CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

luciiiie
7. bře 2009

Jeany na to stejný jsem se chtěla zeptat i já..proč nebyly vhodné k zamražení? To byla jedna morulka a 2 osmičky, že?

luciiiie
7. bře 2009

Taky vám to dnes tak blbne??? ☹

teri81
7. bře 2009

Ahoj,mne to jde normalne 😉
Luciiie,mne prave ten Mamatest jako jediny ukazoval carku slabou,akorat me vynervoval.
Zkousela jsem ruzne znacky.
Nechces zkusit nejaky spolehlivejsi?
Mne vyhovoval Rapiclear a potom Clearblue,ten je dost drahy,ale jednoznacny, bud ukaze plus nebo minus.
At to vyjde!

jeany
7. bře 2009

Holky, nevím. Já jsem počítala, že budou mrazáčcii a tak mě to i překvapilo, že ostatní nejsou vhodné k zamražení, asi byly horší kvality a slabší. Vypadalo to slibně, že je to super, ale nezbyly na zamražení. To mi ani nevadí, stačí mi, když se uchytí jen 1 embryjko, ve vícečetné těhu moc nevěřím. Minule jsem věřila, že se chytí obě a teď nevěřím, že se chytí všechny nebo 2. Doufám, že aspoň to jedno.
Jsem psychicky v pohohě a přemýšlím, že budu testovat o den později až 25.3. V ten testovací den jdu totiž 24.3 odpoledne na masáž a kosmetiku a budu si to chtít užít a tak aspoň budu ještě věřit, že to vyšlo. Udělám si test až další den ráno a bude buď anebo. Holky, jistý si nikdy nejsme, že. To, že se objeví 2 // ještě všechno neřeší,že. Pak je důležité, aby dopadly dobře testy. Ty jsou asi ve 3 měsíci? Já mám v plánu, že kdybych byla těhu, oznámila bych to všem až po všech vyšetřeních a testech.
Luciie, ty budeš testovat zítra? Moc ti přeji ty 2 vytoužené čárečky. 🙂

teri81
7. bře 2009

Jeany,
moc Ti to preju,at uz to vyjde,no divila bych se,kdyby ne,kdyz tam mas ty tri inzenyry 😀
To je dobry napad,ze budes testovat 25.,to uz mas jedno o ten den a jak pises,pekne si uzijes kosmetiku
a masaz. I kdyz na druhou stranu,kdybys testovala 24 a byly tam //,tak mas takovou radost,ze si to uzijes
jeste vic 😀
Testy na vrozene vady (NT screening) jsou ve 12 tt,potom v 16 tt jsou tripple testy z krve (ale ten NT je o dost presnejsi,i kdyz je placeny) a ve 20 tt genet. UTZ na vyvojove vady 😉

jeany
7. bře 2009

Teri, moc ti děkuji za rozepsané testy. Ty máš přehled. Já nic nevím. Děkuji za přáníčko a měj se pěkně. Já teď jdu k mamce na kavčo, mamka bydlí od nás naštěstí jen 2 minuty chůze. Ale nic říkat nebudu. Nechci nikoho informopvat co a jak.

luciiiie
7. bře 2009

Jeany testuju oficiálně až v úterý, ale udělám si test zítra, mám strach po tom včerejším krvácení. Jo je fakt, že dvě čárky nic neznamenají, důležitý je, aby pak bylo všechno v pořádku. Ale na ty čárky se přece tady každá těšíme 😉

yummick
7. bře 2009

Mně to teda blbne. Stránky se nezobrazují, a když už, furt vypadávají. Napsala jsem dlooouhej vzkaz, ale nepodařilo se mi ho vložit. Ach jo. Takže ještě jednou...

Lenpes, já na dárkyni čekám od toho 2. ledna, kdy jsem si do Brna jela pro potvrzení negativity z krve. Hned jsme tam nechali všechny potřebný dokumenty a odebrali nám krev kvůli skupině, ani jeden jsme ji neznali (byla to naše jediná podmínka). Včera odpoledne mi volal Otevřel - byla jsem zrovna v sekáči a prohrabovala se neskutečným množství hader (ty vaše nekonečné debaty na téma "svetřík" na mně zjevně zanechaly následky 😀). Chtěl po mně, abych si šla na gynekologickou pohotovost pro léky a začala je hned brát - no, my nic takovýho nevedeme, takže jsme se domluvili na pondělí. Do telefonu mi nadiktoval celej protoko včetně předpokládanýho data transferu. Byl to šrumec. Naškrábala jsem si všechno na účtenku od ponožek, tak doufám, že to po sobě přečtu.

Tím chci říct, že dárkyni můžou sehnat poměrně rychle. Prý záleží na období a taky na požadavcích partnerů - i když koukám, že ty jsi to už absolvovala, takže co ti radím, že? 😎

lucifirek
7. bře 2009

Zdravím vás ,holky.
Vy jste toho napsali. Zdravím moc Jeany,i když my už jsme si všechno řekli,že 😉

lucifirek
7. bře 2009

Zdravím i ostatní,Zuzuzy,Luciiiie, Haaanka.,Teri......... vás tady je.

luciiiie
7. bře 2009

No Lucif dneska ani moc ne ☹ Jsem právě dožehlila, jsem vyřízená, uf 😒

lucifirek
7. bře 2009

Luciiie,já žehlení odkoádám už více jak týden,doma máme bordel,jak nechci říkat kde. Teprve jsme se vrátili z Brna z nemocnice a stavili jsme se do ikey,tak jsme si koupili noční stolky,lapičky a hromadu věci do kuchyně,které mi chyběli. Zítra se ani nezastavím,kolik bude práce a uklízení.
Zítra ti budu držet palečky,ať tam jsou ty zatracené//. 😉

zuzuza
7. bře 2009

Ahoj holky, taky mi MK dnes nejel, jsem z toho byla na mrtvici, já zase lítala na návštěvu k babce, pak na agolutin, včera jsem si zobla tak, že mě ještě dneska zadek bolí a v noci jsem na ty půlce ani nemohla ležet a dneska to zase bolelo jako sviňa, kdyby náhodou vyšel test pozitivní, asi bych chtěla místo toho utrogestan, pač toto se jako nedá už:(, jinak včera jsem měla děsný bolesti, křeče jak na ms, už sem myslela, že to dostanu, moje mudr. se těšila z toho, dneska jak když utne, ani tuk, tak jsem z toho zmatena.

Lucii, jsem na zítřek dost zvědavá, mě včera mudr. říkala, že by to na testu už mělo 12. den být vidět, ale já na to asi nemám nervy, já asi fakt testnu až 15. den a to taky mít nervy na to nebudu:(

luciiiie
7. bře 2009

Zuzi já ještě nevím, jestli ho budu zítra dělat, já mám strach..
Ty si ho nedělej a vydrž.
O agolutinu ani nemluv, mě už bolí pokaždé, mám rozpíchanej zadek, to je strašný.
Jinak si to našla? Ten agolutin?

jeany
7. bře 2009

Tak jsem holky přišla od mamky, byla tam i sestra s chlapečkem a jsou tam na prázdninách holky od druhé sestry, tak bylo veselo. Aspoň jsem měla jiné myšlenky.
Luciiie, budu zítra zvědavá na tvoji zprávičku.
Půjdu se umýt a chci brzy zalehnout. Jsem unavená. Tak vám holky přeji dobrou noc a krásné sny. 😔

luciiiie
7. bře 2009

Lucifírku, taky si pojedem pro noční stolky 🙂
Jinak děkuju, že mi budeš držet palečky, ale jak píšu, po včerejšku čoveče mám fakt strach

lucifirek
7. bře 2009

neměj,víš,že je hodně pravděpodobné,že to dopadne. Mě ten agolutin vůbec nebolel,manža se snažil. 😀
Tak získávám různé informace od různých lidí,co a jak. Já to zatím tak hrozně už nevídím. Doufejme,že se poštěstí.
Přečetla jsem si něco malinko o PICSI. Ale budu se informovat přímo na Heliosu,aby to nebyly zmatené info.
Až budu mít vše pohromadě,tak vám určitě dám vědět.

luciiiie
7. bře 2009

Luci to bude dobrý, uvidíš. 😉 Myslím na tebe 🙂

lucifirek
7. bře 2009

No uvidíme,teď se informuju na to PICSI,je o tom málo informací,ale něco jsem našla i tady na MK
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
Ale nejlepší bude,informovat se přímo na Heliosu.

lenulinka21
7. bře 2009

Dobrý večer holky moje 🙂

Yeany: tak ty už jsi těhulka a hnedka 4v 1 🙂 tak ted je pěkně přemlouvej
at u Tebe zůstanou a víš co se říká nic nic nic a najednou dvě mimi 😀 😀

Luciiie: tak co holka dneska už pohoda né?

luciiiie
7. bře 2009

Ahoj Leničko,
no dneska jásnýýý...pohoda, klídeček, žádný špinění, nic... To je divné 😕 Jestli jsem za včerejšek špinila tak 15 minut, tak je to možná i moc. Snad to nepřivolám zpátky ☹

luciiiie
7. bře 2009

Jeany je naše nový kindrvajco 😉

lucifirek
7. bře 2009

Navíc v pondělí jdu k mojí Gyndr. Teda k její mamince,ordinují obě,ale většinou už ta mladší. Ale starší je sdílnější. Takže se jí chci zeptat na její doporučení,nebo jestli třeba něco neporadí.

lucifirek
7. bře 2009

Luciiie,tak to bude určo v poho.... 😉
Ahoj Lenulinka 🙂

lenulinka21
7. bře 2009

Holky to vypadá mooooc dobře u Luciiie!
Ahojík Lucifírku: jak při sobotě? Jdete někam posedět?

luciiiie
7. bře 2009

Holky nebudem nic předbíhat, ju?
Tak já se utíkám umýt a zavrtat do peřin. Dobrou holky a hezkej večer 😉

lucifirek
7. bře 2009

Lenuli nejdeme,manža je se mnou od čtvrtka doma,není mu nějak dobře,bylijsme dneska v Brně a máme toho plný brejle 😀 Asi až příští týden. Ale mažna stejně řekl,že tvrdý alkohol je pro něj tabu a dá si max.3piva. Tak jsem zvědavá. Jinak už je to docela po psychické stránce lepší,nevzdáme se.

jarkabilik
7. bře 2009

holky jak vás tady čtu jak vás trápí rozpíchaný zadeček tak napíšu radu já to používala a byla pohoda a zadeček nebolel tolik takže si kupte Heparin AL Gel 30.000 je fajn a nebolí to tolik když si po píchnutí promasírujete místo vpichu,tehdy jsem se ptala dr.Otevřela a řekl že to nevadí a že když to pomáhá tak ho můžu používat 😉

iveta11
7. bře 2009

Ahoj Yummick,
moc Tě zdravím po dlouhé době. Několikrát jsem na Tebe myslela, jestli ještě bojuješ dál. Moc jsem Ti v prosinci fandila, měli jsme to čekání na 2// podobné, já testovala 5.1. Taky nic. Na KET bych měla jít po další MS. Prosím, můžeš mi napsat, co máš všechno brát a jak? Já mám teď doma jen Marvelon, ale až to dostanu, mám zavolat na UNICU a domluvit se, kdy ho začít brát. Taky mi říkali, že budu brát před Ketem ještě něco, ale jak dlouho a co, to nevím. Ale moooc by mě zajímalo, jak dlouho se po MS, při které budu brát Marvelon čeká na transfer. Můžeš mi napsat?

Jinak Ti strašně moc držím palce, ať už to tentokrát vyjde. Dej vědět, co a jak.

iveta11
7. bře 2009

Ahoj hhaanko,
prosím, možná bys mi mohla odpovědět i Ty, jak je to s tím Ketem a dobou čekání na něj, jak se tu ptám. Prostě mě zajímá hlavně to, jak dlouho to ještě potrvá teď po poslední Ms. To dostanu ještě jednu MS po Marvelonu?
Moc díky za odpověď

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru