CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jarkabilik
4. pro 2009

jeany tak to jsem ráda že polévka chutnala jen mě mrzí že dceři nechutnala ta moje se může po ní utlouct 🙂

betys
5. pro 2009

Dobré ráno.Tak je zase zima ale vypadá že bude hezky.Manžel jel na ryby tak jsem zase opuštěná. 😀
Včera se mi večer vypovídal a trochu ho to zklamání přešlo a bude čekat do toho února na rozhodnutí Dr.Ale chce si ještě někam zajet nebo napsat a zkonzultovat to ještě s někým jiným.Stejně ta Dr.byla asi pěkná koza,když jí říkal že má spermio na hranici a ona mu řekla že když není neplodný tak je to dobrý 😠
Jenže až budeme chtít tak za 2-3 roky druhý mimčo tak to zas může být mnohem horší.
Už na to kašlu a nebudu si tím lámat hlavu.Chystáme na zítra mikulášskou besídku tak mám dost jiných starostí 🙂

lucifirek
5. pro 2009

Ahoj Betys,tak u nás je pořád hnusně,mlha a zima. A dneska mi je špatně,tak se mi ani nic nechce.
Betys tohle bych té dr.taky řekla,že ted jste museli na umělé a kdyby ho operovali,tak by jste třeba nemuseli a také že budete chtít sourozence,že jo. Besídku budete mít až zítra?

betys
5. pro 2009

Jo,besídka bude zítra.Dneska večer chodí Mikuláš po vesnici a zítra odpo.máme besídku.mikuláš příjde taky,škola bude mít vystoupení,budou se dávat dárečky.Připravíme chlebíčky,koupili jsme zákusky a to všechno sponzoruje obec takže si rodiče s dětma pošmáknou.Dneska musím dodělat ty vyšívaný přání aby byly pro maminky. 😉

betys
5. pro 2009

A musím se pochlubit.Včera večer zrovna když mě manžel hladil po břiše jse mcítila pořádný dloubanec a on to cítil taky.pěkně mě to dojalo 😀

lucifirek
5. pro 2009

Betys na pohyby je tak akorát čas,vid,musí to být krásný pocit. A ten mrnousek to určitě vycítil,že tatínek hladí bříško. 😉 Musíš sem hodit nějakou fotečku pupíku. 😉

betys
5. pro 2009

luci-mě se právě moc nechce vystavovat tady svoje špeky 😀
Chystám se na to,ale než to nafotím,stáhnu do PC,zmenším...... nemůžu se k tomu donutit

lucifirek
5. pro 2009

JJ Bety,je to na tobě 😉

lucifirek
5. pro 2009

Manža dneska dělá k obídku bramboráky,už se těším. Trošku jsem mu jen radila. Ale neměla jsem chut u toho stát a dneska mi je nějak blbě.

jarkabilik
5. pro 2009

ahojky přeji všem hezký den i když je nějaký pochmurný dnes
lucifirek tak bramboráky bych si dala dnes i já a nejlépe kdyby mi je někdo dal předemne už hotový 😀
betys ted už o sobě bude dávat vědět a ty budeš pěkně cítit jak se tam uvelebuje mimi 😉

jarkabilik
5. pro 2009

lucifirek mám vyřídit gratulaci od consolky k pozitivnímu testíku 😉

lucifirek
5. pro 2009

Jary řeknu ti,že dneska mi ty bramboráky rozhodně chutnali,když jsem je nemusela dělat sama a byli výborné.
A děkuji za gratulaci. 😉

lucifirek
5. pro 2009

byly výborné ach jo,ta čeština,kdybych nebyla tak rychlá a radši si to přečetla.

jeany
5. pro 2009

Holky, přeji krásnou pohodovou sobotu. Já už peču perníčky, akorát je mám v troubě. Ráno jsem uklidila a oprala a po obědě jsem si musela na chvilku lehnout, zmohlo mě to. Teď to tady nádherně voní. Jsme sama doma, manža je v práci a dcerka odjela a přijede až zítra. Ale já mám jít za chvilku k mamce na kafíčko, jen co to dopeču.
Holky, tak bramboráky taky miluju, ale musí je udělat někdo jiný, ne já. 😀

jeany
5. pro 2009

Betys, tak to je krásné, že už cítíš pohyby miminka. 🙂
Já cítím takové šimrání v břiše, na kopanečky si ještě musím chvilku počkat. Někde jsem četla, že někdo to cítí už od 16 tt, někdo i až od 20 tt. Jsem zvědavá, kdy to bude u mě.

betys
5. pro 2009

jeany-to bylo poprvé a zatím se to neopakovalo.To šimrání cítím taky.Teď jsme byli u jednoho chovatele vybrat švagrovi k vánocům papouška.To byla nádhera.Vybrali jsme nějaký žlutý ale už zase nevím jak se to jmenuje.Ten pán nám sežene z velkoobchodu klec,tak to máme aspoň bez starosti.Má i ty velký nádherný papouchy.Ale to už jsou ceny 😒 .Uvidíme jestli to bude švagra bavit.Aby se mu o ně nemusela starat ségra 😠

lucifirek
5. pro 2009

Jani tak to máš pohodičku. Já se naobědvala a usnula. Je mi dneska špatně a mám průjem. Nevím,jestli je to z těvch bramboráků,nebo z čeho. Dneska se fakt necítím moc dobře. Od včera mám taky trošku rýmu a škrábe mě v krku,tak se to snažím zažehnat. Do té práce asi jezdit nebudu,nechci to riskovat.
jani tebe už ty pohyby taky brzo čekají,to už můžeš klidně cítit. Na to já si ještě hooodně počkám 😉

jeany
5. pro 2009

Betys, dobrý dárek. My jsme doma, když jsme byly malé měly korely a zebřičky. Korelu jsme měli dvakrát, jeden papoušek uletěl a druhý asi umřel, to už ani přesně nevím. Ten první byl strašně hodny, vůbec nekloval a ten druhý už byl zákeřný.
Luci, já jsem si odpo lehla, myslela jsem si, že třeba usnu a nic, ale odpočinula sjem si. Mám jít k mamce na kavčo a pořád peču, ještě 2 plechy. Těsto jsem dělala ze 2 dávek a je toho opravdu dost. A to zdobení, když si představím, ale manža říkal, že mi v týdnu pomůže. Dcerku to nebaví zdobit. Jestli je ti špatně, raději lež a odpočívej. Kdoví z čeho to máš, to ani nemusí být z těch bramboráků.

lucifirek
5. pro 2009

Betys tak to jste se kochali,co? My měli vždycky jen andulky. 🙂
No Jani doufám,že to není nic vážnějšího,ten průjem. Snad ne. Holky živočišné uhlí v těhu můžu bez problémů,ne?

lucifirek
5. pro 2009

Jani,tak to si teda dáš,až to budeš všechno zdobit. Já perníčky nepeču. Ale zítra zajedeme na nákup a už něco začnu,musím si v obchodě vzít nějakou krabici.

lucifirek
6. pro 2009

Jdu vás holky jen pozdravit,hezkou neděli.
Mě je od včera tak mizerně,že ležím v posteli. Začalo mě bolet v krku,nosohlta. A v noci jsem začala zvracet. Jak stoupnu z postele,tak se mi zvedne kufr a je to.... ☹ Stříkám si do krku ten BIoparox,tak to snad pomůže a nerozjede se to v nic horšího. Z toho se mi teda taky zvedá kufr.
Manža jel na obídek k rodičům sám,protože já nemám ani pomyšlení. Jedině vývar by mi možná pomohl,ale když si představím jídlo,tak mi je blivno.
Tak papa jdu ležet.

jarkabilik
6. pro 2009

ahojky zdravím všechny
lucifirek tak to mi je líto že je ti tak špatně, doufám že ti bude brzy líp

lucifirek
6. pro 2009

Ahoj jary. No zatím to nevypadá,zvracím pořád. ☹ V krku je to trošičku lepší.
Dneska tu nikdo není. ☹ Tak já jdu zase ležet.

jimmy1
6. pro 2009

Ahoj holky,
tak já už jsem zase sama doma ☹ manžílek už je na cestě do Svitav... Chjo, to odloučení stojí za starou bačkoru...
Vždycky to jeho volno strašně rychle uteče...
Jo a opravdu tady byli v pátek dopolko tchánovci 😉 Tak jsme po dlooouhé době zase popovídali, paráda 😵

Luci, tak čtu, že si to těhulkování teda pěkně "užíváš" 😖 Vyžíráš si to se vším všudy, ale určo bude líp, chce to jen vydržet 😉

Betys, to je paráda ty kopanečky, že? 😵 😵 😵 Já myslím, že po tomhle se mi bude určo pak stýskat, až bude Marťásek v postýlce a ne v bříšku 😉

Všechny zdravím a přeju příjemný večer 🙂

lnk
7. pro 2009

ahoj Luci,
snad ti bude už dnes líp. Myslím, že nějaký bacily řádí. Já včera také průjem a navíc strašně mě svědily záda, jako bych měla chycené průdušky. Dnes zatím po ránu dobrý, tak uvidím. Ale ty dávej na sebe a drobečka pořádný pozor.

jeany
7. pro 2009

Ahoj holky,
Luci, snad ti bude brzo líp. Teď je takové období na nemoci. Manža mi včera říkal, že ho začíná škrábat v krku, už je nějak divně i dcerce, tak se budu modlit, aby mě se to vyhlo. Už včera večer jsem si dala citron s vodou a dnes hned jak přijdu domů, tak musím taky. A do práce jsem si vzala mandarinky. Musíme Luci hooodně vitamínků. Taky si dávej. Musíme to období nemocí překonat. 😉

Ellenko, tak ty už zítra testuješ, že. Moooc přeji krásné 2//. Budu na tebe od rána myslet. 😉

lnk
7. pro 2009

Ellenko,
také se přidávám, at najdeš //. 🙂

betys
7. pro 2009

Dobré ráno.Tak se holky všechny uzdravte.my dnesk ajedem na výlet do Brna.Berem neteř vlakem na trhy.Tak snad si nedovezem bacila 😠

jeany
7. pro 2009

Betys tak si užij pěkný výlet. Hned bych jela taky místo práce. Pak napiš co tam bylo k vidění. Já jsem v Brně byla na trzích jen jednou a je to už moc dávno. Zajdete si něka asi i na oběd, že.

lucifirek
7. pro 2009

Dobré ránko.
Ahoj Jimmy,to mě mrzí,že jsi zase sama samotinká. U mě je to dneska lepší,v krku to trošku polevilo. A právě jsem v posteli dožvejkala rohlík,než vylezu z postele.Docela to pomáhá.
Ségra mi říkala,že i ted po půl roce si vybavuje,jak jí malá kopala v bříšku.

Ahoj Jani,dneska je trošku lépe,ale včera jsem nic jiného než rohlík neudržela. Ani vývar,který jsem si myslela,že mi pomůže. Ale pokud to půjde,tak dneska si dám nějaké ovoce,manža včera udělal velkej nákup.Tak ho tu mám dost. Na obídek mi dovezl to,co bylo včera u tchýně, i když nevím. Jestli to budu moct.
Ted je fakt blbé období na ty nemoci. Dokud nezačne mrznout,tak to bude blbý.

Betys tak si to hezky užijte,taky bych hned někam jela.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru