CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jimmy1
25. led 2010

Tak to my jsme to s tím užíváním si těhu měli podobně jak Lukza... nejdřív hraniční NT+ screening, pak totál špatný triply 1/13 takže plodovka. No a když jsme si konečně po plodovce někdy v půlce září oddychli, tak od listopadu mě zlobí ten tlak 😝
No a teď už se o užívání si nedá vůbec mluvit, od vánoc jsem jak vorvaň na suchu 😀 Ale tohle všechno za to určo stojí a moooooc se na toho našeho prďolku těšíme 😵 😵 😵

Luci, musíš svého gyndr. otravovat, aby tě tam na ten velkej UTZ poslal. Je to super v tom prenatalu, lepší jak u tvého gyndr, tak se nenech jen tak odbýt 😉

betys
25. led 2010

Já dneska nějak málo cítím pohyby.Tak jsem před chvilkou budila prcka mobilem a reagoval,ale jen pár šťouchancema.Jsem ztoho trošku nervózní.Vždycky se touhle dobou strašně vrtí.Kdyby se něco dělo tak snad budu něco cítit-jako bolest nebo křeče.Asi zbytečně panikařím ☹

mrkvicka28
25. led 2010

holky ten strach je hrozný člověk se pořád bojí. Já ted taky pořád čekám až budu mít zase další UTZ jestli jsou oba mimísci v pořádku už aby bylo těch 12tt. Pak nás čeká ten screenig no a pak budu snad konečně klidnějíší alespoň trochu

mrkvicka28
25. led 2010

Jimmy ty fakt nakonec budeš ještě přenášet už toho asi máš plný zuby co už abys to měla za sebou ten poslední měsíc je snad nekonečný.

lucifirek
25. led 2010

Jimmy já si myslím,že moje gyndr. mě určitě na ten utz pošle. Poslala mě i na ten screening,ještě než jsem se stihla zeptat.
No taky z těch triplů mám docela vítr. Uvidíme.
Betys to jsou fakt nervy,vid,člověk nejdřív čeká na utz,.aby prcka viděl,pak na pohyby a pak když se zase hýbe málo,tak je člověk na nervy. Betys naprosto tě chápu.

betys
25. led 2010

luci-trošku se mele,ale ne jako každý den.Ale já vlastně nevím jak je ts správně.Asi se se mnou dneska nebaví 😀

jimmy1
25. led 2010

Betys, dělají si z nás ty naše děti šprťouchlata... Navyknou si nás, že jsou akční a pak si klidně spinkají... Kolikrát už jsme Martínka "budili", aby se pohnul a dal o sobě vědět. Je to nepříjemný, když se neozývá ☹
zkus se předklonit a trochu jako zmáčknout to bříško, to by mu mohlo být nepohodlný a mohl by se probrat. Nebo tím bříškem zatřepat trochu. Taky může pomoct přiložit studený (opravdu studený) ruce na břicho.

lucifirek
25. led 2010

teda to jsou metoooody na vzbuzení mimča.

natalka28
25. led 2010

Holky, celý den jsem ležela, ale před chvílí přijel bratranec s malýma dětma, tak jsem za nima pořád běhala a když odjeli a manža mně šel píchnout Agolutin, tak mě STRAŠNĚ píchlo tam dole. Nemohla jsem něco pokazit???? ☹

lukza
25. led 2010

Jimmy takže jsis těhu taky moc neužila a přirovnání jak vorvan na suchu je supr a výstižné 😀
Betys já to taky tak kolikrát měla a už měla strach,ale pak jsem zpozorovala že když se moc nevrtěl tak pak mě najednou poskočilo bříško a bylo větší takže když se moc nevrtěl tak měl asi málo místa a jak bříško povirostlo tak už zase dělal sajgon.uvidíš že zítra bude zase sebou mlet

ellajoy
25. led 2010

Natalko, neboj, určitě jsi nic nepokazila. Já tomu ležení moc nevěřím, při prvním IVF jsem téměř neodpočívala a dělala všechno jak jsem byla zvyklá a výsledek bude mít za chvíli pět let 😀, při druhém jsem se šetřila a nic ☹ , takže teď po KETu se nešetřím, chodíme sáňkovat a chovám se jako jindy, výsledek uvidíme 😉
Buď v klidu, jestli to má být, tak to bude 😉

betys
25. led 2010

natalka-po transferu doporučují klidový režim ale úplně ležet se nemusí.Takových píchnutí ještě zažiješ.To já jsem si říkala každou chvilku.To Tě zrovna mohlo zabolet jak se zavrtávají 😀

lucifirek
25. led 2010

Natalka určitě jsi nic nezkazila,já dělala taky téměř všechno,co normálně,akorát jsem teda netaha těžké věci,ale i ted dělám téměř všechno normálně,dokud to jde. Ono v tom bříšku píchá i při těhu.Zrovna ted mě už druhý den občas píchá v břiše.Ale určitě to není nic vážného. I když nad tím občas člověk přemýšlí. Nedělej si starosti,pokud se budou mít bobánci uchytit,tak se uchytí. Má prý vliv psychika,všechno .Ale vidíš,já otěchotněla a to jsem měla opravdu chodně nepříjené období a psych. jsem opravdu v pohodě taky nebyla,starali jsme se o tu mamku,pak ta smrt a pohřeb a všechno kolem. A vidíš,taky se uchytilo. Prostě to tak asi mělo být. A u tebe to tak bude taky,uvidíš. A nám teda dr. u ET říkal,že můžu dělat všechno jako normálně,netahat těžké věci a extrémní sporty.... 😉 😀 tak se nestrachuj. 😀

natalka28
25. led 2010

Docela jste mě ukidnili. Já siříkám, že bych měla dělat co dr.řekne, abych si pak něco nevyčítala, ale na druhou stranu to je jak říkáte vy - jestli to bude mět dopadnout dobře, tak to tak dopadne🙂 Celej den mně tam nějak popichuje a pak ta silná křeč nebo co to bylo, tak jsem z toho trochu vedle🙂

betys
25. led 2010

luci-sice si měla špatné období ale právě protže že jsi pořád nemyslela na embryjka a jak to dopadne,tak to dopadlo dobře.Mě taky občas zabolí břicho jako při MS.Ale to je jak reaguje děloha.Ale teď mě šíleně bolí záda.Dr.mě strašila že možná budu mít lordózu a budu na záda trpět.Tak doufám že mě to přejde.

tevi
25. led 2010

Holky moje, potřebuju poradit. Nepamatuju si, jak to bylo u malého. Začala jsem trošku špinit, spíš takové nitky krve... Myslím, že by to mohlo být druhé těhu. Kdy se špiní při uhnizďování vajíčka? Ptám se, abych věděla, kdy bych mohla zkusit těhu test. Doufám, že nedostanu měsíčky... Aspoň bych věděla, na čem jsem...

betys
26. led 2010

Dobré ráno.
tevi-já vím že mi při ET říkali že malé špinění nebo krvácení může znamenám zahryznutí.Takže toje asi jen pár dní po oplodnění.Tak si zkus zavolat na gyndu.Třeba Ti vezmou krev na HCG.Kolaik to podle Tebe může být dnů?

bobbule09
26. led 2010

Ahojky holky 🙂
Tak záda malinko lepší,ale žádný zázrak. 😒 Nemůžu moc otáčet krkem a dost to bolí,ale trošíííčku lepší to je. Dneska jdu na gyndu,snad na tu kozu vylezu. Jsem tuhá jako brouk 😀
Jimmy,pořád 2v1? Jak jsi tu psala,že máš pořád chuť na sladké,tak to jsem mívala taky a chlapeček podle toho taky vypadal 😀 😀 Ale na sladké mám chuť pořád,to ani nemusím být těhu 😝

jeany
26. led 2010

Dobré ráno, už mám po snídani. 🙂
Jimmy, to bříško máš opravdu velké. Taky jsem zvědavá kolik bude Martínek vážit, asi bude větší. Takže zítra jdeš na kontrolu. Už by se malý mohl umoudřit a jít ven, co. Jen, aby jsi měla rychlý a bezkomplikovaný porod. Už to může přijít každým dnem nebo ti to stejně vyvolají, že. Takže tento týden vlastně už bude Martínek určitě na světě, že.

Betys, já někdy cítím pohyby dost a často až mně to bolí a říkám si to by už stačilo a pak, když ho zase necítím delší dobu říkám si, co dělá a jsem ráda, že ho ucítím. Taky to mám tak, že někdy je to cítit hodně a moc a někdy je to slabší. To asi odpočívá. A jak psala Lukza asi jak roste bude mít čím dál míň místa a tak to už nebude takové jak teď.

jeany
26. led 2010

Natalko, to mně taky sem tam někde píchalo. Nemyslím si, že by se po transferu mělo jen ležet. Mně tenkrát říkali, že chovat se jako dřív, jen nic těžkého netahat. Takže jsi si nemohla uškodit. No hlavně nic těžkého netahej.

Ellajoy, takže v sobotu, budu držet palce, aby ti to vyšlo. 😉 Den předem se nic nezkazí, to není tak brzy.

Bobule, tak aspoň že ti je trošku líp. 🙂

jimmy1
26. led 2010

Dobré ráno holky 🙂
hlásím, že se u nás pořád nic neděje 😎 Martínkovi je asi v bříšku dobře, tak co by se cpal na svět a zrovna do takové zimy 😝 jáááááák chce 😀

Natálko, v těhu píchá v břiše občas celou dobu 😉
Tevi, povídali po transferu, že se může trochu špinit při zahnizďování, tak že by?? 😉 To by bylo fajn 😵
Bobul, záda jsou potvorstvo, před těhu byl ibalgin na záda často můj kamarád... Teď ho nemůžu, tak občas trpím 😝
Jeany, jen počkej, až ti Martínek ještě povyroste a zesílí, to teprve budou bolavý kopance a boulení celýho břicha 😉 ale kráááásný 😵

betys
26. led 2010

manžel mě včera málem vynadal že jsem malého tak drasticky budila.Tak jsem mu řekla že on to nemůže pochopit.On ty pohyby necítí a když byl takovou dobu klid tak jsem byla nervózní.
Jinak u nás celkem hustě sněží.Mám ségru vést do Krumlova na internu,tak snad tam dojedem.Máme ještě 2 hodiny čas tak kdyby se mi to nelíbilo tak se bude muset přeobjednat.Zima je letos fakt krásná,ale kdybych musela chodit do práce tak by se mi to asi taky nelíbilo.Škoda že nemůžu na sáňky nebo lyže.ale jak se znám tak by to nedopadlo dobře.Jsem starý nemehlo 😀

ratatooy
26. led 2010

Ahojky.jimmy jdu sem koukám říkám si už určitě porodila a ono ne.tak ať už to máš rychle za sebou.holky řekne te mi někdo proč všechny po ivf berou utros a nás car mě nervuje s agolutinem.

jimmy1
26. led 2010

Ratatooy, ten agolutin zvládneš, nic jinýho ti stejně nezbydě

jimmy1
26. led 2010

Jsem cosik zmáčkla a ono se to odeslalo nějak samo 😀

Ten agolutin je skvělá podpora počínajícího těhu, tak to vydrž a za odměnu uvidíš // 😵
Po utrogestanu zase bolí hlava, a když se zavádí, tak vytíká, takže to si vlastně nevybereš 😉 Vydrrrrrrrrrž 😉

bobbule09
26. led 2010

Ratatooy,já jsem si píchala agolutin i všechny ostatní injekce sama a v pohodě 🙂 Kvůli mimču člověk vydrží všechno. 🙂 Já už se těším,až našetříme a budu moct jít na další pokus a píchat si injekce 😀

ratatooy
26. led 2010

Bobule to jsi fakt do zadku zvládla sama.já asi budu chodit za odborníkem.akorat ty jehly se mi zdají moc velké.a kolik jste vybrali dávek?bolelo vás to hodně?

jimmy1
26. led 2010

Ratatooy, udělej odborníka z partnera 😉 to je nejlepší, každý den se někam trmácet kvůli jednomu bžodanci není nic moc.
My jsme se kolikrát s Petrem i nasmáli, když jsme píchali 😉 Dáse to vydržet, občas jsem o tom vůůůbec nevěděla, že mi to už píchnul.

Důležitý je mít ten sval uvolněný, hlavně nezatnout, jak zatneš, tak pak to bolí 😝
My píchali většinou v leže na boku, občas ve stoje na opačné noze než kam se píchalo.
Nebooooooooj dáš to 😉

bobbule09
26. led 2010

Já jsem si to píchala do stehna,to bylo pohodlnější a ani to nebolelo 🙂 Už si nepamatuju,kolik jsem toho vybrala,ono už to bude skoro rok 😕 Já jsem si to musela píchat sama,protože přítel mi to píchat nechtěl a každý den chodit někam za sestrou nebo doktorem,to se mi nechtělo. A mě takové věci nevadí, já jsem píchala injekce i taťkovi i kolegyni v práci. Jsem sestřička amatérka 😀 😉

mrkvicka28
26. led 2010

jimmy to máš ptavdu ten utroš je fakt nepříjemnej když vytíká už mi to leze krkem a to mě s ním čekaj 3 týdny.Já se dneska áno probudila se zablokovaným krkem a pěkně mě od toho bolí hlava a můj oblíbený Coxtral so vzít nemůžu tak trpím.
Jinak to píchání a pobolívání a tlačení bříška je v pořádku je to známka že se roztahuje děloha, jen to nesmí být ostrá bolest. Já si předevčírem večer udělala moc dobrej fazolovvej salát a včera jsem trpěla jak se měla nafoukle břicho jsem si říkla jak jsem blbá...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru