CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jarkabilik
2. bře 2009

jeany dneska jdu udělat změnu shodím asi půlku svého páča ještě chvíli a budu si na své vlasy sedat 😀 manžel sice brble že se chci stříhat ale do práce ten dlouhej vlas bude nepohodlnej 🙂

jeany
2. bře 2009

Jary, moc ti děkuji za podporu. Jsi moc hodná, i ostatní holky jsou tu moc skvělé.
Zuzy, prvně mi říkali, že je sliznice 6 mm a tak sjem se ptala, jestli je to dobré a řekli mi, že ano. V neděli už to bylo 8mm a prý je to v pořádku.

zuzuza
2. bře 2009

Tak super, já si právě jeany říkala, že 9 mm u mě je málo, pač při transferu už se mi ani utz na sliznici nedívali, hlavně že mě moje mudr. říkala, že by měla být tak 15 mm, fakt nevím, co si o ní myslet. Jeany, já jsem tak ráda, že jsem tě poznala, to setkání mě přišlo super, jen doufám, že o mě nemáš nějaké špatné mínění, jsem trocha rapl, ale co už to jsem prostě já🙂

jarkabilik
2. bře 2009

Ono kdyby to nebylo v pořádku tak by se na klinice ozvali 🙂 myslím tím tu sliznici

luciiiie
2. bře 2009

😀 Zuza - doufám, že o mě nemáš nějaké špatné mínění, jsem trocha rapl - 😀 😀

macinta
2. bře 2009

Ahoj holky, teda vy jste toho zase napsali. Nestíhám Vás číst 🙂
Sany gratuluju k miminečku 🙂
Luciferek držím palečky na krevní testy, naděje umírá poslední 😉
Zuzka už je těhule, tak si to pořádně užívej, taky jsem koukala jak klukáni rychle dorostli a ty´s jim nevěřila 😉 😉
Ostatním posílám spoustu pozdravů z Pardubic

zuzuza
2. bře 2009

Lucii no počkej az mě poznáš, ale to já možná budu zakřiklá🙂

Maci ahooooj, jojo zatím jsem těhulee🙂

Holky, mě se motá palice, musím se jít natáhnout nebo mě tady omyjou:(

jarkabilik
2. bře 2009

macinta zdravím do Pardubic,taky to tady kolikrát nestíhám číst 😀 jsme velké spisovatelky 😉

jeany
2. bře 2009

Zuzy, mně si se líbila moc. Kdyby jsi bydlela blíž, byla bych raději. Jsem přesvědčená, že bychom si rozuměli. Těším se na srazík a určitě se ještě domluvíme a mohli bychom se setkat i jinak. Však uvidíme, jak bude po testování. manžovi jste se taky oba líbili, jste moc fajn. Mínění mám o tobě jen to nejlepší. Jsi super a neměň se.

macinta
2. bře 2009

Ahoj Jaru, manžílek u nás stále slouží?

Luciii,jak se daří Tobě? Holky já Vám to těhulkování taaaak zavidím 🙂 Doma makáme na miskovi, tak třeba se podaří dřív než v květnu.

jarkabilik
2. bře 2009

macinta jj stále slouží v Pardubkách 🙂 aspon je větší pravděpodobnost že se budu moci podívat do Pardubic a zjistit kde tam bydlela moje babi s dědou když tam děda sloužil na letišti jako pilot 🙂

jeany
2. bře 2009

Ahoj macinto, jj snažte se přirozeně, může to vyjít. Jj jsme tady všechny dobré a čilé pisatelky. Taky jsem dnes vše dočítala, ať jsem v obraze. Jinak jak v práci?

luciiiie
2. bře 2009

Ahoj macinto,
fajn, díky za optání. To by bylo super, kdyby se vám to podařilo přirozeně 😉

macinta
2. bře 2009

Jarko, tak koukej dorazit. Ráda Tě poznám osobně 🙂
Jeany v práci pohoda ale moc práce. Ale jaro mě nabíjí, takže doufám, že počasí vydrží. Teď nevím, jestli jsi někde psala, kdy začneš těhulkovat.Kolik je vajuch atd. Omlouvám se, ale čtu to vždy jen tak zběžně, protože to nestíhám.

jarkabilik
2. bře 2009

macinta je tam pravděpodobnost že se vám to může zadařit přirozeně?

macinta
2. bře 2009

No Luci, bych pak asi začala věřit na zázraky. Sponzoruju na Vánoce jeden dětský domov a slíbila jsem, že v den narození našeho vytouženého mimča budu vozit dárečky i dětem do Čermné. Pokud se to povede přirozeně, budu vozit dvakrát tolik 🙂

jarkabilik
2. bře 2009

macinta tak já věřím v to že se nám podaří se vidět 🙂

jeany
2. bře 2009

Macinto, zítra mám punkci. V neděli jsem byla na ultrazvuku a měla jsem 13 vajuch. Bylo mi řečeno, že se vše vyvíjí dobře, lépe než minule. Mám upravený jiný protokol. No a ET budu mít v pátek, sobotu nebo neděli. Ale vypadá to, že asi vyjde i sobota. Po puknci půjdu ve středu do práce, ale pak po ET si chci vzít aspoň nějaký den dovču, abych opravdu mohla jen odpočívat.

macinta
2. bře 2009

Jeany, tak to je bezva. Už to máš za pár 🙂 Jen si to rozmysli s tou prací po punkci. Já jsem do práce šla ale později jsem toho dost litovala. Příště si vezmu dovču od punkce na pár dní. Ale bez práce bych nevydržela. Jsou to pak nervíčky a práce mi zaměstnává mysl.

luciiiie
2. bře 2009

Macinto člověk musí věřit 😉 Ojoj, tak to je sakriš závaznej slib!

macinta
2. bře 2009

Jaru, pravděpodobnost tam je. Když jsem začínala řešit snaženíčko lékařsky, tak jsem ovulaci občas mívala. A hemžilky tam jsou také v poho 🙂

luciiiie
2. bře 2009

S tou prací máš pravdu. Já jsem doma a máš vidě občas ty stavy. To bych nevěřila, jak člověk může zmagořit. Já už si občas povídala a smála se sama se sebou 😕 Teď už je to lepší, už se dá jít i ven. Tak pořád uklízím, už je to tu skoro sterilní 🙂

jarkabilik
2. bře 2009

macinta tak to budu přát štěstí aby vám to vyšlo 😉 a aby jste nemuseli jezdit na kliniku, přirozeně je to příjemnější 😀

macinta
2. bře 2009

Je to závazek ale kdybys ty mrňouse viděla. jsou fakt boží. A dělat radost dětem, je to nejkrásnější. A začalo to tak, že se moje kamarádka vdávala a jako svatební dary jsme nosili sešity, aktovky, hračky, barvičky, atd. Vše pak s Benem věnovali těm dětem. Od té doby tam na Vánoce jezdíme 🙂

jarkabilik
2. bře 2009

No nic holky jdu změnit trošku zevnějšek at jsem fešanda 😀 snad se nerozhodnu na radikální řešení což by manžel nepřežil kdybych měla vlasy na krátko 😀

zuzuza
2. bře 2009

Maci, to je od vás tak krásný!!!!!A není tam nějaké dítko, který by ti přirostlo k srdícku a které by jsi třeba chtěla? jedny holky od nás, zdravotní sestry chodily na praxi taky do děcáku a strašně si tam oblíbily holčičku, braly ji na víkendy domů a nakonec jejich rodiče ji adoptovali🙂

macinta
2. bře 2009

Jary, děkuju moc. Doufám v to 😉
Luciii, můžu se zeptat, co je Tvé zaměstnání?

jarkabilik
2. bře 2009

pak jak příjdu si přečtu román co tu napíšete holky 😀

jarkabilik
2. bře 2009

macinta není vůbec zač když to jde tak je lepší mít miminko jinak než přes kliniku 😉

iveta11
2. bře 2009

Lucifirku,
je mi líto, jak to dopadlo. Já jsem si to prožila na začátku ledna a vím, jak se cítíš. Dlouho jsem se s tím srovnávala, ještě teď mě to mrzí. Ale pořád máme ještě dost pokusů!!!!

S tou krví je to fakt na 7.15, pak mi řekli, že mám přijít pro výsledky až na půl desátou. Unicu zavřeli /ordinují až od osmi/ a já jsem se musela víc jak dvě hodiny v zimě a sněhu potloukat po městě. Takže buď připravená i na tuto variantu.
Je ale fakt, že pak mi řekli nejenom výsledky, ale také to se mnou dr. probíral a navrhoval další možnosti. Takže už jen kvůli tomu je dobré tam čekat.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru