těším na info o embrouších 😉

lucifirek
29. říj 2009

Tak to já taky,ellajoy,určitě tu budu celý den. 😉 Nikam se mi chtít nebude,pupík bolí.

jeany
30. říj 2009

Ahoj holky
Luci, pořád jsem nahlížela než jsem šla z práce a pak jsem šla na návštěvu, no a pak mi nešel otevřít MK. Byla jsem pěkně naštvaná, že nevím co je s tebou. A taky jsem šla brzy spát, bylo mi nějak divně.
Mám velkou radost, že to tak dobře dopadlo, teď jen, aby se nějaký embroušek uchytil. MOOOc toi to přeji a věřím, že se uchytí. Já jsem dnes doma, ale už mě nebaví ležet a tak jsem už vstala. Dnes máme s dcerkou v plánu ty okna. Ona ještě spí a asi brzo nestane, tak má teď chvilku pro sebe. Jdu si uvařit čaj a pomalu něco udělám. Přehánět to nebudu, protože nechci, aby se něco stalo.
Luci, tak budu zase čekat, kolik embrijek bude vhodných na oplodnění. To jsi měla pěknou úrodičku. 🙂

Zdravím všechny ostatní.............. 😉

jarkabilik
30. říj 2009

ahojky přeji všem hezké ráno 😉
jeany moc to s tím úklidem nepřeháněj 😉

jarkabilik
30. říj 2009

ellajoy jsi moc hodná já si říkala copak se to na mě mračí 😀
lucifírek tak to je dobře že žaludek je lepší a přeji aby bříško brzy přestalo bolet 😉 co dnes už je líp?

jarkabilik
30. říj 2009

No ni tak já pádím na tu kontrolu s tím mým kopýtkem 😀

lucifirek
30. říj 2009

Ahojky,u nás krásně svítí sluníčko,ale mrzne. Já jdu péct koláčky,vevnitř s tvarohem a nahoru povidlí a drobenka,abych se odreagovala,pořád přemýšlím nad tou prací. manža mi tam dneska vezl papír na peníze.

Jani,já ti písla mailík. S těma oknama dávej pozor,at se ti něco nestane. Dcerka nešla do školy? V deset budu volat na mimísky,jak jsou na tom a kolik jich je. Dám se snad na modlení,at jsou lepší,než minule.
Já chci upíct ty koláčky a chci vysát a vytřít podlahy. Navečer asi přijde kamarádka na návštěvu,moc se těším,aspoň se odreaguju.ani jak už jsem psala úrodička dobrá,ale teď se uvidí,jak budou po oplodnění bojovat.Čteš knížečku?

Ahoj Jary,dneska je to břicho lepší,dokonce bych řekla,že minule to bylo o něco horší,ale nechci to zakřiknout.
At ti to dobře dopadne na té kontrole. 😉

lnk
30. říj 2009

Ahoj holky,
chtěla jsem se vás zeptat, jestli některá z vás nemá problémy s endometriozou. Byla jsem na unice na zhodnocení neúspěšného KETu a bylo mi řečeno, že mají podezření, že mám endometriozu a chtěli by další KET vyzkoušet bez léků. Nemáte někdo takovou zkušenost?

lucifirek
30. říj 2009

Ink já teda ne,snad ti holky poradí. A to jako zjistili až teď. Toto fakt nechápu. A proč bez léků,nebo vysvětlili ti to? Zkus ještě jiné diskuze.

lucifirek
30. říj 2009

u koho jste byli?

lucifirek
30. říj 2009

holky kde jste?

lnk
30. říj 2009

byli jsme u Frgali
říkal mi, že to máme napsané v papírech, ale nikdo mi o tom nic neříkal...
Pokud mám opravdu endometriozu (dá se zjistit pouze laparoskopicky), tak mi ty léky nesmírně škodí... Především prý estrofem, který se zobe 3xdenně...
Tak proto bez léků, pokud by to tělo samo zvládlo dostatečně napěstovat sliznici. Pravda je, že ani tu mi při minulém KETu vůbec nesledovali...
Nevím co si o tom všem mám myslet.

jeany
30. říj 2009

Už jsem zase tu. 😀
Luci, mrknu se. Dcerka má prázdniny už od středy. Já jsem teď uklidila okna ze dvora, dala sjem si je do koupelky a budu to muset ostříhat a zazimovat. Už jsem uklidila i na dvoře a vymetla listí. Ale dvůr není naštěstí velký, takže to moc práce nedalo.
Luci, dovedu se vžít do tvé situace. Já si přesně jako ty říkala, že se asi dám na modlení. 😀 Je dobře, že je ti líp. Taky to dnes nepřeháněj a odpočívej, i když chápu, že chceš zahnat špatné myšlenky. Na práci nemysli, vždyť se tam nevrátíš, kašli na to. Já jsem si od rána ještě nezapla ani firemní mobil. Mám přece volno. 🙂
Budu sem pořád během nahlížet, co nového. Teď jdu zase něco dělat.

Jary, tak ať to máš s tou nohou lepší a kontrola dobře dopadne. 😉

Ink, toto taky nevím. Myslím, že některá holka to bude vědět a napíše. Nebo zkus někam mrknout do diskuze o endometrioze.

lucifirek
30. říj 2009

Ink tak to je mazec,to jsem vůbec nevěděla. No občas ty jejich postupy nechápu,proč,když to máš v papírech,to neřešili už před tím.
Jani,děláš to dobře,máš volno. Já jsem z práce rozhozená,ale na druhou stranu je pravda,mám nemocenskou,tak at si to zařídí,že ano. Ale vypustit to nemůžu. Já také tak nějak uklízím,dala jsem zadělat těsto na koláče a než bude,tak chci něco poklidit. Dala jsem vyprat prádlo. A budu vytírat. Ale víš co sis říkala,že vám to nemůže dopadnou. Tak já si taky říkám,že nemůžeme mít takové štěstí. Jsem z toho fakt rozhozená a mám docela strach.

jeany
30. říj 2009

Luci, chápu, že tě ty lidi v práci štvou, ale to teď přece není důležité. Jo, mysli na to, že já jsem ti říkala, že my takové štěstí nemáme a vidíš. Tak proč byste teď pro změnu neměli štěstí vy a vyšlo vám to. Strach chápu, ten mám pořád i já, jak to dopadne toho 16.11 v Brně.

lucifirek
30. říj 2009

Jani,diky moc,vím,že jsi měla stejné pocity a já jsem ráda,že mám v tobě oporu i v manžovi. Ten je v něčem hodně povahově podobný tobě. Budu ti držet pěsti a myslet na tebe. Já se včera dřív na koníka nedostala,jeli jsme docela pozdě a pak nešel koník.

ellajoy
30. říj 2009

Ahoj všem 🙂

Luci - nejhorší psycho je to po transferu 😖 , ach jo ... ale neboj, zvládnete to...musíte!!! ...já si pořád říkala, že v životě jsou i horší věci ...ale to čekání je nekonečné ...chce to zahnat nějakou činností 😉

Ink - tak to teda čučím jako puk 😕 😲 , já mám endometriózu (laparoskopicky zjištěnou) a k tomu polycystické vaječníky - my jsme s manželem fakt párek k pohledání 😀 ...a Estrofem jsem brala po prvním i druhém IVF ...tak tedy nevím co si o tom myslet!

lnk
30. říj 2009

ahoj ellajoy, no já právě mám podezření jak na endometriozu, tak na polycysticke vaječníky, ale ani jedno z toho nemám potvrzeno na jisto...
no uvidim, zajdu si ještě za svou gyn a zeptám se jí, co ona na to, ale jak ji znám, tak ona na to nic... ☹
mně se na laparku taky nechce, na druhou stranu bych teda ráda věděla, jestli tu endošu mám nebo ne...
jinak, já brala léky jak při IVF, tak teď při prvním KET a jelikož zůstaly ještě mrazáčci, tak prý zkusíme další KET nejdřív bez léků a pokud to nepůjde, tak mi stejně estrofem nasadí... ale pokud se nemýlím, tak v letáku je napsáno, že by se neměl užívat při endometrioze, ale tím si nejsu jistá, musela bych přečíst...
no jsem zvědavá co se všechno z toho ještě vyklube...
stejně si myslím, že bez léků to u mně nepůjde, jelikož nemám nic čemu by se dalo říct menstruační cyklus, mi to chodí jak se tomu zachce... 😉

lucifirek
30. říj 2009

ahojky ellajoy. Já jsem napnutá jak trencle. To je děs. Ale už jen chviličku.

ellajoy
30. říj 2009

Ink - laparky se neboj, je to v poho...3 dny v nemocnici, po operaci to nebolelo, měla jsem ložiska na pobřišnici a na střevě, něco odstranili, něco se nedalo, vzhledem k věku (tenkrát 29), mě žádnou další léčbu nedělali (jinak se to léčí blokováním menzes na 1/2 roku až rok) a rovnou jsme šupajdili do Unicy a až tam mi zjistili polycystické vaječníky dle UZ ...no a vše se povedlo i s endometriózou a Estrofemem ...mě čím dál tím víc připadá, že všechno je dílo náhody 😠 ...jinak já jsem měla šíleně bolestivé měsíčky, to se po porodu trochu upravilo a teď po IVF je to ještě lepší 😲
Já jsem pochopila, že mě KET budou dělat taky bez Estrofemu, jen Prednison, Agolutin a kys. listová...to bude asi normální postup, já na žádné experimenty nejsem zvědavá, máme jen na jeden pokus 😒 i když při kontrole v Unice před druhým IVF, bylo to náhodou v půlce cyklu, jsem měla sliznici 11mm, tak to asi jde.

lucifirek
30. říj 2009

Tak nám oplodnili 11 vajíček a máme devět embryjí. Nic moc. Musím na ně myslet,aby se snažili,že už se na ně s taťkou moc těšíme.

jimmy1
30. říj 2009

Ahoj holky 🙂
Lucifirek, to máte lepší jak jsme měli my (měli jsme 12 oplodněných a vzniklo jen 8 embryí, nakonec transferovali 2 a 2 zamrazili, tak snad vám to vyjde aspoň taky tak 🙂) mysli na ně na bobíšky, ať pěkně rostou 🙂

Ink, tak to je mazec s tou endometriózou, ale bez laparky se s tím nedá asi nic dělat ☹

Jeany, s tím uklízením to moc nepřeháněj 🙂 U nás bude okna letos umývat manžel 🙂

Jarkabilik, ať kontrola dopadne na 1* 🙂

Ellajoy, 11 mm je v půlce cyklu krásná sliznice, to by fakt mohlo jít i bez estrofemu 🙂

Martínek se zrovna rozhodnul, že mi dá co proto 😀 úplně mi tady to břicho u PC poskakuje jak se mrňousek snaží 🙂

ellajoy
30. říj 2009

Luci - to je v pořádku, nevěš hlavu...mě dr.Otevřel říkal, že většinou jedna třetina odpadne, protože jsou nezralá, to je normální, mě z těch 11 bylo schopných oplodnění 8, embryí vzniklo 5, druhý den už byly jen 4 a ty vydržely, to opravdu není málo 😉 Kdo ti dělal OPU?

lnk
30. říj 2009

Ellajoy, tak tu sliznici máš ukázkovou. Mně říkal doktor, že já měla před IVF 10, což je prý skvělý a šlo by to i bez léků..
Luciferku, krásná úroda, lepší něco než vůbec nic. 😉
Betys, chtěla jsem se tě zeptat, pokud si to dobře pamatuju, tys tu kdysi psala, že než jste šli na umělý, tak jsi rok chodila na Unicu na gyndu? K novotné nebo jak se jmenuje?
Můžeš mi říct, jaká je? Jestli má tendence řešit nějaké problémy či nikoli? Musela ses tam zaregistrovat jako napořád místo svojí gyn? Já totiž uvažuji o tom, jestli by nebylo lepší tam přejít, aby mi teda zjistili, jestli tu endometriozu mám nebo ne a řešili co s tím...

jarkabilik
30. říj 2009

Tak a jsem doma na kontrolu s kopýtkem jdu až 13.11. zatím stále nemám nohu zatěžovat. 😀
lucifirek ted jsi na neschopence tak hod práci za hlavu tak jak psala Janička,řešila bych to až by jsi měla se vracet zpět ale to přeji aby si už řešit nemusela 😉 jinak věřím že jak člověk má činnost nemyslí na žádné chmury 🙂
jeany ty bud na sebe opatrná 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru