CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

luciiiie
8. bře 2009

Ahoj holky,
tak já prostě nevím. Já tam tu čárku vidím, ale jsem jediná. Už si připadnu jak idiot, kterej každýmu vnucuje svůj názor. Jestli mě někdo pozoruje, tak si musí myslet, že jsem na palicu, lítám od okna k oknu a čučím na papírek ☹ Je to už 15.den, tak proč je pořát tak světloučká??? Vidím tam jak kdyby jen obrysy a ty se tam ještě objeví třeba až za půl hodiny ☹
Asi si budu muset koupit nějakej dražší, jak psala Teri. chjo ☹

lenulinka21
8. bře 2009

Ahoj Luciiie netrpělivě tad yna tebe čekám 🙂
No já měla 1 test rapidclear tu tyčunku je nejcitlivější tak zkus si koupit
tento. Až potom jsem testovala mamatestem. A tvůj přítel ji
tam nevidí?

luciiiie
8. bře 2009

Prosím tě, ten je slepej jak patrona 😀 To v životě neviděl, tak ani neví, kde to hledat 🙂 Zkusím ještě ten citlivější teda. Ale duch tam je. Fakticky.

luciiiie
8. bře 2009

A nebo ho mám v palici??? 😒

lenulinka21
8. bře 2009

To si nemyslím Luciiie. Když tam je tak tam prostě je. Kup ten rapidclear
zítra a v úterý ráno jak vstaneš testni.To už by měla být silnější. Hl.netestuj zítra nebude
se znát rozdíl. 😉

luciiiie
8. bře 2009

No to neboj, jsem jak posedlá 🙂 Díky Leni 🙂

luciiiie
8. bře 2009

Nejradši bych šla na krev...ale gyndařku mám až ve Vyškově ☹ To je strašný, když nevím sakriš na čem jsem.

dyaz26
8. bře 2009

Ahoj holky, tak čekám Luciiiie co napíšeš. Zkus ten citlivější test, jak píšou holky a jak říká Lenulinka až v úterý. Přeji ti moc ať tu druhou čárečku tam najdeš. Věřím ti, že to musí být na palicii. Mě to čeká za 14 dní.
Za chvíli jedeme na oběd ke tchyni, tak sem mrknu až navečer.
Holky a přeji pěknou neděli. 🙂

jeany
8. bře 2009

Holky až jsem to odeslala, tak jsem si všimla, že byl přihlášený manža. Tak teď vidím, že si tu asi taky dopisuje.

luciiiie
8. bře 2009

Jeany, fakt???? V té diskuzi o tatíncích snažilkách? 😉 Jak je ti?

luciiiie
8. bře 2009

Dyaz26 děkuju 😉 Ale ona tam ta čárka asi fakt není, když ji nikdo nevidí ☹

marci19
8. bře 2009

Ahoj holky,všechny vás zdravím!
Luci,pokud jsi tam tu čárku viděla,tak tam určitě zase bude,to je dobré znamení! 🙂
Jeany a Zuzi,jak se daří,doufám že jen odpočíváte 🙂
Jaruš,zdravím,doufám že v práci všechno dobré.
Já jsem byla dneska na ult. v Brně a na odběr jedu ve čtvrtek.Sice mám jen dobrých šest vajíček,tak nevím jak to dopadne.Radši nad tím ani nepřemýšlím. ☹

lucifirek
8. bře 2009

Luciiie,uvidíš v úterý 😉 vím,je to těžký,člověk by si ji tam vymodlil. V úterý bude silnější. 😉

jeany
8. bře 2009

Luciiie, je mi docela dobře, jen jsem jakoby trošku nachlazená, ale už je mi líp. Dopuju se čajem s citronem. Nechci brát žádně prášky a zdá semi, že i ten čaj mi pomáhá. Uvidíš do úterý čárka zesílí.
Jo, holky, ptala jsem se na to barvení vlasů a Dr Gogela mi říkal, že by to ničemu vadit nemělo. No rozhodla jsem se, že to přesto odložím na později.
Zdravím tě Luci.
Marci, přeji ti hklavně kvalitní vajíčka. U nás to dopadlo nakonec tak, že ani mrazáčky nemáme.

luciiiie
8. bře 2009

Tak hlavně Jeany, že už je ti líp 😉
Začala jsem opět špinit, takže si myslím, že už to nebude dobrý.
Už netestuju, nechám to na úterý, už na to nemám sílu, nervy ani slzy ☹
Holky, i kdyby tam byl zas jenom duch, tak stejně je asi lepší zajet si tam na krev, ne? Tam na duchy nehrajou.

lucifirek
8. bře 2009

Holky,dneska tu nic nepíšu,blbne nám net,než se to otevře,to je doba a když něco napíšu,tak se to sekne.

Jeany teď se musíš šetřit,at se ti to nachlazení nezhorší.
Manža je doma od čtvrtka a už mu je relativně dobře. Dneska je divně mě,tak doufám,že zase něco nebudu mít. když jsem měla před opu ten kašel a zase se na mě něco sápe. Letošní zimu jsme pořád na hromadě. Asi si pořídím něco na imunitu. Že by to chilli? 😀

Luciie uvidíš v uterý,teď se akorát nervuješ. Budu na tebe myslet.

Já jdu zítra ke svojí gyndr. tak jsem zvědavá. V úterý asi už do práce. Pokud my nebude nějak blbě.

luciiiie
8. bře 2009

Luci mě to blblo včera, to bylo strašný
Můžu vám holky říct, že tohle je těch nejhorších 17 dní, co jsem zažila teda. Nejistota, strach, doma je to už teda katastrofa, už se začínáme hádat kvůli hovadinám. No co vám budu povídat ☹

teri81
8. bře 2009

Ahoj holky!

Luciiie, jo jak píšeš,nech to na úterý, určo do té doby čárka ještě zesílí a fakt si kup hodně citlivej test 😉

Iveta 11, ptala ses holek na KET - já musela čekat ,až třikrát odmenstruuju,při zač. třetí MS jsem myslím začala s Marvelonem a pak to ještě jednou dostala pokud se nemýlím.
Po Marvelonu jsem brala Divinu na podporu sliznice a myslím ten Prednison. A pak samozřejmě píchala Agolutin

zuzuza
8. bře 2009

Ahooooj holky, ani jsem vás nedočetla, ted teprve jsem se dostala k pc, byli jsme u tchanovcu na tradicním nedělním obědě a pak na vycházce, strašně mě třeštila hlava, ale na vzduchu to přešlo. Jinak mám zas ty menstruační bolesti, snad je to dobré znamení, na toal. papíře jsem dneska měla kapičku špinění, jsem se děsně lekla,v úrvní chvíli mě blesklo hlavou, že je konec, ale ani jsem se nějak nenervačila, teď už zas v poho. Já jsem se rozhodla, že budu testovat v pátek, to bude 14. den od ET a pokud tam ta čárka má být tak tam už 14. den jistě bude.

Lucii, máš recht, u mě taky hrozný to čekání, těch 14 dní je strašných, některé chvilky mám pocit, že to musí vyjít na stopro a někdy si zase říkám, proč by to mělo zrovna mě vyjít a jsem přesvědčená, že to nevyjde, ale už jen těch 5 dní přežít a budu mít jasno a bude klid, ale manža neví, že budu testovat v pátek, on mě povolil až v neděli, tak snad půjde do práce🙂

luciiiie
8. bře 2009

Zuzi, jestli jsi špinila teď, tak to je supééééér 🙂 To se zavrtali 😀

zuzuza
8. bře 2009

No luci, byla to jen taková kapička na papíře, ale lekla jsem se to víš, já spíš myslela, že se povoluje špinění tak ten 3. den po ETU, že ted už je to pozdě:(, se toho pátku bojím jak sviňa, už si představuju, jak to pak manžovi připravím, jako překvapení ten test, ale abych pak ve svých představám nenarazila!!!

luciiiie
8. bře 2009

no jak já ☹

luciiiie
8. bře 2009

nenarazíš, nebo micko 😉

yummick
8. bře 2009

Iveto11, nevím, jestli ti informace ode mě k něčemu bude. Já nejdu na KET, mám dlouhej protokol s celou parádou, akorát že si to za mě zobne ta dárkyně. Já mám od pondělka brát 7 dní Norethisteron - prý se bere na oddálení měsíčků, když jedeš třeba na dovolenou, já ho budu brát kvůli tomu, abych náhodou nedostala MS dřív, než by bylo vhodné (taková pojistka). Pak bych měla dostat po pár dnech MS. První den MS mám začít s Divinou (bílou a po ní modrou). Na začátku dubna konzultace na Unice. Tak tam se asi dozvím, co dál. 27. dubna předběžný termín transferu.

Přeju všem pěkný zbytek neděle, pevné nervíky, dostatek trpělivosti a víru v pozitivní výsledky.

luciiiie
8. bře 2009

JINAK HOLKY A ŽENY, VŠECHNO NEJLEPŠÍ K TOMU DNEŠNÍMU MDŽ 😀 😀 😀

zuzuza
8. bře 2009

Luciii, já dostala od tchána obrovskou kytku, nadhernou, včera dopoledne mi ji dovezl az domu tak si u mě šplhl. No nic holky, pro dnešek končím, třeští mě hlava tak se jdu natáhnout k tv, to je děs, když si člověk ani nemůže vzít prášek proti bolesti:(

hhaanka
8. bře 2009

Ahoj Ivet, po et musíš počkat na třetí ms (tak to bylo za mě, my si vzali i trochu víc času). Měla bys mít doma marvelon a jakmile ji dostaneš, zavolat na kliniku. Oni tě objednají a řeknou ti, zda máš začít brát marvelon první, druhý nebo třetí den menstruace - pokud tohle už nevíš dopředu. Na klinice ti pak dají rozpis, řeknou ti, kdy vezmeš poslední marvelon a kdy bys nejdéle měla dostat ms. Jednou se mi stalo, že jsem ji nedostala přesně, takže mi pak rozpis posílali nový meilem a byl asi o 3 dny posunutý, protože jsem dostala o tři dny později ms.

Jakmile dostaneš ms, začneš brát listovku a prednison a postupně najíždíš na divinu, to trvá nějakých 20 - 22 dní a pak už je KET. Jestli jsem ti neodpověděla, jak sis představovala, dál se ptej 😉

jarkabilik
8. bře 2009

ahojky holky 😉
marci neboj hlavně at jsou kvalitní a pěkně se zavrtají 😉 ,jinak v praci zatím v pohodě uvidíme jak to bude dál
luciiie třeba tě výsledek pak překvapí 😉 a jestli si nejsi jista zajdi na krev ke své gyn. mě tehdy taky připadlo že tam je čárka duch která nejde pořádně vidět a až krev ukázala že je pozitivní 😉 moc ti přeji aby to vyšlo

iveta11
8. bře 2009

Teri,yummick moc díky za odpověď.

Hhaani,
tobě taky moc díky, tak mi to stačí. Já mám právě tu třetí MS dostat asi tak za 10-14 dní. Marvelon už doma mám a to, že mám volat na kliniku taky vím. Jenom jsem nevěděla, jak to bude po tom třetím MS do KET pokračovat. Už to vím, tak moc díky. Mám 5 mrazáčků, tak budu doufat, že to snad vyjde.

Jsem teď mnohem více v poho. Před a po Vánocích to možná nevyšlo taky kvůli mým nervům. Už jsem tu psala, že studuji VŠ a v lednu mě čekali dost těžké zkoušky, tak jsem nervačila i pro to. Teď už mám dávno zkoušky za sebou a už si v klidu píšu diplomku. Jsem fakt o dooost klidnější, tak snad...

jarkabilik
8. bře 2009

iveta tak to je dobře že ted budeš v pohodě a věřím že ty zkoušky taky udělali své že jsi určitě byla bez sebe jak to dopadne ono se nezdá ale je to dost velký záhul na psychiku,přeji ted hodně štěstí a taky ty dvě // vytoužené 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru