CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

ratatooy
9. únor 2010

Ahoj kočky tak se opět hlásím.jimmy neboj zachvili to zvládnete.hanuli taky mě sem tam bolí v kříži.holky tak jsem to nevydržela a zkusila test a cucela na mě druhá čárka🙂 sice je to brzo 7den po et ale holky mě teď vyplašili že to můžou být dvojčata?myslíte že je to možný aby se jedna blastocysta ještě rozdělila?

lukza
9. únor 2010

Lucifirku pěkně ti bříško skáče no jo drobeček určitě pěkně roste 🙂)))

lukza
9. únor 2010

Holky tak jsem projela vaše albíčka a nebudu psát jmenovitě protože Lukášek se už ozývá takže máte krásné jak bříška nebo věcičky nebo testíky v ablbíčkách

lucifirek
9. únor 2010

ratatooy tak to je super. Možné to je,že by se rozdělila,stává se to při těhu přirozeném,tak proč by nemohlo ted.Ale každému hcg roste jinak rychle,takže se tím zatím nezabývej. A vy jste měli jenom jedno embryjko vid. Vy jste dvojčátka nechtěli. Uvidíš až podle utz. POřád se s tím dá něco dělat.

mrkvicka28
9. únor 2010

Ratatoy stát se to můža.ale je to jen málo pravděpodobné a navíc taky záleží jak moc citlivý test jsi použila.

betys
9. únor 2010

jimmy-mě teď ty ruce trošku přestali brnět
hanuli-záda a kyčle mě taky bolí,kyčle tak ob den ale záda skoro pořád.Během totohle týdne mi má kamoška doručit podpůrný pás tak se modlím aby trošku pomohl.
S tím zvedáním rukou si taky myslím že je to blbost.Spíš simyslím že to může uškodit v začátku.Moje ségra dělala celý těhu úplně všechno,moje kamoška se při každém těhu stěhovala a malovala byt a všechno v pohodě.Zítra se na to vyptám.mmyslím si že když ženská v přiměřené míře dělá všechno celé těhu tak je tělo tak nějak trénované.Horšá je když se pár měsíců válí a pak zabere tak je to pro tělo asi šok.Já jsem moc ráda že nemám žádné větší obtíže a nemusím ležet.Snad to tak vydrží až do konce. 😉

lucifirek
9. únor 2010

Betys já si to myslím,taky,já ted dělám všechno,občas se musím pro něco natáhnout a člověk nad tím ani nepřemýšlí. Občas musím sundat ze skříně něco zvrchu,nebo v kuchyni z horních skříněk a vůbec si toho nějak nevšímám. Spíš si pak člověk musí dávat pozor,aby se mu třeba nezamotala hlava a nespadl. Já okna umývám ze židle a nemusím se až tak moc natahovat nahoru.

betys
9. únor 2010

luci-já naštěstí okna dělat nemusím ale jinak dělám taky všechno.Krmím prase,králíky,občas musím na půdu pro seno.Na co si dávám pozor je natřepávání peřin.To mi přijde jako blbý pohyb tak to nechávám manželovi.Pokud by se mělo mimčo zamotat tak se to může stát při tom jak se vrtí.
Spíš si dávám pozor abych nespadla apod.
Jdu vyprázdnit ledničku.Přepadl mě hlad 😀

lucifirek
9. únor 2010

Betys no právě,moc to taky nechápu s tou šnůrou,vždyt člověk přez den dělá takových věcí. Já dneska čistila troubá,normálně doma uklízím a dělám všechno. Jediné co nenosím,jsou těžké nákupy. A zrovna třeba dneska v obchodě jsem se musela natahovat na stojan s oblečkama,měli to až ve výšce. A žádné potíže zatím nemám,tak nechci jenom ležet. Už tak mi připadá,že celkem nic moc nedělám. Doma toho zase tak moc na práci není. A ven taky ted moc nechodím.Jen se tředa jednou za dva dny na hodinku projdu. U toho se teda trošku unavím,protože se člověk bud brodí sněhem a nebo dává pozor,aby neuklouzl na ledu.
Jási ted na chvilku zdřímla.

betys
9. únor 2010

luci-já denně dávám praseti plný kýbl krmení.králíkům nesu kýbl vody,slepisím taky.Prostě to udělat musím.Nikdo jiný není doma.Snažím se to zvedat opatrně.Než všechno udělám na dvoře mi zabere tam 40 minut.Když je manža doma tak se samozřejmě o práci dělíme.Vysávám,vytírám.Mezi tím vším si vždycky sednu a hodím nohy nahoru.To mi nikdo nemůže vyčítat 😉

weny
9. únor 2010

každý dělá, jak myslí, jak může a kolik toho snese. Jen si myslím, že po tom všem co jsme si prožily a ty mimuška tak vymodlily, takový nějaký těžký práce (okna, malování...) klidně můžou pčkat. Práce není zajíc, ta neuteče. Pro mě je prostě to miminko přednejší.

lucifirek
10. únor 2010

Dobré ránko holky,kde jste kdo?
🙂

weny
10. únor 2010

dobré ráno

lucifirek
10. únor 2010

Weny ještě k těm pracem,každý by se asi měl řídit svým tělem a pokud mu připadá,že určité práce mu nedělají dobře,tak je nedělat.Já se třeba cítím momentálně dobře.Ale kdo ví,jak se budu cítít za dva měsíce. Takže poslouchat náznaky svého těla.

jeany
10. únor 2010

Ahojky 🙂
Už jsem tu 😀

natalka28
10. únor 2010

Dobré ráno, holky já jdu odpoledne k mému dr., mám docela strach☹ Zdálo se mi o mimoděložním! 😠 Myslíte, že tam alespoň něco uvidí? Acho, to jsou nervy 😒

jeany
10. únor 2010

Jimmy, to máš teda náročné, ale já už se na to těším až to budu mít také tak. 😀 Včera jsem si koupila vlnu a jak budu mít čas, tak bych chtěla malému uplést svetřík a šálu na zimu. Musím to udělat než se narodí, pak už čas nebude vůbec. Jenže ani teď s tím časem na tom nejsem nejlépe. Jimmy, tak si to s Martínkem užívej a pošli zase nějakou fotečku. Je moc pěkné miminko.

Lukzo, takže už se také sžíváte. Bude to čím dál lepší, že. Taky se měj moc pěkně a užívej malého a taky doplňuj fotečky.

jeany
10. únor 2010

Natalko, také jsem měla strach z mimoděložního. Věř, že to bude dobré, držím ti palce a budu čekat co napíšeš. Můžeš mi prosím také poslat návod na zmenšování fotek. Já to fotím v jiném rozlišení a proto už je nezmenšuji, ale některé bych třeba chtěla poslat a nejde mi to. Dík.

Holky s tou prací je to u každého jinak. Já předtím dělala úplně všechno a dnes si myslím, že to nebylo dobře, že i to má vliv na předčasný porod, takže já jsem daleko opatrnější. Nechci si pak nic vyčítat. Já si udělám větší úklid až nebudu těhu a malý bude na světě a budu mít už po šestinedělí. Jinak si myslím, že pohybu mám taky dost a zatím pořád navíc nepřibírám. Zatím jsem pořád na přírůstku 3 kg, i když bříško už pěkně roste. Takže vše co jsem přibrala mám jen na bříšku. Naštěstí. 😀

Luci, jdu se mrknout na tvoje fotečky. Já dnes zase peru malé věcičky a odpoledne budu zase žehlit, to co už mi uschlo. Naše věci žehlí dcerka a já jen ty miminkovské, ale myslím, že je to náročnější, protože je to tak strašně maličké. 😀

jeany
10. únor 2010

Luci, bříško se ti také pěkně kulatí. Na někom to jde vidět hned ze začátku a na někom později.
Já v pondělí začínám už 7 měsíc a ve středu jdu na kontrolu. Jen si říkám, že by se mi mohl zvýšit tlak. Mám strach, abych ho neměla ještě nižší než minule. ☹

bobbule09
10. únor 2010

Ahojky holky 🙂
Pěkně se vám ty příška kulatí 😵
Tak koukám,zase další pozitivní testík,teď se nějak začalo dařit a skoro všechny jste maminky čekatelky 😀
Za chvíli tu se mnou nikdo nezůstane ☹

weny
10. únor 2010

s tou prací je to každého věc, jak se kdo cítí 🙂 . Koukám do albíček na vaše fotečky - pěkné. Taky bych nějakou poslala, ale zatím nemám jakou a taky ani nevím jak . Zvládnu stáhnout fotky z foťáku do počítače a to je tak všechno. 😅 . Já tady s těma věcma nejsem moc kamarád nebo spíš oni se mnou. Natálko, tz už máš vybrané dokonce i kočárky? Těším se až taky budu skupovat a prát a žehlit ty malé věcičky.

natalka28
10. únor 2010

Weny - po kočárkách jsem koukala během stimulace, abych se naladila na optimistickou vlnu a nemyslela na to, že by to nemuselo vyjít!🙂

jeany
10. únor 2010

Ratatoy, tak vidíš, ono to vyšlo. Držím palce ať druhá čárečka sílí. 😉

jeany
10. únor 2010

Ahoj Bobule, my tu zůstáváme i když už nejsme snažilky, ale těhulky. Neboj my tě neopustíme. 😀

bobbule09
10. únor 2010

No jo,ale za chvíli budete mít ty své uzlíčky v náručí a nebudete mít čas sem ani nakouknout 😨
A já budu pořád jenom čekat na ten zázrak 😒

betys
10. únor 2010

Ahojky.tak jsem dorazila z kontroly.trochu mi změkl čípek takže nemám dělat dlouhé procházky.Jinak dobrý.test na cukrovku dopadl dobře.
jeany-další UTZ je nutný ve 32 tt.Ale můžu se rozhodnout jestli chci do Brna na Veveří nebo mi ho udělá moje Dr.ještě se rozmyslím-v Brně bych si udělala 3D fotku.Uvidíme.A pomalu se můžu nahlásit na kurz do porodnice.
Jinak jsem prolezla pěkný sekáč,koupila jsem pár kousků a kamoška co má Honzíka mu koupila pěknou hrací deku s hrazdičkou-jen za 260 Kč.A my ji samozřejmě potom zdědíme 😀

jeany
10. únor 2010

Betys, tak opatrně ať jsi v pořádku. Já se na kurz už nahlásila. U nás je tu na kurzech poměrně plno, já jsem objednaná na duben a kdybych nevolala už dávno, tak bych to možná do porodu ani nestihla. Tak si to raději už zajisti a objednej se tam.

jeany
10. únor 2010

Jo Betys a díky za info. Já se ještě rozhodnu, jestli pojedeme na Veveří nebo mně pošle někam u nás. Moje Dr nemá utz, ale možná, že by mě poslala přímo na utz do porodnice. No uvidím, co mi navrhne.

pehu
10. únor 2010

Dobré poledne
Natalko - já jsem byla včera na utz a už tam byl vidět 3 mm flíček. Jela jsem raději k doktorovi, protože jsem špinila a myslela jsem, že se zblázním z těch nervů. Dnes jsem se objednala na utz do unici.
Všem těhulkám přeji pohodvé těhu 🙂 .

lucifirek
10. únor 2010

Pehu a uklidnil tě aspon dr.? 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru