CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jimmy1
15. únor 2010

Luci, já si musela žádanku na utz na Veveří ve 20tt vyloženě vydupat... Můj gyndr. hooodně protestoval, ale nakonec mým argumentům a nátlaku podlehl, zato ve 30tt už to opravdu nevyšlo a dělal mi utz sám asi 2 min ☹ když to srovnám s tím, jak mě pak od 32tt sledovali na Obilňáku, tak se to srovnat opravdu nedá 😔 Taky jsem na něj teď pěkně najehlená, že se mohl aspoň jednou za těhu podívat na moje prsa a nemusela jsem teď mít s těma bradavkama takový problém, mohla jsem je formovat už dávno...
Takže radši s nima začni taky něco dělat už zavčasu 😉 ať máte pak pohodové papací miminko 😵

lucifirek
15. únor 2010

No mě to bylo Jimmy taky tak řečeno,ale ted mi to vrtá hlavou jestli přece jenom nemám chtít to brno.Jenomže ted už je zřejmě pozdě,když půjdu na kontrolu příští čtvrtek ve 20.tt. A takhle asi nebudu až do konce vědět,co budeme mít. A s těma prsama je to teda to samé. Mě prohlíželi prsa poprvé a naposledy někdy ve 12letech,když jsem byla poprvé u gyndr. a pak už nikdy,asi se jí na to zeptám,ještě je čas s tím něco dělat.

Mrkvička mohla bys mi něco napsat k těm bradavkám a co s nimi?

prcekpet
15. únor 2010

cau holky,

gratulace ke vsem // 😀

ja byla tyden nemocna a bey manzela, fakt zahul ☹ no a pak jsme odjeli k oboum babickam, ja na relaxaci a maly at se vyblbne. Vcera vecer jsme se vratili a ja se citim opet jako bych nikde nebyla ☹ do toho maly zacina zurit, tak nevim jak to ustat. Mam obcas nevolnosti, nastesti uz ne kazdy den, tlak se zda taky upokojil, doufam, hlavne ze se nemotam. 😀 za 14 dni jdu na NT screening ja se asi nedockam....nemate radu jak dostat prirozenou barvu pleti? Porad vypadamm vyblite, i kdyz jsem venku na vzduchu, porad jsem bleda...manzel si dela uz ze me srandu, ze kde chodim na ty barvy 😠

lucif - byt Tebou vydupu si velky UTZ na Veveri, oni tam k tomu delaji fakt dukladne vysetreni srdce, ledvin, zaludku prcka a udelaji Ti z toho i DVD 😉 ted o tom byl porad v TV, ze by to zeny mely podstoupit na specializovanem pracovisti a troufam si rict, ze jestli Tvoje dr. rika, ze to udela...tak si moc fandi...rpo svuj klid a pro zdravi miminka udelam opravdu vse!!!

prcekpet
15. únor 2010

a jestli jdes na poradnu az ve 20tt tak zavolej dr., ze si pro zadanku prijdes mimo objednani, at to nachysta...a zavolala bych si i na Veveri jake maji terminy na objednani a objednala bych se a zeptala se tam rovnou, co delat, kdyz nebudes mit zadanku od sve dr....oni vi a poradi, neboj, vse bude OK 😉

lucifirek
15. únor 2010

prcek pet,ahojky,tak to jste výletili. No na tu zdravou barvu teda fakt nevím 🙂 Tak jsi asi od přírody bledý typ ne? Nejsi třeba chudokrevná?
No s tím utz si fakt nevím rady,když mi dr. nechtěla napsat žádanku a já jsem příští týden už 20.tt,tak nevím,jestli si mám zavolat k dr. jak dopadli triply a poprosit jí,jestli bych opravdu nemohla jet do Brna.
Tak zítra si to teda asi všechno vyřídím,ted už je celkem pozdě. Fakt z okolí vím,že moje dr. se s pohlavím docela plete a nechce to ani říkat.její dcera je modernější,jenže ted v ordinaci skoro nebývá,protože pracuje i v nemocnici.
,

mrkvicka28
15. únor 2010

Luci mrkni o sránku zpět dala jsme ti tam odkazy.

lucifirek
15. únor 2010

Aha mrkvička,to jsem si vůbec nevšimla. Promin. jdu mrknout.

mrkvicka28
15. únor 2010

Luci tvojí dr. nechápu. Místo toho aby ti zajistiola nejlepší péči tak tě nechá na pochybách. Pokud bys chtěla vědět pohlaví tak si můžeš zajít do nemocnice sice to zapalatíš,ale UTZ ti udělají.Nebo si zajet do Brna Do prenatalu když se objednáš na 3D UTz tak se to taky dovíš.
A potřebuješ na vyšetření ve 20tt dopročení lékaře? Protože ve 12t to nepotřebuješ, třea bys tam mohla jet i když ti to dr nenapíše.

prcekpet
15. únor 2010

mrkvicka - mame stejny termin porodu, na den 😉

lucifirek
15. únor 2010

Mrkvička já s tím taky počítala,ale bohužel,řekla mi,že to není nutné a ted jsem fakt nahlodaná,zítra zavolám ke svojí dr. a domluvím se s ní,že chci přece jenom do Brna. A nejde jenom o to pohlaví(tan moje dr.se fakt často plete),ale i o to vyšetření,že má člověk přece jenom větší jistotu v tom Brně. A na 3D asi nepojedeme,připadá mi to dost drahé,v ceníku mají 1200,-, mě jde spíš o to vyšetření orgánů,abych měla jistotu ,že je všechno v pořádku.
Myslím,že na to vyšetření ve 20tt žádanku potřebuješ,platí to pojištovna.Ve dvanáctém je to dobrovolné a pojištovna to neplatí,tak ji nepotřebuješ.

jeany
15. únor 2010

Luci, asi bych tvojí dr zavolala také ať ti nachystá žádanku a trvala bych na tom Brně. Opravdu se tam dívají na všechny orgány, zda je všechno v pořádku. Ono ani o to pohlaví nejde, ale na Veveří je specializované pracoviště a určitě tam tomu všemu nejvíc rozumí. Na Veveří můžeš jít i 21 tt, já tak byla taky. Já bych asi první zavolala na Veveří a objednala se, určitě se na termínu domluvíte a svou dr bych možná postavila před hotovou věc. To já jsem mojí dr rovnou řekla, že jsem již objednaná a ona mi vystavila žádanku. Nic nenamítala. Prostě to tak zkus. 😉

Peti, já byla také strašně bledá. Ono to časem přejde, teď už mám lepší barvu. Ty už jsi 11 tt, to letí. Mně naštěstí špatně nebývalo. Věřím, že s malým to máš horší, že tě nenechá odpočívat.

Jimmy, první procházka, to muselo být pěkné. Taky se na to těším. A jak se ti hojí jizva na bříšku?

S tím srazíkem, navrhněte termín a něco vymyslíme. Mělo by to být asi v sobotu, ne? Nebo jak komu se to hodí? Napište kdo máte zájem a začneme to domlouvat. 🙂

mrkvicka28
15. únor 2010

Luci na prenatalu v Brně mají tuhle formulku:Ultrazvukové vyšetření na vlastní žádost
Vyšetření na doporučení ošetřujícího lékaře - se žádankou- je hrazeno ze zdravotního pojištění bez doplatku.

Vyšetření je možné provést i bez doporučení ošetřujícího lékaře- na vlastní žádost. Toto vyšetření je třeba uhradit v hotovosti- viz ceník zdravotnického zařízení.
Tak si tam zavolej a uvidíš.

jeany
15. únor 2010

Na to vyšetření ve 20-21 tt je potřeba žádanka od svého lékaře, jinak se to musí hradit. Já sice už měla jeden utz navíc a řekli mi, že za ten ve 21 tt budu platit 500,- kč, ale to mi nevadilo a nakonec jsem to neplatila, napsali to na předešlou žádanku. Já totiž byla na Veveří ještě v 18 tt skrz tu plodovku, kterou jsem nechtěla a tak jsem tam šla jen na ten utz a tak za 14 jsem tam jela znovu na velký utz. No a naplodovku jsem pak už vůbec nešla, protože mi trippl testy dopadly dobře.

lucifirek
15. únor 2010

Já už jsem se na Prenatal koukala,počkám,co mi řekne zítra dr. a at to dopadne jakkoli tak si zavolám potom na Prenatal a zeptám se,kolik by to stálo bez žádanky a nebo se objednám se žádankou.

Jani asi to tak nějak udělám,ale nechám to na zítra. Jsem 18.tt,tak snad tam místečko ještě najdou.

Peti ono to druhé těhu je vždycky takové těžší,obvzlášt,když ti je blbě. Při prvním těhu si člověk může v klidu celý den ležet a šetřit se,odpočívat a užívat si.Ale když už máš doma malýho prcka,ten tě prostě nenechá.Ale ty jsi šikula,ty to zvládneš. A určitě bude brzo lépe. 😉

Jé tak bude srazík už se těším,mě je to ted jedno,myslím,že mám ted pořád volno 😀

mrkvicka28
15. únor 2010

prcku nemáme já mám termín 7.září,ale čekám dvojčátka takže budou dřív.

jeany
15. únor 2010

Luci, místo bude určitě. Já si dokonce vždy vybírala kdy se mi to hodí. Ultrazvuk bez žádanky stojí 500,- kč. Ale tvoje dr by ti tu žádanku měla napsat, když to budeš požadaovat. Tolik jsme pro mimi udělali a řekni jí, že chceš mít větší jistotu. Tam je to přímo centrum vývojových vad, takže oni ví na co se při vyšetření zaměřit. Nenechej se od své dr odbýt, i kdby jsi si to měla hradit sama. Co to pro nás je 500,-, když už jsme toho tolik utratili při umělku, ne?

betys
15. únor 2010

luci-ale UTZ ve 20tt nemá s triplem nic společného.Já jsem měla v pořádku 12tt i tripl a automaticky mě na 20tt poslali na veveří.Pprohlídnou tam srdíčko,ledviny,močák,všechno.Po špatných triplech posílají do genetický pordky.To je něco trochu jinýho.
Klidně se rovnou na Veveří objednej a vydupej si žádanku.Nevím co je za problém aby Tě tam poslali.Dělají to opravdu důkladně a pokud bys trefila na Dr.Vlašína ten je kapacita.Ale myslím že má dost plno.Já jsem u něho byla.

mrkvicka28
15. únor 2010

holky potřebuju poradit máte některá zkušenost mám pořád jakoby navlhlé bradavky nemáte některá vyzkoušený nějaký dobrý krém?

luccatko
16. únor 2010

Dobré ráno všem 😀 začal mi mrtvit levý malíček,nevím teda prooooč,tak se chystám k doktorovi.chudák manžel mi onemocněl,tak spí ve vedlejším pokoji ☹ Natalko a jak ty se máš?

bobbule09
16. únor 2010

Dobré ráno,ikdyž pro mě bohužel moc dobré není. V noci mi začaly příšerné bolesti břicha. Jsem na bolestivou ms zvyklá,ale tohle mě málem zlomilo. Myslela jsem,že budu muset na pohotovost na injekci,ale pak jsem to jakš takš utlumila 3 ibalginama ☹ Ráno jsem začala krvácet,takže miminko se nekoná 😢

mrkvicka28
16. únor 2010

Ahoj holky kdepak dneska jste?
Bobu tak jak to s tebou dopadlo?
Luci a co ty jak jsi dopadla s tím Brnem?

bobbule09
16. únor 2010

Mrkvičko,dopadlo to blbě.... ☹
Na druhou stranu si zase říkám,že když se to podařilo jednou,podaří se to příště taky a tentokrát už na to bude moje tělo třeba víc připravené a mimčo se udrží 😕

lucifirek
16. únor 2010

Ahoj přeji všem hezké dopoledne. Do Brna jsem objednaná na 11.3. K mojí dr jsem nevolala,domluvím se s ní příští týden na poradně. Akorát teda nevím,co mi bude dělat příští týden ona,když mi ta paní v brně říkala,že toto vyšetření se dělá po ukončení 20tt,nejlépe tedy jet v 21.tt a příští týden budu teprve 19.tt,doufám,že si vydupu žádanku,jestli ne,tak mě to taky nezabije. Hlavně,že budu mít jistotu,jdeme zase k Dr.Vlašínovi.

lucifirek
16. únor 2010

bobul nevěš hlavu,vypadá to nadějně,když tam ty čárky byli,třeba příští měsíc se zadaří. To znamená,že to jde i přirozeně. 😉
Já jsem zvědavá na nás při snažení o druhého prcka,jesti se nám zadaří přirozeně. Skoro všem se vám to tady přirozeně podařilo.Což je úžasný.
No nic,jdu uklízet to,co jsem včera nestihla. Zase jsem si trošku přispala. Dneska jsem měla fakt hnusný sny a několik za sebou.

mrkvicka28
16. únor 2010

Bobu to je škoda, ☹
Luci to je super že ses takhle rozhodla, člověk se dnesk prostě nesmí dát. 😉
Holky půjdete se mrknout na brněnský veletrh pro Dítě?

weny
16. únor 2010

ahoj, bobul to je mi líto, ale neboj příště to dopadne dobře.

lucifirek
16. únor 2010

Jo mrkvička bud si to zaplatím a nebo mi dr.napíše žádanku. Už se tam docela těším,určitě bude všechno v pořádku,ale člověk chce mít jistotu a třeba nám konečně řekne pohlaví. Na 3D asi nepojedeme,to už mi přijde zbytečné. A zrovna nám to vyšlo,že pak půjdeme rovnou na ten veletrh,na který se chystáme už od ledna,tak jsem ráda,že nebudeme muset jet ještě jednou.Chci tam omrknout ty kočárky.

mrkvicka28
16. únor 2010

Luci naprosto s tebou souhlasím 3Dmi taky příjde zbytečný a navíc se mi ty fotky vůbec nelíbí. A je super že vám to vyjde s veletrhem my pojedem asi až v sobotu,jestli nám švagrová pohlída malého s ním bychom si toho moc neprohlídli.

lucifirek
16. únor 2010

Mrkvička,my jsme chtěli jet taky o víkendu,asi v sobotu,ale zase když to vyšlo takhle,tak nemá cenu absolvovat dvě cesty,to je zbytečné. Ale první den je to určeno pro odbronou veřejnost,ale myslím,že normální lidi tam snad pouští taky ne?
Mě se teda ten 3D líbí,ale přijde mi zbytečné za to dát tolik peněz,to radši něco koupím prckovi.

bobbule09
16. únor 2010

Holky,díky moc za podporu. Jsem z toho smutná,ale věřím,že to výjde prostě příště. Prostě musí 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru